Turniej na maksy

Poniedziałek, 22 maja 2017

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 130: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Trybała, 8.0, MP/FRA, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1115: J. Natorski - R. Podsiadły, 8.0, MP 21EW 5 CW SK= 40062.20
1115: J. Natorski - R. Podsiadły, 8.0, MP 22EW 5 CE D4-1 10049.59
2116: T. Garbacik - A. Trygar, 24.0, MP 25EW 6 NTS D7= 99022.77
2116: T. Garbacik - A. Trygar, 24.0, MP 26EW 2 SE HA+2 17030.65
3117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 29EW 3 NTS DT+2 6601.90
3117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 30EW 3 NTS CT-2 10059.16
4118: M. Praszałowicz - H. Święch, 12.0, MP 1EW 4 HS S5-1 5060.40
4118: M. Praszałowicz - H. Święch, 12.0, MP 2EW 2 NTE D3-3 15018.90
5119: K. Latawiec - P. Stopa, 24.0, MP 5EW 6 NTE H2= 99057.87
5119: K. Latawiec - P. Stopa, 24.0, MP 6EW 3 CS H6= 11037.01
6121: A. Serafin - B. Wardzała, 12.0, MP 9EW 5 CS SJ-1 5073.20
6121: A. Serafin - B. Wardzała, 12.0, MP 10EW 2 CN S3+1 11048.43
7105: S. Gwizdek - A. Lubojemski, 14.5, MP 13EW 4 SN SJ+1 65055.91
7105: S. Gwizdek - A. Lubojemski, 14.5, MP 14EW 3 SN H3-2 10079.53
8106: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 17EW 3 SW DJ+2 20050.40
8106: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 18EW 4 HS S3-1 10079.53
9108: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 23EW 3 DW C8-1 10023.99
9108: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 24EW 4 HE D6+1 45048.78
10109: J. Jeleń - T. Bisping, 7.0, MP 27EW 4 HW C4+2 48084.85
10109: J. Jeleń - T. Bisping, 7.0, MP 28EW 3 NTN H6-1 10044.03
11110: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 31NS 3 HS C8+3 23017.60
11110: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 32NS 6 HS C5+1 101053.60
12111: Ł. Lebioda - A. Jezioro, 40.0, MP 3NS 4 SN H3+1 45052.76
12111: Ł. Lebioda - A. Jezioro, 40.0, MP 4NS 1 NTE DK-1 10074.41
13112: A. Jurkiewicz - M. Lankosz, 14.0, MP 7NS 2 HN DJ+1 14074.41
13112: A. Jurkiewicz - M. Lankosz, 14.0, MP 8NS 3 SW HA-1 5069.29
14113: A. Owoc - Z. Gędłek, 6.5, MP 11NS 4 HW D6+1 45026.77
14113: A. Owoc - Z. Gędłek, 6.5, MP 12NS 5 DxW CA-3 50056.35
15114: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 15NS 4 HS C9= 62054.36
15114: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 16NS 3 SW H3= 14029.13
 +/-
 WYNIK49.93
 MIEJSCE130