Turniej KMP na maksy
Poniedziałek, 13 marca 2017
Wyniki z 51 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
pdf
1
625
Leszek Mielczarek
Wojciech Wrześniowski
12.0
9.0
WM
WM/241
70.49
100
1500
2
202
Andrzej Kaźmierczak
Igor Łobodziński
5.0
5.0
LD
LD/48
70.21
98
1492
3
103
Stanisław Janiak
Ewa Miakisz
5.0
2.0
DS
JG4/917
69.53
96
1484
4
150
Grzegorz Rojewski
Jarosław Michałowski
12.0
18.0
KP
KP/50
69.51
94
1478
5
123
Józef Matuszewski
Igor Smyk
4.0
3.0
KP
KP/289
66.75
92
1474
6
705
Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WP
WP/244
66.32
90
1470
7
151
Robert Rychlicki
Marek Bałabuch
5.0
1.0
KP
KP/50
66.30
88
1466
8
480
Tomasz Bajorek
Dariusz Kulpiński
9.0
9.0
PK
PK/118
66.18
86
1462
9
547
Cezary Jarmuł
Dariusz Piątek
7.0
4.0
ZP
SZ2/910
0.30
65.21
84
1458
10
634
Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
7.0
7.0
WP
WP/120
64.65
82
1454
11
294
Kazimierz Salak
Roman Wajs
2.0
2.5
MA
MA/262
64.62
80
1450
12
255
Bartosz Matras
Andrzej Kokoryka
5.0
9.0
LU
LU/90
64.62
78
1446
13
271
Maciej Kulikowski
Sławomir Sierocki
1.5
4.0
MA
MA/123
64.54
76
1442
14
762
Marek Figurski
Józef Klimowski
3.0
3.0
ZP
ZP/255
64.34
74
1438
15
250
Tadeusz Denisiuk
Witold Grochulski
4.0
5.0
LU
LU/150
64.23
72
1434
16
289
Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
2.0
2.0
MA
MA/164
64.01
70
1430
17
691
Michał Dembiński
Krzysztof Brudka
12.0
13.0
WP
WP/244
63.85
68
1426
18
288
Dominik Głowacki
Radosław Jaszczak
1.0
1.5
MA
MA/164
63.30
66
1422
19
648
Andrzej Chudy
Marek Piechociński
3.0
5.0
WP
WP/147
63.28
64
1418
20
9
Robert Kamiński
Zbigniew Ehlert
4.0
5.0
KP
BY4/921
63.27
62
1414
21
393
Tadeusz Laszczak
Artur Rutkowski
7.0
19.0
MA
MA/55
62.89
60
1410
22
159
Wojciech Waszkowiak
Andrzej Rękosiak
12.0
7.0
LB
LB/263
62.87
58
1406
23
538
Włodzimierz Niedolaz
Paweł Kita
7.0
5.0
SW
SW/287
62.79
56
1402
24
154
Krzysztof Rogoziński
Ryszard Sakowicz
12.0
17.0
LB
LB/127
62.57
54
1398
25
592
Edmund Reczuga
Janusz Wróblewski
7.0
9.0
WM
WM/122
62.46
52
1394
26
727
Zygmunt Adamczyk
Leszek Kawa
0.0
0.0
NZ
ZP/121
62.20
50
1390
27
630
Jarosław Łosiak
Przemysław Zyśk
9.0
3.0
WM
WM/246
62.17
48
1386
28
76
Ziemowit Nowak
Jerzy Sukow
5.0
12.0
PM
WM
EL1/907
62.02
46
1382
29
612
Kazimierz Kulas
Dariusz Łuczak
7.0
4.0
WM
WM/132
61.93
44
1378
30
417
Ryszard Jarosz
Jerzy Maciaszek
4.0
5.0
MP
MP/163
61.52
42
1374
31
49
Bohdan Mazur
Kazimierz Bednarek
13.0
9.0
DS
DS/68
61.40
40
1370
32
319
Lena Ostrowska
Marta Makarewicz
2.5
2.5
MA
MA/262
-0.17
61.38
38
1366
33
353
Szczepan Okonkowski
Sławomir Malanowski
0.0
2.0
MA
MA/46
61.23
36
1362
34
667
Jerzy Pucek
Józef Malinowski
0.0
1.0
WP
WP/156
61.20
34
1358
35
298
Janusz Wieczorek
Mikołaj Komorowski
1.5
1.5
MA
MA/262
61.01
32
1354
36
455
Julian Mroziak
Jacek Wyszyński
4.0
2.0
OP
OP/273
60.99
30
1350
37
493
Elżbieta Czekaj
Waldemar Warzała
11.0
12.0
PM
PM/102
60.91
28
1346
38
366
Robert Chmielak
Janusz Radecki
5.0
18.0
MA
MA/55
60.88
26
1342
39
311
Filip Parol
Maciej Boczar
1.5
2.5
MA
MA/262
60.84
24
1338
40
557
Jerzy Jeleń
Michal Omielski
2.0
0.0
MP
USA/130
60.82
22
1334
41
70
Jarosław Molenda
Artur Winkler
9.0
9.0
DS
DS/72
60.78
20
1330
42
645
Mieczysław Łebedyński
Wojciech Kus
4.0
3.0
WP
WP/147
60.77
18
1326
43
109
Marian Zarembski
Mariusz Wróblewicz
3.0
1.5
KP
KP/125
60.76
16
1322
44
215
Kazimierz Wojajczyk
Józef Wojtal
2.5
2.5
LD
LD/92
60.74
14
1318
45
158
Bartosz Gajewski
Ryszard Szkwarek
3.0
2.0
LB
LB/127
60.64
12
1314
46
756
Andrzej Pożerski
Wojciech Morawski
4.0
2.0
ZP
ZP/255
60.62
10
1310
47
732
Sabina Kaźmierska
Aleksander Kaźmierski
9.0
11.0
ZP
ZP/121
60.59
8
1306
48
560
Romuald Mindak
