Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 11 maja 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 24: K. Rodak - P. Piszczek, 6.5, MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
131: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP 5EW 3 NTE S6= 4002.88
131: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP 6EW 4 SN C6-1 503.09
234: J. Jurkiewicz - W. Sypień, 17.0, PK/MP 17EW 4 SE C10-1 50-6.38
234: J. Jurkiewicz - W. Sypień, 17.0, PK/MP 18EW 3 NTW S6= 4002.38
322: F. Wawrzon - M. Wąsowicz, 2.0, MP 15EW 3 DS SQ+1 130-0.21
322: F. Wawrzon - M. Wąsowicz, 2.0, MP 16EW 3 NTW H6+2 6604.50
436: L. Gabriel - J. Stępień, 11.0, MP 7EW 1 NTN CJ+1 120-2.03
436: L. Gabriel - J. Stępień, 11.0, MP 8EW 6 NTS S6= 990-6.74
526: A. Pietrucha - K. Jakubas, 10.0, MP 19NS 3 NTW H2+3 690-1.62
526: A. Pietrucha - K. Jakubas, 10.0, MP 20NS 3 HE CK= 140-0.85
630: Z. Świderek - T. Murczek, 15.0, MP 13NS 4 SW SJ= 620-9.91
630: Z. Świderek - T. Murczek, 15.0, MP 14NS 6 CS S9-2 100-7.29
729: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 27NS 3 NTN SQ+1 4303.38
729: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 28NS 2 HS SA-1 100-2.83
821: M. Rodzaj - M. Surmiak, 12.0, MP 23EW 1 NTS D6-1 1000.41
821: M. Rodzaj - M. Surmiak, 12.0, MP 24EW 5 D xS HK= 550-7.09
932: Z. Szkołut - B. Micek, 12.0, MP 21NS 4 SN H7+1 6503.35
932: Z. Szkołut - B. Micek, 12.0, MP 22NS 3 NTW D2-1 1005.74
1035: A. Stono - M. Prokuszki, 14.0, PK/MP 25NS 2 NTN S2= 1200.03
1035: A. Stono - M. Prokuszki, 14.0, PK/MP 26NS 4 SN DA-2 200-8.03
1223: J. Wielgus - R. Mostek, 7.0, MP 9NS 4 NTN S2-1 50-6.62
1223: J. Wielgus - R. Mostek, 7.0, MP 10NS 6 NTN S6= 144013.91
1325: B. Lesiecki - K. Banek, 19.0, MP 11EW 4 SE HK= 42013.41
1325: B. Lesiecki - K. Banek, 19.0, MP 12EW 4 NTW CQ-1 50-7.79
1428: P. Markiewicz - S. Prokuszki, 8.0, MP 3EW 3 SN D6-1 500.18
1428: P. Markiewicz - S. Prokuszki, 8.0, MP 4EW 5 D xN HK= 750-7.53
1533: R. Skotarski - A. Krysa, 21.0, MP 1EW 4 SS DA= 420-7.21
1533: R. Skotarski - A. Krysa, 21.0, MP 2EW 3 NTS C6-1 10010.42
 +/-2.40
 WYNIK-16.04
 MIEJSCE52