Turniej KMP na maksy
Poniedziałek, 10 kwietnia 2017
Wyniki z 52 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
pdf
1
343
Mariana Hernandez
Krzysztof Cichy
1.0
2.0
MA
MA/262
69.85
100
1500
2
169
Janusz Śniadecki
Cezary Żuchowski
2.5
3.0
LB
LB/263
67.50
98
1492
3
43
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
5.0
DS
DS/67
67.10
96
1484
4
8
Tomasz Woźniak
Andrzej Wilemski
5.0
5.0
KP
BY4/921
66.99
94
1478
5
653
Robert Pogorzelski
Cezary Kmiecik
5.0
4.0
WP
WP/156
66.41
92
1474
6
405
Kazimierz Kalamaszek
Jerzy Krok
3.0
3.0
MP
MP/138
66.16
90
1470
7
407
Sławomir Czech
Roman Narewski
3.0
4.0
MP
MP/138
65.98
88
1466
8
383
Maciej Boczar
Filip Parol
2.5
1.5
MA
MA/262
65.26
86
1462
9
600
Janusz Borowiński
Bogdan Lesiński
13.0
7.0
WM
WM/241
65.15
84
1458
10
350
Jakub Bazyluk
Piotr Jasiński
1.0
3.0
MA
MA/262
65.01
82
1454
11
237
Jerzy Poznar
Bogumił Wegner
4.0
12.0
DS
LG4/903
64.04
80
1450
12
20
Zbigniew Ciereszko
Zbigniew Samek
9.0
9.0
DS
DS/144
63.96
78
1446
13
323
Jacek Korpetta
Janusz Radecki
17.0
18.0
MA
MA/126
63.73
76
1442
14
222
Andrzej Krakowiak
Zbigniew Szymczyk
5.0
5.0
LD
LD/48
63.51
74
1438
15
505
Marta Sikora
Adam Walczyński
3.0
5.0
PM
PM/102
63.38
72
1434
16
525
Zbigniew Borkowski
Bartosz Ceglarski
11.0
7.0
SW
SW/287
63.38
70
1430
17
263
Piotr Frankowski
Zdzisław Herbut
3.0
5.0
LU
LU/150
63.36
68
1426
18
551
Janusz Maliszewski
Bernard Pszczoła
9.0
11.0
WM
WM/122
63.24
66
1422
19
326
Dariusz Zembrzuski
Ireneusz Grynczewski
13.0
2.5
MA
MA/126
63.04
64
1418
20
658
Piotr Solecki
Robert Włodkowski
7.0
5.0
WP
WP/156
62.99
62
1414
21
691
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WP
WP/244
62.92
60
1410
22
642
Marek Wojciechowski
Roman Kujawski
9.0
12.0
WP
WP/147
62.84
58
1406
23
113
Mariusz Wróblewicz
Marian Zarembski
1.5
3.0
KP
KP/125
62.83
56
1402
24
733
Adam Małdyk
Piotr Kiełczewski
3.0
5.0
ZP
ZP/215
62.83
54
1398
25
134
Jerzy Kowalski
Eugeniusz Seichter
13.0
11.0
KP
KP/50
62.81
52
1394
26
744
Jan Chmielewski
Roman Marczewski
7.0
5.0
ZP
ZP/255
62.75
50
1390
27
372
Andrzej Seiler
Jacek Sowiński
1.5
1.5
MA
MA/262
62.68
48
1386
28
476
Robert Przybyło
Robert Kwiatkowski
7.0
3.0
PK
PK/118
62.34
46
1382
29
387
Roman Kowalewicz
Andrzej Sobula
2.0
1.5
MA
MA/262
62.33
44
1378
30
438
Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
13.0
12.0
MP
MP/40
62.29
42
1374
31
539
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
11.0
18.0
WM
WM/122
62.25
40
1370
32
229
Lechosław Janczar
Jerzy Szubiga
4.0
5.0
LD
LD/92
62.19
38
1366
33
352
Mirosław Zawiślak
Janusz Wawrowski
1.5
3.0
MA
MA/262
62.11
36
1362
34
497
Zenon Betański
Marek Kryniewski
5.0
5.0
PM
PM/102
62.02
34
1358
35
50
Piotr Marcinowski
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DS
DS/68
61.99
32
1354
36
683
Olech Bestrzyński
Jerzy Mścisz
13.0
13.0
WP
WP/244
61.84
30
1350
37
31
Piotr Ilczuk
Marcin Preisner
18.0
2.0
WP
LB
DS/67
61.80
28
1346
38
63
Marian Kupnicki
Grzegorz Bajek
17.0
11.0
WP
DS
DS/72
61.68
26
1342
39
377
Arkadiusz Wódkowski
Dariusz Kłodos
0.5
0.5
MA
MA/262
61.67
24
1338
40
294
Robert Głowacki
Krystian Dowolski
13.0
3.0
MA
MA/126
61.53
22
1334
41
280
Stefan Jakubowski
Krzysztof Kos
3.0
3.0
MA
MA/123
61.45
20
1330
42
65
Andrzej Kaźmierczak
Waldemar Siuda
12.0
12.0
DS
DS/72
61.41
18
1326
43
523
Hanna Kowalska
Andrzej Majcher
5.0
9.0
SW
SW/287
61.37
16
1322
44
585
Jan Janiak
Ryszard Łasowski
7.0
7.0
WM
WM/132
61.35
14
1318
45
57
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
3.0
3.0
DS
DS/72
61.17
12
1314
46
511
Ryszard Konopka
Krzysztof Mielnik
12.0
7.0
PM
PM/129
61.12
10
1310
47
298
Bogdan Szulejewski
Tomasz Paluchowski
21.0
13.0
MA
MA/126
61.09
8
1306
48
140
Wiesław Paczkowski
Mariusz Krakowiak
5.0
5.0
KP
KP/50
61.06
6
1302
49
354
Kazimierz Salak
Roman Wajs
2.0
2.5
MA
MA/262
60.90
4
1298
50
578
Tadeusz Kądzielewski
Jan Jegliński
9.0
5.0
WM
WM/128
60.87
2
1294
51
121
Jakub Mitke
Grzegorz Prusak
3.0
5.0
KP
KP/289
60.70
1290
52
334
Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
2.0
2.5
MA
MA/164
60.65
1287
53
235
Agnieszka Bedyk
Jerzy Janio
1.5
3.0
LD
LD/92
60.63
1284
54
359
Tomasz Mroczek
Tomasz Przegaliński
0.0
0.0
MA
MA/262
60.63
1281
55
13
Robert Kamiński
Zbigniew Ehlert
4.0
5.0
KP
BY4/921
60.60
1278
56
98
Lesław Cegiel
Stanisław Janiak
4.0
5.0
DS
JG4/917
60.49
1275
57
268
Marta Grodzka
Julia Grodzka
2.5
1.5
LU
LU/90
60.42
1272
58
153
Bartosz Gajewski
Łukasz Wieczorek
3.0
3.0
LB
LB/127
60.40
1269
59
565
Sylwester Kościński
Lucjan Kołodziejczyk
11.0
11.0
WM
WM/122
60.21
1266
60
415
Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MP
MP/40
60.17
1263
61
544
Janusz Budny
Janusz Wróblewski
7.0
9.0
WM
WM/122
60.10
1260
62
273
Piotr Niespodziewany
Piotr Sopiński
2.0
3.0
LU
LU/90
60.10
1257
63
318
Andrzej Gelberg
Zdzisław Laszczak
9.0
13.0
MA
MA/126
60.03
1254
64
531
Aleksander Jasiukiewicz
Roman Rusakiewicz
2.0
0.5
ZP
SZ2/910
60.00
1251
65
163
Dariusz Kwiatkowski
Edward Kulus
4.0
9.0
LB
LB/263
59.83
1248
66
349
Andrzej Jarząbek
Mariusz Mączewski
0.0
0.0
MA
MA/262
59.75
1245
67
188
Andrzej Zielony
Leszek Wójcik
5.0
11.0
WP
LB/265
59.60
1242
68
93
Jerzy Kurianowicz
Józef Wiese
5.0
5.0
DS
JG4/917
59.55
1239
69
200
Tomasz Fedak
Andrzej Grygorczuk
0.0
5.0
LB
LB/285
59.49
1236
70
157
Krzysztof Rogoziński
Ryszard Sakowicz
12.0
17.0
LB
LB/127
59.44
1233
71
149
Grzegorz Rojewski
Lech Łaniewski
12.0
13.0
KP
KP/50
59.38
1230
72
363
Marek Cieniewicz
Dariusz Krakowiak
3.0
1.0
MA
MA/262
59.37
1227
73
571
Henryk Łakomski
Mirosław Grodzki
12.0
5.0
WM
WM/128
59.25
1224
74
633
Jan Jarmuż
Piotr Stefański
4.0
4.0
KP
WP
WP/147
59.23
1221
75
53
Michał Wittenbeck
Łukasz Gaweł
7.0
7.0
DS
DS/68
59.19
1218
76
248
Józef Małysz
Wiesław Pawelec
5.0
5.0
LU
LU/145
59.17
1215
77
455
Piotr Bielecki
Jan Glenz
5.0
3.0
OP
OP/273
59.12
1212
78
638
Andrzej Chudy
Marek Piechociński
3.0
5.0
WP
WP/147
59.09
1209
79
373
Zbigniew Gżałczyński
Andrzej Reda
0.0
0.0
MA/262
58.97
1206
80
695
Jerzy Bajka
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WP
WP/244
58.78
1203
81
183
Zdzisław Kulesza
Zygmunt Radek
9.0
5.0
LB
LB/265
58.68
1200
82
79
Andrzej Fronczak
Kazimierz Konefał
18.0
4.0
WM
EL1/907
58.67
1197
83
221
Teresa Pudelewicz
Dariusz Kardas
4.0
11.0
LD
LD/48
58.66
1194
84
127
Bogusz Nalazek
Józef Matuszewski
7.0
4.0
KP
KP/289
58.65
1191
85
139
Jerzy Powalisz
Józef Szulc
2.0
1.5
KP
KP/50
58.62
1188
86
424
Justyna Żmuda
Mateusz Sobczak
15.0
7.0
MA
DS
MP/40
58.60
1185
87
586
Kazimierz Kulas
Dariusz Łuczak
7.0
4.0
WM
WM/132
58.58
1182
88
443
Ryszard Woliński
Stanisław Waśko
12.0
9.0
MP
MP/45
58.51
1179
89
454
Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OP
OP/273
58.48
1176
90
564
Lidia Wrzosek
Sławomir Wrzosek
5.0
11.0
WM
WM/122
