Turniej na maksy

Wtorek, 28 marca 2017

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
12Rob Helle
Thomas Berg
7.0
0.0
DSDS/6864.5212
248Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
4.0
MPMP/4562.9312
321Jarosław Kosmalski
Włodzimierz Pawłowski
3.0
3.0
KPKP/16062.2511
449Krzysztof Góra
Tadeusz Kuc
7.0
0.0
OP
OP/10561.8410
566Robert Ciesielski
Piotr Surdyk
2.0
2.5
WPWP/25461.5810
66Andrzej Litwiński
Lech Kostecki
5.0
5.0
DSDS/6861.359
778Ryszard Białkiewicz
Jolanta Materniak
3.0
1.5
WPWP/25459.568
875Włodzimierz Kwiatkowski
Edward Niewierowski
12.0
11.0
WPWP/25457.928
916Janusz Drozdowski
Bohdan Mazur
12.0
13.0
DSDS/6857.837
1052Kazimierz Zdebski
Jerzy Cholewa
2.0
3.0
SLOP/10557.117
1159Aleksy Swoboda
Adrian Bakalarz
7.0
5.0
SLOP/10556.866
1250Witold Białas
Aleksander Sejud
5.0
9.0
OPOP/10556.165
1351Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
4.0
5.0
OPOP/10556.075
1455Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
2.5
4.0
OPOP/10555.934
1531Sławomir Pawłowski
Bogusław Świeżawski
1.0
0.5
LDLD/11955.553
1622Adam Szmidt
Ryszard Kuczewski
0.0
0.0
KP/16055.363
1742Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4555.183
1837Paweł Babecki
Karol Pokorski
4.0
7.0
LDLD/11955.123
1933Stanisław Wiktorski
Jerzy Zieliński
0.0
0.0
LDLD/11954.273
2012Mateusz Strzelczyk
Arkadiusz Poziemski
2.0
2.0
DSDS/6854.252
2124Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
1.5
1.5
KPKP/16054.192
2241Monika Czub-Gołaszewska
Ryszard Woliński
3.0
12.0
MPMP/4553.912
2364Leszek Zembrowski
Eugeniusz Dota
4.0
2.0
WPWP/2540.4253.582
2429Mirosław Szparaga
Włodzimierz Żurawicz
5.0
3.0
KPKP/16053.432
2513Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6853.112
263Kazimierz Bednarek
Aleksander Skorupa
9.0
5.0
DSDS/6853.102
2719Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/6852.552
2811Jerzy Gładysz
Wojciech Skonieczny
12.0
5.0
DSDS/6852.402
2947Wiesław Fecko
Jacek Zając
11.0
11.0
MPMP/4552.261
3010Marek Bałdysz
Maciej Rochowicz
13.0
5.0
DSDS/6852.171
3161Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WPWP/25451.631
3234Jan Pajor
Ryszard Maras
4.0
4.0
LDLD/11951.381
3338Piotr Staniszewski
Jerzy Galanciak
0.0
0.0
LDLD/11951.131
3453Jerzy Ujma
Tomasz Kłys
12.0
5.0
OP
WP
OP/10550.931
3569Jerzy Rodziewicz
Tomasz Powęzka
4.0
1.5
WPWP/25450.301
369Janusz Staniów
Maciej Grodzki
5.0
5.0
DSDS/6849.581
3715Marcin Baj
Anna Jankowska
4.0
2.5
DSDS/6849.011
3867Janusz Kopras
Jacek Matuszak
3.0
3.0
WPWP/25448.71
3977Wiesław Rakowski
Maciej Masłowski
0.5
1.5
WPWP/25448.53
4030Justyna Graniczny
Andrzej Sekuła
2.0
7.0
KPKP/16048.34
4171Bogumiła Jakubowska
Ewa Knapik
2.5
5.0
WPWP/25448.17
4223Wiesław Rafalski
Grzegorz Rempel
2.0
3.0
KPKP/16048.03
4320Janusz Piernikowski
Marian Ganicz
7.0
3.0
DSDS/6847.97
4468Wojciech Przybylski
Eugeniusz Kubiak
0.0
0.0
WPWP/254-0.2147.88
4574Ryszard Nowicki
Jerzy Stefanowski
4.0
4.0
WPWP/25447.57
4618Jan Marcinkowski
Marcin Marcinkowski
4.0
0.5
DSDS/6847.52
4763Zygfryd Banecki
Barbara Łukaszewska
4.0
2.5
WPWP/25447.50
4836Czesław Pawłosik
Lech Warwocki
3.0
7.0
LDLD/11947.47
4970Małgorzata Zielonacka
Barbara Speth
2.0
1.5
WPWP/25446.76
5065Tadeusz Dziadykiewicz
Paweł Siwak
0.0
1.5
WPWP/25446.09
5162Zdzisław Wawrzyniak
Włodzimierz Bąk
3.0
5.0
WPWP/25446.08
525Aleksander Czajka
Marcin Pastudzki
7.0
2.5
DSDS/6846.03
5340Jarosław Malarski
Jerzy Mierzejewski
1.5
1.5
LDLD/11945.94
5454Kazimierz Donder
Henryk Borowiński
0.0
4.0

SL
OP/10545.80
5526Maja Pruchniewska
Kazimierz Imbra
0.0
0.0
KP/16045.78
5614Ryszard Rosikiewicz
Szymon Armata
0.5
0.5
DSDS/6845.56
5727Bogdan Bródka
Paweł Łęcki
4.0
3.0
KPKP/16045.26
5873Roman Wojciechowski
Aleksander Buchholz
0.0
1.5
WPWP/25445.13
591Franciszek Zarzecki
Janusz Pawlicki
13.0
5.0
DSDS/6844.92
6032Zdzisław Majer
Adam Zaczek
2.5
2.0
LDLD/11944.79
6135Sławomir Pilarski
Ryszard Zawadzki
0.5
0.5
LDLD/11944.36
6246Piotr Polek
Piotr Tekiela
1.0
0.0
MPMP/4544.21
6343Władysław Uryga
Stanisław Miłkowski
3.0
2.0
MPMP/4544.20
6444Wacław Owca
Marek Glibowski
2.0
1.5
MPMP/4544.14
6517Zbigniew Sosna
Jan Biniewski
4.0
4.0
DSDS/6844.09
668Henryk Nowiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/6843.48
6758Jerzy Morstyn
Jerzy Paszylk
0.0
0.0
OP/10543.19
6845Eugeniusz Cieśla
Piotr Turczynowicz
1.0
2.0
MPMP/4543.18
697Sławomir Zagórski
Marcin Motykiewicz
2.5
3.0
DSDS/6842.54
7072Grzegorz Krysiński
Krzysztof Wawrzyniak
0.0
0.0
WPWP/25442.08
7128Przemysław Kacprzak
Wojciech Wójciak
3.0
5.0
KPKP/16038.61
7257Tadeusz Kois
Artur Głowacki
1.5
1.5
SLOP/10538.58
734Ryszard Nowak
Teresa Szul-Nowak
13.0
13.0
DSDS/6838.03
7456Maria Morstyn
Leszek Uryga
0.0
0.0
OP/10527.53

Statystyka ośrodków...