Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 13 kwietnia 2017

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
19Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MAMA/583.6076.488
21Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/7263.128
330Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
9.0
5.0
LB
WP
WP/2472.4048.117
438Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
1.5
WPWP/2472.4043.586
539Jerzy Bajka
Jarosław Nowak
5.0
1.5
WPWP/2472.4039.165
624Jarosław Jurkiewicz
Andrzej Hycnar
12.0
12.0
PKMP/1373.6035.254
710Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/583.6035.104
841Jarosław Lubczyński
Jacek Kokociński
5.0
5.0
WPWP/2472.4033.223
931Bogumiła Jakubowska
Edward Niewierowski
3.0
11.0
WPWP/2472.4025.402
1022Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
5.0
MPMP/1373.6022.282
1121Marek Surmiak
Kazimierz Banek
5.0
7.0
MPMP/1373.6022.242
1214Adam Łaszczotko
Janusz Tomaszczuk
4.0
2.0
MAMA/583.6019.822
134Marek Drecki
Ewa Sokolińska
7.0
0.0
DSDS/7218.942
1423Paweł Piszczek
Piotr Markiewicz
4.0
5.0
MPMP/1373.6018.631
1526Kamil Nowak
Przemysław Zawada
9.0
17.0
MA
LB
MP/1373.6018.101
1633Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/2472.4015.691
177Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/583.6014.851
186Artur Winkler
Sławomir Zimniak
9.0
5.0
DSDS/7211.761
1934Eugeniusz Dota
Leszek Zembrowski
2.0
4.0
WPWP/24711.001
2018Maciej Rodzaj
Wacław Sypień
7.0
5.0
MPMP/1373.606.751
2115Robert Michalski
Waldemar Kostrzewa
3.0
4.0
MAMA/583.604.61
2220Robert Mostek
Sławomir Reising
4.0
3.0
MPMP/1373.602.73
238Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
3.0
3.0
MAMA/583.60-3.64
2417Jeremi Mazur
Michał Kuczkowski
1.5
2.0
MPMP/1373.60-4.82
253Eugeniusz Swendrowski
Jan Kulczycki
1.0
1.5
DSDS/72-5.42
2637Andrzej Ostrowski
Jerzy Wilczek
2.0
3.0
WPWP/2472.40-10.48
2742Elżbieta Kamińska
Małgorzata Kamińska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.40-16.72
2835Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WPWP/2472.40-17.66
2940Grzegorz Proniewicz
Janusz Kopras
2.5
3.0
WPWP/2472.40-18.13
3036Marek Gapiński
Lidia Gapińska
1.0
1.0
WPWP/2472.40-19.07
3127Sławomir Pawlak
Roman Fąs
0.0
0.0
NZWP/247-24.88
3212Katarzyna Steć
Jacek Kwiatkowski
0.0
4.0

MA
MA/583.60-25.88
3332Tadeusz Dziadykiewicz
Wiesław Rakowski
0.0
0.5
WPWP/2472.40-34.72
345Bronisław Tabisz
Janusz Kozioł
3.0
2.0
DSDS/72-37.65
3516Bogdan Kakietek
Daniel Wacławek
5.0
2.0
MAMA/583.60-42.25
3628Roman Wojciechowski
Zdzisław Tomyślak
0.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.40-43.31
3713Maria Rubanowska-Nierobisz
Andrzej Nierobisz
0.0
0.0
MAMA/583.60-46.69
382Piotr Rapacki
Stanisław Horochowski
1.5
0.5
DSDS/72-50.76
3919Maciej Wąsowicz
Feliks Wawrzon
0.0
1.5
MPMP/1373.60-88.75

Statystyka ośrodków...