58.45
1173
91
597
Jerzy Anderszewski
Stefan Piskorski
0.0
0.0
WM/241
58.42
1170
92
123
Józef Kaźmierczak
Stefan Kaźmierczak
5.0
4.0
KP
KP/289
58.40
1167
93
227
Jarosław Gąsiorowski
Jarosław Łaszczuk
13.0
5.0
MA
LD
LD/92
58.28
1164
94
319
Jerzy Danielewicz
Lech Sadoś
4.0
12.0
MA
MA/126
58.26
1161
95
520
Marcin Terelak
Rafał Siewior
4.0
2.5
SW
SW/287
58.18
1158
96
698
Marek Górny
Stefan Masternak
5.0
5.0
WP
WP/244
58.06
1155
97
166
Andrzej Rękosiak
Wojciech Waszkowiak
7.0
12.0
LB
LB/263
58.02
1152
98
745
Jarosław Kuźba
Przemysław Stefanowski
3.0
0.5
ZP
ZP/255
58.00
1149
99
737
Stanisław Charkot
Marian Siwy
5.0
11.0
ZP
ZP/215
57.97
1146
100
433
Mirosław Kołton
Piotr Stopa
9.0
13.0
MP
MP/40
57.82
1143
101
285
Dariusz Sierocki
Marek Osiecki
7.0
11.0
MA
MA/123
57.81
1140
102
541
Leonard Januszko
Marek Torebko
3.0
1.5
WM
WM/122
57.79
1137
103
439
Robert Podsiadły
Janusz Natorski
4.0
4.0
MP
MP/40
57.76
1134
104
137
Stanisław Łański
Kazimierz Ligęza
9.0
5.0
KP
KP/50
57.75
1131
105
144
Tadeusz Wasilewski
Marek Bałabuch
5.0
1.5
KP
KP/50
57.72
1128
106
400
Zbigniew Rychlik
Mirosław Skarbek
4.0
3.0
KP
MA/46
57.71
1125
107
620
Tomasz Dorobek
Mirosław Powązka
3.0
3.0
DS
WP/142
57.71
1122
108
213
Adam Motyka
Karol Kałuziński
3.0
5.0
LD
LD/48
57.68
1119
109
224
Stanisław Dróżdż
Edward Kałużny
0.0
0.0
LD
LD/48
57.58
1116
110
186
Tadeusz Birecki
Mirosław Miłaszewicz
5.0
5.0
LB
LB/265
57.58
1113
111
67
Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
4.0
4.0
DS
DS/72
57.55
1110
112
303
Mirosław Nowaczyński
Wiesław Andruk
7.0
9.0
MA
MA/126
57.55
1107
113
250
Dariusz Serafin
Janusz Borek
3.0
1.0
LU
LU/145
57.52
1104
114
716
Anna Kondyjowska
Zygmunt Kondyjowski
3.0
3.0
ZP
ZP/116
57.51
1101
115
738
Leszek Konieczny
Mieczysław Rogowski
5.0
5.0
ZP
ZP/215
57.49
1098
116
320
Sylwester Młynarczuk
Henryk Brodawski
18.0
13.0
MA
MA/126
57.48
1095
117
611
Aleksander Heinze
Maciej Heinze
5.0
3.0
WP
WP/120
57.45
1092
118
612
Łukasz Lis
Tomasz Mielcarek
2.5
3.0
WP
WP/120
57.33
1089
119
88
Andrzej Leszczyński
Eugeniusz Soiński
2.5
5.0
DS
JG2/920
57.27
1086
120
360
Jerzy Wasiljew
Michał Mańkowski
0.0
1.0
MA
MA/262
57.26
1083
121
753
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
7.0
5.0
ZP
ZP/255
57.25
1080
122
174
Wiesław Pastuszko
Andrzej Parmonik
7.0
5.0
LB
LB/263
57.21
1077
123
364
Włodzimierz Urbanowicz
Krzysztof Bekalarek
4.0
0.5
MA
MA/262
57.20
1074
124
624
Tomasz Freitag
Roman Zabłocki
5.0
5.0
WP
OP
WP/142
57.10
1071
125
196
Andrzej Łagosz
Robert Sikora
11.0
4.0
LB
LB/285
57.06
1068
126
26
Jan Dawidowski
Piotr Janich
3.0
2.0
DS
DS/144
57.06
1065
127
548
Leonard Jaskowiak
Wiesław Krzemieński
12.0
12.0
WM
WM/122
57.03
1062
128
747
Waldemar Wochna
Dariusz Głowiński
4.0
2.0
ZP
ZP/255
56.98
1059
129
736
Cezary Kawiak
Roman Szlachetka
4.0
12.0
ZP
ZP/215
56.89
1056
130
172
Marek Marciniak
Mirosław Markiewicz
3.0
1.5
LB
LB/263
56.87
1053
131
657
Mariusz Gawrych
Mirosław Grobelkiewicz
1.0
2.5
WP
WP/156
56.81
1050
132
506
Mirosław Małypan
Janusz Kobylarski
4.0
4.0
PM
PM/102
56.66
1047
133
49
Tomasz Struzik
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DS
DS/68
56.57
1044
134
69
Mirosław Makurat
Piotr Mroziński
1.5
2.0
PM
EL1/907
56.51
1041
135
32
Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
3.0
2.5
DS
DS/67
56.45
1038
136
607
Jerzy Gurzęda
Józef Grewling
7.0
7.0
WP
WP/120
56.45
1035
137
461
Marian Krasowski
Adam Szempliński
7.0
5.0
PD
PD/81
56.41
1032
138
479
Tomasz Bajorek
Dariusz Kulpiński
9.0
9.0
PK
PK/118
56.39
1029
139
549
Ewa Wyszomierska
Marek Wyszomierski
0.0
0.0
WM
WM/122
56.38
1026
140
687
Marcin Woźniak
Cezary Serek
7.0
15.0
WP
WP/244
56.35
1023
141
181
Jerzy Ryndak
Sławomir Rutecki
5.0
7.0
LB
LB/265
56.33
1020
142
348
Anna Kosiorek
Łukasz Marecik
1.0
0.5
MA
MA/262
56.30
1017
143
468
Grzegorz Zalewski
Marian Urwanowicz
5.0
9.0
PD
PD/81
56.28
1014
144
492
Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
5.0
4.0
PM
PM/102
56.27
1011
145
270
Andrzej Kokoryka
Bartosz Matras
9.0
5.0
LU
LU/90
56.26
1008
146
516
Grzegorz Niestój
Waldemar Haponiuk
4.0
5.0
SW
SW/287
56.21
1005
147
542
Jakub Kowalczyk
Zbigniew Zemanowicz
5.0
9.0
WM
WM/122
56.13
1002
148
33
Kamila Kukuła
Piotr Klubiński
5.0
9.0
DS
DS/67
56.11
999
149
692
Jan Rosochowicz
Aleksandra Graczyńska
2.5
4.0
WP
WP/244
56.07
996
150
317
Zdzisław Kowalewski
Zbigniew Skibicki
13.0
5.0
MA
MA/126
56.03
993
151
559
Jerzy Malinowski
Tomasz Stopierzyński
4.0
5.0
WM
WM/122
56.02
990
152
465
Mirosław Hryszko
Roman Kruk
5.0
7.0
PD
PD/81
56.00
987
153
133
Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
5.0
5.0
KP
KP/50
56.00
984
154
760
Andrzej Jabłoński
Piotr Wilczok
4.0
3.0
ZP
ZP/255
55.94
981
155
562
Janina Bakuła
Paweł Jarząbek
5.0
3.0
WM
WM/122
55.94
978
156
470
Jan Sączawa
Andrzej Byzdra
4.0
5.0
PK
PK/118
55.91
975
157
710
Stanisław Matusz
Maciej Kunka
5.0
2.5
LU
ZA2/916
55.82
972
158
47
Marcin Motykiewicz
Bogdan Sokół
3.0
4.0
DS
DS/67
55.73
969
159
749
Andrzej Pożerski
Wojciech Morawski
4.0
2.0
ZP
ZP/255
55.71
966
160
341
Andrzej Mazur
Jan Milewski
1.0
1.0
MA
MA/164
55.69
963
161
729
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
4.0
4.0
ZP
ZP/121
55.68
960
162
677
Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WP
WP/244
55.62
957
163
466
Mirosław Morchat
Władysław Szałkiewicz
5.0
4.0
PD
PD/81
55.61
954
164
114
Stanisław Janik
Benedykt Mieszczak
13.0
3.0
LB
KP
KP/125
55.58
951
165
614
Janusz Jędrzejewski
Grzegorz Samol
5.0
4.0
WP
WP/120
55.48
948
166
255
Wiesław Teresiński
Jerzy Grela
5.0
0.0
LU
LU/145
55.30
945
167
690
Leszek Zembrowski
Ewa Knapik
4.0
5.0
WP
WP/244
55.25
942
168
547
Tadeusz Grochowski
Tadeusz Krajewski
3.0
3.0
WM
WM/122
55.24
939
169
414
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MP
MP/40
55.21
936
170
271
Jerzy Tarajko
Robert Szabla
4.0
2.0
LU
LU/90
55.17
933
171
105
Ziemowit Brzykcy
Krzysztof Popczyński
4.0
4.0
KP
KP/125
55.15
930
172
239
Roman Siwiec
Stanisław Cieśla
3.0
4.0
DS
LG4/903
55.12
927
173
584
Marek Ceglecki
Józef Wiśnik
0.0
2.0
NZ
WM/132
3.33
55.08
924
174
108
Roman Łusiak
Piotr Wołowski
5.0
7.0
KP
KP/125
55.05
921
175
606
Andrzej Poreda
Jan Romot
3.0
9.0
WM
WM/246
55.00
918
176
112
Aleksandra Granowska
Alfred Nowak
2.0
5.0
KP
KP/125
54.96
915
177
508
Marek Pietrzak
Marek Banasiński
4.0
12.0
PM
PM/129
54.95
912
178
85
Waldemar Wnuk
Zdzisław Koza
2.0
2.5
PM
EL1/907
54.93
909
179
258
Jan Czarniecki
Gabriel Szarafin
4.0
5.0
LU
LU/145
54.82
906
180
193
Zbigniew Nahorski
Stanisław Pryputniewicz
11.0
5.0
LB
LB/285
54.80
903
181
625
Adam Kozłowski
Karol Wanatowicz
3.0
2.5
OP
WP
WP/142
54.79
900
182
77
Bogdan Jabłoński
Wojciech Karpiński
0.0
5.0
WM
EL1/907
54.75
897
183
240
Jan Niebudek
Jerzy Zatorski
2.5
3.0
DS
