Turniej na maksy

Wtorek, 16 maja 2017

Wyniki z 7 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 48: J. Paszylk - J. Morstyn, 0.0, SL/-, OP/105

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
139: M. Morstyn - L. Uryga, 0.0, 16NS 1 NTW H9-2 20081.25
139: M. Morstyn - L. Uryga, 0.0, 17NS 6 SN CA= 98086.46
139: M. Morstyn - L. Uryga, 0.0, 18NS 3 HS DA= 14063.54
240: K. Góra - A. Głowacki, 8.5, OP/SL 19NS 2 SN CA+1 14036.46
240: K. Góra - A. Głowacki, 8.5, OP/SL 20NS 3 NTW S7+1 63017.71
240: K. Góra - A. Głowacki, 8.5, OP/SL 21NS 4 HW CK+1 45073.96
341: J. Pierchała - W. Bylica, 0.0, 22NS 5 DS H7= 40076.04
341: J. Pierchała - W. Bylica, 0.0, 23NS 2 HE CJ-2 20065.63
341: J. Pierchała - W. Bylica, 0.0, 24NS 3 NTE H4+2 46071.88
442: H. Borowiński - K. Donder, 4.0, SL 25NS 2 HS C10+2 17021.88
442: H. Borowiński - K. Donder, 4.0, SL 26NS 4 SN HA+2 68040.63
442: H. Borowiński - K. Donder, 4.0, SL 27NS 6 HN CA-1 5016.97
543: U. Książek - Z. Książek, 0.0, OP 1NS 3 SE D2-2 10091.67
543: U. Książek - Z. Książek, 0.0, OP 2NS 3 NTS DA-2 20039.58
543: U. Książek - Z. Książek, 0.0, OP 3NS 3 SN D8-1 5050.00
644: A. Bakalarz - A. Swoboda, 12.0, SL 4NS 3 NTE SJ+1 63019.16
644: A. Bakalarz - A. Swoboda, 12.0, SL 5NS 3 NTE S3= 40034.05
644: A. Bakalarz - A. Swoboda, 12.0, SL 6NS 1 NT xS S3-4 8000.04
745: T. Kuc - E. Urbańczyk, 0.0, SL 7NS 3 NTS C8+3 69095.72
745: T. Kuc - E. Urbańczyk, 0.0, SL 8NS 2 HW D4= 11064.58
745: T. Kuc - E. Urbańczyk, 0.0, SL 9NS 3 NTS H6= 40068.75
846: A. Pietrzyk - M. Wróbel, 10.0, OP 10NS 4 H xE S7-1 20093.75
846: A. Pietrzyk - M. Wróbel, 10.0, OP 11NS 3 SE DJ+1 17021.88
846: A. Pietrzyk - M. Wróbel, 10.0, OP 12NS 3 NTW S9= 40044.68
947: T. Kłys - J. Ujma, 17.0, WP/OP 13NS 2 DS S8-1 10053.13
947: T. Kłys - J. Ujma, 17.0, WP/OP 14NS 4 SS C8= 42089.58
947: T. Kłys - J. Ujma, 17.0, WP/OP 15NS 3 DE CA-2 10031.25
 +/-
 WYNIK53.71
 MIEJSCE33