Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 czerwca 2013

Wyniki oficjalne z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
129Leszek Łuniewski
Dariusz Krajewski
12.0
12.0
MAMA/6566.8324
2108Cezary Serek
Piotr Busse
7.0
18.0
WPWP/3064.2723
34Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/6761.9722
435Wojciech Strzemecki
Tytus Bisping
18.0
4.0
MPMP/4061.7821
52Aleksander Czajka
Janusz Piernikowski
7.0
7.0
DSDS/6760.9320
673Jarosław Jurkiewicz
Ryszard Skotarski
12.0
7.0
MPMP/4159.4420
719Rafał Imiela
Piotr Wnuk
2.5
2.5
LDLD/4859.0219
881Tadeusz Wałkuski
Bogdan Zakrzewski
4.0
7.0
PDPD/7058.9318
986Tadeusz Kucharzewski
Lech Wyrwas
0.0
1.5

PD
PD/7058.8017
1013Piotr Kulesza
Janusz Drozdowski
2.5
12.0
DSDS/6758.6116
1190Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
4.0
1.0
WPWP/3058.6115
127Barbara Radomska
Ryszard Rolka
2.5
4.0
DSDS/6758.1614
1397Zbyszko Paluczek
Tomasz Lipiński
2.5
2.5
WPWP/3057.0513
1491Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
13.0
13.0
MP
WP
WP/3056.9613
1553Maciej Stefaniuk
Kazimierz Chłobowski
12.0
7.0
MPMP/4056.9412
1645Jan Blajda
Jacek Klimczak
13.0
7.0
MP
LD
MP/4056.5811
1717Igor Łobodziński
Jerzy Gaworczyk
4.0
4.0
LDLD/4856.0010
1842Magdalena Lankosz
Kazimierz Latawiec
7.0
7.0
MPMP/40-0.3855.869
1996Karol Mońko
Andrzej Witkowski
2.5
18.0
WPWP/3055.818
2076Michał Krysa
Błażej Krawczyk
2.0
2.5
MPMP/4155.337
21106Włodzimierz Robak
Stefan Masternak
2.0
4.0
WPWP/3055.207
2221Andrzej Skowroński
Zbigniew Szymczyk
2.0
4.0
LDLD/4854.976
2325Jan Ruszkiewicz
Marek Kaźmierczak
0.0
0.0
LDLD/4854.645
2483Tomasz Szewczyk
Wincenty Wybranowski
2.0
2.5
PDPD/7054.535
2599Włodzimierz Bąk
Zygmunt Grzegorczyk
4.0
7.0
WPWP/3054.375
2650Jarosław Duda
Mirosław Sady
2.0
7.0
MPMP/4054.295
2767Ziemowit Sacha
Zbigniew Szkołut
0.0
4.0

