Turniej na maksy
Poniedziałek, 3 kwietnia 2017
Wyniki z 19 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
3
Lech Moliński
Krzysztof Baranowski
2.0
1.5
DS
DS/104
68.02
37
2
315
Grzegorz Makowiecki
Krzysztof Rutkowski
1.5
1.5
ZP
ZP/255
67.36
37
3
256
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
12.0
9.0
WP
WP/147
64.61
36
4
36
Waldemar Kamiński
Jarosław Żurawski
7.0
4.0
KP
KP/50
64.44
36
5
291
Leszek Zembrowski
Eugeniusz Dota
4.0
2.0
WP
WP/247
64.39
35
6
322
Jan Chmielewski
Roman Marczewski
7.0
5.0
ZP
ZP/255
63.57
35
7
13
Zbigniew Sobczyk
Krzysztof Obłój
12.0
4.0
DS
DS/67
62.70
34
8
70
Andrzej Kaźmierczak
Jarosław Gąsiorowski
5.0
13.0
LD
MA
LD/48
61.90
34
9
28
Marcin Marcinkowski
Kazimierz Bednarek
0.5
9.0
DS
DS/67
61.65
33
10
104
Krzysztof Pietruszka
Przemysław Nitek
2.0
2.0
MA
MA/86
61.59
33
11
109
Zenon Filipiak
Tadeusz Osiecki
2.0
2.0
MA
MA/86
61.41
32
12
246
Andrzej Piecuch
Mirosław Zieliński
9.0
13.0
SL
SL/87
61.29
32
13
58
Jerzy Ryndak
Sławomir Rutecki
5.0
7.0
LB
LB/265
60.73
31
14
14
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
5.0
DS
DS/67
60.37
31
15
99
Piotr Nowicki
Leszek Szeląg
5.0
5.0
LD
MA/65
60.31
30
16
150
Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
4.0
4.0
MP
MP/40
60.29
30
17
160
Wacław Gąssowski
Jerzy Michałek
12.0
21.0
MP
SL
MP/40
60.23
30
18
275
Marek Sosiński
Tomasz Wasilewski
7.0
7.0
WP
WP/247
59.71
29
19
71
Marcin Zbroja
Igor Łobodziński
5.0
5.0
LD
LD/48
59.46
29
20
269
Jerzy Nowak
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WP
WP/247
59.00
28
21
138
Piotr Ludwikowski
Tadeusz Biernat
5.0
12.0
MP
MP/40
58.77
28
22
112
Anna Liszewska
Andrzej Wiśniewski
1.0
0.0
MA
MA/86
58.75
27
23
264
Robert Góralczyk
Mirosław Jankowski
1.5
0.5
WP
WP/147
58.74
27
24
303
Włodzimierz Kwiatkowski
Edward Niewierowski
12.0
11.0
WP
WP/247
58.70
26
25
297
Sławomir Piechocki
Marek Klatkiewicz
9.0
5.0
LB
WP
WP/247
58.67
26
26
287
Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WP
WP/247
58.52
26
27
201
Dariusz Podfigurny
Piotr Zamiar
4.0
4.0
PM
PM/102
58.49
25
28
78
Andrzej Krakowiak
Zbigniew Szymczyk
5.0
5.0
LD
LD/48
58.46
25
29
288
Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
5.0
3.0
WP
WP/247
58.30
24
30
309
Marek Górny
Stefan Masternak
5.0
5.0
WP
WP/247
58.19
24
31
173
Marian Krasowski
Adam Szempliński
7.0
5.0
PD
PD/81
58.09
23
32
182
Tadeusz Książek
Zdzisław Żuber
2.0
3.0
PK
PK/71
57.72
23
33
243
Leszek Niemiec
Andrzej Bacik
13.0
9.0
SL
SL/87
57.64
22
34
5
Jerzy Romańczyk
Jerzy Gdeczyk
5.0
3.0
DS
DS/104
57.46
22
35
83
Wojciech Wójciak
Przemysław Kacprzak
5.0
3.0
KP
MA/46
57.42
22
36
131
Sławomir Czech
Jerzy Dusza
3.0
3.0
MP
MP/138
57.40
21
37
162
Wiesław Sienkiewicz
Adam Chmielewski
5.0
7.0
PD
PD/70
57.34
21
38
125
Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
9.0
12.0
MP
PK
