Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 16 marca 2017

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
135Andrzej Pietrucha
Krzysztof Jakubas
7.0
3.0
MPMP/13777.8116
256Zdzisław Krzemiński
Jerzy Michalski
12.0
5.0
SLSL/5368.1216
349Robert Krupiński
Michał Pluszczewski
4.0
2.0
SLSL/5366.4815
499Jerzy Stypiński
Tomasz Solarski
3.0
3.0
WPWP/25255.9114
5106Mirosław Powązka
Grzegorz Więcek
3.0
3.0
DSWP/2923.6052.4314
695Wiesław Hilbrecht
Jarosław Hilbrecht
5.0
7.0
WPWP/25250.9013
739Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
5.0
PK
MP
MP/13750.7513
884Bogumiła Jakubowska
Edward Niewierowski
2.5
11.0
WPWP/24743.8212
9104Piotr Solecki
Janusz Wygowski
7.0
9.0
WPWP/25243.0212
1012Piotr Kulesza
Kamila Kukuła
5.0
4.0
DSDS/672.4042.9211
1124Jerzy Neter
Sławomir Zagórski
5.0
2.5
DSDS/6742.3310
1218Michał Wittenbeck
Piotr Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/6742.2010
1317Michał Drankiewicz
Jarosław Chłądowicz
2.0
0.0
DSDS/6742.129
1488Jerzy Nowak
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
12.0
5.0
WPWP/24740.729
1586Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
1.5
2.0
WPWP/24740.018
1678Jarosław Lubczyński
Jacek Kokociński
5.0
5.0
WPWP/24734.268
1764Andrzej Kot
Tadeusz Smurawa
2.0
2.5
WPWP/1203.6031.887
1870Janusz Jędrzejewski
Grzegorz Samol
4.0
4.0
WPWP/1203.6031.387
19112Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
13.0
12.0
WPWP/2923.6030.466
2032Patryk Patreuha
Marian Kupnicki
3.0
17.0
DS
WP
DS/723.6029.165
2114Katarzyna Dufrat
Urszula Kędzierska
13.0
5.0
MADS/672.4027.175
228Włodzimierz Szczepanik
Piotr Kalinowski
11.0
7.0
DSDS/672.4026.374
2393Jan Linke
Przemysław Maliszewski
3.0
4.0
WPWP/25225.634
24111Mirosław Drabczyński
Andrzej Wójtowicz
2.5
2.0
DSWP/2923.6025.204
2521Janusz Drozdowski
Sławek Robel
12.0
5.0
DS
KP
DS/6725.014
2648Bogdan Tarnawski
Janusz Zagała
1.0
1.0
SLSL/5324.593
2765Łukasz Lis
Tomasz Mielcarek
2.5
3.0
WPWP/1203.6024.293
2833Jakub Patreuha
Zdzisław Patreuha
3.0
4.0
DSDS/723.6024.103
2920Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/6723.903
3090Tadeusz Miesiąc
Zofia Bałdysz
3.0
4.0
WP
DS
WP/24723.053
317Bohdan Mazur
Maciej Bielawski
13.0
11.0
DS
KP
DS/672.4022.193
3266Marek Juszczak
Mieczysław Walkowiak
5.0
1.5
WPWP/1203.6019.033
33107Kazimierz Macioszczyk
Roman Zabłocki
1.5
5.0
WP
OP
WP/2923.6016.563
34113Janusz Kościelny
Piotr Walczak
9.0
21.0
WPWP/2923.6016.243
3530Janusz Kozioł
Edward Boguta
2.0
4.0
DSDS/723.6015.113
3654Anna Stelmach
Grażyna Bremer
0.0
0.0
SL
SL/53-3.0014.752
3772Adam Peszke
Zofia Mikołajczyk
4.0
4.0
WPWP/24714.742
3829Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/723.6014.072
3979Zygfryd Banecki
Piotr Tyranowski
4.0
4.0
WPWP/24713.862
4058Jerzy Prijma
Wojciech Wnętrzak
5.0
2.0
SLSL/5312.562
4169Jarosław Modlibowski
Wiesław Sierzchuła
3.0
3.0
WPWP/1203.6012.142
4225Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/723.6011.062
4336Maciej Rodzaj
Kazimierz Banek
7.0
7.0
MPMP/1379.072
4441Ryszard Jaśkiewicz
Marek Urbański
11.0
12.0
MP
LB
MP/1378.342
4510Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/672.408.002
4640Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MPMP/1377.821
4777Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.0
WPWP/2477.561
4876Bartosz Kaczmarek
Marcin Szymański
2.5
4.0
WPWP/2477.101
4987Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/2476.731
50100Andrzej Czepnik
Romuald Bartoszko
5.0
5.0
WPWP/2525.651
5192Andrzej Malenta
Tomasz Pawłowski
5.0
1.0
WPWP/2525.131
5298Janusz Przybysz
Rafał Junik
9.0
7.0
KP
WP
WP/2523.871
539Robert Łukomski
Zdzisław Malkiewicz
2.5
3.0
DSDS/672.401.811
5473Hieronim Nowacki
Witold Szczepaniak
5.0
5.0
WPWP/247-2.191
