Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 30 marca 2017

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
128Patryk Patreuha
Marian Kupnicki
3.0
17.0
DS
WP
DS/723.6065.0811
225Jakub Patreuha
Zdzisław Patreuha
3.0
4.0
DSDS/723.6060.7011
329Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/723.6052.5910
42Marek Bałdysz
Tomasz Struzik
13.0
5.0
DSDS/67-2.0046.389
570Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
1.5
2.0
WPWP/2472.4045.339
633Jan Chodorowski
Stanisław Rękas
18.0
0.0
LU
MA
MA/4145.298
71Piotr Klubiński
Bohdan Mazur
9.0
13.0
DSDS/6742.597
88Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/6739.207
959Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
1.5
WPWP/2472.4035.946
1012Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/673.6035.555
1167Edward Niewierowski
Bogumiła Jakubowska
11.0
2.5
WPWP/2472.4035.285
123Janusz Drozdowski
Szymon Niewiadomski
12.0
2.0
DSDS/6732.324
1343Adam Krysa
Ryszard Skotarski
9.0
12.0
MPMP/13731.923
1449Andrzej Pietrucha
Krzysztof Jakubas
7.0
3.0
MPMP/1373.6030.933
1545Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
7.0
7.0
MPMP/13730.063
1653Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
12.0
3.0
PK
MP
MP/1373.6022.492
1714Mirosław Fechner
Piotr Kulesza
7.0
5.0
DSDS/673.6021.332
1864Aleksander Minta
Andrzej Gruszecki
0.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.4020.912
1946Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
5.0
PK
MP
MP/1373.6019.832
2040Elżbieta Horbaczewska
Maria Kaczmarek
0.0
0.0
SLMA/4119.252
2158Tadeusz Dziadykiewicz
Wiesław Rakowski
0.0
0.5
WPWP/2472.4018.362
2236Barbara Błachnio
Jolanta Gliniecka
0.0
0.0

KP
MA/4116.162
2352Ziemowit Sacha
Kazimierz Szkołut
1.0
5.0
MPMP/1373.6015.222
2432Maria Błoszyk
Marek Błoszyk
0.0
0.0
MAMA/4115.132
2539Iwona Puczyłowska
Marek Nasiłowski
1.5
2.0
WMMA/4113.101
2624Edward Boguta
Jan Kulczycki
4.0
1.5
DSDS/723.6011.711
2769Jerzy Bajka
Witold Szczepaniak
5.0
5.0
WPWP/2472.4011.641
2816Jan Biniewski
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DSDS/673.609.351
2965Jarosław Michalski
Dariusz Pawlak
1.5
1.5
WPWP/2472.407.031
3018Paweł Wittenbeck
Michał Wittenbeck
12.0
7.0
DSDS/673.604.261
3147Stanisław Prokuszki
Adam Stono
3.0
11.0
MP
PK
MP/1373.221
3263Piotr Biderman
Wojciech Witkowski
3.0
2.0
WPWP/2472.402.111
334Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/671.881
3451Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.0
MPMP/1373.600.89
3548Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MPMP/1373.60-3.31
3635Elżbieta Brewińska
Zbigniew Poźniak
0.0
0.0
MAMA/41-3.67
3713Marcin Pastudzki
Aleksander Czajka
2.5
7.0
DSDS/673.60-5.68
3815Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/67-6.22
3927Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/723.60-6.43
4061Adam Peszke
John Catlow
4.0
1.5
WPWP/2472.40-10.99
4160Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/2472.40-12.39
4268Stanisław Majchrzycki
Barbara Kaiser
0.0
0.0
NZWP/2472.40-13.81
4319Wojciech Skonieczny
Ryszard Rolka
5.0
5.0
DSDS/673.60-14.62
4431Grażyna Śniadewicz
Ryszard Pietrzak
0.0
0.0
MAMA/41-14.92
4511Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DSDS/673.60-14.99
4641Zbigniew Szkołut
Bronisław Micek
5.0
7.0
MPMP/1373.60-15.54
4755Mirosława Miętkiewska
Lidia Suszczyńska
2.5
0.0
WPWP/247-15.81
4820Jarosław Chłądowicz
Michał Drankiewicz
0.0
2.0
DSDS/673.60-16.87
4942Andrzej Kuchta
Zygmunt Wróbel
2.0
2.5
MPMP/1373.60-18.12
5038Danuta Szczepanik
Mariusz Jażdżewski
0.0
0.0
SL
PM
MA/41-18.28
516Marcin Baj
Anna Jankowska
4.0
2.5
DSDS/67-19.34
527Janusz Kowalski
Wojciech Szałapak
1.5
3.0
DSDS/67-20.64
539Lilianna Szatańska
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
DSDS/67-22.19
5456Jarosław Lubczyński
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
5.0
5.0
WPWP/2472.40-24.99
5544Robert Mostek
Dariusz Sosin
4.0
5.0
MPMP/1373.60-25.16
5634Elżbieta Powązka
Robert Czeryna
0.0
0.0
MA/41-25.83
5721Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/723.60-25.99
5822Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.0
DSDS/723.60-26.57
5962Zdzisław Tomyślak
Roman Wojciechowski
0.0
0.0
NZ
WP
WP/247-28.96
6017Leszek Haber
Barbara Radomska
4.0
3.0
DSDS/673.60-36.80
6166Elżbieta Kamińska
Małgorzata Kamińska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.40-38.45
625Jerzy Neter
Sławomir Zagórski
5.0
2.5
DSDS/67-45.11
6323Piotr Rapacki
Stanisław Horochowski
1.5
0.5
DSDS/723.60-45.16
6437Joanna Piskorska-Bejma
Robert Bejma
0.0
0.0
MA/41-46.23
6526Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
2.0
DSDS/723.60-53.52
6654Krzysztof Rodak
Paweł Piszczek
2.5
4.0
MPMP/1373.60-56.42

Statystyka ośrodków...