Turniej na maksy

Poniedziałek, 22 maja 2017

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 129: M. Kuflowski - J. Żmuda, 19.0, MP/MA, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1112: A. Jurkiewicz - M. Lankosz, 14.0, MP 15EW 4 HS D8+1 65012.70
1112: A. Jurkiewicz - M. Lankosz, 14.0, MP 16EW 3 SW H4= 14070.87
2113: A. Owoc - Z. Gędłek, 6.5, MP 19EW 4 SW H6= 62082.14
2113: A. Owoc - Z. Gędłek, 6.5, MP 20EW 2 NTN CQ= 12040.80
3114: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 23EW 3 CN SJ= 11014.24
3114: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 24EW 5 HE D6= 45048.78
4115: J. Natorski - R. Podsiadły, 8.0, MP 27EW 4 HW H9+1 45039.81
4115: J. Natorski - R. Podsiadły, 8.0, MP 28EW 3 NTN H6-2 20075.86
5116: T. Garbacik - A. Trygar, 24.0, MP 31EW 4 HS C8+2 68035.60
5116: T. Garbacik - A. Trygar, 24.0, MP 32EW 6 HS S3+1 101046.40
6117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 3EW 4 SN C7+1 45047.24
6117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 4EW 1 NTS CT-1 10063.78
7118: M. Praszałowicz - H. Święch, 12.0, MP 7EW 3 NTS C7-1 10050.39
7118: M. Praszałowicz - H. Święch, 12.0, MP 8EW 2 SW C8= 11059.84
8119: K. Latawiec - P. Stopa, 24.0, MP 11EW 4 HW D3= 42045.67
8119: K. Latawiec - P. Stopa, 24.0, MP 12EW 5 DxW CA-3 50043.65
9105: S. Gwizdek - A. Lubojemski, 14.5, MP 17EW 3 SW DJ+2 20050.40
9105: S. Gwizdek - A. Lubojemski, 14.5, MP 18EW 3 DN H8-1 10079.53
10106: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 21EW 3 NTE DK+2 46088.19
10106: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 22EW 2 NTN C7-1 5062.60
11107: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 25EW 4 SN DQ+1 45053.66
11107: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 26NS 3 NTW CK+2 6608.88
12108: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 29NS 3 NTS H5= 60069.47
12108: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 30NS 3 NTS CJ-1 5076.34
13109: J. Jeleń - T. Bisping, 7.0, MP 1NS 3 SE H4-1 5052.40
13109: J. Jeleń - T. Bisping, 7.0, MP 2NS 2 DxS DQ+1 38097.24
14110: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 5NS 6 SW C6+1 101026.77
14110: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 6NS 3 SN H6= 14080.31
15111: Ł. Lebioda - A. Jezioro, 40.0, MP 9NS 3 CN SJ+1 13061.60
15111: Ł. Lebioda - A. Jezioro, 40.0, MP 10NS 3 NTS SA= 60083.86
 +/-
 WYNIK55.63
 MIEJSCE45