MP/137
57.30
20
39
238
Stefan Kowalczyk
Jerzy Ujma
18.0
12.0
SL
OP
SL/87
-0.37
57.18
20
40
30
Rafał Osowski
Krzysztof Ćwik
2.0
4.0
DS
DS/67
56.81
19
41
20
Kamila Kukuła
Piotr Klubiński
5.0
9.0
DS
DS/67
56.75
19
42
312
Andrzej Jabłoński
Piotr Wilczok
4.0
3.0
ZP
ZP/255
56.74
18
43
261
Janina Winnowicz
Andrzej Winnowicz
4.0
4.0
WP
WP/147
56.66
18
44
253
Leszek Nowakowski
Piotr Serkowski
1.5
1.5
WP
WP/147
56.65
18
45
110
Ireneusz Liberadzki
Sławomir Moroz
2.0
2.0
MA
MA/86
56.50
17
46
282
Grzegorz Wichtowski
Marek Wichtowski
5.0
5.0
WP
WP/247
56.48
17
47
274
Jan Rosochowicz
Aleksandra Graczyńska
2.5
4.0
WP
WP/247
56.45
16
48
126
Waldemar Guła
Maciej Rodzaj
5.0
7.0
MP
MP/137
56.44
16
49
61
Zbigniew Ćwiertniak
Stanisław Miłaszewicz
0.0
5.0
LB
LB/265
56.23
15
50
144
Sławomir Skocz
Waldemar Maciejewski
1.5
3.0
MP
MP/40
55.90
15
51
178
Małgorzata Rojkowicz
Wiesława Rusek
5.0
0.5
PK
PK/71
55.72
14
52
208
Witold Kaliński
Marek Kryniewski
12.0
5.0
PM
PM/102
55.71
14
53
120
Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MP
MP/137
55.71
14
54
108
Karolina Kowalska
Kamila Kiraga
1.0
1.5
MA
MA/86
55.70
13
55
234
Marek Nowakowski
Stanisław Fangor
9.0
13.0
SL
SL/87
55.69
13
56
157
Jacek Herman
Jan Prajsnar
11.0
3.0
MP
MP/40
55.58
12
57
184
Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
3.0
PK
PK/71
55.54
12
58
38
Andrzej Drzewiecki
Zenon Biczkowski
5.0
5.0
KP
KP/50
55.48
11
59
9
Krzysztof Wójcik
Adam Szuszkiewicz
5.0
2.0
DS
DS/104
55.42
11
60
139
Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz-Łazarska
5.0
3.0
MP
MP/40
55.37
10
61
48
Zbigniew Dąbek
Marian Jankowski
5.0
4.0
KP
KP/50
55.24
10
62
47
Leszek Hejne
Maciej Rechlewski
7.0
2.5
KP
KP/50
55.22
10
63
227
Krzysztof Śliwoń
Piotr Matkowski
13.0
13.0
SL
SL/87
55.22
9
64
188
Wojciech Micek
Bogdan Ortyl
3.0
0.0
PK
PK/71
55.09
9
65
93
Michał Maszenda
Krzysztof Wośkowiak
2.5
5.0
MA
MA/65
55.03
8
66
158
Andrzej Lubojemski
Mirosław Sady
13.0
12.0
MP
MP/40
54.97
8
67
194
Jacek Piotrowski
Edmund Pinkiewicz
12.0
12.0
PM
PM/102
54.94
8
68
74
Zbigniew Kowalczyk
Mirosław Marszał
2.0
5.0
LD
LD/48
54.92
8
69
331
Sławomir Dąbrowski
Bogdan Trzyciecki
0.0
0.0
NZ
ZP/255
54.73
8
70
301
Justyna Łaniewska
Zenon Wierzbicki
1.5
5.0
WP
LD
WP/247
54.69
8
71
175
Adam Popławski
Stanisław Pochodowicz
5.0
5.0
PD
PD/81
54.68
7
72
317
Bogdan Grycner
Jerzy Świętoń
0.0
0.0
NZ
ZP/255
54.63
7
73
207
Józef Idczak
Ryszard Jarmużewski
7.0
5.0
PM
PM/102
54.59
7
74
97
Jarosław Szczygieł
Maciej Wiącek
4.0
12.0
MA
MA/65
54.58
7
75
161
Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
5.0
4.0
PD
PD/70
54.56
7
76
308
Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/247
54.55
7
77
151
Kazimierz Gałka
Wit Klapper
7.0
21.0
MP
SL
MP/40
54.53
7
78
294
Grzegorz Proniewicz
Piotr Stanikowski
2.5
2.5
WP
WP/247
54.48
7
79
265
