Turniej na maksy

Wtorek, 16 maja 2017

Wyniki z 7 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 70: A. Czech - B. Garbicz, 13.0, SL/-, SL/53

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
174: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL 15NS 3 NTW H10-2 10031.25
174: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL 16NS 1 NTN S4-1 5025.00
284: W. Wnętrzak - J. Jabłoński, 4.0, SL 3EW 4 HS DA-1 5050.00
284: W. Wnętrzak - J. Jabłoński, 4.0, SL 4EW 5 CW DJ= 60042.56
381: Z. Rożniatowska - H. Gołębiowska, 5.5, SL 9NS 3 NTS H6-1 5017.71
381: Z. Rożniatowska - H. Gołębiowska, 5.5, SL 10NS 3 HE S2= 14025.00
476: J. Czaja - M. Zych, 4.0, SL/- 17EW 4 SN CA+2 48062.50
476: J. Czaja - M. Zych, 4.0, SL/- 18EW 4 HS DA-1 10085.42
572: A. Wszelaczyńska - J. Łobos, 0.0, 13EW 3 D xS S8-2 50091.67
572: A. Wszelaczyńska - J. Łobos, 0.0, 14EW 4 HS CK-1 5069.79
669: J. Pudlik - M. Nicieja, 14.0, SL 19EW 3 NTS H2= 40016.67
669: J. Pudlik - M. Nicieja, 14.0, SL 20EW 3 NTW H7+1 63082.29
771: G. Bremer - B. Przybysz, 1.0, -/SL 21NS 3 NTW DJ+2 46056.25
771: G. Bremer - B. Przybysz, 1.0, -/SL 22NS 3 DS C3+2 15054.17
878: K. Kempa - D. Potuszyński, 6.0, SL 1EW 2 SW D5+1 14078.13
878: K. Kempa - D. Potuszyński, 6.0, SL 2EW 1 SE CK-2 10027.08
982: Z. Krzemiński - T. Gąsior, 12.5, SL 23NS 2 DE S2-1 10023.96
982: Z. Krzemiński - T. Gąsior, 12.5, SL 24NS 5 DE SA= 40087.50
1079: A. Pluszczewski - T. Szpak, 4.5, SL 7EW 4 HS SA= 62052.13
1079: A. Pluszczewski - T. Szpak, 4.5, SL 8EW 2 SE D8+2 17081.25
1177: J. Lassota - E. Gabryś, 17.0, SL 5NS 3 NTE DJ+1 43012.78
1177: J. Lassota - E. Gabryś, 17.0, SL 6NS 2 HN DK= 11093.44
1283: J. Kamiński - A. Zabiegała, 1.0, SL/- 25EW 3 NTN S9+1 43035.42
1283: J. Kamiński - A. Zabiegała, 1.0, SL/- 26EW 4 SS HA+2 68059.38
1375: M. Ropska - Z. Mącior, 23.0, SL 11NS 5 D xN S6-4 8000.00
1375: M. Ropska - Z. Mącior, 23.0, SL 12NS 4 HE SA= 42015.97
 +/--0.58
 WYNIK48.55
 MIEJSCE60