Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 4 maja 2017

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
13Marian Kupnicki
Jakub Patreuha
17.0
3.0
WP
DS
DS/723.6085.5810
247Zygfryd Banecki
Barbara Łukaszewska
4.0
2.5
WPWP/2472.4048.4110
338Edward Niewierowski
Witold Szczepaniak
11.0
5.0
WPWP/2472.4046.119
442Jerzy Wilczek
Jarosław Nowak
3.0
1.5
WPWP/2472.4044.818
554Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
5.0
11.0
WPWP/2472.4042.167
620Stanisław Prokuszki
Piotr Markiewicz
3.0
5.0
MPMP/1372.4035.916
718Maciej Prokuszki
Adam Stono
3.0
11.0
MP
PK
MP/1372.4030.336
816Bogusław Lesiecki
Kazimierz Banek
12.0
7.0
MPMP/1372.4028.125
926Maciej Rodzaj
Waldemar Guła
7.0
5.0
MPMP/1372.4025.544
1027Krzysztof Rodak
Paweł Piszczek
2.5
4.0
MPMP/1372.4025.173
1124Kazimierz Szkołut
Ziemowit Sacha
5.0
1.0
MPMP/1372.4019.013
1240Maciej Masłowski
Tadeusz Dziadykiewicz
1.5
0.0
WPWP/2472.4018.142
1323Zygmunt Wróbel
Andrzej Kuchta
2.5
2.0
MPMP/1372.4015.612
149Waldemar Siuda
Jarosław Molenda
12.0
9.0
DSDS/723.6015.542
1531Justyna Łaniewska
Krzysztof Krause
1.5
5.0
WPWP/24714.262
1649Lidia Gapińska
Marek Gapiński
1.0
1.0
WPWP/2472.4013.272
1711Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/7212.952
182Patryk Patreuha
Zdzisław Patreuha
3.0
4.0
DSDS/723.6012.562
198Ewa Sokolińska
Marek Drecki
0.0
7.0
DSDS/723.6012.141
2045Bogumiła Jakubowska
Piotr Tyranowski
3.0
4.0
WPWP/2472.409.681
214Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/723.609.491
2244Jerzy Kamiński
Grzegorz Proniewicz
2.0
2.5
WPWP/2478.451
2332Jarosław Lubczyński
Jacek Kokociński
5.0
5.0
WPWP/2472.408.341
2437Andrzej Ostrowski
Piotr Surdyk
2.0
2.5
WPWP/2474.851
2553Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/2472.403.931
2635Zenon Torzyński
Wiesław Rakowski
0.5
0.5
WPWP/2472.961
2739Paweł Fiebig
Grzegorz Piątek
2.5
1.0
WPWP/247-2.62
2814Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
4.0
MPMP/1372.40-2.63
2919Ryszard Skotarski
Adam Krysa
12.0
9.0
MPMP/1372.40-3.46
3033Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/247-5.48
3148Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
2.0
2.0
WPWP/247-5.59
3241Alicja Stefanowska
Włodzimierz Kwiatkowski
3.0
12.0
WPWP/247-9.46
3310Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
0.5
1.0
DSDS/723.60-10.60
3446Piotr Biderman
Andrzej Gruszecki
3.0
0.0
WP
NZ
WP/247-10.63
3521Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
4.0
11.0
MPMP/1372.40-12.41
3630Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
1.0
1.0
WPWP/2472.40-12.69
3722Zbigniew Szkołut
Bronisław Micek
5.0
7.0
MPMP/1372.40-14.74
3813Krzysztof Ziewacz
Jarosław Jurkiewicz
5.0
12.0
MP
PK
MP/1372.40-16.59
3934Andrzej Waligórski
Leszek Patuła
4.0
2.5
WPWP/2472.40-16.84
4050Ryszard Nowicki
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WPWP/247-17.05
417Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
1.0
2.0
DSDS/723.60-18.99
426Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/723.60-21.51
4351Zdzisław Tomyślak
Roman Wojciechowski
0.0
0.0
NZ
WP
WP/2472.40-23.31
4415Leszek Gabriel
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/1372.40-26.08
451Bronisław Tabisz
Janusz Kozioł
3.0
2.0
DSDS/723.60-28.36
4617Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.0
MPMP/1372.40-28.55
475Edward Boguta
Piotr Rapacki
4.0
1.5
DSDS/723.60-32.80
4829Rafał Czajka
Marek Drobina
0.0
0.0
NZ
 
WP/247-33.32
4925Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
3.0
13.0
MP
PK
MP/1372.40-34.44
5036Małgorzata Zielonacka
Krzysztof Galubiński
2.0
1.5
WPWP/2472.40-35.29
5143Stanisław Majchrzycki
Barbara Kaiser
0.0
0.0
NZWP/247-61.88

Statystyka ośrodków...