LG4/903
54.75
894
184
330
Jacek Dmowski
Maciej Dąbrowski
12.0
5.0
MA
MA/126
54.74
891
185
720
Jacek Adamczyk
Bogusław Maryńczak
3.0
5.0
ZP
ZP/116
54.72
888
186
231
Włodzimierz Biernacki
Krzysztof Olejnik
2.0
1.0
LD
LD/92
54.65
885
187
283
Hanna Probola
Paweł Lasota
2.0
0.0
PD
MA
MA/123
54.64
882
188
346
Filip Czaplicki
Karol Konopko
1.5
2.0
MA
MA/262
54.64
879
189
82
Bogdan Zień
Waldemar Ślesicki
1.5
2.5
WM
EL1/907
54.63
876
190
374
Marta Makarewicz
Leszek Tylec
2.5
1.0
MA
MA/262
54.59
873
191
634
Robert Górny
Rajmund Wiśniewski
4.0
4.0
KP
WP/147
54.59
870
192
643
Wiesław Hilbrecht
Andrzej Małdziński
5.0
4.0
WP
WP/156
54.58
867
193
325
Jerzy Olszewski
Zofia Zaręba
1.5
3.0
MA
MA/126
54.54
864
194
446
Jan Górka
Jerzy Kozłowski
7.0
3.0
MP
MP/45
54.53
861
195
535
Cezary Jarmuł
Dariusz Piątek
7.0
4.0
ZP
SZ2/910
0.33
54.51
858
196
646
Jolanta Ziętara
Junik Rafał
5.0
7.0
WP
WP/156
54.48
855
197
459
Alfred Koda
Stanisław Lisowski
4.0
4.0
PD
PD/81
54.43
852
198
6
Tomasz Perduta
Mariusz Krawczyński
0.0
0.0
BY4/921
54.41
849
199
723
Franciszek Pośnik
Kazimierz Rosiński
0.0
0.0
NZ
ZP/121
54.41
846
200
490
Jan Wieczorek
Leszek Szkudlarek
9.0
7.0
PM
PM/102
54.41
843
201
208
Jan Obuchowicz
Jerzy Trembowski
9.0
11.0
LB
LB/285
54.39
840
202
398
Edward Aranowski
Andrzej Chrzanowski
5.0
4.0
MA
MA/46
54.35
837
203
599
Leszek Mielczarek
Wojciech Wrześniowski
12.0
9.0
WM
WM/241
54.34
834
204
44
Stanisław Kulpaczyński
Wojciech Potoczny
5.0
5.0
DS
DS/67
54.28
831
205
27
Aleksander Poznysz
Mirosław Miłaszewski
12.0
19.0
DS
DS/144
54.20
828
206
314
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
19.0
11.0
WP
MA
MA/126
54.18
825
207
19
Wiesław Pytka
Stanisław Sulima
2.5
2.0
DS
DS/144
54.16
822
208
580
Aleksander Cydejko
Jan Stańczak
5.0
9.0
WM
WM/132
1.52
54.14
819
209
281
Sławomir Sierocki
Maciej Kulikowski
4.0
1.5
MA
MA/123
54.10
816
210
321
Andrzej Miszewski
Jerzy Krupka
18.0
3.0
MA
MA/126
54.09
813
211
152
Zbigniew Mossakowski
Karol Nowak
3.0
2.0
KP
KP/50
54.09
810
212
401
Janusz Kafel
Andrzej Kretkowski
3.0
3.0
KP
MA
MA/46
54.06
807
213
639
Leszek Nowakowski
Piotr Serkowski
1.5
1.5
WP
WP/147
54.06
804
214
184
Zbigniew Józefiak
Franciszek Bułyszko
4.0
0.0
LB
LB/265
54.05
801
215
503
Ryszard Jarmużewski
Józef Idczak
5.0
7.0
PM
PM/102
54.01
798
216
748
Sławomir Jamka
Wiesław Sirman
0.0
0.0
NZ
ZP/255
53.98
795
217
630
Wojciech Kus
Mieczysław Łebedyński
3.0
4.0
WP
WP/147
53.96
792
218
83
Marek Lichocki
Daniel Wesołowski
12.0
4.0
WM
PM
EL1/907
53.92
789
219
130
Andrzej Grela
Jarosław Łakomy
9.0
7.0
KP
KP/289
53.90
786
220
722
Kazimierz Wiliński
Jerzy Schulz
7.0
9.0
ZP
ZP/116
53.90
783
221
727
Zygmunt Adamczyk
Leszek Kawa
0.0
0.0
NZ
ZP/121
53.89
780
222
204
Jerzy Cydzik
Antoni Gocyła
5.0
7.0
LB
LB/285
53.88
777
223
243
Ryszard Rączkowski
Patrycja Krupnik
4.0
1.0
DS
LG4/903
-0.50
53.84
774
224
605
Janusz Puchalski
Andrzej Wezdecki
2.0
0.0
WM
NZ
WM/246
53.83
771
225
226
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
4.0
4.0
LD
LD/48
53.81
768
226
38
Wojciech Skonieczny
Zdzisław Malkiewicz
5.0
3.0
DS
DS/67
53.80
765
227
162
Maria Skowron
Władysław Olszewski
2.5
0.0
LB
LB/127
53.77
762
228
602
Tadeusz Banach
Krzysztof Targoński
5.0
4.0
WM
WM/246
53.76
759
229
29
Zbigniew Sobczyk
Maciej Rochowicz
12.0
5.0
DS
DS/67
53.70
756
230
481
Tomasz Ukraiński
Wojciech Paszko
12.0
7.0
PK
PK/118
53.64
753
231
313
Krzysztof Kobyliński
Andrzej Ziomek
11.0
9.0
WP
MA
MA/126
53.60
750
232
501
Kazimierz Gralak
Antoni Sękowski
18.0
18.0
PM
PM/102
53.58
747
233
417
Aleksander Jezioro
Zbigniew Przeginiak
21.0
4.0
MP
MP/40
53.52
744
234
662
Grażyna Busse
Piotr Busse
15.0
18.0
SL
WP/244
53.50
741
235
74
Witold Deorocki
Henryk Hacik
0.0
2.0
NZ
WM
EL1/907
53.49
738
236
486
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
4.0
4.0
PM
PM/102
53.48
735
237
656
Jerzy Schedler
Roman Mączkowski
4.0
4.0
WP
WP/156
53.48
732
238
507
Karina Drobiniak
Radosław Kmiecik
5.0
3.0
PM
PM/129
53.46
729
239
413
Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MP
MP/40
53.45
726
240
644
Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
3.0
3.0
WP
WP/156
53.43
723
241
471
Roman Opaliński
Przemysław Zawada
18.0
17.0
PK
LB
PK/118
53.40
720
242
669
Andrzej Mazurek
Mieczysław Szczechowiak
11.0
4.0
WP
WP/244
53.40
717
243
573
Zbigniew Ziemba
Józef Kamiński
4.0
7.0
WM
WM/128
53.39
714
244
60
Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DS
DS/72
53.38
711
245
102
Andrzej Augustyniak
Henryk Gayny
5.0
1.5
DS
JG4/917
53.38
708
246
711
Jerzy Dziemidowicz
Stanisław Kamiński
2.5
5.0
ZP
ZP/116
53.36
705
247
498
Marek Boros
Zdzisław Jędrzejczak
4.0
4.0
PM
PM/102
53.35
702
248
540
Mirosław Cichocki
Andrzej Tutaj
19.0
5.0
WM
WM/122
53.33
699
249
202
Tomasz Bartnicki
Paweł Pietrażycki
4.0
5.0
LB
LB/285
53.32
696
250
381
Stanisław Turlej
Józef Nowik
1.0
0.0
MA
MA/262
53.29
693
251
340
Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
3.0
3.0
MA
MA/164
53.29
690
252
103
Janusz Czerniawski
Krzysztof Komenda
4.0
4.0
DS
JG4/917
53.29
687
253
376
Karolina Melkonyan
Konrad Paluszek
0.5
2.0
MA
MA/262
53.23
684
254
264
Tadeusz Denisiuk
Witold Grochulski
4.0
5.0
LU
LU/150
53.16
681
255
671
Włodzimierz Kwiatkowski
Edward Niewierowski
12.0
11.0
WP
WP/244
53.13
678
256
432
Jacek Herman
Tadeusz Garbacik
11.0
12.0
MP
MP/40
0.33
53.10
675
257
526
Artur Więckowski
Sławomir Klimczak
4.0
9.0
SW
SW/287
52.99
672
258
425
Bogusław Wardzała
Halina Święch
7.0
7.0
MP
MP/40
52.99
669
259
670
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
4.0
5.0
LD
WP/244
52.95
666
260
579
Wiesław Bielski
Roman Waszczuk
3.0
1.5
WM
NZ
WM/132
1.82
52.95
663
261
444
Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MP
MP/45
52.88
660
262
469
Jan Porada
Stanisław Cisek
4.0
5.0
PK
PK/118
52.87
657
263
242
Marek Czerniawski
Eugeniusz Gąska
4.0
3.0
DS
LG4/903
52.83
654
264
668
Jerzy Kamiński
Maciej Wybranowski
2.0
4.0
WP
WP/244
52.76
651
265
705
Janina Leszko
Jerzy Leszko
0.0
2.0
LU
ZA2/916
52.74
648
266
212
Jerzy Gaworczyk
Andrzej Skowroński
5.0
2.5
LD
LD/48
52.63
645
267
81
Regina Wołek
Zbigniew Bando
2.5
0.5
WM
EL1/907
52.62
642
268
676
Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
4.0
4.0
WP
WP/244
52.57
639
269
337
Sławomir Grabowski
Adam Karczmarz
5.0
5.0
MA
MA/164
52.55
636
270
342
Stanisław Bronowski
Dominik Głowacki
4.0
1.0
MA
MA/164
52.52
633
271
14
Marek Wyżlic
Aleksandra Różańska
1.5
1.0
KP
BY4/921
52.50
630
272
593
Krzysztof Pakuła
Dariusz Filipek
9.0
5.0
WM
WM/140
52.50
627
273
96
Sylwester Gołdyn
Ewa Nazaruk
2.0
3.0
DS
JG4/917
52.48
624
274
423
Adam Harasimowicz
Wojciech Harasimowicz
4.0
3.0
MP
ZP
MP/40
52.44
621
275
395
Andrzej Sokołowski
Dariusz Piotrkiewicz
2.5
2.0
MA
MA/46
52.42
618