MP
MP/4154.275
2872Leszek Gabriel
Anna Kukla
7.0
2.0
MPMP/4153.924
2970Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
12.0
1.5
PK
MP
MP/4153.864
3044Hubert Jaworowski
Piotr Stopa
13.0
12.0
MPMP/4053.714
3161Adam Stono
Jerzy Stępień
7.0
2.5
PK
MP
MP/4153.504
32104Włodzimierz Kwiatkowski
Mieczysław Szczechowiak
12.0
2.5
WPWP/3053.374
333Marcin Motykiewicz
Bogdan Sokół
2.0
2.5
DSDS/6753.314
3464Mariusz Kita
Bogusław Lesiecki
12.0
12.0
PKMP/4153.254
3579Włodzimierz Królak
Adam Myśliwiec
4.0
2.5
PDPD/7053.093
3648Tadeusz Garbacik
Mariusz Dyrda
7.0
2.5
MPMP/4052.953
3716Leszek Haber
Jerzy Neter
4.0
4.0
DSDS/6752.843
3854Jacek Stasica
Jerzy Jeleń
13.0
1.5
MPMP/4052.843
3958Marek Jaworski
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MPMP/4052.833
4023Teresa Pudelewicz
Andrzej Kaźmierczak
2.5
4.0
LDLD/4852.773
4138Marcin Wilczyński
Robert Podsiadły
2.5
1.5
MPMP/4052.303
4295Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
7.0
7.0
WPWP/3052.182
4347Wit Klapper
Tomasz Radko
19.0
4.0
MPMP/4052.142
4489Michał Zimpel
Jacek Wędrychowicz
0.5
12.0
WPWP/3052.052
4555Tomasz Kluz
Krzysztof Wroński
7.0
4.0
MPMP/40-0.3852.002
4687Waldemar Blusiewicz
Wiesław Sienkiewicz
1.0
4.0
PDPD/7051.952
4788Krzysztof Krajewski
Adam Wszeborowski
4.0
2.5
PDPD/7051.792
4874Witold Stachnik
Wacław Sypień
7.0
4.0
MPMP/4151.761
4977Piotr Markiewicz
Stanisław Prokuszki
4.0
2.5
MPMP/4151.721
5039Tomasz Stryszawski
Piotr Ludwikowski
4.0
4.0
MPMP/4051.671
5137Mirosław Kwiatkowski
Czesław Myszczyszyn
1.0
2.5
MPMP/4051.621
525Zdzisław Malkiewicz
Robert Łukomski
2.5
2.0
DSDS/6751.491
5311Krzysztof Obłój
Rafał Osowski
2.0
2.0
DSDS/6750.871
5475Marek Surmiak
Andrzej Broda
4.0
12.0
MPMP/4150.841
5528Mariusz Nowak
Michał Maszenda
7.0
1.0
MAMA/6550.81
5649Reginald Sukiennik
Eugenia Stefanów
7.0
1.0
MPMP/4050.63
5727Rafał Maszenda
Jarosław Szczygieł
1.5
2.5
MAMA/6550.30
5869Krzysztof Rodak
Paweł Piszczek
1.5
4.0
MPMP/4150.20
5951Ewa Beldzik
Bartłomiej Igła
1.0
7.0
MPMP/4050.15
60103Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
4.0
4.0
WPWP/3049.97
6162Bronisław Micek
Andrzej Pietrucha
7.0
7.0
MPMP/4149.53
6220Andrzej Mikołajewski
Robert Misztal
0.0
0.0
LDLD/48-0.5649.36
6385Wiesława Alińska
Hanna Bogacka
0.0
0.0
PD/7048.59
649Zbigniew Sobczyk
Kamila Kukuła
12.0
2.0
DSDS/6748.53
6566Maciej Rodzaj
Waldemar Guła
4.0
4.0
MPMP/4148.24
6632Janusz Maruszewski
Roman Kiełkiewicz
2.5
2.5
MAMA/6548.20
6746Maciej Karpała
Piotr Kuc-Dzierżawski
4.0
4.0
MPMP/4048.15
6857Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
1.5
1.5
MPMP/4047.93
6931Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
1.0
4.0
MAMA/6547.73
7093Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
2.5
4.0
WPWP/3047.68
7126Zbigniew Kowalczyk
Mirosław Marszał
0.0
4.0
LDLD/4847.63
7278Maciej Prokuszki
Robert Mostek
2.0
2.0
MPMP/4147.48
738Piotr Klubiński
Wojciech Skonieczny
7.0
4.0
DSDS/6746.95
7433Jerzy Maszenda
Bolesław Krzewski
1.5
7.0
MA
LD
MA/6546.80
7540Jan Szafraniec
Szczepan Kaczka
2.0
2.5
MPMP/4046.57
7663Zbigniew Świderek
Adam Dmochowski
2.5
4.0
MPMP/4146.47
7760Aleksander Jezioro
Andrzej Lubojemski
19.0
12.0
MPMP/4046.16
7852Adam Matyasik
Andrzej Borek
4.0
4.0
MPMP/4046.06
7914Ryszard Korotko
Wiesław Musiałczyk
2.0
1.5
DSDS/6745.80
80105Beata Bojarska
Łukasz Wysłouch
4.0
2.5
WP
DS
WP/3045.57
816Wojciech Peisert
Dariusz Budnik
1.5
1.0
DSDS/6745.46
82101Sławomir Piechocki
Jerzy Nowak
4.0
12.0
WPWP/3045.24
8394Maciej Kokorniak
Piotr Długi
0.0
0.0
WPWP/3045.00
8412Andrzej Robak
Andrzej Suchodolski
2.5
2.5
DSDS/6744.89
8534Leszek Dzieńkowski
Kazimierz Falkowski
7.0
4.0
MAMA/6544.82
8618Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
2.5
0.0
LDLD/48-0.5644.75
8784Zygmunt Cichocki
Stanisław Walewski
0.0
1.5
PDPD/7044.67
8830Ireneusz Głowacki
Adam Amrozy
2.5
2.5
MAMA/6544.50
8936Janusz Matiolański
Anna Bułat
7.0
2.0
MPMP/4044.38
90102Aleksandra Graczyńska
Jan Rosochowicz
4.0
1.5
WPWP/3044.36
9110Bogusław Chmielewski
Stanisław Zapaśnik
4.0
2.5
DSDS/6743.97
92100Andrzej Dymek
Krzysztof Krause
2.5
4.0
WPWP/3043.80
9380Jolanta Liberadzka
Lech Liberadzki
0.0
0.0
PD/7043.67
9443Mieczysław Szwarc
Wiesław Sawa
2.5
2.0
MPMP/40-0.3842.51
9568Stanisław Drwal
Wiesława Kotelon
1.5
1.5
MPMP/4142.48
9656Halina Święch
Maria Krasowska
4.0
4.0
MPMP/4041.72
9759Stanisław Mierzwa
Janusz Natorski
7.0
2.5
MPMP/4041.66
9824Lesław Pyda
Stanisław Zbroja
0.0
0.0
LDLD/4841.61
9965Stanisław Górowski
Jan Prewendowski
1.0
4.0
MPMP/4140.39
10015Ryszard Mazurkiewicz
Marian Iwanek
0.0
1.0
DSDS/6739.76
10122Henryk Żywioł
Jerzy Łuniewski
0.0
0.0
LDLD/4838.14
10271Aneta Jaworska
Marta Ziaja
1.0
0.0
MPMP/4137.34
1031Jerzy Więcławski
Antoni Słowik
4.0
2.5
DSDS/6736.46
10441Łukasz Pląder
Tomasz Daniel
1.5
2.0
MPMP/4035.40
10598Andrzej Ostrowski
Janusz Kopras
1.0
2.0
DS
WP
WP/3035.34
10692Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
1.5
1.5
WPWP/3034.30
10782Wojciech Kozłowski
Zygmunt Piaścik
0.0
1.0
PDPD/7033.97

Statystyka ośrodków...