Turniej na maksy

Wtorek, 14 marca 2017

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
128Justyna Graniczny
Andrzej Sekuła
2.0
7.0
KPKP/16065.7011
272Wojciech Wnętrzak
Janusz Jabłoński
2.0
2.0
SLSL/5361.3411
314Lech Warężak
Piotr Klubiński
9.0
9.0
DSDS/6861.0810
459Tadeusz Parylak
Janusz Szwajkosz
5.0
3.0
SLSL/5359.009
551Adam Szempliński
Marian Krasowski
5.0
7.0
PDPD/14158.879
629Bogusław Świeżawski
Sławomir Pawłowski
0.5
1.0
LDLD/11958.758
733Jerzy Kudlik
Zbyszek Ratajczak
1.5
1.5
LDLD/11958.357
866Andrzej Piecuch
Robert Krupiński
9.0
4.0
SLSL/5357.757
941Rafał Maszenda
Leszek Łuniewski
3.0
12.0
MAMA/6557.616
1013Adam Marcinowski
Piotr Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/6857.096
1120Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
1.5
1.5
KPKP/16057.085
1227Bogdan Bródka
Paweł Łęcki
4.0
3.0
KPKP/16057.054
1321Przemysław Kacprzak
Wojciech Wójciak
3.0
5.0
KPKP/16056.804
1455Jan Pudlik
Marek Nicieja
9.0
5.0
SLSL/5356.723
154Kamila Kukuła
Jerzy Gładysz
4.0
12.0
DSDS/68-0.1955.833
1631Zdzisław Majer
Zygmunt Pasterski
2.5
0.0
LDLD/11955.793
1757Marzena Ropska
Zbigniew Mącior
5.0
18.0
SLSL/5355.562
1858Jerzy Ciesielczuk
Marian Sokołowski
12.0
1.0
SLSL/5355.512
1940Jerzy Manecki
Kazimierz Falkowski
4.0
5.0
MAMA/6554.952
202Aleksander Skorupa
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSDS/6854.822
2146Bolesław Krzewski
Adam Amrozy
9.0
3.0
LDMA/6554.752
227Arkadiusz Poziemski
Mateusz Strzelczyk
2.0
2.0
DSDS/68-0.3854.122
2370Janusz Skirło
Jarosław Cyrankiewicz
2.0
2.0
SLSL/5353.922
2436Jarosław Malarski
Jerzy Mierzejewski
1.5
1.5
LDLD/11953.852
2560Helena Gołębiowska
Marek Barański
1.5
1.0
SLSL/5353.782
2652Andrzej Prasalski
Robert Barankiewicz
7.0
1.0
PD
LD
PD/14153.501
2768Julian Lassota
Edmund Gabryś
12.0
5.0
SLSL/5352.761
2853Małgorzata Olesiuk
Barbara Mikłaszewicz
0.0
0.0
PD/14152.671
2956Korneliusz Kempa
Dariusz Potuszyński
3.0
3.0
SLSL/5352.481
3054Janusz Galewski
Jan Ciulkin
4.0
4.0
PDPD/14152.371
3137Leszek Pęcherzewski
Jadwiga Pęcherzewska
7.0
2.0
LD
MA
MA/6552.131
3249Jarosław Roszczenko
Jan Ciulkin
2.5
4.0
PDPD/14151.861
333Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DSDS/6851.821
346Bernard Jadczak
Janusz Pawlicki
9.0
5.0
DSDS/68-0.3851.751
3564Marek Niedbach
Grzegorz Panek
3.0
2.5
SLSL/5351.53
368Adam Jasiak
Oskar Tokarczuk
0.0
1.0
DSDS/68-0.1951.53
3717Michał Stadnik
Marian Ganicz
4.0
3.0
DSDS/68-0.1851.45
3845Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
3.0
3.0
MAMA/6551.19
3942Roman Kiełkiewicz
Janusz Maruszewski
4.0
4.0
MAMA/6551.08
4010Szymon Armata
Ryszard Rosikiewicz
0.5
0.5
DSDS/6850.86
4139Jarosław Szczygieł
Dariusz Krajewski
4.0
13.0
MAMA/6550.30
4235Karol Pokorski
Paweł Babecki
7.0
4.0
LDLD/11950.06
435Paweł Litwiński
Henryk Nowiński
7.0
4.0
DSDS/6849.74
4411Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/68-0.1949.14
4512Ryszard Nowak
Teresa Szul-Nowak
13.0
13.0
DSDS/68-0.1948.91
4622Magdalena Kazimierczak
Elżbieta Zalewska
2.0
2.0
KPKP/16046.71
4747Bogusław Kozakiewicz
Władysław Szałkiewicz
0.0
3.0
PDPD/14146.48
4819Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
 
KP/16046.33
4963Andrzej Pluszczewski
Tadeusz Szpak
2.0
2.5
SLSL/5345.83
5030Ryszard Zawadzki
Sławomir Pilarski
0.5
0.5
LDLD/11945.37
511Sławek Robel
Wojciech Skonieczny
5.0
5.0
KP
DS
DS/6844.53
529Marcin Marcinkowski
Jan Marcinkowski
0.5
4.0
DSDS/68-0.1944.07
5350Halina Perkowska
Zofia Wasilewska
0.5
0.0
PDPD/14143.91
5461Zbigniew Durczyński
Tomasz Skowron
2.0
2.0
SLSL/5343.72
5569Zofia Rożniatowska
Henryk Bulanda
4.0
2.5
SLSL/5342.62
5623Włodzimierz Płaczkiewicz
Piotr Kruczkowski
0.5
0.0
KPKP/16042.43
5715Małgorzata Turska-Marcinowska
Janusz Drozdowski
7.0
12.0
DSDS/6841.86
5848Feliks Babiracki
Andrzej Zalewski
2.5
2.5
PDPD/14140.33
5932Czesław Pawłosik
Mirosław Andrzejczak
3.0
3.0
LDLD/11939.59
6026Adam Szmidt
Ryszard Kuczewski
0.0
0.0
KP/16039.44
6138Wiesław Skupiński
Jerzy Dankowski
3.0
0.0
MAMA/6538.81
6225Maja Pruchniewska
Kazimierz Imbra
0.0
0.0
KP/16038.46
6334Jan Pajor
Ryszard Maras
4.0
4.0
LDLD/11938.24
6443Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
1.5
2.0
MAMA/6538.20
6571Grażyna Bremer
Jacek Kamiński
0.0
1.0

SL
SL/5336.92
6662Anna Wszelaczyńska
Jan Wszelaczyński
0.0
0.0
SL/5335.40
6765Elżbieta Król
Krzysztof Bero
0.0
0.0
SL/5335.00
6818Teresa Lubas
Jarosław Chłądowicz
0.0
0.0
DSDS/6831.42

Statystyka ośrodków...