276
70
Jan Kondrakiewicz
Mieczysław Sokołowski
1.0
0.5
WM
EL1/907
52.42
615
277
743
Grzegorz Makowiecki
Krzysztof Rutkowski
1.5
1.5
ZP
ZP/255
52.38
612
278
533
Zbigniew Wiśniewski
Sławomir Wojtyłko
3.0
3.0
ZP
SZ2/910
52.38
609
279
397
Marek Krowicki
Piotr Watemborski
2.0
1.5
MA
MA/46
52.23
606
280
666
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/244
52.22
603
281
524
Włodzimierz Stobiecki
Jacek Janowski
19.0
18.0
SW
MP
SW/287
52.20
600
282
76
Jerzy Ratkowski
Jerzy Sukow
5.0
12.0
WM
EL1/907
52.19
597
283
91
Marek Czolij
Edward Szafraniec
9.0
11.0
DS
JG2/920
52.07
594
284
589
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
7.0
7.0
WM
WM/140
52.06
591
285
431
Waldemar Rybka
Jarosław Duda
4.0
4.0
MP
MP/40
52.06
588
286
626
Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
4.0
12.0
WP
WP/142
52.05
585
287
567
Piotr Mazur
Ryszard Kłusowski
5.0
5.0
WM
WM/122
52.04
582
288
554
Krzysztof Michalczyk
Mirosław Zomkowski
12.0
11.0
WM
WM/122
52.03
579
289
672
Bernard Kurasz
Krzysztof Galubiński
2.0
1.5
WP
WP/244
52.03
576
290
436
Janusz Wrześniak
Grzegorz Żyła
3.0
4.0
MP
MP/40
52.00
573
291
56
Jarosław Molenda
Artur Winkler
9.0
9.0
DS
DS/72
52.00
570
292
284
Piotr Błoch
Michał Wójcik
0.0
0.0
NZ
MA/123
51.99
567
293
332
Andrzej Kondeja
Jacek Metter
13.0
2.0
MA
MA/126
51.95
564
294
333
Marcin Stryczyński
Marian Tromski
4.0
3.0
MA
MA/164
51.93
561
295
177
Barbara Soroko
Mieczysław Kańdulski
2.0
1.5
LB
LB/263
51.89
558
296
119
Teodor Bykowski
Edward Kozicki
1.0
1.0
KP
KP/289
51.83
555
297
530
Stanisław Grzyb
Wojciech Witkowski
5.0
3.0
ZP
SZ2/910
51.79
552
298
214
Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
3.0
0.0
LD
LD/48
51.77
549
299
35
Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DS
DS/67
51.73
546
300
659
Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/244
51.72
543
301
95
Joanna Neuburger
Edward Neuburger
0.0
0.0
DS
JG4/917
51.70
540
302
496
Danuta Żabicka
Waldemar Warzała
7.0
12.0
PM
PM/102
51.68
537
303
719
Janusz Linkiewicz
Krzysztof Orzechowski
4.0
5.0
ZP
ZP/116
51.64
534
304
249
Janusz Hamerski
Adam Skórka
1.5
0.0
LU
LU/145
51.61
531
305
435
Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
3.0
MP
MP/40
51.59
528
306
422
Janusz Rżewski
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MP
MP/40
51.55
525
307
392
Szczepan Okonkowski
Sławomir Malanowski
0.0
2.0
MA
MA/46
51.53
522
308
187
Emilia Szajowska
Tomasz Zarębski
2.0
2.5
LB
LB/265
51.52
519
309
463
Adam Popławski
Janusz Pawluczuk
5.0
5.0
PD
PD/81
51.51
516
310
185
Lech Jaworski
Wiesław Wiśniewski
1.5
5.0
LB
LB/265
51.48
513
311
203
Ryszard Chmiel
Janusz Sidelnik
9.0
3.0
LB
LB/285
51.47
510
312
635
Leszek Karwasiński
Wojciech Zimniak
3.0
4.0
WP
WP/147
51.43
507
313
12
Bolesław Radko
Henryk Komodziński
1.0
0.0
KP
BY4/921
51.41
504
314
536
Tadeusz Czajka
Tadeusz Leszczyński
2.0
4.0
ZP
SZ2/910
51.41
501
315
641
Jerzy Szamałek
Ryszard Szamałek
2.5
4.0
WP
WP/147
51.39
498
316
509
Łukasz Gackowski
Stefan Lipiński
1.5
0.0
PM
PM/129
51.37
495
317
218
Jacek Szkup
Andrzej Kaźmierczak
5.0
5.0
LD
LD/48
51.36
492
318
257
Adam Bachta
Maciej Stopczyński
0.0
0.0
LU
LU/145
51.35
489
319
674
Zbigniew Przybylczak
Adam Peszke
4.0
4.0
WP
WP/244
51.34
486
320
391
Justyna Graniczny
Przemysław Kacprzak
2.0
3.0
KP
MA/46
51.32
483
321
41
Janusz Piernikowski
Waldemar Majewski
7.0
3.0
DS
DS/67
51.24
480
322
437
Katarzyna Michałek
Marcin Wilczyński
7.0
4.0
SL
MP
MP/40
51.24
477
323
648
Witold Grześkowiak
Tadeusz Osowski
3.0
0.5
WP
WP/156
51.20
474
324
553
Paweł Abramski
Sławomir Dytkowski
5.0
5.0
WM
WM/122
51.19
471
325
688
Janusz Suszczyński
Jerzy Roszak
4.0
9.0
WP
WP/244
51.17
468
326
305
Artur Duczmalewski
Arkadiusz Szymiel
4.0
4.0
MA
MA/126
51.15
465
327
721
Jerzy Sadowski
Edward Kaczmarek
12.0
9.0
ZP
ZP/116
51.15
462
328
199
Bolesław Piotrowicz
Eugeniusz Wilniewiec
5.0
5.0
LB
LB/285
51.14
459
329
328
Tadeusz Laszczak
Artur Rutkowski
7.0
19.0
MA
MA/126
51.13
456
330
72
Zbigniew Samborski
Marek Serdyński
1.5
1.5
WM
EL1/907
51.08
453
331
730
Stanisław Buczkowski
Stanisław Jankowski
0.0
0.0
NZ
ZP
ZP/121
51.08
451
332
572
Krzysztof Pękała
Wiesław Pietrzak
0.5
5.0
WM
WM/128
51.06
449
333
150
Robert Rychlicki
Tomasz Borucki
5.0
5.0
KP
KP/50
51.05
447
334
87
Walery Czarnecki
Wiktor Mieszczanowicz
2.0
3.0
DS
JG2/920
51.02
445
335
329
Wiktor Cała
Adam Żelazny
4.0
5.0
MA
MA/126
51.02
443
336
269
Andrzej Lewicki
Jan Wandzel
3.0
4.0
LU
LU/90
51.02
441
337
99
Tadeusz Szczęch
Sylwia Zabłocka-Śledzka
1.5
1.0
DS
JG4/917
51.01
439
338
457
Bernard Broda
Krzysztof Wołynkiewicz
5.0
5.0
OP
OP/273
50.98
437
339
223
Jan Dziubałtowski
Zbigniew Dworzyński
0.0
0.0
LD
LD/48
50.96
435
340
207
Paweł Dubowski
Witold Dygas
5.0
5.0
LB
LB/285
50.94
433
341
89
Gerard Kempiński
Stanisław Machowski
4.0
5.0
DS
JG2/920
50.93
431
342
693
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
2.0
WP
WP/244
50.93
429
343
16
Roch Rupniewski
Tadeusz Szwenkel
11.0
9.0
KP
BY4/921
50.93
427
344
365
Marek Gwardys
Jerzy Kwiatkowski
0.0
0.0
MA/262
50.92
425
345
143
Wojciech Ruszkowski
Hilary Gierszewski
0.0
0.0
KP
KP/50
50.90
423
346
304
Wiesław Kozłowski
Andrzej Fryszkowski
3.0
4.0
MA
MA/126
50.88
421
347
154
Tomasz Karanikas
Stanisław Kotas
3.0
5.0
LB
LB/127
50.88
419
348
396
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
2.0
7.0
MA
LD
MA/46
50.86
417
349
421
Przemysław Kurzak
Lech Adamus
2.5
0.5
OP
MP
MP/40
50.81
415
350
322
Piotr Nauman
Jan Zabrocki
4.0
7.0
MA
MA/126
50.78
413
351
660
Jacek Kokociński
Jerzy Nowak
5.0
12.0
WP
WP/244
50.78
411
352
276
Piotr Pikuta
Paweł Zaleski
3.0
4.0
LU
LU/90
50.78
409
353
168
Arkadiusz Jaranowski
Bolesław Onyszczuk
2.0
3.0
LB
LB/263
50.73
407
354
474
Janusz Jarząbek
Władysław Chodziński
5.0
7.0
PK
PK/118
50.73
405
355
115
Bogdan Najmrodzki
Jan Rdesiński
9.0
5.0
KP
KP/125
50.73
403
356
678
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
1.0
1.0
WP
WP/244
50.72
401
357
10
Julian Jurski
Jerzy Masłoń
11.0
13.0
KP
BY4/921
50.71
399
358
528
Ireneusz Feldman
Mirosław Gluba
0.0
2.0
NZ
ZP
SZ2/910
50.66
397
359
645
Jerzy Pucek
Józef Malinowski
0.0
1.0
WP
WP/156
50.63
395
360
338
Wojciech Adamkiewicz
Kazimierz Dobrzyniecki
3.0
4.0
MA
MA/164
50.49
393
361
725
Sabina Kaźmierska
Aleksander Kaźmierski
9.0
11.0
ZP
ZP/121
50.48
391
362
290
Wiesław Maciejczuk
Janusz Szukszta
13.0
9.0
MA
MA/126
50.47
389
363
696
Tadeusz Dziadykiewicz
Wiesław Rakowski
0.0
0.5
WP
WP/244
50.46
387
364
499
Aleksander Chrenowski
Edmund Pinkiewicz
13.0
12.0
PM
PM/102
50.46
385
365
5
Ewa Krakówka
Marian Piasecki
1.0
0.0
KP
BY4/921
50.45
383
366
18
Marek Jakubowski
Jan Stoklasek
2.0
4.0
DS
LB
DS/144
50.42
381
367
28
Władysław Baranowski
Czesława Skowrońska
0.0
0.0
DS
NZ
DS/144