Wlodzimierz Reznik
0.0
0.0
USA/130
60.46
6
1302
49
510
Wiesława Kasperek
Jerzy Kajzer
4.0
4.0
PM
PM/102
60.39
4
1298
50
332
Janusz Wawrowski
Mirosław Zawiślak
3.0
1.5
MA
MA/262
60.38
2
1294
51
372
Robert Głowacki
Krystian Dowolski
13.0
3.0
MA
MA/55
60.33
1290
52
166
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
11.0
9.0
LB
LB/263
60.19
1287
53
114
Roman Łusiak
Piotr Wołowski
5.0
7.0
KP
KP/125
60.12
1284
54
606
Zenon Wawer
Wiesław Pietrzak
5.0
5.0
WM
WM/128
60.10
1281
55
67
Andrzej Kaźmierczak
Sławomir Zimniak
12.0
5.0
DS
DS/72
60.09
1278
56
364
Sławomir Rokicki
Marian Łukasiak
2.0
5.0
MA
MA/55
60.05
1275
57
195
Andrzej Łagosz
Robert Sikora
11.0
4.0
LB
LB/285
60.02
1272
58
708
Marek Sosiński
Tomasz Wasilewski
7.0
7.0
WP
WP/244
60.02
1269
59
741
Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
5.0
3.0
ZP
ZP/215
60.01
1266
60
485
Władysław Chodziński
Janusz Jarząbek
7.0
5.0
PK
PK/118
59.97
1263
61
406
Wiesław Stój
Jan Grygowicz
3.0
2.5
MP
MP/138
59.96
1260
62
161
Jerzy Glezer
Roman Mączkowski
0.5
4.0
LB
WP
LB/263
59.96
1257
63
87
Andrzej Fronczak
Kazimierz Konefał
18.0
4.0
WM
EL1/907
59.88
1254
64
14
Radosław Szczepański
Tytus Żurawski
18.0
2.0
LB
PM
BY4/921
59.83
1251
65
643
Jan Jarmuż
Piotr Stefański
4.0
4.0
KP
WP
WP/147
59.83
1248
66
473
Adam Popławski
Stanisław Pochodowicz
5.0
5.0
PD
PD/81
59.79
1245
67
297
Jacek Sowiński
Andrzej Seiler
1.5
1.5
MA
MA/262
59.76
1242
68
444
Mirosław Kołton
Grzegorz Superson
9.0
11.0
MP
MP/40
59.75
1239
69
411
Ryszard Woliński
Ryszard Jaśkiewicz
12.0
11.0
MP
MP/138
59.75
1236
70
405
Sławomir Czech
Roman Narewski
3.0
4.0
MP
MP/138
59.70
1233
71
651
Paweł Siwiński
Adam Kozłowski
12.0
12.0
LB
WP/147
59.41
1230
72
39
Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
4.0
3.0
DS
DS/67
59.37
1227
73
416
Eugeniusz Prusak
Adam Łączny
4.0
5.0
MP
MP/163
59.37
1224
74
390
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
13.0
18.0
MA
MA/55
59.32
1221
75
31
Zbigniew Sobczyk
Szymon Niewiadomski
12.0
2.0
DS
DS/67
59.18
1218
76
574
Jakub Kowalczyk
Zbigniew Zemanowicz
5.0
9.0
WM
WM/122
59.12
1215
77
447
Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
7.0
5.0
MP
MP/40
59.05
1212
78
670
Edward Niewierowski
Witold Szczepaniak
11.0
5.0
WP
WP/244
59.04
1209
79
437
Jacek Brózda
Jacek Gurgul
3.0
5.0
MP
MP/40
59.03
1206
80
188
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
5.0
5.0
LB
LB/285
59.00
1203
81
674
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/244
58.99
1200
82
442
Janusz Rżewski
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MP
MP/40
58.90
1197
83
396
Piotr Nauman
Jan Zabrocki
4.0
7.0
MA
MA/55
58.90
1194
84
377
Krzysztof Najda
Krzysztof Kowalczyk
5.0
3.0
MA
MA/55
58.86
1191
85
257
Grzegorz Cieślak
Elżbieta Waniurska
4.0
5.0
LU
LU/90
58.72
1188
86
108
Ziemowit Brzykcy
Krzysztof Popczyński
4.0
4.0
KP
KP/125
58.69
1185
87
427
Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
4.0
MP
MP/40
58.65
1182
88
445
Reginald Sukiennik
Marek Jaworski
12.0
12.0
MP
MP/40
58.53
1179
89
4
Andrzej Ciechacki
Andrzej Nasierowski
0.0
0.0
BY4/921
58.41
1176
90
376
Jerzy Russyan
Andrzej Zawada
21.0
7.0
WP
MA
MA/55
58.29
1173
91
312
Ewa Fijołek
Mateusz Stępiński
1.0
7.0
MA
MA/262
58.26
1170
92
233
Ryszard Rączkowski
Andrzej Bartosik
4.0
5.0
DS
LG4/903
58.26
1167
93
595
Józef Kamiński
Zbigniew Ziemba
7.0
4.0
WM
WM/128
58.23
1164
94
143
Mirosław Graczkowski
Jerzy Kowalski
5.0
13.0
KP
KP/50
58.19
1161
95
766
Janusz Wierucki
Piotr Jankowski
5.0
3.0
ZP
ZP/255
58.18
1158
96
199
Jacek Szkup
Andrzej Skowroński
5.0
2.5
LD
LD/48
58.14
1155
97
565
Mirosław Cichocki
Andrzej Tutaj
19.0
5.0
WM
WM/122