Mieczysław Łebedyński
Wojciech Kus
4.0
3.0
WP
WP/147
54.42
7
80
91
Piotr Watemborski
Marek Himicz
1.5
0.0
MA
MA/46
54.34
7
81
251
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
7.0
9.0
SL
SL/87
54.33
7
82
210
Antoni Sękowski
Marcin Kut
18.0
5.0
PM
PM/102
54.14
7
83
324
Roman Dulko
Dariusz Głowiński
4.0
2.0
ZP
ZP/255
54.12
7
84
127
Zbigniew Szkołut
Tadeusz Murczek
5.0
11.0
MP
MP/137
53.96
6
85
192
Jan Klapkowski
Bogumił Macierzyński
7.0
9.0
PM
PM/102
53.88
6
86
211
Kazimierz Gralak
Andrzej Osiński
18.0
2.0
PM
PM/102
53.85
6
87
118
Leszek Gabriel
Sebastian Piotrowski
7.0
0.5
MP
MP/137
53.85
6
88
123
Andrzej Pietrucha
Krzysztof Jakubas
7.0
3.0
MP
MP/137
53.81
6
89
133
Reginald Sukiennik
Piotr Stopa
12.0
13.0
MP
MP/40
53.80
6
90
283
Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WP
WP/247
53.77
6
91
240
Jacek Michalski
Marek Kostur
3.0
5.0
SL
SL/87
53.74
6
92
27
Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
5.0
DS
KP
DS/67
53.59
6
93
176
Grzegorz Zalewski
Marian Urwanowicz
5.0
9.0
PD
PD/81
53.55
6
94
219
Kazimierz Dominiak
Krzysztof Borkowski
9.0
4.0
PM
PM/102
53.50
6
95
247
Edwin Szenkelbach
Andrzej Staszek
9.0
5.0
SL
SL/87
53.48
6
96
44
Tomasz Borucki
Robert Rychlicki
5.0
5.0
KP
KP/50
53.40
6
97
329
Andrzej Pożerski
Wojciech Morawski
4.0
2.0
ZP
ZP/255
53.38
6
98
222
Zdzisław Małek
Krzysztof Zieliński
9.0
7.0
SL
SL/87
53.27
5
99
94
Janusz Maruszewski
Roman Kiełkiewicz
4.0
4.0
MA
MA/65
53.26
5
100
53
Mariusz Krakowiak
Mariusz Bielski
5.0
4.0
KP
KP/50
53.18
5
101
23
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
4.0
4.0
DS
DS/67
53.16
5
102
318
Jerzy Leonowicz
Henryk Adaszewski
0.5
0.0
ZP
NZ
ZP/255
53.15
5
103
305
Bogumiła Jakubowska
Krzysztof Krause
2.5
5.0
WP
WP/247
53.15
5
104
332
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
7.0
5.0
ZP
ZP/255
53.08
5
105
129
Eugeniusz Liana
Stanisław Przybylski
1.0
2.0
MP
MP/138
53.04
5
106
224
Mikołaj Taczewski
Ryszard Tkacz
15.0
0.0
SL
SL/87
53.02
5
107
221
Ryszard Łazikiewicz
Alfred Bartkowiak
7.0
4.0
SL
SL/87
52.99
5
108
249
Ireneusz Kowalczyk
Andrzej Szymczak
21.0
17.0
SL
SL/87
52.97
5
109
195
Jan Lech
Marek Boros
5.0
4.0
PM
PM/102
52.93
5
110
149
Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
3.0
MP
MP/40
52.93
5
111
189
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
1.5
PK
PK/71
52.89
4
112
170
Roman Kruk
Mirosław Hryszko
7.0
5.0
PD
PD/81
52.89
4
113
213
Andrzej Dobkowicz
Lechosław Suszka
3.0
5.0
PM
PM/102
52.88
4
114
285
Leszard Żółtek
Maciej Masłowski
1.5
1.5
KP
WP
WP/247
52.86
4
115
88
Szczepan Okonkowski
Sławomir Malanowski
0.0
2.0
MA
MA/46
52.85
4
116
320
Jacek Szutowicz
Jarosław Kuźba
18.0
3.0
PM
ZP
ZP/255
52.83
4
117
87
Andrzej Kretkowski
Mikołaj Piotrowski
3.0
0.0
MA
MA/46
52.74
4
118
236
Jerzy Radomski
Janusz Pisarek
12.0
7.0
SL
SL/87
52.67
4
119