50.42
379
368
404
Grzegorz Górecki
Sławomir Tyndorf
4.0
3.0
MA
MA/46
50.42
377
369
55
Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
1.0
2.0
DS
DS/72
50.42
375
370
451
Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OP
OP/273
50.33
373
371
715
Ryszard Pawłowski
Dorota Sosinowicz
5.0
2.0
ZP
ZP/116
50.33
371
372
302
Wiesław Miłkowski
Janusz Zaręba
5.0
3.0
MA
MA/126
50.32
370
373
590
Henryk Stefanko
Stanisław Okuniewicz
3.0
4.0
WM
WM/140
50.29
369
374
587
Barbara Szydłowska
Jacek Komodziński
3.0
3.0
WM
WM/140
50.25
368
375
22
Andrzej Łada
Edward Wójcik
2.0
2.0
DS
DS/144
50.24
367
376
746
Sławomir Dąbrowski
Bogdan Trzyciecki
0.0
0.0
NZ
ZP/255
50.23
366
377
689
Witold Szczepaniak
Karol Mońko
5.0
4.0
WP
WP/244
50.21
365
378
129
Eugeniusz Ogonek
Piotr Szczuka
4.0
9.0
KP
KP/289
50.18
364
379
124
Igor Smyk
Leszek Zdrojewski
3.0
3.0
KP
KP/289
50.15
363
380
310
Tomasz Szleszyński
Andrzej Tarlecki
2.5
3.0
MA
MA/126
50.09
362
381
182
Zbigniew Ćwiertniak
Stanisław Miłaszewicz
0.0
5.0
LB
LB/265
50.07
361
382
484
Roman Kmieciak
Jacek Piotrowski
5.0
12.0
PM
PM/102
50.06
360
383
30
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
4.0
4.0
DS
DS/67
50.06
359
384
640
Zbigniew Marciniak
Rafał Mikołajczak
4.0
2.0
WP
WP/147
50.05
358
385
86
Marek Ratkowski
Bogusław Gierulski
12.0
21.0
WM
WP
EL1/907
50.00
357
386
709
Zbigniew Grzesiuk
Zdzisław Skolimowski
3.0
0.0
LU
ZA2/916
49.95
356
387
615
Tadeusz Grewling
Wiesław Świderski
2.0
2.0
WP
WP/120
49.95
355
388
209
Andrzej Marzyński
Józef Mońko
4.0
3.0
LB
LB/285
49.95
354
389
390
Elżbieta Sowińska
Mateusz Stępiński
0.0
7.0
MA
MA/262
49.90
353
390
591
Zbigniew Dawidek
Krzysztof Tekielski
0.0
2.5
WM
WM/140
49.89
352
391
651
Eugeniusz Pokaczajło
Henryk Zmuda
3.0
3.0
WP
WP/156
49.89
351
392
2
Andrzej Ciechacki
Andrzej Nasierowski
0.0
0.0
BY4/921
49.82
350
393
279
Tadeusz Błażyński
Ryszard Bodziachowski
0.0
0.0
NZ
MA/123
49.80
349
394
680
Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WP
WP/244
49.80
348
395
15
Andrzej Arcimowicz
Ludwik Jurzysta
0.0
0.0
KP
BY4/921
49.74
347
396
191
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
5.0
5.0
LB
LB/285
49.73
346
397
386
Jolanta Matusiak
Krzysztof Matusiak
1.5
2.0
MA
MA/262
49.72
345
398
73
Bartłomiej Nowak
Włodzimierz Wasielewski
3.0
2.0
PM
EL1/907
49.70
344
399
462
Sławomir Juchnicki
Stanisław Pochodowicz
5.0
5.0
PD
PD/81
49.67
343
400
151
Leszek Hejne
Jolanta Bartczak
7.0
2.5
KP
KP/50
49.66
342
401
518
Sviatlana Aleinikova
Ireneusz Michalski
1.5
7.0
SW
SW/287
49.65
341
402
576
Mieczysław Lebiecki
Marek Słowikowski
0.5
3.0
WM
WM/128
49.65
340
403
445
Leszek Margasiński
Jacek Zając
1.5
11.0
MP
MP/45
49.63
339
404
494
Witold Kaliński
Marek Bednarczyk
12.0
2.0
PM
PM/102
49.55
338
405
176
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
11.0
9.0
LB
LB/263
49.53
337
406
514
Maria Tomczewska
Grzegorz Zborowski
7.0
5.0
PM
PM/129
49.53
336
407
403
Albin Borkowski
Kazimierz Buchalski
5.0
1.5
KP
MA/46
49.53
335
408
382
Dorota Sikorska-Piesiewicz
Andrzej Piesiewicz
1.0
5.0
MA
MA/262
49.41
334
409
675
Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WP
WP/244
49.41
333
410
21
Ryszard Beleć
Paweł Ofman
3.0
4.0
LB
DS/144
49.39
332
411
569
Jarosław Hryniewicz
Mirosław Makuch
3.0
3.0
WM
WM/122
49.37
331
412
752
Józef Klimowski
Marek Figurski
4.0
3.0
ZP
ZP/255
49.35
330
413
493
Paweł Anastaziak
Łukasz Kuczewski
3.0
1.5
PM
PM/102
49.34
329
414
126
Waldemar Buśko
Mieczysław Rejniak
1.0
3.0
KP
KP/289
49.33
328
415
118
Edward Guziołek
Zbigniew Walenciak
0.5
3.0
KP
KP/289
49.28
327
416
225
Mirosław Marszał
Zbigniew Kowalczyk
5.0
2.0
LD
LD/48
49.27
326
417
260
Danuta Skonieczna
Karol Brzozowski
4.0
2.0
LU
LU/150
49.20
325
418
331
Andrzej Fengler
Hubert Zacharski
5.0
2.5
MA
MA/126
49.20
324
419
272
Jan Pastuszak
Robert Szypuła
5.0
1.5
LU
LU/90
49.20
323
420
713
Eugeniusz Kozak
Maciej Silski
1.0
0.0
ZP
NZ
ZP/116
49.16
322
421
301
Zygmunt Dumała
Tomasz Sułkowski
5.0
5.0
MA
MA/126
49.10
321
422
478
Bogusław Ferenc
Józef Wrona
11.0
5.0
PK
PK/118
49.09
320
423
682
Tomasz Wasilewski
Marek Sosiński
7.0
7.0
WP
WP/244
49.05
319
424
369
Janusz Wieczorek
Mikołaj Komorowski
1.5
1.5
MA
MA/262
49.03
318
425
357
Krystyna Goreń
Mirosława Swoboda
0.0
0.0
MA
MA/262
49.02
317
426
450
Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
4.0
MP
MP/45
48.94
316
427
430
Sławomir Skocz
Waldemar Maciejewski
1.5
3.0
MP
MP/40
48.85
315
428
251
Marek Wróbel
Zbigniew Oleszczuk
4.0
3.0
LU
LU/145
48.85
314
429
467
Wiesław Lerman
Henryk Stecewicz
0.0
3.0
PD
PD/81
48.85
313
430
385
Rafał Woś
Paweł Mańkowski
0.0
0.0
MA/262
48.76
312
431
628
Leszek Grzelak
Jacek Gronowski
0.0
0.5
WP
WP/147
48.75
311
432
406
Jerzy Dusza
Jan Prajsnar
3.0
3.0
MP
MP/138
48.74
310
433
211
Szymon Rogut
Jerzy Rzymski
0.0
0.0
LD
LD/48
48.73
309
434
588
Jan Radziul
Henryk Sokołowski
0.0
0.0
NZ
WM/140
48.70
308
435
34
Stanisław Nadkierniczny
Jan Marcinkowski
3.0
4.0
DS
DS/67
48.67
307
436
66
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DS
DS/72
48.66
306
437
702
Paweł Siwak
Jan Sztuba
1.5
1.5
WP
WP/244
48.66
305
438
233
Mirosław Grobelny
Zdzisław Łuczak
0.0
0.0
LD
LD/92
48.64
304
439
61
Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
5.0
7.0
DS
DS/72
48.60
303
440
755
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
3.0
3.0
ZP
ZP/255
48.59
302
441
601
Jarosław Łosiak
Przemysław Zyśk
9.0
4.0
WM
WM/246
48.55
301
442
265
Marek Michalczyk
Krzysztof Grabarz
3.0
2.0
LU
LU/150
48.50
300
443
453
Leopold Przygoda
Adrian Spyrka
4.0
3.0
OP
OP/273
48.48
299
444
718
Władysław Korbutowicz
Marek Tuziemski
4.0
2.5
ZP
ZP/116
48.42
298
445
604
Witold Olender
Marek Wysocki
0.0
0.0
NZ
WM/246
48.41
297
446
473
Stanisław Drobot
Tomasz Jędrzejek
9.0
4.0
PK
PK/118
48.41
296
447
608
Stefan Gronowski
Arkadiusz Pohl
0.0
1.0
WP
WP/120
48.40
295
448
316
Marcin Walczak
Robert Chmielak
5.0
5.0
MA
MA/126
48.34
294
449
236
Marian Jakubowski
Józef Wojtal
4.0
2.5
LD
LD/92
48.23
293
450
159
Krystyna Lindner
Ryszard Boberski
2.5
3.0
LB
LB/127
48.22
292
451
217
Marcin Zbroja
Igor Łobodziński
5.0
5.0
LD
LD/48
48.21
291
452
309
Bogusław Chomentowski
Jan Misiuk
5.0
7.0
MA
MA/126
48.20
290
453
297
Daniel Norek
Ted Jablonowski
4.0
0.0
MA
MA/126
48.19
289
454
351
Janina Orłowska
Jacek Musiał
0.0
3.0
MA
MA/262
48.18
288
455
714
Tadeusz Mediuch
Józef Kowalczyk
0.5
0.0
ZP
NZ
ZP/116
48.15
287
456
107
Rajmund Fons
Włodzimierz Heymann
2.0
3.0
KP
KP/125
48.15
286
457
750
Andrzej Doliński
Alojzy Stępień
0.0
0.0
NZ
ZP/255
48.14
285
458
427
Marek Pietrzak
Halina Samborek
2.0
2.0
MP
MP/40
48.13
284
459
324
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
11.0
5.0
MA
MA/126
48.11
283
460
419
Jacek Kalinowski
Janusz Skrzypek
