Turniej na maksy
Środa, 5 czerwca 2013
Wyniki oficjalne z 2 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
30
Jacek Lew
Józef Pochroń
13.0
18.0
PM
PM/66
64.14
21
2
33
Elżbieta Czekaj
Sławomir Henclik
7.0
18.0
PM
PM/66
63.40
19
3
24
Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
4.0
DS
DS/68
-0.19
63.07
18
4
15
Janusz Piernikowski
Sławek Robel
7.0
4.0
DS
DS/68
62.18
16
5
23
Bogusław Chmielewski
Janusz Pawlicki
4.0
4.0
DS
DS/68
61.43
15
6
47
Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
18.0
4.0
WP
PM
PM/66
59.63
13
7
19
Krzysztof Obłój
Wojciech Skonieczny
2.0
4.0
DS
DS/68
59.33
11
8
38
Krzysztof Niemkiewicz
Marek Boros
4.0
4.0
PM
PM/66
58.90
10
9
41
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
12.0
7.0
PM
PM/66
57.35
8
10
21
Piotr Kulesza
Piotr Marcinowski
2.5
2.0
DS
DS/68
56.75
6
11
27
Marek Niesłuchowski
Szczepan Chruścicki
4.0
4.0
PM
PM/66
56.58
5
12
49
Leszek Szkudlarek
Zdzisław Jędrzejczak
7.0
2.5
PM
PM/66
55.93
4
13
7
Bronisław Baran
Paweł Litwiński
7.0
7.0
DS
DS/68
-0.21
54.89
4
14
22
Marek Bałdysz
Robert Laszkiewicz
12.0
7.0
LB
DS
DS/68
-0.19
54.81
4
15
50
Michał Wróblewski
Robert Krawczyk
2.0
2.0
PM
PM/66
54.66
4
16
14
Jan Kamionka
Grzegorz Nowakowski
2.5
4.0
DS
DS/68
54.45
3
17
11
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
7.0
4.0
DS
DS/68
-0.63
54.25
3
18
44
Józef Gnaciński
Andrzej Pella
4.0
2.5
PM
PM/66
53.51
3
19
18
Wiesław Tabiszewski
Lech Warężak
7.0
7.0
DS
DS/68
52.77
2
20
2
Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DS
DS/68
51.91
2
21
45
Aleksander Chrenowski
Antoni Sękowski
13.0
18.0
PM
PM/66
51.80
2
22
48
Artur Klein
Marek Piętak
0.0
0.0
AMA
PM/66
50.79
2
23
29
Dariusz Milewski
Grzegorz Czurylik
0.0
0.0
AMA
PM/66
50.49
1
24
52
Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
18.0
18.0
PM
PM/66
50.28
1
25
37
Zbigniew Dybizbański
Kamil Puczyłowski
1.5
0.0
PM
AMA
PM/66
49.77
1
26
51
Wojciech Kobiela
Barbara Boros
1.5
1.0
PM
PM/66
49.21
27
16
Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
4.0
7.0
DS
DS/68
48.93
28
17
Katarzyna Dufrat
Michał Nowosadzki
7.0
19.0
WP
DS/68
-0.38
48.87
29
40
Janusz Kobylarski
Artur Toeplitz
2.5
4.0
PM
PM/66
48.10
30
25
Marcin Baj
Janusz Drozdowski
2.5
12.0
DS
DS/68
-0.58
47.85
31
31
Mirosław Małypan
Danuta Żabicka
2.0
4.0
PM
PM/66
47.43
32
3
Bolesław Bernat
Ryszard Szymański
2.5
1.0
DS
DS/68
47.14
33
9
Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
4.0
4.0
DS
DS/68
46.63
34
34
Dariusz Podfigurny
Krzysztof Przybielski
2.5
2.5
PM
PM/66
46.59
35
35
Karol Dunst
Gabriela Gnacińska
0.5
7.0
PM
PM/66
46.19
36
42
Kazimierz Dominiak
Grażyna Płocka
7.0
0.0
PM
AMA
PM/66
45.78
37
10
Grzegorz Debita
Robert Księżopolski
2.5
4.0
DS
DS/68
44.90
38
4
Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
12.0
12.0
DS
DS/68
44.82
39
32
Michał Samet
Józef Gurfinkiel
0.0
0.0
AMA
PM/66
44.71
40
12
Barbara Radomska
Ryszard Rolka
2.5
4.0
DS
DS/68
-0.21
43.81
41
8
Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
12.0
13.0
DS
DS/68
43.66
42
20
Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
2.5
2.0
DS
DS/68
43.44
43
36
Wiesław Korpoliński
Benedykt Sikora
0.0
0.0
AMA
PM/66
43.33
44
1
Wojciech Lubas
Andrzej Pliszczyński
4.0
4.0
DS
DS/68
41.10
45
5
Maciej Grodzki
Janusz Staniów
4.0
4.0
DS
DS/68
39.39
46
6
Kamila Kukuła
Piotr Klubiński
2.0
7.0
DS
DS/68
39.34
47
28
Marzena Banach
Jan Makuch
0.0
0.0
PM
AMA
PM/66
38.61
48
13
Anna Nowysz
Andrzej Gierczak
0.5
2.5
DS
DS/68
-0.42
36.89
49
39
Łukasz Wituszyński
Marcin Chat
0.0
0.0
AMA
PM/66
35.85
50
46
Jan Pastudzki
Wojtek Sosnowski
0.0
0.0
PM
AMA
PM/66
27.09
Statystyka ośrodków...