Turniej na maksy

Wtorek, 11 kwietnia 2017

Wyniki z 9 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 75: G. Bremer - J. Kamiński, 1.0, -/SL, SL/53

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
182: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL NS 6 NTN DA-1 5022.83
182: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL NS 3 CN H6+1 13030.01
285: J. Biernat - F. Szota, 5.0, SL EW 4 SW C7+1 45041.30
285: J. Biernat - F. Szota, 5.0, SL EW 2 HE SK= 11054.35
380: H. Gołębiowska - M. Barański, 2.5, SL NS 4 SE C5+1 45039.13
380: H. Gołębiowska - M. Barański, 2.5, SL NS 4 HN S4-1 10050.00
479: J. Lassota - E. Gabryś, 17.0, SL NS 7 HE SK-1 5085.87
479: J. Lassota - E. Gabryś, 17.0, SL NS 5 DE S3= 60011.13
586: J. Prijma - J. Jabłoński, 7.0, SL EW 3 DW HJ+1 13035.87
586: J. Prijma - J. Jabłoński, 7.0, SL EW 4 DS HK+1 15041.30
673: J. Pudlik - Z. Durczyński, 11.0, SL NS 4 SN DJ-1 10038.04
673: J. Pudlik - Z. Durczyński, 11.0, SL NS 3 NTW S4= 60075.00
781: M. Niedbach - G. Panek, 5.5, SL EW 3 NTW HJ-3 3007.61
781: M. Niedbach - G. Panek, 5.5, SL EW 4 SS HA-1 5076.09
877: Z. Krzemiński - J. Ciesielczuk, 24.0, SL EW 4 SE H10-1 10019.57
877: Z. Krzemiński - J. Ciesielczuk, 24.0, SL EW 3 HE S5-4 4001.09
974: J. Skirło - J. Cyrankiewicz, 4.0, SL EW 2 DN HK= 9064.13
974: J. Skirło - J. Cyrankiewicz, 4.0, SL EW 2 NTN H5+2 18011.96
1076: A. Wszelaczyńska - J. Wszelaczyński, 0.0, NS 4 SE DJ-1 5064.76
1076: A. Wszelaczyńska - J. Wszelaczyński, 0.0, NS 2 SW CJ= 11056.52
1183: Z. Rożniatowska - H. Bulanda, 6.5, SL EW 4 HN SK-1 10055.43
1183: Z. Rożniatowska - H. Bulanda, 6.5, SL EW 5 NTE H4-2 1005.43
1284: A. Czech - B. Garbicz, 13.0, SL/- NS 2 SE DA= 11020.65
1284: A. Czech - B. Garbicz, 13.0, SL/- NS 2 HE DQ+1 14050.00
1371: P. Korombel - W. Wnętrzak, 7.0, SL EW 3 NTN C2+4 72017.39
1371: P. Korombel - W. Wnętrzak, 7.0, SL EW 3 HN CQ= 14028.26
 +/-
 WYNIK38.60
 MIEJSCE93