7.0
4.0
MP
MP/40
48.10
282
461
561
Mirosław Doroszuk
Remigiusz Graczyk
9.0
5.0
WM
WM/122
48.09
281
462
54
Marek Bałdysz
Sammy Bałdysz
13.0
4.0
DS
DS/68
48.08
280
463
228
Antoni Jabłoński
Kazimierz Wojajczyk
0.0
2.5
LD
LD/92
48.04
279
464
665
Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
5.0
3.0
WP
WP/244
48.04
278
465
7
Andrzej Łoziński
Tomasz Rumiński
1.5
0.0
KP
BY4/921
48.01
277
466
441
Marek Jaworski
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MP
MP/40
48.01
276
467
156
Marian Nieznański
Skarbimir Kozar
5.0
5.0
LB
LB/127
48.00
275
468
515
Zofia Wciślik
Dariusz Sokołowski
1.5
2.0
SW
SW/287
47.98
274
469
371
Janusz Radomski
Andrzej Waszkiewicz
0.0
0.0
MA/262
47.93
273
470
165
Zbigniew Świątek
Henryk Bogucki
0.0
4.0
LB
LB/263
47.91
272
471
488
Dariusz Zieliński
Lechosław Suszka
4.0
5.0
PM
PM/102
47.85
271
472
262
Grzegorz Krawczyk
Mariusz Trochimiuk
2.0
0.0
LU
LU/150
47.76
270
473
412
Małgorzata Praszałowicz
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
4.0
MP
MP/40
47.73
269
474
142
Leszek Gozdek
Jerzy Rosenthal
2.0
3.0
KP
KP/50
47.69
268
475
278
Bogdan Kaczyński
Marek Jaroszkiewicz
4.0
2.0
MA
MA/123
47.63
267
476
527
Ryszard Gaca
Stanisław Kulesza
4.0
11.0
ZP
SZ2/910
47.63
266
477
613
Jarosław Modlibowski
Wiesław Sierzchuła
3.0
3.0
WP
WP/120
47.56
265
478
418
Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MP
MP/40
47.49
264
479
282
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
2.0
12.0
MA
MA/123
47.45
263
480
483
Barbara Boros
Marzena Banach
2.0
1.5
PM
PM/102
47.44
262
481
728
Przemysław Pakuła
Czesław Stasiukiewicz
0.0
0.0
NZ
ZP/121
47.41
261
482
307
Mirosław Łopaciuk
Sławomir Kostecki
4.0
2.0
MA
MA/126
47.39
260
483
708
Jan Wawryniuk
Mariusz Kalita
4.0
0.0
LU
ZA2/916
47.38
259
484
629
Maria Kaźmierska
Wojciech Kordys
0.0
0.0
WP
WP/147
47.37
258
485
128
Wit Monarski
Józef Kurnik
1.5
3.0
KP
KP/289
47.35
257
486
575
Marian Lemecha
Robert Królak
1.0
1.0
WM
WM/128
47.34
256
487
393
Anna Leśniewska
Andrzej Rywocki
3.0
3.0
KP
MA/46
47.31
255
488
529
Jan Damazyn
Adam Michalczyk
1.5
1.5
ZP
SZ2/910
47.27
254
489
475
Waldemar Kaszuba
Andrzej Pępek
3.0
2.0
PK
PK/118
47.27
253
490
92
Bolesław Andrzejewski
Andrzej Ołpiński
2.5
4.0
DS
JG2/920
47.26
252
491
311
Anna Mandecka
Tadeusz Bożek
7.0
5.0
MA
MA/126
47.24
251
492
663
Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
9.0
5.0
LB
WP
WP/244
47.23
250
493
701
Andrzej Plewiński
Janusz Kopras
0.0
3.0
WP
WP/244
47.17
249
494
289
Wojciech Niewiadomski
Marek Borewicz
2.0
9.0
MA
MA/126
47.16
248
495
706
Henryk Prędkiewicz
Andrzej Gnaś
0.0
1.5
LU
ZA2/916
47.16
247
496
532
Franciszek Albekier
Roman Pawłowski
0.5
2.0
ZP
SZ2/910
47.16
246
497
583
Józef Kuczak
Jan Smolarek
0.0
3.0
NZ
WM
WM/132
1.21
47.03
245
498
700
Janusz Borowski
Włodzimierz Górny
3.0
3.0
WP
WP/244
47.03
244
499
732
Adam Grabowski
Franciszek Świderski
2.5
9.0
ZP
ZP/215
46.97
243
500
379
Magdalena Czajkowska
Jerzy Oleksiewicz
0.0
1.5
MA
MA/262
46.96
242
501
661
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WP
WP/244
46.95
241
502
707
Wiesław Betiuk
Władysław Błaszczak
0.0
0.0
SW
ZA2/916
46.95
240
503
409
Andrzej Kokoszyński
Jan Grygowicz
0.0
2.5
MP
MP/138
46.90
239
504
206
Edward Bargiel
Janusz Jasiński
5.0
5.0
LB
LB/285
46.90
238
505
256
Andrzej Potrzyszcz
Mieczysław Buczek
5.0
3.0
LU
LU/145
46.88
237
506
667
Bogumiła Jakubowska
Krzysztof Krause
3.0
5.0
WP
WP/244
46.84
236
507
136
Zbigniew Dąbek
Marian Jankowski
5.0
4.0
KP
KP/50
46.83
235
508
380
Katarzyna Perkowska
Lena Ostrowska
1.5
2.5
MA
MA/262
46.82
234
509
546
Alina Gudecka
Leszek Ostrowski
2.0
1.5
WM
WM/122
46.82
233
510
519
Włodzimierz Niedolaz
Paweł Kita
7.0
5.0
SW
SW/287
46.80
232
511
485
Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
2.0
2.0
PM
PM/102
46.80
231
512
192
Stanisław Droszcz
Bogdan Tropak
5.0
3.0
LB
LB/285
46.76
230
513
62
Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DS
DS/72
46.73
229
514
75
Jerzy Rebell
Jerzy Kwoczek
0.0
0.0
WM
NZ
EL1/907
46.72
228
515
106
Marceli Pluciński
Zdzisław Świtalski
0.5
0.5
KP
KP/125
46.71
227
516
51
Wojciech Szałapak
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
DS
DS/68
46.66
226
517
442
Grzegorz Superson
Tadeusz Biernat
11.0
12.0
MP
MP/40
46.62
225
518
522
Janusz Gawęcki
Marek Kozdrach
18.0
4.0
SW
OP
SW/287
46.59
224
519
94
Zbigniew Bobak
Stefan Małowiecki
3.0
3.0
DS
JG4/917
46.58
223
520
345
Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.0
2.0
MA
MA/262
46.58
222
521
447
Wacław Owca
Marek Glibowski
2.0
1.5
MP
MP/45
46.56
221
522
205
Irena Hugiel
Lesław Hugiel
7.0
9.0
LB
LB/285
46.55
220
523
679
Piotr Stanikowski
Grzegorz Proniewicz
2.5
2.5
WP
WP/244
46.54
219
524
198
Zdzisław Korona
Marek Nowak
3.0
4.0
LB
LB/285
46.47
218
525
100
Sławomir Bogdanowicz
Anna Szatkowska
2.5
0.5
DS
JG4/917
46.47
217
526
158
Tadeusz Zwoliński
Andrzej Dudkiewicz
1.5
2.0
LB
LB/127
46.43
216
527
394
Marcin Piotrowski
Zbigniew Leśniewski
5.0
0.0
KP
MA/46
46.40
215
528
619
Henryk Namyślak
Sylwester Sadek
0.0
1.5
LD
WP
WP/142
46.39
214
529
487
Jacek Lew
Wacław Janicki
13.0
17.0
PM
WP
PM/102
46.36
213
530
592
Waldemar Borkowski
Michał Kacprzak
3.0
3.0
WM
WM/140
46.36
212
531
117
Waldemar Zieliński
Marek Nadzieja
4.0
3.0
KP
KP/289
46.35
211
532
684
Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WP
WP/244
46.27
210
533
739
Eugeniusz Mańkowski
Bogdan Świadek
1.5
2.5
ZP
ZP/215
46.24
209
534
731
Włodzimierz Banasiewicz
Henryk Cieśla
0.0
3.0
NZ
ZP
ZP/215
46.23
208
535
726
Mirosław Bieńkowski
Tomasz Pietrzykowski
0.0
2.0
NZ
ZP
ZP/121
46.20
207
536
296
Apolinary Kowalski
Andrzej Zawada
24.0
7.0
WP
MA
MA/126
46.14
206
537
650
Stanisław Gwiazdowski
Zbigniew Sikorski
0.0
2.0
WP
WP/156
46.11
205
538
563
Krystyna Mackiewicz
Henryk Jankowski
0.5
3.0
WM
WM/122
46.11
204
539
622
Zbigniew Klimczak
Kazimierz Macioszczyk
3.0
1.5
WP
WP/142
46.09
203
540
1
Ryszard Frontczak
Jan Siwczyński
0.0
1.5
KP
BY4/921
46.07
202
541
344
Stanisław Rękas
Ryszard Muchorski
0.0
0.0
MA/262
46.06
201
542
295
Wiesław Niedziela
Honorata Sobolewska
7.0
2.5
MA
MA/126
46.01
200
543
368
Alicja Rybak
Ryszard Karwat
2.0
1.5
MA
MA/262
45.98
199
544
378
Michał Tuczyński
Adam Nieżurawski
1.0
1.0
MA
MA/262
45.95
198
545
617
Marek Bukowski
Kazimierz Lis
5.0
5.0
WP
WP/120
45.90
197
546
686
Jarosław Nowak
Jerzy Stefanowski
1.5
4.0
WP
WP/244
45.89
196
547
389
Maria Błoszyk
Marek Błoszyk
0.0
0.0
MA/262
45.88
195
548
259
Jan Niedzielski
Wojciech Krzysiak
3.0
0.0
LU
LU/150
45.88
194
549
759
Henryk Leonowicz
Mariusz Trukawka
1.5
0.0
ZP
NZ
ZP/255
45.79
193
550
170
Marian Grzesiak
Krzysztof Cyranik
4.0
2.5
LB
LB/263
45.78
192
551
756
Jolanta Tymińska
Ryszard Borowski
0.0
0.0
NZ
ZP/255
45.74
191
552
449
Eugeniusz Cieśla