5544Sławomir Reising
Robert Mostek
3.0
4.0
MPMP/137-2.811
56103Paweł Sosnowski
Ryszard Sawicki
4.0
5.0
WPWP/252-0.40-2.83
57109Renata Krasowska
Sławomir Krasowski
0.5
0.5
WPWP/2923.60-3.29
5894Adam Piszczek
Tadeusz Bryła
1.5
0.5
WPWP/252-3.36
5989Ryszard Nowicki
Andrzej Ostrowski
4.0
2.0
WPWP/247-4.14
606Wojciech Szałapak
Marek Filak
3.0
0.0
DSDS/672.40-5.93
6174Jerzy Rodziewicz
Jerzy Stefanowski
4.0
4.0
WPWP/247-6.80
6251Helena Gołębiowska
Edmund Gabryś
1.5
5.0
SLSL/53-7.39
6346Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.0
MPMP/137-7.45
6447Krystyna Wizor (A)
Lesław Połowczuk
0.0
0.0
SL/53-7.46
6575Zenon Torzyński
Aleksander Minta
0.5
0.0
WPWP/247-7.47
6626Ewa Sokolińska
Marek Drecki
0.0
7.0
DSDS/723.60-8.26
6727Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.0
DSDS/723.60-8.82
681Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/672.40-9.53
69105Tomasz Klimczak
Remigiusz Kaźmierczak
2.5
3.0
DSWP/2923.60-10.08
703Jan Biniewski
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DSDS/672.40-11.04
7113Piotr Banaś
Dawid Barzyk
1.5
2.0
DS
MA
DS/672.40-12.41
7219Krzysztof Lewandowski
Marek Bałdysz
5.0
13.0
WP
DS
DS/67-13.74
7363Arkadiusz Pohl
Stefan Gronowski
1.0
0.0
WPWP/1203.60-13.79
7485Stanisław Majchrzycki
Barbara Kaiser
0.0
0.0
NZWP/247-13.83
7542Zbigniew Szkołut
Bronisław Micek
5.0
7.0
MPMP/137-14.03
7655Julian Lassota
Janusz Szwajkosz
12.0
3.0
SLSL/53-14.87
7762Maria Kowal
Roman Kowal
0.0
0.0
WPWP/1203.60-17.63
7852Andrzej Pluszczewski
Tadeusz Szpak
2.0
2.5
SLSL/53-18.04
7971Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
2.0
2.5
WPWP/247-18.15
8060Jerzy Całka
Janusz Jabłoński
1.5
2.0
SLSL/53-19.25
8128Stanisław Horochowski
Piotr Rapacki
0.5
1.5
DSDS/723.60-19.36
8216Marcin Baj
Anna Jankowska
4.0
2.5
DSDS/67-20.08
832Barbara Radomska
Wojciech Skonieczny
3.0
5.0
DSDS/672.40-20.10
8482Wiesław Rakowski
Tadeusz Dziadykiewicz
0.5
0.0
WPWP/247-20.22
8537Beata Madej
Tomasz Kłys
2.5
5.0
OP
WP
MP/137-21.59
86102Jerzy Gurzęda
Jan Włodkowski
7.0
7.0
WPWP/252-24.26
8731Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DSDS/723.60-24.66
8891Paweł Kierszka
Tomasz Toboła
2.5
2.0
WPWP/252-25.68
895Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
7.0
7.0
DSDS/672.40-26.14
9080Roman Wojciechowski
Zdzisław Tomyślak
0.0
0.0
WP
NZ
WP/247-27.77
9161Marta Smętek
Franciszek Szklennik
0.0
0.0
WPWP/1203.60-28.00
924Ireneusz Pikulski
Jerzy Więcławski
4.0
4.0
DSDS/672.40-28.08
93108Ryszard Wojtala
Roman Żyto
3.0
4.0
DSWP/2923.60-28.68
9450Halina Włoch
Andrzej Gawlik
0.0
0.0
SLSL/53-28.86
9568Przemyslaw Bogunia
Piotr Samol
0.0
1.0
WPWP/1203.60-29.30
9659Stefania Bujdo
Jacek Kamiński
2.0
1.0
SLSL/53-3.00-29.38
9757Anna Wszelaczyńska (A)
Jan Wszelaczyński
0.0
0.0
SL/53-29.40
9843Maciej Wąsowicz
Feliks Wawrzon
0.0
1.5
MPMP/137-29.83
9923Adam Waszkiewicz
Mirosław Fechner
4.0
7.0
DSDS/67-31.39
10081Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WPWP/247-31.69
10196Beata Buczkowska-Linke
Andrzej Małdziński
3.0
4.0
WPWP/252-35.08
10238Leszek Gabriel
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/137-37.33
10353Janusz Łobos (A)
Jewgienij Raev
0.0
0.0
SL/53-37.85
10422Marcin Pastudzki
Elżbieta Niewiadomska
2.5
1.5
DSDS/67-37.96
10545Piotr Markiewicz
Stefan Bentkowski
5.0
1.5
MPMP/137-40.75
10697Radzisław Oczkowicz
Jan Olkowicz
4.0
4.0
WPWP/252-0.38-41.65
10711Mariusz Kowalczyk
Tomasz Struzik
5.0
5.0
DSDS/672.40-54.02
108101Dariusz Szopieraj
Waldemar Czajkowski
3.0
1.5
WPWP/252-58.02
109110Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSWP/2923.60-66.45
11083Elżbieta Kamińska
Małgorzata Kamińska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/247-97.21

Statystyka ośrodków...