276
Mieczysław Szczechowiak
Andrzej Mazurek
4.0
11.0
WP
WP/247
52.65
4
120
8
Halina Pietrzykowska
Józef Rząsa
2.5
2.5
DS
DS/104
52.50
4
121
29
Andrzej Suchodolski
Wojciech Szałapak
4.0
3.0
DS
DS/67
52.48
4
122
218
Józef Pochroń
Krzysztof Czapczyk
19.0
2.5
PM
PM/102
52.45
4
123
307
Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.0
1.5
WP
WP/247
52.41
4
124
258
Rajmund Wiśniewski
Robert Górny
4.0
4.0
KP
WP/147
52.34
3
125
198
Stanisław Bujała
Czesław Gruszecki
3.0
2.0
PM
PM/102
52.24
3
126
164
Adam Myśliwiec
Włodzimierz Królak
4.0
5.0
PD
PD/70
52.19
3
127
300
Jan Borychowski
Krzysztof Buzała
12.0
4.0
WP
LD
WP/247
52.11
3
128
43
Karol Nowak
Zbigniew Mossakowski
2.0
3.0
KP
KP/50
52.06
3
129
216
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
4.0
4.0
PM
PM/102
52.04
3
130
6
Marcin Rój
Marek Trafała
2.0
0.0
DS
NZ
DS/104
51.97
3
131
286
Marcin Rodziewicz
Jerzy Rodziewicz
2.5
4.0
WP
WP/247
51.90
3
132
229
Aleksander Drabczyk
Henryk Kopernok
2.5
5.0
SL
SL/87
51.89
3
133
39
Marek Bałabuch
Tadeusz Wasilewski
1.5
5.0
KP
KP/50
51.85
3
134
111
Wiesław Kaca
Tomasz Kopka
1.0
2.5
MA
MA/86
51.77
3
135
55
Tadeusz Birecki
Mirosław Miłaszewicz
5.0
5.0
LB
LB/265
51.77
3
136
193
Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
5.0
4.0
PM
PM/102
51.77
3
137
80
Jerzy Rzymski
Zbigniew Dworzyński
0.0
0.0
LD
LD/48
51.70
2
138
245
Henryk Grządziel
Michał Bojanowski
13.0
9.0
SL
SL/87
51.67
2
139
277
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WP
WP/247
51.57
2
140
1
Ryszard Menzfeld
Zbigniew Skórecki
5.0
3.0
DS
DS/104
51.53
2
141
92
Sławomir Tyndorf
Grzegorz Górecki
3.0
4.0
MA
MA/46
51.52
2
142
130
Tadeusz Przybycień
Roman Narewski
2.0
4.0
MP
MP/138
51.47
2
143
153
Piotr Kuc-Dzierżawski
Maciej Karpała
5.0
4.0
MP
MP/40
51.46
2
144
57
Lech Jaworski
Wiesław Wiśniewski
1.5
5.0
LB
LB/265
51.45
2
145
86
Dariusz Jagodziński
Marek Krowicki
1.5
2.0
MA
MA/46
51.44
2
146
136
Ryszard Cieślik
Leszek Faber
2.5
2.5
MP
MP/40
51.43
2
147
114
Władysława Młynarczuk
Halina Kobierecka
0.5
0.5
MA
MA/86
51.35
2
148
128
Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
12.0
3.0
PK
MP
MP/137
51.22
2
149
250
Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
13.0
13.0
SL
SL/87
51.15
2
150
200
Michał Okoński
Agata Chojnicka
2.0
2.5
PM
PM/102
51.15
1
151
75
Krzysztof Cieślak
Adam Żywiec
0.0
3.0
LD
SL
LD/48
51.06
1
152
7
Tadeusz Janeczek
Marian Hutnik
3.0
0.0
DS
NZ
DS/104
50.90
1
153
191
Zofia Czarnecka
Marzena Banach
2.5
1.5
PM
PM/102
50.86
1
154
313
Henryk Leonowicz
Mariusz Trukawka
1.5
0.0
ZP
NZ
ZP/255
50.86
1
155
67
Henryk Krakowiak
Jerzy Gaworczyk
3.0
5.0
LD
LD/48
50.63
1
156
168
Krzysztof Krajewski
Jacek Pióro
7.0
2.5
PD
PD/70
50.58
1
157
24
Bohdan Mazur
Jacek Krystecki
13.0
3.0
DS
DS/67
50.55
1
158
56
Piotr Rewak
Stefan Waga
3.0
3.0
LB
LB/265
50.46
1
159
159
