Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 11 maja 2017

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
159Robert Krupiński
Wojciech Wnętrzak
4.0
2.0
SLSL/5375.5511
21Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/723.6068.4311
362Jarosław Michalski
Dariusz Pawlak
1.5
1.5
WPWP/2472.4065.8710
471Piotr Biderman
Andrzej Gruszecki
3.0
0.0
WP
NZ
WP/24763.4410
535Adam Stono
Maciej Prokuszki
11.0
3.0
PK
MP
MP/1372.4058.189
67Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/723.6049.388
730Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
4.0
11.0
MPMP/1372.4049.108
867Tadeusz Dziadykiewicz
Henryk Duszyński
0.0
4.0
WPWP/2472.4041.397
914Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MAMA/583.6040.717
1075Tomasz Piotrowski
Zenon Danielewicz
0.0
0.0
NZWP/2472.4040.426
1121Maciej Rodzaj
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/1372.4038.685
1234Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
5.0
PK
MP
MP/1372.4036.965
1340Andrzej Dobkowicz
Jan Kamiński
3.0
5.0
PMPM/29932.984
1416Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/583.6025.744
1542Jan Maciejewski
Zbigniew Walczyński
9.0
9.0
PMPM/29924.493
1658Elżbieta Król (A)
Jerzy Gzieło
0.0
0.5

SL
SL/5322.983
1733Ryszard Skotarski
Adam Krysa
12.0
9.0
MPMP/1372.4022.573
1839Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
0.0
1.5
PMPM/29922.282
1913Robert Michalski
Andrzej Dachowski
3.0
2.0
MAMA/583.6020.332
208Janusz Kozioł
Jan Kulczycki
2.0
1.5
DSDS/723.6019.872
2166Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WPWP/2472.4017.972
2254Julian Lassota
Janusz Szwajkosz
12.0
3.0
SLSL/5317.622
2326Andrzej Pietrucha
Krzysztof Jakubas
7.0
3.0
MPMP/1372.4016.502
2476Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
9.0
5.0
LB
WP
WP/2472.4016.482
2528Piotr Markiewicz
Stanisław Prokuszki
5.0
3.0
MPMP/1372.4016.312
2648Kazimierz Łaciak
Sławomir Piekut
3.0
13.0
PMPM/29916.292
2749Anna Wszelaczyńska (A)
Janusz Łobos
0.0
0.0
SL/5314.472
282Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/723.6012.751
2952Andrzej Pluszczewski
Tadeusz Szpak
2.0
2.5
SLSL/5310.101
306Edward Boguta
Piotr Rapacki
4.0
1.5
DSDS/723.609.491
3146Jan Klapkowski
Janusz Różański
7.0
3.0
PMPM/2998.761
3270Ewa Knapik
Adam Peszke
5.0
4.0
WPWP/2472.406.371
3355Teresa Skowron
Tomasz Skowron
0.0
2.0

SL
SL/536.221
3417Adam Łaszczotko
Włodzimierz Rutkowski
4.0
4.0
MAMA/583.605.391
3529Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.0
MPMP/1372.403.791
3612Renata Frutiger
Andrzej Kowalewski
0.0
0.0
MA/583.602.581
3744Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
2.0
2.0
PMPM/299-1.561
3860Marek Niedbach
Janusz Jabłoński
3.0
2.0
SLSL/53-2.33
3972Stanisław Majchrzycki
Barbara Kaiser
0.0
0.0
NZWP/2472.40-3.07
4073Barbara Podgórska
Zofia Mikołajczyk
4.0
4.0
WPWP/247-5.36
4118Piotr Józefaciuk
Waldemar Kostrzewa
3.0
4.0
MAMA/583.60-5.84
4264Lidia Gapińska
John Catlow
1.0
1.5
WPWP/247-6.46
4357Jacek Czaja
Marek Zych
4.0
0.0
SL
SL/53-2.00-7.50
4432Zbigniew Szkołut
Bronisław Micek
5.0
7.0
MPMP/1372.40-7.88
4563Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
2.0
2.0
WPWP/2472.40-8.08
4641Katarzyna Sapińska
Leszek Sapiński
1.5
2.0
PMPM/299-8.23
4743Andrzej Burczyk
Czesław Pertkiewicz
4.0
0.0
PMPM/299-9.13
4837Ryszard Jarmużewski
Witold Piątkowski
5.0
4.0
PMPM/299-10.74
4951Stefania Bujdo
Jacek Kamiński
2.0
1.0
SLSL/53-11.56
5077Leszek Patuła
Bernard Kurasz
2.5
2.0
WPWP/2472.40-13.15
5119Daniel Wacławek
Dariusz Gelo
2.0
1.5
MAMA/583.60-14.68
5224Krzysztof Rodak
Paweł Piszczek
2.5
4.0
MPMP/1372.40-16.04
5336Leszek Gabriel
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/1372.40-17.28
544Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/723.60-17.74
5511Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/583.60-17.99
565Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.0
DSDS/723.60-20.37
5738Elżbieta Gańczarczyk
Adam Borowski
0.0
2.0
PMPM/299-20.74
583Marek Drecki
Ewa Sokolińska
7.0
0.0
DSDS/723.60-23.49
5920Janusz Tomaszczuk
Bogdan Kakietek
2.0
5.0
MAMA/583.60-23.85
6065Elżbieta Kamińska
Małgorzata Kamińska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.40-24.54
6145Zofia Klebba
Ewa Stukan
0.0
2.0
PMPM/299-26.47
6247Teresa Górkiewicz
Jan Lech
2.5
5.0
PMPM/299-27.93
6374Witold Szczepaniak
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/2472.40-28.20
6453Grażyna Bremer (A)
Bogusław Przybysz
0.0
1.0

SL
SL/53-30.50
6550Zdzisław Krzemiński
Tomasz Gąsior
12.0
0.5
SLSL/53-31.00
6668Małgorzata Węglewska
Bogna Latowska
0.0
2.0
WPWP/2472.40-33.32
6731Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
13.0
3.0
PK
MP
MP/1372.40-38.01
6825Bogusław Lesiecki
Kazimierz Banek
12.0
7.0
MPMP/1372.40-38.26
6923Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
4.0
MPMP/1372.40-39.20
7069Zenon Torzyński
Wiesław Rakowski
0.5
0.5
WPWP/2472.40-39.92
7122Feliks Wawrzon
Maciej Wąsowicz
1.5
0.5
MPMP/1372.40-49.43
7261Roman Wojciechowski
Zdzisław Tomyślak
0.0
0.0
WP
NZ
WP/247-58.62
739Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.0
0.5
DSDS/723.60-65.92
7456Helena Gołębiowska
Edmund Gabryś
1.5
5.0
SLSL/53-66.05

Statystyka ośrodków...