Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 11 maja 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 65: E. Kamińska - M. Kamińska, 0.0, WP/NZ, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
166: P. Tyranowski - P. Surdyk, 6.5, WP 5NS 2 NTE C8+2 1802.59
166: P. Tyranowski - P. Surdyk, 6.5, WP 6NS 1 NTS H7+1 1201.29
271: P. Biderman - A. Gruszecki, 3.0, WP/NZ 13EW 4 CS HQ-2 2001.47
271: P. Biderman - A. Gruszecki, 3.0, WP/NZ 14EW 4 HN D2+1 450-5.68
373: B. Podgórska - Z. Mikołajczyk, 8.0, WP 17EW 4 SW C2= 4203.82
373: B. Podgórska - Z. Mikołajczyk, 8.0, WP 18EW 3 NTE H10= 4002.38
477: L. Patuła - B. Kurasz, 4.5, WP 11EW 3 SN HJ+4 2604.18
477: L. Patuła - B. Kurasz, 4.5, WP 12EW 4 SW CQ-2 100-8.97
567: T. Dziadykiewicz - H. Duszyński, 4.0, WP 23NS 2 NTS HK-2 200-3.18
567: T. Dziadykiewicz - H. Duszyński, 4.0, WP 24NS 4 DS HK+2 1700.56
776: S. Piechocki - E. Rodziewicz-Bielewicz, 14.0, LB/WP 19NS 3 NTW S10+2 660-0.68
776: S. Piechocki - E. Rodziewicz-Bielewicz, 14.0, LB/WP 20NS 4 C xS SA-3 800-11.76
861: R. Wojciechowski - Z. Tomyślak, 0.0, WP/NZ 15EW 3 SW DK-2 1000.47
861: R. Wojciechowski - Z. Tomyślak, 0.0, WP/NZ 16EW 3 DE SK+1 130-7.41
975: T. Piotrowski - Z. Danielewicz, 0.0, NZ 25EW 1 NTS CA+2 150-0.79
975: T. Piotrowski - Z. Danielewicz, 0.0, NZ 26EW 4 HN SJ= 620-9.91
1064: L. Gapińska - J. Catlow, 2.5, WP 21NS 4 SN CQ+2 6803.88
1064: L. Gapińska - J. Catlow, 2.5, WP 22NS 2 SE DJ+3 200-1.32
1162: J. Michalski - D. Pawlak, 3.0, WP 9EW 3 NTN HJ= 400-2.94
1162: J. Michalski - D. Pawlak, 3.0, WP 10EW 3 NTS H2+1 630-2.74
1270: E. Knapik - A. Peszke, 9.0, WP 3EW 1 NTS S2+1 120-4.41
1270: E. Knapik - A. Peszke, 9.0, WP 4EW 4 HW SA-2 2003.41
1363: M. Bonawenturczak - R. Ciesielski, 4.0, WP 7NS 1 HN H5+1 1101.61
1363: M. Bonawenturczak - R. Ciesielski, 4.0, WP 8NS 6 SS H5+1 10107.18
 +/-2.40
 WYNIK-24.54
 MIEJSCE60