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MP
MP/40
50.41
1
160
225
Marek Witek
Stefan Osadnik
21.0
9.0
PK
SL
SL/87
-0.56
50.33
1
161
327
Michał Daź
Ludwik Padewski
0.0
0.0
NZ
ZP/255
50.31
1
162
166
Jerzy Bagiński
Stanisław Walewski
0.0
1.5
PD
PD/70
50.31
1
163
232
Tadeusz Biskup
Jan Stachowski
5.0
4.0
SL
SL/87
50.30
164
35
Leszek Gozdek
Jerzy Rosenthal
2.0
3.0
KP
KP/50
50.19
165
21
Szymon Niewiadomski
Elżbieta Niewiadomska
2.0
1.5
DS
DS/67
50.13
166
142
Barbara Lesiecka
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
5.0
MP
MP/40
50.11
167
41
Kazimierz Ligęza
Adam Gregorowicz
5.0
2.5
KP
KP/50
50.01
168
239
Andrzej Geisler
Jan Szwachuła
4.0
5.0
SL
SL/87
49.97
169
156
Grzegorz Superson
Marek Jaworski
11.0
12.0
MP
MP/40
49.90
170
186
Stanisław Malinowski
Marek Michalski
4.0
5.0
PK
PK/71
49.87
171
54
Andrzej Jarmużek
Zbigniew Witt
4.0
1.5
KP
KP/50
49.79
172
206
Danuta Żabicka
Marek Niesłuchowski
7.0
5.0
PM
PM/102
49.78
173
281
Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
3.0
2.5
WP
WP/247
49.78
174
302
Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
4.0
4.0
WP
WP/247
49.70
175
244
Jan Sucharkiewicz
Jacek Bryja
18.0
4.0
SL
SL/87
49.54
176
101
Bolesław Krzewski
Leszek Łuniewski
9.0
12.0
LD
MA/65
49.51
177
167
Wincenty Wybranowski
Tomasz Szewczyk
4.0
3.0
PD
PD/70
49.46
178
79
Lesław Pyda
Tadeusz Witek
0.0
0.0
LD
LD/48
49.37
179
278
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
13.0
15.0
WP
WP/247
49.32
180
217
Arkadiusz Górzewski
Adam Suchodolski
5.0
3.0
PM
PM/102
49.27
181
45
Mieczysław Romanowski
Lucyna Gozdek
2.5
1.5
KP
KP/50
49.26
182
63
Zbigniew Józefiak
Franciszek Bułyszko
4.0
0.0
LB
LB/265
49.20
183
25
Marcin Motykiewicz
Bogdan Sokół
3.0
4.0
DS
DS/67
49.13
184
180
Tadeusz Urbanek
Tomasz Mazur
5.0
3.0
PK
PK/71
49.09
185
212
Dariusz Zieliński
Zdzisław Jędrzejczak
4.0
4.0
PM
PM/102
49.08
186
68
Teresa Pudelewicz
Dariusz Kardas
4.0
11.0
LD
LD/48
49.04
187
31
Stanisław Nadkierniczny
Jan Marcinkowski
3.0
4.0
DS
DS/67
49.03
188
326
Janusz Wierucki
Piotr Jankowski
5.0
3.0
ZP
ZP/255
48.97
189
73
Karol Kałuziński
Adam Motyka
5.0
3.0
LD
LD/48
48.95
190
82
Janusz Tańcula
Piotr Wnuk
1.0
4.0
LD
LD/48
48.94
191
230
Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0
SL
SL/87
48.90
192
268
Krzysztof Jordan
Henryk Duszyński
1.0
4.0
WP
WP/247
48.90
193
183
Marek Hocaniuk
Stanisław Pruś
4.0
5.0
PK
PK/71
48.89
194
143
Stanisław Urbanowski
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MP
MP/40
48.84
195
259
Marek Piechociński
Andrzej Chudy
5.0
3.0
WP
WP/147
48.83
196
181
Jan Lipior
Andrzej Janda
5.0
5.0
PK
PK/71
48.71
197
102
Danuta Krupnik
Rafał Maszenda
5.0
3.0
MA
MA/65
48.69
198
187
Marek Szczudło
Jacek Gąsiorek
2.0
2.0
PK
PK/71
48.69
199
113
Wojciech Stencel
Radosław Liszewski
0.5
1.0
MA
MA/86
48.60
200
323