58.10
1152
98
738
Lechosław Błaziński
Franciszek Świderski
12.0
9.0
ZP
ZP/215
58.07
1149
99
472
Roman Kruk
Mirosław Hryszko
7.0
5.0
PD
PD/81
58.06
1146
100
68
Marian Kupnicki
Grzegorz Bajek
17.0
11.0
WP
DS
DS/72
58.04
1143
101
277
Marek Jaroszkiewicz
Bogdan Kaczyński
2.0
4.0
MA
MA/123
58.03
1140
102
673
Grażyna Busse
Piotr Busse
15.0
18.0
SL
WP/244
58.00
1137
103
179
Tadeusz Lisiecki
Józef Sikora
2.0
5.0
LB
LB/265
57.97
1134
104
491
Karol Grzywacz
Tadeusz Przybyło
3.0
9.0
PK
PK/118
57.91
1131
105
754
Artur Pomarański
Waldemar Wochna
4.0
4.0
ZP
ZP/255
57.85
1128
106
155
Marian Nieznański
Damian Mazurak
5.0
5.0
LB
LB/127
57.74
1125
107
142
Dariusz Bartoś
Jarosław Żurawski
3.0
4.0
KP
KP/50
57.73
1122
108
326
Aleksander Szczupakowski
Zbigniew Komorowski
3.0
1.0
MA
MA/262
57.72
1119
109
140
Rafał Szafranek
Piotr Proporowicz
4.0
4.0
KP
KP/50
57.71
1116
110
567
Lech Grabski
Bernard Pszczoła
7.0
11.0
WM
WM/122
0.33
57.67
1113
111
573
Andrzej Daszczuk
Wiesław Krzemieński
4.0
12.0
WM
WM/122
-0.50
57.66
1110
112
176
Jerzy Ryndak
Sławomir Rutecki
5.0
7.0
LB
LB/265
57.63
1107
113
448
Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
4.0
MP
MP/40
57.61
1104
114
22
Mirosław Miłaszewski
Aleksander Poznysz
19.0
12.0
DS
DS/144
57.60
1101
115
706
Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
4.0
2.5
WP
WP/244
57.58
1098
116
175
Zdzisław Kulesza
Zygmunt Radek
9.0
5.0
LB
LB/265
57.55
1095
117
733
Ryszard Kirkowski
Ryszard de Lewin-Lewiński
4.0
2.5
ZP
ZP/121
57.39
1092
118
344
Karol Konopko
Łukasz Marecik
2.0
0.5
MA
MA/262
57.38
1089
119
301
Elżbieta Cichecka
Zdzisław Tylko
0.0
0.0
MA/262
-0.17
57.26
1086
120
519
Tomasz Patalan
Kamil Puczyłowski
4.0
1.5
WM
PM/102
57.24
1083
121
174
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
12.0
12.0
WP
LB/265
57.21
1080
122
1
Andrzej Łoziński
Tomasz Rumiński
1.5
0.0
KP
BY4/921
57.17
1077
123
247
Zdzisław Herbut
Piotr Frankowski
5.0
3.0
LU
LU/150
57.12
1074
124
21
Zbigniew Ciereszko
Zbigniew Samek
9.0
9.0
DS
DS/144
57.10
1071
125
205
Andrzej Krakowiak
Marcin Zbroja
5.0
5.0
LD
LD/48
57.08
1068
126
316
Dorota Sikorska-Piesiewicz
Andrzej Piesiewicz
1.0
5.0
MA
MA/262
57.05
1065
127
512
Ireneusz Dzikowski
Dariusz Milewski
18.0
2.0
PM
PM/102
56.98
1062
128
134
Robert Mrukowski
Jakub Mitke
5.0
3.0
KP
KP/289
56.93
1059
129
13
Marek Nazarewicz
Jerzy Kurzawski
4.0
7.0
KP
BY4/921
0.71
56.91
1056
130
224
Włodzimierz Biernacki
Krzysztof Olejnik
2.0
1.0
LD
LD/92
56.91
1053
131
172
Edward Kulus
Dariusz Kwiatkowski
9.0
4.0
LB
LB/263
56.89
1050
132
597
Andrzej Czumaj
Krzysztof Pękała
2.0
0.0
WM
WM/128
56.88
1047
133
147
Bogdan Zieliński
Andrzej Buczkowski
5.0
4.0
KP
KP/50
56.84
1044
134
208
Stanisław Dróżdż
Edward Kałużny
0.0
0.0
LD
LD/48
56.79
1041
135
89
Artur Stępień
Marian Malung
3.0
4.0
DS
JG2/920
56.71
1038
136
222
Marian Jakubowski
Jan Szynczewski
4.0
0.0
LD
LD/92
0.30
56.68
1035
137
371
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
18.0
18.0
LU
MA/55
56.62
1032
138
34
Marcin Preisner
Piotr Ilczuk
2.0
18.0
LB
WP
DS/67
56.59
1029
139
533
Zbigniew Borkowski
Ryhor Abramovich
11.0
1.5
SW
SW/287
56.45
1026
140
333
Włodzimierz Urbanowicz
Krzysztof Bekalarek
4.0
0.5
MA
MA/262
56.43
1023
141
704
Jacek Kokociński
Jerzy Nowak
5.0
12.0
WP
WP/244
56.39
1020
142
528
Łukasz Gackowski
Stefan Lipiński
1.5
0.0
PM
PM/129
56.39
1017
143
185
Wiesław Wiśniewski
Lech Jaworski
5.0
1.5
LB
LB/265
56.32
1014
144
349
Anna Leśniewska
Zbigniew Leśniewski
3.0
0.0
KP
MA/46
56.28
1011
145
397
Andrzej Miszewski
Jerzy Krupka
18.0
3.0
MA
MA/55
56.28
1008
146
582
Sylwester Kościński
Lucjan Kołodziejczyk
11.0
11.0
WM
WM/122
