Turniej na maksy

Wtorek, 16 maja 2017

Wyniki z 7 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 72: A. Wszelaczyńska - J. Łobos, 0.0, , SL/53

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
183: J. Kamiński - A. Zabiegała, 1.0, SL/- 3EW 1 SN D6+1 11030.21
183: J. Kamiński - A. Zabiegała, 1.0, SL/- 4EW 3 CW S2+2 15026.61
277: J. Lassota - E. Gabryś, 17.0, SL 15NS 1 NTE S7-3 15062.50
277: J. Lassota - E. Gabryś, 17.0, SL 16NS 2 SE C10-1 10048.96
376: J. Czaja - M. Zych, 4.0, SL/- 19NS 4 SN CA-1 508.33
376: J. Czaja - M. Zych, 4.0, SL/- 20NS 3 NTW D7+1 63017.71
484: W. Wnętrzak - J. Jabłoński, 4.0, SL 7EW 5 DN S2-2 20099.98
484: W. Wnętrzak - J. Jabłoński, 4.0, SL 8EW 3 DS SK= 1102.08
570: A. Czech - B. Garbicz, 13.0, SL/- 13NS 3 D xS S8-2 5008.33
570: A. Czech - B. Garbicz, 13.0, SL/- 14NS 4 HS CK-1 5030.21
678: K. Kempa - D. Potuszyński, 6.0, SL 21EW 4 HW H4+1 45026.04
678: K. Kempa - D. Potuszyński, 6.0, SL 22EW 2 DS C7+3 15045.83
774: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL 17EW 6 SN CK= 98013.54
774: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL 18EW 3 NTS H2+1 6302.08
871: G. Bremer - B. Przybysz, 1.0, -/SL 23EW 4 HE CJ-2 20034.38
871: G. Bremer - B. Przybysz, 1.0, -/SL 24EW 5 DE D4+1 42019.79
973: Z. Durczyński - T. Skowron, 4.0, SL 25NS 2 HS C9+1 14016.67
973: Z. Durczyński - T. Skowron, 4.0, SL 26NS 4 SS HK+2 68040.63
1080: M. Niedbach - G. Panek, 5.5, SL 5EW 3 NTW S4-2 10010.66
1080: M. Niedbach - G. Panek, 5.5, SL 6EW 4 DW CQ= 13052.17
1182: Z. Krzemiński - T. Gąsior, 12.5, SL 1NS 3 SE DK-1 5073.96
1182: Z. Krzemiński - T. Gąsior, 12.5, SL 2NS 3 NTS H7-2 20039.58
1281: Z. Rożniatowska - H. Gołębiowska, 5.5, SL 11EW 2 HE DJ+1 14051.04
1281: Z. Rożniatowska - H. Gołębiowska, 5.5, SL 12EW 4 HE SA-1 5013.85
1379: A. Pluszczewski - T. Szpak, 4.5, SL 9NS 3 NTS H5= 40068.75
1379: A. Pluszczewski - T. Szpak, 4.5, SL 10NS 3 HE S7= 14025.00
 +/-
 WYNIK33.42
 MIEJSCE97