Piotr Turczynowicz
1.0
2.0
MP
MP/45
45.74
190
553
24
Marek Mazurek
Bolesław Szkodziński
0.5
0.0
DS
DS/144
45.73
189
554
42
Jerzy Więcławski
Michał Stadnik
4.0
4.0
DS
DS/67
45.73
188
555
194
Kazimierz Jaskuła
Bolesław Urbaniak
7.0
3.0
LB
LB/285
45.70
187
556
429
Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MP
MP/40
45.64
186
557
84
Rena Bieda
Leokadia Danielewicz
0.0
0.0
NZ
WM
EL1/907
45.59
185
558
704
John Catlow
Małgorzata Augustyn
1.5
2.0
WP
WP/244
45.57
184
559
300
Dariusz Węgrowicz
Ewa Banaszkiewicz
5.0
15.0
MA
MA/126
45.54
183
560
568
Władysław Skowroński
Tomasz Lubecki
7.0
0.0
WM
NZ
WM/122
45.53
182
561
17
Jan Grocholski
Sebastian Grocholski
2.5
1.0
DS
DS/144
45.48
181
562
366
Dariusz Wasilewski
Jan Kosieradzki
0.0
0.0
MA
MA/262
45.44
180
563
9
Ewa Ziółkowska
Kazimierz Wierzbowski
0.0
0.0
BY4/921
45.41
179
564
40
Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DS
DS/67
45.32
178
565
495
Tomasz Czekała
Mirosław Giełczyński
1.0
1.0
PM
PM/102
45.30
177
566
631
Marek Purczyński
Janusz Reisner
1.5
3.0
KP
WP/147
45.29
176
567
155
Grzegorz Hajkowicz
Ryszard Góralski
1.5
2.0
LB
LB/127
45.27
175
568
632
Mirosław Jankowski
Robert Góralczyk
0.5
1.5
WP
WP/147
45.26
174
569
513
Stanisław Bubka
Anna Szranc
3.0
2.0
PM
PM/129
45.18
173
570
742
Michał Daź
Ludwik Padewski
0.0
0.0
NZ
ZP/255
45.07
172
571
735
Radosław Szopiński
Andrzej Wójcik
7.0
7.0
ZP
ZP/215
45.05
171
572
537
Lucjan Buława
Waldemar Pietrzak
1.5
1.5
ZP
SZ2/910
45.00
170
573
135
Marek Skonieczny
Danuta Żmudzka
0.5
0.0
KP
KP/50
44.89
169
574
375
Joanna Szymaszczyk
Kazimierz Grzeszkowiak
1.5
3.0
MA
MA/262
44.84
168
575
173
Krzysztof Bak
Adam Łagowski
1.5
1.5
LB
LB/263
44.77
167
576
610
Bogusław Barański
Marek Juszczak
3.0
5.0
WP
WP/120
44.60
166
577
356
Anna Nożyńska
Piotr Tokarski
1.0
1.5
MA
MA/262
44.58
165
578
545
Iwona Puczyłowska
Marek Nasiłowski
1.5
2.0
WM
WM/122
44.55
164
579
550
Jerzy Bludau
Stefan Dąbrowski
4.0
2.5
WM
WM/122
44.55
163
580
555
Henryk Bałtronowicz
Jan Warda
1.5
1.5
WM
WM/122
44.51
162
581
308
Adam Ziółkowski
Andrzej Miller
0.5
0.0
MA
MA/126
44.49
161
582
197
Edward Makarewicz
Zbigniew Telec
3.0
3.0
LB
LB/285
44.40
160
583
138
Halina Pientka
Bogdan Zieliński
2.5
5.0
KP
KP/50
44.39
159
584
161
Ryszard Szkwarek
Franciszek Radwan
2.0
2.5
LB
LB/127
44.24
158
585
616
Zbigniew Geisler
Waldemar Pałka
3.0
3.0
WP
WP/120
44.16
157
586
46
Marian Krzypkowski
Leszek Haber
1.5
4.0
DS
DS/67
44.14
156
587
595
Leonard Dubowik
Stefan Jankowski
0.0
0.0
WM
WM/241
44.06
155
588
245
Grzegorz Czapulak
Adam Cybulak
5.0
2.5
DS
LG4/903
44.05
154
589
291
Marian Łukasiak
Sławomir Rokicki
5.0
2.0
MA
MA/126
44.03
153
590
440
Grażyna Leskiewicz-Furdzik
Hanna Leskiewicz-Łazarska
1.5
3.0
MP
MP/40
43.94
152
591
557
Tadeusz Bastek
Zygmunt Duk
4.0
4.0
WM
WM/122
43.94
151
592
216
Adam Żywiec
Krzysztof Cieślak
3.0
0.0
SL
LD
LD/48
43.90
150
593
132
Włodzimierz Maćkowski
Andrzej Karpiński
2.0
1.5
KP
KP/50
43.89
149
594
420
Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
7.0
5.0
MP
MP/40
43.87
148
595
428
Ryszard Cieślik
Leszek Faber
2.5
3.0
MP
MP/40
43.82
147
596
274
Jakub Jagodziński
Jakub Wieleba
4.0
0.0
LU
LU/90
43.81
146
597
504
Arkadiusz Górzewski
Kamil Puczyłowski
5.0
1.5
PM
WM
PM/102
43.78
145
598
306
Wanda Buszkowska
Tomasz Kozarzewski
3.0
3.0
MA
MA/126
43.69
144
599
36
Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DS
DS/67
43.57
143
600
754
Paweł Dickert
Sylwester Jóźko
2.0
0.0
ZP
NZ
ZP/255
43.40
142
601
336
Paweł Jaszczak
Wojciech Palmowski
1.5
9.0
MA
MA/164
43.39
141
602
399
Marian Kalinowski
Tadeusz Wiśniewski
3.0
3.0
MA
MA/46
43.38
140
603
160
Czesław Niewiarowski
Andrzej Włodarczak
2.5
2.5
LB
LB/127
43.35
139
604
238
Zbigniew Szanduła
Krzysztof Lickiewicz
3.0
0.0
DS
LG4/903
43.35
138
605
59
Bartosz Macioł
Szymon Ostrowski
0.5
0.5
DS
DS/72
43.31
137
606
621
Paweł Galuba
Kazimierz Wyszomirski
1.0
1.0
DS
WP
WP/142
43.23
136
607
649
Marian Wiśniewski
Mieczysław Głowacki
0.0
0.0
WP/156
43.23
135
608
448
Piotr Tekiela
Piotr Polek
0.0
1.5
MP
MP/45
43.21
134
609
195
Włodzimierz Kępiński
Roman Pilecki
2.5
2.0
LB
LB/285
43.21
133
610
456
Wiesław Grabowski
Eryk Hamerski
1.5
2.5
OP
OP/273
43.20
132
611
339
Zbigniew Garlej
Andrzej Niewiadomski
4.0
5.0
MA
MA/164
43.13
131
612
201
Zygmunt Macina
Andrzej Nowicki
3.0
3.0
LB
LB/285
43.11
130
613
146
Andrzej Sielużycki
Andrzej Karczewski
2.5
3.0
KP
KP/50
43.08
129
614
97
Zdzisław Klimczak
Ireneusz Piątek
4.0
1.5
DS
JG4/917
42.98
128
615
751
Bogdan Grycner
Jerzy Świętoń
0.0
0.0
NZ
ZP/255
42.95
127
616
681
Małgorzata Węglewska
Wojciech Felsztyński
0.0
0.0
WP
LB
WP/244
42.94
126
617
673
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
2.0
2.0
WP
WP/244
42.79
125
618
164
Czesław Plachimowicz
Zbigniew Kosiór
5.0
4.0
LB
LB/263
42.75
124
619
609
Jan Kalicki
Jerzy Wilczek
3.0
3.0
WP
WP/120
42.72
123
620
694
Bartosz Burek
Roman Wojciechowski
0.0
0.0
NZ
WP
WP/244
42.70
122
621
623
Krzysztof Bronś
Marcin Ceglarek
1.0
0.5
WP
WP/142
42.64
121
622
741
Czesław Niewadził
Marek Winnicki
0.0
0.0
NZ
ZP/255
42.62
120
623
286
Wacław Kryński
Piotr Popławski
0.5
1.5
MA
MA/123
42.62
119
624
757
Jerzy Leonowicz
Henryk Adaszewski
0.5
0.0
ZP
NZ
ZP/255
42.61
118
625
232
Henryk Cybulski
Marek Świniarski
1.0
1.0
LD
LD/92
42.61
117
626
534
Ryszard Kowalski
Andrzej Szczodry
1.0
3.0
ZP
SZ2/910
42.55
116
627
758
Genowefa Grenik
Jolanta Kędzierska
0.0
0.0
NZ
ZP/255
42.54
115
628
148
Lech Kobajło
Ryszard Kurpios
1.0
1.5
KP
KP/50
42.53
114
629
68
Ewa Sokolińska
Janusz Kozioł
0.0
2.0
DS
DS/72
42.53
113
630
252
Halina Szarafin
Andrzej Szajna
0.0
0.0
LU
LU/145
42.53
112
631
647
Ewa Sumińska
Tadeusz Kasperek
0.0
0.0
WP/156
42.50
111
632
109
Michał Kaczmarek
Zbigniew Pełka
2.5
1.5
KP
KP/125
42.46
110
633
131
Zbigniew Witt
Józef Palewicz
1.5
4.0
KP
KP/50
42.43
109
634
122
Szymon Rosowski
Jacek Płoszyński
2.5
2.0
KP
KP/289
42.40
108
635
23
Lesław Grakowicz
Roman Wisłocki
2.0
0.5
DS
DS/144
42.40
107
636
277
Jan Palacz
Janusz Królikowski
3.0
1.0
MA
PD
MA/123
42.37
106
637
312
Maria Düm
Zbigniew Sieszycki
2.0
0.5
MA
MA/126
42.34
105
638
480
Andrzej Kulasa
Hanna Łazarska
2.0
3.0
PK
PK/118
42.34
104
639
510
Wiesław Mączkowski
Ryszard Leśniewski
12.0
9.0
PM
PM/129
42.33
103
640
147
Elżbieta Olejnik
Grzegorz Olejnik
1.0
1.0
KP
KP/50
42.29
102
641
703
Paweł Biś
Piotr Długi
1.5
2.0
WP
WP/244
42.27
101
642
367
Grażyna Ożóg
Eugeniusz Fronczek
0.0
0.0
MA/262
42.18
100
643
111
Krzysztof Dembek
Włodzimierz Suchodolski
0.0
0.0
KP
KP/125
42.17
99
644
261
Stanisław Tranda
Andrzej Mackiewicz
4.0
2.5
LU
LU/150
42.08
98
645
512
Grzegorz Gan
Antoni Adamiec
3.0
4.0
PM
PM/129
42.06
97
646
362
Wiesław Olszewski
Witold Jochym
0.5
0.0
MA
MA/262
42.06
96
647
315
