Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 6 kwietnia 2017

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
129Witold Szczepaniak
Jerzy Bajka
5.0
5.0
WPWP/2472.4078.448
230Andrzej Ostrowski
Jerzy Wilczek
2.0
3.0
WPWP/2472.4076.097
321Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.0
WPWP/2472.4049.987
426Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
1.5
WPWP/2472.4048.046
59Paweł Piszczek
Andrzej Hycnar
4.0
12.0
MP
PK
MP/1372.4039.655
631Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WPWP/24738.854
720Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
11.0
9.0
WP
LB
WP/2472.4023.693
87Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
5.0
PK
MP
MP/1372.4022.822
933Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/2472.4018.172
105Marek Surmiak
Kazimierz Banek
5.0
7.0
MPMP/1372.4016.772
1127Piotr Biderman
Andrzej Gruszecki
3.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.4016.762
126Andrzej Pietrucha
Krzysztof Jakubas
7.0
3.0
MPMP/1372.4016.632
1314Maciej Rodzaj
Waldemar Guła
7.0
5.0
MPMP/1372.4013.721
1410Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MPMP/1372.407.761
1516Maciej Wąsowicz
Feliks Wawrzon
0.0
1.5
MPMP/1372.403.191
161Zbigniew Szkołut
Bronisław Micek
5.0
7.0
MPMP/1372.403.111
1735Jarosław Michalski
Dariusz Pawlak
1.5
1.5
WPWP/2472.402.821
182Ryszard Skotarski
Adam Krysa
12.0
9.0
MPMP/1372.401.941
1934Zofia Mikołajczyk
Grzegorz Proniewicz
4.0
2.5
WPWP/2472.400.21
2013Dariusz Sosin
Sławomir Reising
5.0
3.0
MPMP/1372.40-1.50
2112Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.0
MPMP/1372.40-1.62
2222Małgorzata Zielonacka
Zygfryd Banecki
2.0
4.0
WPWP/247-4.94
2317Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/247-13.02
243Leszek Gabriel
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/1372.40-13.03
254Kazimierz Szkołut
Ziemowit Sacha
5.0
1.0
MPMP/1372.40-14.65
2618Stefan Żuberek
Mirosława Miętkiewska
4.0
2.5
WPWP/2472.40-17.50
2736Zdzisław Tomyślak
Roman Wojciechowski
0.0
0.0
NZ
WP
WP/2472.40-18.02
2828Stanisław Majchrzycki
Barbara Kaiser
0.0
0.0
NZWP/247-18.64
2911Robert Mostek
Stanisław Prokuszki
4.0
3.0
MPMP/1372.40-25.20
3032Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
1.5
2.0
WPWP/247-33.48
3115Adam Stono
Krzysztof Ziewacz
11.0
5.0
PK
MP
MP/1372.40-33.58
3224Bogumiła Jakubowska
Edward Niewierowski
2.5
11.0
WPWP/2472.40-36.27
3323Tadeusz Dziadykiewicz
Wiesław Rakowski
0.0
0.5
WPWP/247-37.92
3437Elżbieta Kamińska
Małgorzata Kamińska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/247-39.98
3525Zenon Torzyński
Aleksander Minta
0.5
0.0
WPWP/2472.40-44.05
3638Bartosz Burek
Hanna Burek
0.0
0.0
NZWP/247-58.04

Statystyka ośrodków...