Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 27 kwietnia 2017

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
17Marek Drecki
Bronisław Tabisz
7.0
3.0
DSDS/7265.5610
223Ryszard Skotarski
Adam Krysa
12.0
9.0
MPMP/1372.4062.6710
33Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/7261.949
412Maciej Rodzaj
Adam Stono
7.0
11.0
MP
PK
MP/1372.4059.598
531Jan Zadroga
Adam Rydz
13.0
2.5
WP
SW
MP/4155.677
637Joanna Kotarba
Paweł Kotarba
3.0
4.0
MPMP/4153.567
74Eugeniusz Swendrowski
Jan Kulczycki
1.0
1.5
DSDS/7251.106
856Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
9.0
5.0
LB
WP
WP/2472.4045.395
942John Catlow
Krzysztof Galubiński
1.5
1.5
WPWP/2472.4042.765
1051Jarosław Nowak
Jerzy Wilczek
1.5
3.0
WPWP/24739.894
1132Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.0
2.0
MAMP/41-0.6336.603
1243Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/2472.4034.473
1324Wacław Sypień
Jarosław Jurkiewicz
5.0
12.0
MP
PK
MP/1372.4032.722
1450Stanisław Majchrzycki
Barbara Kaiser
0.0
0.0
NZWP/2472.4026.122
159Patryk Patreuha
Marian Kupnicki
3.0
17.0
DS
WP
DS/7225.782
1635Hanna Kalotka-Kręglewska
Artur Rutkowski
1.5
19.0
MAMP/41-0.6325.732
1745Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/2472.4023.462
1810Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
5.0
4.0
DSDS/7222.082
1957Tomasz Powęzka
Małgorzata Zielonacka
1.5
2.0
WPWP/2472.4020.642
2041Maciej Masłowski
Mirosława Miętkiewska
1.5
2.5
WPWP/24720.252
2128Aleksandra Jurkiewicz
Jacek Kowalewski
5.0
1.5
MP
MA
MP/4118.331
2214Andrzej Pietrucha
Krzysztof Jakubas
7.0
3.0
MPMP/1372.4016.411
2333Jolanta Meller
Ryszard Wroński
0.0
0.5
MAMP/4115.181
2416Kazimierz Banek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/1372.4010.661
2544Edward Niewierowski
Hieronim Nowacki
11.0
5.0
WPWP/2479.241
2649Piotr Tyranowski
Grzegorz Proniewicz
4.0
2.5
WPWP/2472.406.881
2713Leszek Gabriel
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/1372.406.381
2817Ziemowit Sacha
Kazimierz Szkołut
1.0
5.0
MPMP/1372.403.841
2921Andrzej Hycnar
Paweł Piszczek
13.0
4.0
PK
MP
MP/1372.400.68
3048Tomasz Piotrowski
Zenon Danielewicz
0.0
0.0
NZWP/2472.400.61
3134Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPMP/41-2.01
3215Sławomir Reising
Dariusz Sosin
3.0
5.0
MPMP/1372.40-2.16
3354Jarosław Michalski
Dariusz Pawlak
1.5
1.5
WPWP/2472.40-3.87
3418Tadeusz Murczek
Zbigniew Świderek
11.0
4.0
MPMP/1372.40-6.83
3536Elżbieta Nyberg
Krzysztof Pawlikowski
6.0
0.0
SWE
SW
MP/41-14.65
3620Zbigniew Szkołut
Bronisław Micek
5.0
7.0
MPMP/1372.40-15.05
378Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/72-15.18
3840Ewa Herda
Leszek Piwowarski
0.0
0.0
MP
MA
MP/41-16.04
3952Bogna Latowska
Małgorzata Węglewska
2.0
0.0
WPWP/2472.40-16.21
4039Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
0.5
1.5
DSMP/41-18.74
4127Krzysztof Ziewacz
Eugeniusz Zalewski
5.0
7.0
MP
SL
MP/41-23.47
422Edward Boguta
Piotr Rapacki
4.0
1.5
DSDS/72-27.41
4325Stanisław Prokuszki
Robert Mostek
3.0
4.0
MPMP/1372.40-27.74
4419Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.0
MPMP/1372.40-29.78
4546Zdzisław Tomyślak
Roman Wojciechowski
0.0
0.0
NZ
WP
WP/2472.40-31.48
4653Mirosława Tomaszewska
Janina Bellmann
0.0
0.0
WP/247-34.41
4722Andrzej Kuchta
Zygmunt Wróbel
2.0
2.5
MPMP/1372.40-34.54
485Ryszard Suder
Albina Suder
2.5
2.5
DSDS/72-38.57
4938Anna Bułat
Marek Jaroszkiewicz
2.5
2.0
MP
MA
MP/41-40.64
5011Maciej Wąsowicz
Feliks Wawrzon
0.5
1.5
MPMP/1372.40-43.24
5130Maria Haldenby
Collin Haldenby
6.0
6.0
GBMP/41-43.59
5229Anna Sawłowicz
Mirosław Socha
0.0
0.0
MPMP/41-47.17
531Ewa Sokolińska
Janusz Kozioł
0.0
2.0
DSDS/72-64.60
5447Wiesław Rakowski
Tadeusz Dziadykiewicz
0.5
0.0
WPWP/2472.40-75.98
5555Piotr Biderman
Andrzej Gruszecki
3.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.40-76.55
566Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
0.5
1.0
DSDS/72-80.70

Statystyka ośrodków...