Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 23 marca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
136Przemysław Zawada
Wojciech Strzemecki
17.0
21.0
LBMP/1373.60101.8111
226Patryk Patreuha
Zdzisław Patreuha
3.0
4.0
DSDS/7261.0111
310Michał Wittenbeck
Piotr Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/673.6048.3410
457Jarosław Michalski
Dariusz Pawlak
1.5
1.5
WPWP/2472.4042.449
516Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/673.6041.548
66Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6739.018
730Zbigniew Świderek
Ziemowit Sacha
3.0
1.0
MPMP/1373.6035.837
844Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/2472.4033.766
945Edward Niewierowski
Bogumiła Jakubowska
11.0
2.5
WPWP/2472.4032.405
1051Andrzej Ostrowski
Janusz Suszczyński
2.0
4.0
WPWP/2472.4030.355
1159Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
9.0
5.0
LB
WP
WP/2472.4028.454
1254Jerzy Kamiński
Alicja Stefanowska
2.0
3.0
WPWP/2472.4027.403
1329Maciej Rodzaj
Waldemar Guła
7.0
5.0
MPMP/1373.6026.943
1453Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
1.5
2.0
WPWP/2472.4026.923
1522Marek Drecki
Ewa Sokolińska
7.0
0.0
DSDS/7223.002
1625Jakub Patreuha
Marian Kupnicki
3.0
17.0
DS
WP
DS/7218.702
1713Marek Woźniak
Mirosław Fechner
4.0
7.0
DSDS/673.6016.712
1832Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
5.0
PK
MP
MP/1373.6015.792
1950Witold Szczepaniak
Jerzy Bajka
5.0
5.0
WPWP/2472.4014.942
2028Robert Mostek
Dariusz Sosin
4.0
5.0
MPMP/1373.6014.612
2158Ryszard Nowicki
Jerzy Stefanowski
4.0
4.0
WPWP/2472.4013.942
2211Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
5.0
5.0
DSDS/673.6013.112
2314Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/673.6011.521
2442Tadeusz Dziadykiewicz
Wiesław Rakowski
0.0
0.5
WPWP/2472.4011.311
2533Kazimierz Banek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/1373.6010.891
2627Adam Stono
Stanisław Prokuszki
11.0
3.0
PK
MP
MP/1373.609.301
2734Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
12.0
3.0
PK
MP
MP/1373.609.081
2860Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
1.5
WPWP/2472.408.551
2952Adam Peszke
Zofia Mikołajczyk
4.0
4.0
WPWP/2477.731
303Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
12.0
12.0
DSDS/676.401
3117Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DSDS/673.606.18
3212Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DSDS/673.605.14
3318Tomasz Struzik
Marek Bałdysz
5.0
13.0
DSDS/673.602.28
3420Bronisław Tabisz
Ryszard Wodziński
3.0
2.5
DSDS/721.61
357Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
9.0
DSDS/670.91
3635Krzysztof Jakubas
Andrzej Pietrucha
3.0
7.0
MPMP/1373.60-0.71
3749Paweł Fiebig
Grzegorz Piątek
2.5
0.5
WPWP/2472.40-4.33
381Wojciech Skonieczny
Janisław Fituch
5.0
4.0
DSDS/67-5.25
3921Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/72-7.02
4041Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
2.0
2.5
WPWP/247-8.29
4124Janusz Kozioł
Jan Kulczycki
2.0
1.5
DSDS/72-9.12
4248Elżbieta Kamińska
Małgorzata Kamińska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.40-14.31
4315Wojciech Szałapak
Marek Filak
3.0
0.0
DSDS/673.60-14.45
444Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/67-17.42
4539Zbigniew Szkołut
Bronisław Micek
5.0
7.0
MPMP/137-23.41
4661Jarosław Nowak
Jerzy Wilczek
1.5
3.0
WPWP/247-23.53
478Krzysztof Ćwik
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/67-36.94
485Jerzy Neter
Sławomir Zagórski
5.0
2.5
DSDS/67-40.84
4947Piotr Tyranowski
Roman Wojciechowski
4.0
0.0
WPWP/247-41.57
5023Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.0
DSDS/72-42.55
512Andrzej Suchodolski
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/67-43.83
5219Stanisław Horochowski
Piotr Rapacki
0.5
1.5
DSDS/72-45.64
5343Bogna Latowska
Małgorzata Węglewska
2.0
0.0
WPWP/247-48.53
5455Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/247-49.50
5538Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.0
MPMP/137-50.33
5631Leszek Gabriel
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/1373.60-52.46
5756Adam Meller
Janusz Kopras
5.0
3.0
WPWP/247-52.81
5846Zenon Torzyński
Piotr Biderman
0.5
3.0
WPWP/247-56.91
5940Lech Kozłowski
Stefan Bentkowski
1.5
1.5
MPMP/137-61.35

Statystyka ośrodków...