56.27
1005
147
467
Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
4.0
3.0
PD
PD/81
56.26
1002
148
237
Wiesław Teresiński
Jerzy Grela
5.0
0.0
LU
LU/145
56.22
999
149
717
Jerzy Sadowski
Edward Kaczmarek
12.0
9.0
ZP
ZP/116
56.20
996
150
666
Jerzy Stypiński
Mirosław Grobelkiewicz
3.0
2.5
WP
WP/156
56.19
993
151
178
Tadeusz Birecki
Mirosław Miłaszewicz
5.0
5.0
LB
LB/265
56.17
990
152
541
Janusz Gawęcki
Hubert Urban
18.0
7.0
SW
SW/287
56.06
987
153
230
Bogumił Wegner
Jerzy Poznar
12.0
4.0
DS
LG4/903
55.99
984
154
553
Tadeusz Czajka
Tadeusz Leszczyński
2.0
4.0
ZP
SZ2/910
0.61
55.96
981
155
456
Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OP
OP/273
55.92
978
156
43
Michał Stadnik
Jerzy Więcławski
4.0
4.0
DS
DS/67
55.88
975
157
588
Jan Gorczyca
Paweł Łata
3.0
2.0
WM
WM/122
55.78
972
158
86
Piotr Mroziński
Mirosław Makurat
2.0
1.5
PM
EL1/907
55.78
969
159
331
Arkadiusz Wódkowski
Dariusz Kłodos
0.5
0.5
MA
MA/262
55.74
966
160
484
Roman Opaliński
Przemysław Zawada
18.0
17.0
PK
LB
PK/118
55.74
963
161
299
Jerzy Wasiljew
Michał Mańkowski
0.0
0.5
MA
MA/262
55.71
960
162
520
Jacek Piotrowski
Jan Wieczorek
12.0
9.0
PM
PM/102
55.68
957
163
585
Jerzy Malinowski
Tomasz Stopierzyński
3.0
5.0
WM
WM/122
55.66
954
164
531
Marek Tutka
Ireneusz Michalski
18.0
7.0
SW
SW/287
55.62
951
165
56
Wojciech Skonieczny
Maciej Bielawski
5.0
11.0
DS
KP
DS/68
-0.16
55.53
948
166
451
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MP
MP/40
55.50
945
167
107
Aleksandra Granowska
Alfred Nowak
2.0
5.0
KP
KP/125
55.48
942
168
92
Albert Jasiorowski
Mścisław Ociesa
3.0
5.0
DS
JG2/920
55.44
939
169
509
Edmund Pinkiewicz
Antoni Sękowski
12.0
18.0
PM
PM/102
55.39
936
170
162
Elżbieta Kowalczyk
Dariusz Kowalczyk
2.0
3.0
LB
LB/263
55.35
933
171
746
Jan Chmielewski
Roman Marczewski
7.0
5.0
ZP
ZP/255
55.34
930
172
306
Anna Nożyńska
Piotr Tokarski
1.0
1.5
MA
MA/262
55.33
927
173
671
Jerzy Mścisz
Marcin Woźniak
13.0
7.0
WP
WP/244
55.31
924
174
280
Wojciech Adamkiewicz
Andrzej Niewiadomski
3.0
5.0
MA
MA/164
55.30
921
175
281
Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
7.0
5.0
MA
MA/164
55.27
918
176
615
Grzegorz Deptuła
Marcin Bartoszewski
7.0
7.0
WM
WM/140
55.24
915
177
474
Władysław Szałkiewicz
Mirosław Morchat
3.0
5.0
PD
PD/81
55.22
912
178
259
Dariusz Grodzki
Andrzej Paluch
2.5
2.5
LU
LU/90
55.21
909
179
382
Jacek Dmowski
Ireneusz Grynczewski
12.0
2.5
MA
MA/55
55.18
906
180
680
Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
9.0
5.0
LB
WP
WP/244
55.16
903
181
618
Jacek Trętowski
Dariusz Filipek
4.0
5.0
WM
WM/140
55.08
900
182
387
Andrzej Fengler
Hubert Zacharski
5.0
2.5
MA
MA/55
55.07
897
183
523
Ryszard Leśniewski
Wiesław Mączkowski
9.0
12.0
PM
PM/129
55.03
894
184
192
Bolesław Piotrowicz
Eugeniusz Wilniewiec
5.0
4.0
LB
LB/285
55.02
891
185
354
Andrzej Chrzanowski
Edward Aranowski
4.0
5.0
MA
MA/46
54.97
888
186
10
Tomasz Woźniak
Andrzej Wilemski
5.0
5.0
KP
BY4/921
54.90
885
187
342
Jerzy Oleksiewicz
Mariusz Potocki
1.5
1.0
MA
MA/262
54.80
882
188
721
Mirosław Sankiewicz
Krzysztof Orzechowski
5.0
5.0
ZP
ZP/116
54.79
879
189
317
Marek Cieniewicz
Dariusz Krakowiak
3.0
1.0
MA
MA/262
54.78
876
190
542
Hanna Kowalska
Andrzej Majcher
5.0
9.0
SW
SW/287
54.75
873
191
663
Eugeniusz Pokaczajło
Henryk Zmuda
3.0
3.0
WP
WP/156
54.69
870
192
626
Janusz Borowiński
Bogdan Lesiński
13.0
7.0
WM
WM/241
54.69
867
193
659
Robert Pogorzelski
Piotr Solecki
5.0
7.0
WP
WP/156
54.67
864
194
160
Arkadiusz Jaranowski
Bolesław Onyszczuk
2.0
3.0
LB
LB/263
54.65
861
195
117
Bogdan Najmrodzki
Jan Rdesiński
9.0
5.0
KP
KP/125
54.64
858
196
654
Marek Wojciechowski
Roman Kujawski
