Turniej na maksy

Wtorek, 16 maja 2017

Wyniki z 7 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 79: A. Pluszczewski - T. Szpak, 4.5, SL, SL/53

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
181: Z. Rożniatowska - H. Gołębiowska, 5.5, SL 5EW 2 DE H10+2 13034.05
181: Z. Rożniatowska - H. Gołębiowska, 5.5, SL 6EW 2 DW CQ+2 13052.17
278: K. Kempa - D. Potuszyński, 6.0, SL 11EW 3 CS HK-2 10027.08
278: K. Kempa - D. Potuszyński, 6.0, SL 12EW 3 NTE SK= 40055.32
380: M. Niedbach - G. Panek, 5.5, SL 13NS 3 HE DQ-2 20088.54
380: M. Niedbach - G. Panek, 5.5, SL 14NS 4 SS C8-1 5030.21
474: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL 19EW 3 NTS H2= 40016.67
474: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL 20EW 3 NTW S6+1 63082.29
582: Z. Krzemiński - T. Gąsior, 12.5, SL 15NS 4 SN DK= 62092.71
582: Z. Krzemiński - T. Gąsior, 12.5, SL 16NS 2 SW CQ-1 10048.96
675: M. Ropska - Z. Mącior, 23.0, SL 25EW 4 HS D5+1 45018.75
675: M. Ropska - Z. Mącior, 23.0, SL 26EW 4 SS HA+2 68059.38
773: Z. Durczyński - T. Skowron, 4.0, SL 23NS 2 HW D6-2 20065.63
773: Z. Durczyński - T. Skowron, 4.0, SL 24NS 3 NTE H4+3 49036.46
883: J. Kamiński - A. Zabiegała, 1.0, SL/- 17EW 5 SN CA+1 48062.50
883: J. Kamiński - A. Zabiegała, 1.0, SL/- 18EW 4 HS H5-1 10085.42
971: G. Bremer - B. Przybysz, 1.0, -/SL 3NS 4 SN D6-3 15010.42
971: G. Bremer - B. Przybysz, 1.0, -/SL 4NS 4 HE DA-1 10084.03
1070: A. Czech - B. Garbicz, 13.0, SL/- 7NS 4 HS SA= 62047.87
1070: A. Czech - B. Garbicz, 13.0, SL/- 8NS 2 SE D8+2 17018.75
1184: W. Wnętrzak - J. Jabłoński, 4.0, SL 21EW 4 HW DJ+2 48071.88
1184: W. Wnętrzak - J. Jabłoński, 4.0, SL 22EW 5 DS H3-1 5078.13
1277: J. Lassota - E. Gabryś, 17.0, SL 1NS 2 SE D8+1 14021.88
1277: J. Lassota - E. Gabryś, 17.0, SL 2NS 3 NTS H4-2 20039.58
1372: A. Wszelaczyńska - J. Łobos, 0.0, 9EW 3 NTS H5= 40031.25
1372: A. Wszelaczyńska - J. Łobos, 0.0, 10EW 3 HE S7= 14075.00
 +/-
 WYNIK51.34
 MIEJSCE42