Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 11 maja 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 70: E. Knapik - A. Peszke, 9.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
169: Z. Torzyński - W. Rakowski, 1.0, WP 9EW 5 DN SA= 400-2.94
169: Z. Torzyński - W. Rakowski, 1.0, WP 10EW 3 NTN HJ+2 660-3.59
264: L. Gapińska - J. Catlow, 2.5, WP 5NS 2 NTE C5+1 1503.35
264: L. Gapińska - J. Catlow, 2.5, WP 6NS 3 NTS H10-3 150-5.53
374: W. Szczepaniak - J. Lubczyński, 10.0, WP 19EW 3 NTW H2+3 6901.62
374: W. Szczepaniak - J. Lubczyński, 10.0, WP 20EW 4 HE CK= 6209.35
466: P. Tyranowski - P. Surdyk, 6.5, WP 13EW 2 SW C5+1 140-0.53
466: P. Tyranowski - P. Surdyk, 6.5, WP 14EW 3 NTN S4= 400-4.15
575: T. Piotrowski - Z. Danielewicz, 0.0, NZ 17NS 3 NTW C2= 400-3.12
575: T. Piotrowski - Z. Danielewicz, 0.0, NZ 18NS 3 NTE H4+1 430-3.09
668: M. Węglewska - B. Latowska, 2.0, WP 15NS 2 DS SQ+2 1300.21
668: M. Węglewska - B. Latowska, 2.0, WP 16NS 3 NTW S5= 600-2.79
771: P. Biderman - A. Gruszecki, 3.0, WP/NZ 23EW 1 NTW C5= 900.35
771: P. Biderman - A. Gruszecki, 3.0, WP/NZ 24EW 5 D xS HK+1 650-8.35
873: B. Podgórska - Z. Mikołajczyk, 8.0, WP 1EW 4 SS H4-2 1005.09
873: B. Podgórska - Z. Mikołajczyk, 8.0, WP 2EW 4 S xW C8-5 1100-11.42
976: S. Piechocki - E. Rodziewicz-Bielewicz, 14.0, LB/WP 21EW 6 SN DJ-1 1008.68
976: S. Piechocki - E. Rodziewicz-Bielewicz, 14.0, LB/WP 22EW 3 C xS SQ-3 5007.24
1072: S. Majchrzycki - B. Kaiser, 0.0, NZ 7NS 3 S xW SA-2 5009.45
1072: S. Majchrzycki - B. Kaiser, 0.0, NZ 8NS 3 NTS C8+3 490-3.71
1265: E. Kamińska - M. Kamińska, 0.0, WP/NZ 3NS 1 NTS S2+1 1204.41
1265: E. Kamińska - M. Kamińska, 0.0, WP/NZ 4NS 4 HW SA-2 200-3.41
1361: R. Wojciechowski - Z. Tomyślak, 0.0, WP/NZ 25EW 5 CN C10-2 1005.70
1361: R. Wojciechowski - Z. Tomyślak, 0.0, WP/NZ 26EW 1 SN HA+1 1101.15
 +/-2.40
 WYNIK6.37
 MIEJSCE32