9.0
12.0
WP
WP/147
54.61
855
197
495
Aleksander Chrenowski
Wacław Janicki
13.0
17.0
PM
WP
PM/102
54.60
852
198
590
Władysław Skowroński
Henryk Borzym
7.0
7.0
WM
WM/122
54.59
849
199
589
Leonard Januszko
Marek Torebko
3.0
1.5
WM
WM/122
54.58
846
200
95
Walery Czarnecki
Wiktor Mieszczanowicz
2.0
3.0
DS
JG2/920
54.56
843
201
214
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
4.0
4.0
LD
LD/48
54.48
840
202
464
Michał Bąk
Leopold Przygoda
2.5
4.0
OP
OP/273
54.39
837
203
614
Barbara Szydłowska
Jacek Komodziński
3.0
3.0
WM
WM/140
54.36
834
204
7
Tomasz Perduta
Mariusz Krawczyński
0.0
0.0
BY4/921
54.36
831
205
53
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DS
DS/68
54.33
828
206
45
Marcin Motykiewicz
Bogdan Sokół
3.0
4.0
DS
DS/67
54.32
825
207
449
Marcin Wilczyński
Włodzimierz Wala
4.0
19.0
MP
MP/40
54.32
822
208
274
Stanisław Kraszewski
Ireneusz Saturski
0.0
1.5
NZ
PD
MA/123
54.28
819
209
672
Maciej Wybranowski
Andrzej Richter
4.0
3.0
WP
WP/244
54.26
816
210
607
Jan Janiak
Ryszard Łasowski
7.0
7.0
WM
WM/132
54.24
813
211
401
Renata Neronowicz
Sławomir Bąk
12.0
3.0
MA
MA/55
54.23
810
212
42
Kamila Kukuła
Piotr Klubiński
5.0
9.0
DS
DS/67
54.18
807
213
460
Władysław Linkiewicz
Krzysztof Wołynkiewicz
3.0
5.0
OP
OP/273
54.17
804
214
223
Jerzy Szubiga
Krzysztof Han
5.0
2.0
LD
LD/92
54.16
801
215
79
Mariusz Sarnowski
Bogdan Jabłoński
0.0
0.0
NZ
WM
EL1/907
54.14
798
216
343
Rita Nawrocka
Jakub Andruszkiewicz
1.5
3.0
MA
MA/262
54.13
795
217
470
Marian Krasowski
Adam Szempliński
7.0
5.0
PD
PD/81
54.12
792
218
668
Jolanta Ziętara
Rafał Junik
5.0
7.0
WP
WP/156
54.00
789
219
439
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MP
MP/40
54.00
786
220
494
Zenon Betański
Marek Kryniewski
4.0
5.0
PM
PM/102
54.00
783
221
524
Wojciech Lewandowski
Krzysztof Materek
4.0
2.5
PM
PM/129
53.98
780
222
315
Joanna Szymaszczyk
Mariana Hernandez
1.5
1.0
MA
MA/262
53.96
777
223
51
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
5.0
DS
DS/68
-0.16
53.95
774
224
218
Jarosław Łaszczuk
Grzegorz Dziębowski
5.0
7.0
LD
LD/92
0.30
53.92
771
225
703
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
13.0
15.0
WP
WP/244
53.87
768
226
715
Władysław Korbutowicz
Marek Tuziemski
4.0
2.5
ZP
ZP/116
53.83
765
227
272
Krzysztof Mela
Andrzej Natański
0.0
3.0
NZ
MA
MA/123
53.79
762
228
407
Tadeusz Przybycień
Jerzy Dusza
2.0
3.0
MP
MP/138
53.71
759
229
361
Maciej Dąbrowski
Bogdan Szulejewski
5.0
21.0
MA
MA/55
53.68
756
230
740
Cezary Kawiak
Mieczysław Rogowski
4.0
5.0
ZP
ZP/215
53.66
753
231
599
Paweł Czacharowski
Jan Wiszniewski
0.5
0.0
WM
NZ
WM/128
53.65
750
232
425
Ryszard Cieślik
Leszek Faber
2.0
2.5
MP
MP/40
53.63
747
233
540
Grzegorz Niestój
Waldemar Haponiuk
4.0
5.0
SW
SW/287
53.61
744
234
431
Barbara Lesiecka
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MP
MP/40
53.54
741
235
702
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WP
WP/244
53.54
738
236
373
Tomasz Paluchowski
Zdzisław Laszczak
13.0
13.0
MA
MA/55
53.45
735
237
628
Tadeusz Banach
Krzysztof Targoński
5.0
4.0
WM
WM/246
53.38
732
238
649
Mirosław Jankowski
Robert Góralczyk
0.5
1.5
WP
WP/147
53.36
729
239
100
Sylwester Gołdyn
Ewa Nazaruk
2.0
3.0
DS
JG4/917
53.34
726
240
718
Janusz Linkiewicz
Eugeniusz Kozak
4.0
1.0
ZP
ZP/116
53.33
723
241
729
Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
2.0
4.0
ZP
ZP/121
53.30
720
242
676
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WP
WP/244
53.26
717
243
127
Wit Monarski
Józef Kurnik
1.5
3.0
KP
KP/289
53.24
714
244
500
Józef Pochroń
Krzysztof Czapczyk
19.0
2.5
PM
PM/102
53.19
711
245
252
Jan Niedzielski
Stanisław Tranda