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
3.0
3.0
ZP
ZP/255
48.60
201
155
Aleksandra Talaczek
Mateusz Sobczak
2.0
7.0
MP
DS
MP/40
48.55
202
46
Andrzej Karczewski
Andrzej Sielużycki
3.0
2.5
KP
KP/50
48.46
203
226
Michał Haczewski
Mariusz Herwich
5.0
4.0
SL
SL/87
48.38
204
62
Tadeusz Lisiecki
Józef Sikora
2.0
5.0
LB
LB/265
48.37
205
248
Wojciech Wnętrzak
Jerzy Prijma
2.0
5.0
SL
SL/87
48.35
206
199
Krzysztof Przybielski
Jan Wieczorek
3.0
9.0
PM
PM/102
48.30
207
140
Stanisław Sarat
Marian Nanke
3.0
5.0
MP
MP/40
48.27
208
209
Krzysztof Niemkiewicz
Andrzej Pella
5.0
4.0
PM
PM/102
48.10
209
100
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
2.0
7.0
MA
LD
MA/65
48.00
210
60
Andrzej Szkiel
Tadeusz Wolniczak
3.0
5.0
LB
LB/265
47.86
211
51
Marek Grużewski
Bogdan Podgajny
0.0
0.0
KP
KP/50
47.81
212
115
Karolina Kamelak
Irena Kaca
0.0
1.0
MA
MA/86
47.81
213
105
Daria Guzik
Dominik Kamelak
0.0
0.0
MA
MA/86
47.80
214
171
Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
4.0
3.0
PD
PD/81
47.56
215
231
Marek Skulimowski
Tomasz Bednarek
5.0
7.0
SL
SL/87
47.54
216
314
Janusz Piłat
Wiesław Wójcik
0.0
0.0
NZ
ZP/255
47.52
217
235
Patryk Kuczera-Dyga
Andrzej Hermansdorfer
5.0
7.0
SL
SL/87
47.45
218
290
Lidia Gapińska
Andrzej Proniewicz
1.0
3.0
WP
WP/247
47.37
219
33
Marcin Pastudzki
Anna Jankowska
2.5
2.5
DS
DS/67
47.31
220
135
Eugenia Stefanów
Mirosław Kołton
2.0
9.0
MP
MP/40
46.90
221
266
Zbigniew Marciniak
Rafał Mikołajczak
4.0
2.0
WP
WP/147
46.85
222
122
Krzysztof Rodak
Paweł Piszczek
2.5
4.0
MP
MP/137
46.82
223
69
Maciej Maciołek
Michał Maciołek
0.0
0.0
LD
LD/48
46.80
224
52
Józef Szulc
Jerzy Powalisz
1.5
2.0
KP
KP/50
46.74
225
267
Piotr Długi
Maciej Kokorniak
2.0
2.0
WP
WP/247
46.72
226
203
Adam Walczyński
Marta Sikora
5.0
3.0
PM
PM/102
46.65
227
154
Magdalena Lankosz
Marcin Wilczyński
9.0
4.0
MP
MP/40
46.61
228
197
Aleksander Kasprzak
Michał Samet
18.0
1.5
PM
PM/102
46.58
229
152
Tomasz Stryszawski
Maciej Kędzierski
7.0
2.5
MP
MP/40
46.44
230
330
Czesław Niewadził
Marek Winnicki
0.0
0.0
NZ
ZP/255
46.35
231
215
Elżbieta Czekaj
Waldemar Warzała
11.0
12.0
PM
PM/102
46.21
232
325
Wiesław Lange
Wiesław Sirman
0.0
0.0
NZ
ZP/255
46.03
233
321
Jolanta Tymińska
Ryszard Borowski
0.0
0.0
NZ
ZP/255
46.00
234
177
Robert Piechota
Bogdan Rojkowicz
5.0
5.0
PK
PK/71
45.85
235
296
Jacek Wędrychowicz
Jerzy Bajka
12.0
5.0
WP
WP/247
45.82
236
196
Marek Bednarczyk
Marek Małysa
2.0
7.0
PM
PM/102
45.73
237
90
Albin Borkowski
Kazimierz Buchalski
5.0
1.5
KP
MA/46
45.72
238
299
Janusz Suszczyński
Jarosław Nowak
4.0
1.5
WP
WP/247
45.70
239
103
Kinga Kiraga
Jakub Zatorski
2.0
1.0
MA
MA/86
45.69
240
76
Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
3.0
0.0
LD
LD/48
45.65
241
72
Stanisław Dróżdż
Edward Kałużny
0.0
0.0
LD
LD/48
45.57
242
272
Maciej Wybranowski
