Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 11 maja 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 69: Z. Torzyński - W. Rakowski, 1.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
170: E. Knapik - A. Peszke, 9.0, WP 9NS 5 DN SA= 4002.94
170: E. Knapik - A. Peszke, 9.0, WP 10NS 3 NTN HJ+2 6603.59
274: W. Szczepaniak - J. Lubczyński, 10.0, WP 7NS 1 SE H6+1 110-3.64
274: W. Szczepaniak - J. Lubczyński, 10.0, WP 8NS 3 NTS C5+4 520-2.91
371: P. Biderman - A. Gruszecki, 3.0, WP/NZ 15EW 3 SW DK-2 1000.47
371: P. Biderman - A. Gruszecki, 3.0, WP/NZ 16EW 2 NTW HJ+2 180-6.09
473: B. Podgórska - Z. Mikołajczyk, 8.0, WP 19EW 4 DE S6= 130-10.15
473: B. Podgórska - Z. Mikołajczyk, 8.0, WP 20EW 3 SE CK-1 100-4.50
563: M. Bonawenturczak - R. Ciesielski, 4.0, WP 13EW 3 CS HQ-1 100-1.56
563: M. Bonawenturczak - R. Ciesielski, 4.0, WP 14EW 3 NTS S5-1 505.94
676: S. Piechocki - E. Rodziewicz-Bielewicz, 14.0, LB/WP 25NS 3 CN H7-1 50-4.39
676: S. Piechocki - E. Rodziewicz-Bielewicz, 14.0, LB/WP 26NS 2 HS CQ+1 140-0.12
875: T. Piotrowski - Z. Danielewicz, 0.0, NZ 21NS 5 DN H7-5 500-13.09
875: T. Piotrowski - Z. Danielewicz, 0.0, NZ 22NS 3 NTE S2-1 1005.74
961: R. Wojciechowski - Z. Tomyślak, 0.0, WP/NZ 17EW 3 SE C5= 140-2.59
961: R. Wojciechowski - Z. Tomyślak, 0.0, WP/NZ 18EW 2 DW H3+1 110-4.53
1066: P. Tyranowski - P. Surdyk, 6.5, WP 1EW 4 SS DA-1 503.68
1066: P. Tyranowski - P. Surdyk, 6.5, WP 2EW 3 NTS C3= 600-1.79
1164: L. Gapińska - J. Catlow, 2.5, WP 23NS 2 SN D6= 1104.53
1164: L. Gapińska - J. Catlow, 2.5, WP 24NS 5 D xS H6= 5507.09
1267: T. Dziadykiewicz - H. Duszyński, 4.0, WP 11EW 4 SN HK+3 510-2.24
1267: T. Dziadykiewicz - H. Duszyński, 4.0, WP 12EW 4 SW H6-1 50-7.79
1362: J. Michalski - D. Pawlak, 3.0, WP 5EW 1 NTE S7+2 150-3.35
1362: J. Michalski - D. Pawlak, 3.0, WP 6EW 3 NTS H7= 400-7.56
 +/-2.40
 WYNIK-39.92
 MIEJSCE70