3.0
4.0
LU
LU/150
53.15
708
246
111
Rajmund Fons
Benedykt Mieszczak
2.0
3.0
KP
KP/125
53.11
705
247
653
Andrzej Stypczyński
Leszek Karwasiński
4.0
3.0
WP
WP/147
53.09
702
248
555
Jan Damazyn
Adam Michalczyk
1.5
1.5
ZP
SZ2/910
53.07
699
249
341
Jakub Bazyluk
Piotr Jasiński
1.0
3.0
MA
MA/262
53.05
696
250
243
Mieczysław Buczek
Andrzej Potrzyszcz
3.0
5.0
LU
LU/145
-0.34
53.03
693
251
98
Lesław Cegiel
Zdzisław Klimczak
4.0
4.0
DS
JG4/917
52.97
690
252
507
Kazimierz Dominiak
Witold Kaliński
9.0
12.0
PM
PM/102
52.95
687
253
144
Mariusz Bielski
Mariusz Krakowiak
4.0
5.0
KP
KP/50
52.90
684
254
82
Zbigniew Bando
Waldemar Ślesicki
0.5
2.5
WM
EL1/907
52.88
681
255
130
Piotr Szczuka
Eugeniusz Ogonek
9.0
4.0
KP
KP/289
52.86
678
256
362
Artur Duczmalewski
Arkadiusz Szymiel
4.0
4.0
MA
MA/55
52.85
675
257
335
Zbigniew Gżałczyński
Andrzej Reda
0.0
0.0
MA/262
52.80
672
258
446
Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.5
MP
MP/40
52.75
669
259
170
Jerzy Podgruszewski
Mirosław Markiewicz
1.5
1.5
WP
LB
LB/263
52.73
666
260
232
Marian Gołąbek
Jan Maślanka
0.5
4.0
DS
LG4/903
1.11
52.70
663
261
27
Jan Dawidowski
Piotr Janich
3.0
2.0
DS
DS/144
52.68
660
262
600
Mirosław Grodzki
Henryk Łakomski
5.0
12.0
WM
WM/128
52.67
657
263
211
Zbigniew Szymczyk
Jerzy Gaworczyk
5.0
5.0
LD
LD/48
52.63
654
264
657
Robert Włodkowski
Andrzej Małdziński
5.0
4.0
WP
WP/156
52.61
651
265
129
Jarosław Łakomy
Andrzej Grela
7.0
9.0
KP
KP/289
52.59
648
266
435
Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MP
MP/40
52.57
645
267
635
Aleksander Heinze
Maciej Heinze
5.0
3.0
WP
WP/120
52.51
642
268
450
Sławomir Skocz
Waldemar Maciejewski
1.5
3.0
MP
MP/40
52.48
639
269
20
Roch Rupniewski
Tadeusz Szwenkel
11.0
9.0
KP
BY4/921
52.47
636
270
544
Dariusz Sokołowski
Jerzy Jermak
2.0
3.0
SW
SW/287
52.46
633
271
286
Dariusz Biedrzycki
Wojciech Palmowski
7.0
9.0
MA
MA/164
52.46
630
272
19
Janusz Pietrzykowski
Jacek Kozłowski
0.0
0.0
BY4/921
-0.67
52.44
627
273
244
Marek Wróbel
Zbigniew Oleszczuk
4.0
3.0
LU
LU/145
52.40
624
274
501
Danuta Parzych
Waldemar Madej
0.5
0.0
PM
PM/102
52.40
621
275
563
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
11.0
18.0
WM
WM/122
52.31
618
276
586
Jakub Milkamanowicz
Janina Żmijewska
2.0
0.0
WM
NZ
WM/122
52.30
615
277
33
Lech Kostecki
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DS
DS/67
52.28
612
278
399
Wojciech Niewiadomski
Marek Borewicz
2.0
9.0
MA
MA/55
52.27
609
279
336
Józef Nowik
Stanisław Turlej
0.0
1.0
MA
MA/262
52.25
606
280
241
Jerzy Jasiński
Edward Molas
3.0
3.0
SW
LU
LU/145
52.24
603
281
168
Andrzej Parmonik
Władysław Biernat
5.0
4.0
LB
LB/263
52.23
600
282
196
Zygmunt Macina
Andrzej Nowicki
3.0
3.0
LB
LB/285
52.03
597
283
463
Eryk Hamerski
Wojciech Stodolnik
2.5
1.0
OP
OP/273
51.99
594
284
731
Radosław Szymczak
Karol Zawadzki
4.0
1.5
ZP
ZP/121
51.96
591
285
593
Paweł Abramski
Sławomir Dytkowski
5.0
5.0
WM
WM/122
51.95
588
286
498
Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
2.0
2.0
PM
PM/102
51.92
585
287
313
Katarzyna Kowalska
Michał Zawalski
0.0
0.5
MA
MA/262
51.91
582
288
102
Andrzej Augustyniak
Henryk Gayny
5.0
1.5
DS
JG4/917
51.85
579
289
596
Marian Grzyb
Wenancjusz Sowa
2.0
2.0
WM
NZ
WM/128
51.82
576
290
488
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
12.0
11.0
PK
PK/118
51.79
573
291
737
Piotr Czechowicz
Roman Szlachetka
2.0
12.0
ZP
ZP/215
51.72
570
292
58
Wojciech Lubas
Andrzej Pliszczyński
5.0
5.0
DS
DS/68
51.72
567
293
61
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DS
DS/72
51.65
564
294
489
Leszek Jarosz
Jan Kadula
4.0
12.0
PK
PK/118
51.63
561
295
55
Stanisław Wachel