Magdalena Głombińska
Ewa Piotrowska
2.0
0.0
MA
MA/126
42.02
95
648
45
Krzysztof Ćwik
Rafał Osowski
4.0
2.0
DS
DS/67
42.02
94
649
120
Piotr Litwin
Andrzej Sokołowski
5.0
2.0
KP
KP/289
41.88
93
650
39
Stanisław Greszta
Sławomir Zagórski
1.5
2.5
OP
DS
DS/67
41.88
92
651
717
Bolesław Tomaszewski
Bogdan Wiliński
0.0
0.0
NZ
ZP/116
41.78
91
652
581
Janusz Preisner
Dariusz Romejko
0.0
0.0
NZ
WM/132
41.71
90
653
3
Bogusława Sidorowicz
Jadwiga Szrama
0.0
0.0
BY4/921
41.68
89
654
664
Hieronim Nowacki
Andrzej Dymek
5.0
4.0
WP
WP/244
41.68
88
655
489
Tomasz Kostrzewski
Marcin Bohdziewicz
0.0
0.0
PM/102
41.65
87
656
543
Wiesław Piszczek
Jan Rutkowski
0.0
0.5
WM
WM/122
41.62
86
657
141
Tomasz Bogucki
Maciej Woropay
1.5
1.0
KP
KP/50
41.61
85
658
244
Jan Maślanka
Tadeusz Cymbalista
4.0
4.0
DS
LG4/903
41.55
84
659
90
Albert Jasiorowski
Mścisław Ociesa
3.0
5.0
DS
JG2/920
41.44
83
660
145
Lucyna Gozdek
Mieczysław Romanowski
1.5
2.5
KP
KP/50
41.33
82
661
234
Jerzy Gauza
Tadeusz Ryżewski
0.0
0.0
LD
LD/92
41.24
81
662
370
Darla Szywalska
Tomasz Gellert
0.0
0.0
MA
MA/262
41.18
80
663
477
Tadeusz Szemraj
Jan Kadula
5.0
12.0
PK
PK/118
41.15
79
664
247
Bernard Żenkin
Artur Rusinek
1.5
0.0
SW
LU
LU/145
41.15
78
665
502
Krzysztof Niemkiewicz
Marek Fijałkowski
5.0
2.0
PM
PM/102
41.15
77
666
426
Stanisława Szewczyk-Kozubska
Wojciech Kozubski
2.5
2.5
MP
MP/40
41.05
76
667
627
Czesław Jochemski
Andrzej Klimuk
0.0
0.0
WP
WP/147
41.05
75
668
411
Aleksandra Jurkiewicz
Anna Bułat
5.0
2.5
MP
MP/40
40.93
74
669
724
Krzysztof Kajder
Marcin Radzikowski
0.0
0.0
ZP
ZP/121
40.86
73
670
254
Józef Woźnica
Leszek Pawłowski
0.0
0.0
LU
LU/145
40.81
72
671
500
Danuta Parzych
Paweł Grabowski
0.5
0.0
PM
PD
PM/102
40.78
71
672
416
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.0
MP
MP/40
40.77
70
673
491
Piotr Zamiar
Dariusz Podfigurny
4.0
4.0
PM
PM/102
40.64
69
674
78
Iwona Wierzbicka
Marek Czapliński
0.0
0.0
NZ
EL1/907
40.62
68
675
697
Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
5.0
2.5
WP
WP/244
40.55
67
676
655
Waldemar Pawłowski
Mirosław Plechowski
0.0
0.0
WP/156
40.47
66
677
603
Andrzej Drewnik
Jerzy Gruchacz
0.0
0.0
NZ
WM/246
40.44
65
678
347
Aleksandra Szemietowa-Kopeć
Jerzy Noworol
0.0
0.5
MA
MA/262
40.40
64
679
434
Jan Skuciński
Magdalena Lankosz
5.0
9.0
MP
MP/40
40.17
63
680
288
Ireneusz Saturski
Stanisław Kraszewski
1.5
0.0
PD
NZ
MA/123
40.15
62
681
167
Edward Śniadecki
Wiesław Kiełbik
1.5
0.0
LB
LB/263
40.09
61
682
566
Anna Jaskowiak
Grażyna Piszczek
1.5
0.0
WM
WM/122
40.07
60
683
598
Donat Czuba
Jaroslaw Jurczenko
0.0
0.0
WM/241
39.87
59
684
712
Zbigniew Kułaczkowski
Wiktor Jackowski
11.0
4.0
ZP
ZP/116
39.86
58
685
175
Stanisław Gromulski
Stefan Kozicz
3.0
3.0
LB
LB/263
39.77
57
686
452
Barbara Larysz
Zdzisław Szyksznian
2.5
3.0
OP
OP/273
39.62
56
687
552
Wiesław Podlecki
Edmund Reczuga
2.5
7.0
WM
WM/122
39.59
55
688
125
Eugeniusz Jaworski
Jur Czajkowski
1.5
1.0
KP
KP/289
39.59
54
689
241
Wiesław Kozieł
Marian Gołąbek
1.5
0.5
DS
LG4/903
-0.50
39.56
53
690
37
Dariusz Budnik
Andrzej Bojda
2.5
0.0
DS
DS/67
39.27
52
691
299
Sławomir Bąk
Renata Neronowicz
3.0
12.0
MA
MA/126
39.15
51
692
179
Zdzisław Dolata
Tadeusz Marcinkowski
3.0
2.5
LB
LB/265
38.99
50
693
71
Ireneusz Ciszak
Janusz Ciszak
0.0
0.0
NZ
EL1/907
38.84
49
694
58
Piotr Rapacki
Stanisław Horochowski
1.5
0.5
DS
DS/72
38.81
48
695
558
Zdzisław Kurkowski
Czesław Kornacki
1.0
4.0
WM
WM/122
38.63
47
696
402
Mikołaj Piotrowski
Józef Adamski
0.0
4.0
KP
MA/46
38.48
46
697
654
Piotr Gryglicki
Krzysztof Stańczyk
0.0
0.0
WP/156
38.42
45
698
358
Wojciech Pilat
Paweł Morgen
0.0
0.0
MA
MA/262
38.31
44
699
220
Tadeusz Witek
Lesław Pyda
0.0
0.0
LD
LD/48
38.28
43
700
189
Józef Grygieńcza
Zbigniew Zalesiński
0.0
0.0
LB
LB/265
38.25
42
701
596
Dariusz Folga
Alfred Sobolewski
0.0
0.0
WM/241
38.16
41
702
636
Remigiusz Szymczak
Stanisław Kowalczewski
0.5
0.5
WP
WP/147
38.15
40
703
582
Janusz Jaszczak
Teresa Roszkowska-Śliż
0.0
0.0
NZ
WM
WM/132
0.91
37.95
39
704
685
Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0
WP
WP/244
37.67
38
705
171
Zdzisława Krzyżańska
Halina Grześkowiak
1.0
1.0
LB
LB/263
37.51
37
706
637
Jerzy Pawełczak
Zbigniew Hęćka
2.0
3.0
WP
WP/147
37.50
36
707
48
Antoni Słowik
Mariusz Słowik
3.0
3.0
DS
DS/67
37.40
35
708
219
Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
0.0
0.0
LD
LD/48
37.26
34
709
267
Katarzyna Karczmarz
Antoni Struski
0.0
0.0
LU
LU/90
37.09
33
710
408
Maciej Bajorek
Jarosław Świder
0.0
0.0
MP
MP/138
36.91
32
711
472
Stanisław Chlebuś
Jadwiga Roźniatowska
1.0
2.5
PK
PK/118
36.86
31
712
556
Józef Naróć
Romuald Grudziński
4.0
5.0
WM
WM/122
36.55
30
713
25
Józef Brzuchalski
Henryk Kowal
0.0
0.0
DS
DS/144
36.54
29
714
215
Henryk Żywioł
Jan Ruszkiewicz
0.0
0.0
LD
LD/48
36.39
28
715
335
Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
1.0
4.0
MA
MA/164
36.37
27
716
293
Tomasz Wolfke
Witold Żygulski
0.0
1.0
MA
MA/126
36.31
26
717
384
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
0.0
0.0
MA
MA/262
36.25
25
718
110
Stefan Kamiński
Jan Nowakowski
2.0
1.0
KP
KP/125
36.22
24
719
275
Grzegorz Rusinek
Piotr Stankiewicz
0.0
0.0
LU
LU/90
36.15
23
720
460
Andrzej Zalewski
Feliks Babiracki
2.5
2.5
PD
PD/81
35.73
22
721
361
Zbigniew Kozerski
Marek Zarzycki
0.0
0.0
MA/262
35.72
21
722
464
Halina Perkowska
Bogusław Kozakiewicz
0.5
0.0
PD
PD/81
35.51
20
723
230
Jan Ambroziak
Zbigniew Ruszkowski
0.0
0.0
LD
LD/92
35.50
19
724
180
Wojciech Stachowski
Stefan Waga
0.0
3.0
LB
LB/265
35.49
18
725
652
Stanisław Sagan
Witold Wintonowicz
0.0
0.0
WP/156
35.37
17
726
410
Eugeniusz Liana
Stanisław Przybylski
1.0
2.0
MP
MP/138
35.33
16
727
517
Mirosław Śliz
Janusz Zegadło
1.5
3.0
SW
SW/287
35.24
15
728
327
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
3.0
5.0
MA
MA/126
35.22
14
729
292
Andrzej Musiał
Tadeusz Karolak
3.0
3.0
MA
MA/126
34.80
13
730
64
Dorota Kwintkiewicz
Jan Kulczycki
2.5
1.5
DS
DS/72
33.76
12
731
560
Janina Biała
Zdzisław Cimaszkiewicz
2.0
3.0
WM
WM/122
33.51
11
732
80
Tadeusz Mielko
Jerzy Litwinko
1.0
2.5
WM
EL1/907
33.34
10
733
355
Jadwiga Nycz
Teresa Guberow
0.0
0.0
MA/262
33.21
9
734
101
Stanisław Gołdyn
Aleksander Gos
1.5
0.0
DS
JG4/917
32.07
8
735
353
Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
0.0
0.0
MA/262
31.90
7
736
734
Ryszard Ćwierz
Janusz Przybysz
1.0
0.0
ZP
ZP/215
29.99
6
737
4
Joanna Kochanowska
Krzysztof Kochanowski
0.0
0.0
BY4/921
29.57
5
738
521
Elżbieta Marcinkowska
Leszek Adamczyk
0.0
0.5
SW
SW/287
29.42
4
739
574
Danuta Łukaszewicz
Bożena Diakite
0.0
0.0
NZ
WM/128
28.82
3
740
52
Teresa Lubas
Jarosław Chłądowicz
0.0
0.0
DS
DS/68
27.51
2
741
388
Wojciech Grasewicz
Jakub Łężny
0.0
0.0
MA/262
24.45
1
Statystyka ośrodków...