Andrzej Dymek
4.0
4.0
WP
WP/247
45.54
243
37
Arnold Borkowski
Marek Skonieczny
0.0
0.5
KP
KP/50
45.53
244
121
Zbigniew Świderek
Władysław Słowik
3.0
11.0
MP
MP/137
45.43
245
255
Piotr Stefański
Jan Jarmuż
4.0
4.0
WP
KP
WP/147
45.40
246
84
Elżbieta Zalewska
Justyna Graniczny
2.0
2.0
KP
MA/46
45.40
247
145
Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MP
MP/40
45.39
248
16
Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
3.0
5.0
DS
DS/67
45.37
249
292
Jerzy Roszak
Janusz Kopras
9.0
3.0
WP
WP/247
45.36
250
96
Wojciech Gardziński
Eliza Gardzińska
2.0
1.5
MA
MA/65
45.32
251
64
Józef Grygieńcza
Zbigniew Zalesiński
0.0
0.0
LB
LB/265
45.21
252
270
Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
1.5
1.5
WP
WP/247
45.19
253
32
Leszek Haber
Marian Krzypkowski
4.0
1.5
DS
DS/67
45.18
254
19
Stanisław Greszta
Stanisław Zapaśnik
1.5
3.0
OP
DS
DS/67
45.14
255
40
Halina Pientka
Bogdan Zieliński
2.5
5.0
KP
KP/50
45.08
256
273
Adam Peszke
Zofia Mikołajczyk
4.0
4.0
WP
WP/247
45.08
257
141
Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MP
MP/40
45.00
258
66
Henryk Żywioł
Jan Ruszkiewicz
0.0
0.0
LD
LD/48
44.95
259
117
Lech Kozłowski
Stefan Bentkowski
1.5
1.5
MP
MP/137
44.94
260
89
Adam Strzelecki
Dariusz Piotrkiewicz
0.0
2.0
MA
MA/46
44.93
261
22
Michał Stadnik
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DS
DS/67
44.88
262
15
Zdzisław Malkiewicz
Andrzej Robak
3.0
4.0
DS
DS/67
44.84
263
220
Kamil Puczyłowski
Mirosław Małypan
1.5
4.0
WM
PM
PM/102
44.76
264
174
Mirosław Morchat
Władysław Szałkiewicz
5.0
4.0
PD
PD/81
44.76
265
306
Zygfryd Banecki
Barbara Łukaszewska
4.0
2.5
WP
WP/247
44.75
266
65
Jacek Szkup
Andrzej Skowroński
5.0
2.5
LD
LD/48
44.65
267
165
Jolanta Liberadzka
Lech Liberadzki
0.0
0.0
PD
PD/70
44.64
268
257
Maria Kaźmierska
Wojciech Kordys
0.0
0.0
WP
WP/147
44.61
269
98
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
3.0
3.0
MA
MA/65
44.24
270
12
Elżbieta Lis
Bogdan Nowakowski
0.5
4.0
DS
DS/104
44.21
271
271
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WP
WP/247
44.20
272
289
Jan Sztuba
Paweł Siwak
1.5
1.5
WP
WP/247
44.17
273
116
Adam Pawłowski
Szymon Pawłowski
0.0
0.0
MA
MA/86
44.08
274
304
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
2.0
WP
WP/247
44.02
275
237
Zygmunt Sienicki
Zbigniew Hylaszek
13.0
7.0
SL
SL/87
44.01
276
279
Bernard Kurasz
Krzysztof Galubiński
2.0
1.0
WP
WP/247
43.85
277
260
Zbigniew Hęćka
Jerzy Pawełczak
3.0
2.0
WP
WP/147
43.84
278
85
Jacek Nowicki
Marek Kanty
0.0
0.0
MA/46
43.65
279
202
Tomasz Kostrzewski
Marcin Bohdziewicz
0.0
0.0
PM
PM/102
43.46
280
50
Ryszard Kurpios
Lech Kobajło
1.5
1.0
KP
KP/50
43.21
281
241
Stanisław Gęga
Janusz Wacławczyk
2.5
1.5
SL
SL/87
43.11
282
124
Stanisław Prokuszki
Robert Mostek
3.0
4.0
MP
MP/137
43.04
283
295
Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WP