Aleksander Skorupa
5.0
5.0
DS
DS/68
51.62
558
296
530
Maria Tomczewska
Grzegorz Zborowski
7.0
5.0
PM
PM/129
51.62
555
297
757
Andrzej Jabłoński
Roman Dulko
4.0
4.0
ZP
ZP/255
51.57
552
298
644
Janina Winnowicz
Andrzej Winnowicz
4.0
4.0
WP
WP/147
51.54
549
299
719
Ryszard Pawłowski
Bogusław Maryńczak
5.0
5.0
ZP
ZP/116
51.54
546
300
229
Tymoteusz Zaborowski
Paweł Świątkowski
0.5
0.0
DS
LG4/903
0.67
51.53
543
301
452
Janusz Skrzypek
Jacek Kalinowski
4.0
7.0
MP
MP/40
51.51
540
302
506
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
18.0
15.0
PM
PM/102
51.47
537
303
234
Eugeniusz Gąska
Marek Czerniawski
3.0
4.0
DS
LG4/903
51.46
534
304
231
Roman Siwiec
Stanisław Cieśla
3.0
4.0
DS
LG4/903
0.67
51.45
531
305
246
Janusz Borek
Dariusz Serafin
1.0
3.0
LU
LU/145
51.45
528
306
352
Andrzej Sokołowski
Dariusz Piotrkiewicz
2.5
2.0
MA
MA/46
51.43
525
307
63
Ewa Sokolińska
Dorota Kwintkiewicz
0.0
2.5
DS
DS/72
51.42
522
308
346
Sławomir Tyndorf
Szymon Dutkiewicz
3.0
5.0
MA
MA/46
51.41
519
309
577
Jarosław Hryniewicz
Mirosław Makuch
3.0
3.0
WM
WM/122
51.39
516
310
23
Stanisław Hapel
Marek Jakubowski
2.5
2.0
DS
DS/144
51.36
513
311
632
Wiktor Augoff
Jan Romot
3.0
9.0
WM
WM/246
51.26
510
312
536
Piotr Waluszewski
Marcin Terelak
4.0
4.0
SW
SW/287
51.26
507
313
720
Jerzy Schulz
Kazimierz Wiliński
9.0
7.0
ZP
ZP/116
51.24
504
314
59
Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DS
DS/72
51.23
501
315
293
Dorota Mosakowska
Alicja Rybak
1.5
2.0
MA
MA/262
51.22
498
316
554
Mariusz Kaczmarek
Jerzy Neukampf
1.0
1.0
ZP
SZ2/910
0.91
51.20
495
317
73
Henryk Hacik
Witold Deorocki
2.0
0.0
WM
NZ
EL1/907
51.19
492
318
761
Władysław Kucenko
Dariusz Głowiński
5.0
2.0
ZP
ZP/255
51.13
489
319
386
Helena Stasiewicz
Jerzy Olszewski
9.0
1.5
MA
MA/55
51.12
486
320
375
Wanda Buszkowska
Tomasz Kozarzewski
3.0
3.0
MA
MA/55
51.07
483
321
321
Tomasz Mroczek
Tomasz Przegaliński
0.0
0.0
MA
MA/262
51.05
480
322
682
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
1.5
2.0
WP
WP/244
51.05
477
323
38
Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DS
DS/67
51.04
474
324
763
Sławomir Dąbrowski
Bogdan Trzyciecki
0.0
0.0
NZ
ZP/255
51.03
471
325
571
Krzysztof Michalczyk
Mirosław Zomkowski
12.0
11.0
WM
WM/122
51.03
469
326
71
Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
5.0
7.0
DS
DS/72
51.02
467
327
471
Andrzej Prasalski
Marian Urwanowicz
7.0
9.0
PD
PD/81
50.97
465
328
713
Jerzy Dziemidowicz
Stanisław Kamiński
2.5
5.0
ZP
ZP/116
50.97
463
329
201
Mirosław Marszał
Zbigniew Kowalczyk
5.0
2.0
LD
LD/48
-0.33
50.96
461
330
50
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
7.0
7.0
DS
DS/68
-0.63
50.95
459
331
91
Eugeniusz Soiński
Józef Olejnik
5.0
5.0
DS
JG2/920
50.92
457
332
263
Jarosław Nowak
Adam Szymański
3.0
3.0
LU
LU/90
50.91
455
333
527
Ryszard Konopka
Kazimierz Zelga
12.0
11.0
PM
PM/129
50.90
453
334
505
Leszek Szkudlarek
Mirosław Małypan
7.0
4.0
PM
PM/102
50.89
451
335
242
Janusz Hamerski
Adam Skórka
1.5
0.0
LU
LU/145
-0.33
50.85
449
336
83
Marek Serdyński
Zbigniew Samborski
1.5
1.5
WM
EL1/907
50.84
447
337
395
Przemysław Ohrysko
Ewa Banaszkiewicz
2.0
15.0
MA
MA/55
50.73
445
338
726
Andrzej Popinigis
Marian Rosenbajger
3.0
3.0
ZP
ZP/121
50.70
443
339
608
Aleksander Cydejko
Jan Stańczak
5.0
9.0
WM
WM/132
50.67
441
340
93
Edward Szafraniec
Marek Czolij
11.0
9.0
DS
JG2/920
50.65
439
341
283
Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
1.0
4.0
MA
MA/164
50.63
437
342
327
Rafał Woś
Paweł Mańkowski
0.0
0.0
MA/262
50.55
435
343
631
Janusz Puchalski
Andrzej Wezdecki
2.0
0.0
WM
NZ
WM/246
50.52
433
344
747
Jolanta Tymińska
Jerzy Świętoń
0.0