WP/247
42.89
284
214
Roman Kmieciak
Leszek Szkudlarek
5.0
7.0
PM
PM/102
42.85
285
280
Robert Ciesielski
Marcin Bonawenturczak
2.0
1.5
WP
WP/247
42.84
286
137
Aleksander Jezioro
Tytus Bisping
21.0
5.0
MP
MP/40
42.68
287
2
Stanisław Cygan
Kazimierz Radomski
1.5
0.0
DS
NZ
DS/104
42.51
288
147
Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.0
2.5
MP
MP/40
42.50
289
179
Zbigniew Wilisowski
Izabella Klar
5.0
2.0
PK
PK/71
42.48
290
146
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.0
MP
MP/40
42.28
291
10
Tadeusz Boroń
Mirosław Urbaniak
0.0
0.0
DS
DS/104
42.20
292
204
Zbigniew Prasek
Robert Krawczyk
5.0
4.0
PM
PM/102
41.90
293
205
Krzysztof Dubno
Zygfryd Figurski
2.0
0.5
PM
PM/102
41.89
294
17
Paweł Litwiński
Wiesław Kubiński
7.0
4.0
DS
DS/67
0.42
41.82
295
11
Wacław Rój
Wacław Diłaj
1.5
1.0
DS
DS/104
41.69
296
4
Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
0.5
1.5
DS
DS/104
41.59
297
134
Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MP
MP/40
41.25
298
254
Andrzej Klimuk
Czesław Jochemski
0.0
0.0
WP
WP/147
41.23
299
95
Jerzy Manecki
Kazimierz Falkowski
4.0
5.0
MA
MA/65
41.07
300
163
Tadeusz Kucharzewski
Lech Wyrwas
0.0
1.5
PD
PD/70
40.92
301
18
Ryszard Rolka
Jerzy Więcławski
5.0
4.0
DS
DS/67
40.88
302
59
Zdzisław Dolata
Tadeusz Marcinkowski
3.0
2.5
LB
LB/265
40.21
303
106
Dominik Florczak
Robert Liszewski
0.0
0.0
MA
MA/86
40.19
304
242
Zdzisław Krzemiński
Tomasz Gąsior
12.0
0.0
SL
SL/87
39.94
305
148
Halina Święch
Maria Krasowska
7.0
4.0
MP
MP/40
39.63
306
233
Marian Sokołowski
Jerzy Ciesielczuk
1.0
12.0
SL
SL/87
-0.63
39.61
307
298
Bartosz Burek
Roman Wojciechowski
0.0
0.0
NZ
WP
WP/247
38.76
308
185
Jerzy Matelowski
Ryszard Jackowski
2.5
3.0
PK
PK/71
38.72
309
172
Małgorzata Olesiuk
Barbara Mikłaszewicz
0.0
0.0
PD
PD/81
38.48
310
34
Antoni Słowik
Mariusz Słowik
3.0
3.0
DS
DS/67
38.30
311
132
Sławomir Kowalski
Maciej Bajorek
2.0
0.0
MP
MP/138
38.09
312
77
Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
0.0
0.0
LD
LD/48
37.89
313
319
Andrzej Doliński
Alojzy Stępień
0.0
0.0
NZ
ZP/255
37.88
314
119
Stanisław Drwal
Wiesława Kotelon
2.0
2.5
MP
MP/137
37.48
315
262
Dorota Drela
Jolenta Morawska
0.0
0.0
WP
WP/147
35.82
316
328
Paweł Dickert
Sylwester Jóźko
2.0
0.0
ZP
NZ
ZP/255
35.62
317
223
Zbigniew Tymków
Stanisław Drabczyk
12.0
5.0
SL
SL/87
35.03
318
310
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
1.5
2.0
WP
WP/247
34.64
319
293
Wiesław Rakowski
Tadeusz Dziadykiewicz
0.5
0.0
WP
WP/247
33.88
320
42
Hilary Gierszewski
Wojciech Ruszkowski
0.0
0.0
KP
KP/50
33.75
321
228
Włodzimierz Konarzewski
Krzysztof Łazikiewicz
2.5
2.0
SL
SL/87
33.09
322
107
Karolina Borek
Aleksandra Abka
0.0
0.0
MA
MA/86
28.75
323
316
Genowefa Grenik
Jolanta Kędzierska
0.0
0.0
NZ
ZP/255
28.44
Statystyka ośrodków...