0.0
NZ
ZP/255
50.52
431
345
640
Bogusław Barański
Marek Juszczak
3.0
5.0
WP
WP/120
50.51
429
346
347
Mirosław Skarbek
Zbigniew Rychlik
3.0
4.0
KP
MA/46
50.49
427
347
249
Karol Brzozowski
Wojciech Krzysiak
2.0
0.0
LU
LU/150
50.48
425
348
633
Zbigniew Cholewiński
Tadeusz Grewling
2.0
2.0
WP
WP/120
50.47
423
349
268
Henryk Osiński
Janusz Królikowski
0.0
1.0
NZ
PD
MA/123
50.43
421
350
35
Stanisław Kulpaczyński
Wojciech Potoczny
5.0
5.0
DS
DS/67
0.71
50.43
419
351
681
Włodzimierz Górny
Włodzimierz Jachalski
3.0
3.0
WP
WP/244
50.41
417
352
548
Franciszek Albekier
Kazimierz Lisicki
0.5
0.0
ZP
NZ
SZ2/910
0.30
50.39
415
353
11
Julian Jurski
Jerzy Masłoń
11.0
13.0
KP
BY4/921
50.37
413
354
40
Krzysztof Ćwik
Anna Jankowska
4.0
2.5
DS
DS/67
50.37
411
355
572
Jerzy Bludau
Stefan Dąbrowski
4.0
2.5
WM
WM/122
50.37
409
356
693
Ryszard Kapela
Janusz Michalec
3.0
4.0
WP
WP/244
50.36
407
357
701
Adam Peszke
Jerzy Bajka
4.0
5.0
WP
WP/244
50.34
405
358
430
Robert Podsiadły
Janusz Natorski
4.0
4.0
MP
MP/40
50.32
403
359
662
Piotr Gryglicki
Krzysztof Stańczyk
0.0
0.0
WP/156
50.29
401
360
340
Jan Kosieradzki
Jerzy Płużański
0.0
0.0
MA
MA/262
50.26
399
361
751
Ryszard Jankowski
Czesław Niewadził
0.0
0.0
ZP
NZ
ZP/255
50.25
397
362
265
Henryk Przybysławski
Paweł Rokoszyński
5.0
4.0
MA
MA/123
50.19
395
363
29
Wiesław Pytka
Stanisław Sulima
2.5
2.0
DS
DS/144
50.19
393
364
678
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WP
WP/244
50.19
391
365
481
Andrzej Kulasa
Hanna Łazarska
2.0
3.0
PK
PK/118
50.18
389
366
318
Wiesław Olszewski
Witold Jochym
0.5
0.0
MA
MA/262
50.18
387
367
603
Jerzy Raćkos
Henryk Augustynowicz
0.0
0.0
NZ
WM/128
50.09
385
368
432
Katarzyna Michałek
Jerzy Michałek
7.0
21.0
SL
MP/40
50.07
383
369
624
Jerzy Andersz
Janusz Romański
0.0
2.5
WM
WM/241
50.07
381
370
420
Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MP
MP/40
50.04
379
371
24
Jan Grocholski
Sebastian Grocholski
2.5
1.0
DS
DS/144
50.04
377
372
380
Krzysztof Kobyliński
Andrzej Ziomek
11.0
9.0
WP
MA
MA/55
50.02
375
373
350
Marcin Piotrowski
Józef Adamski
5.0
4.0
KP
MA/46
49.99
373
374
267
Barbara Lenard
Tadeusz Błażyński
0.0
0.0
NZ
MA/123
49.98
372
375
566
Ewa Tutaj
Adolf Bocheński
4.0
12.0
WM
WM/122
49.98
371
376
99
Jerzy Kurianowicz
Józef Wiese
5.0
5.0
DS
JG4/917
49.96
370
377
239
Andrzej Szajna
Gabriel Szarafin
0.0
5.0
LU
LU/145
49.88
369
378
339
Mariola Szmigielska
Leszek Szmigielski
0.0
0.0
MA/262
49.83
368
379
198
Mieczysław Cielewski
Krzysztof Kapturkiewicz
0.0
5.0
LB
LB/285
49.79
367
380
459
Grzegorz Kostrzewa
Adrian Spyrka
4.0
3.0
OP
OP/273
49.79
366
381
418
Alina Chaniecka
Stefan Dargel
2.0
7.0
MP
MP/163
49.78
365
382
458
Edward Bondarewicz
Radosław Sawicki
5.0
5.0
OP
OP/273
49.77
364
383
334
Janusz Radomski
Andrzej Waszkiewicz
0.0
0.0
MA/262
49.73
363
384
106
Sławomir Bogdanowicz
Anna Szatkowska
2.5
0.5
DS
JG4/917
49.71
362
385
138
Jerzy Rosenthal
Leszek Gozdek
3.0
2.0
KP
KP/50
49.65
361
386
564
Mirosław Makatrewicz
Tomasz Kuś
13.0
4.0
WM
WM/122
49.61
360
387
384
Andrzej Tarlecki
Tomasz Szleszyński
3.0
2.5
MA
MA/55
49.55
359
388
173
Ryszard Beleć
Paweł Ofman
3.0
4.0
LB
LB/265
49.55
358
389
611
Marek Ceglecki
Józef Wiśnik
0.0
2.0
NZ
WM/132
49.54
357
390
765
Grzegorz Makowiecki
Krzysztof Rutkowski
1.5
1.5
ZP
ZP/255
49.53
356
391
664
Ewa Sumińska
Tadeusz Kasperek
0.0
0.0
WP/156
49.53
355
392
363
Ryszard Florkiewicz
Daniel Norek
3.0
4.0
MA
MA/55
49.52
354
393
550
Zbigniew Wiśniewski
Sławomir Wojtyłko
3.0
3.0
ZP
SZ2/910
49.50
353
394
568
Henryk Bałtronowicz
Jan Warda
1.5
1.5
WM
WM/122
49.49
352
395
403
Gerard Czernohorski
Waldemar Składanowski
5.0
5.0
MA
MA/55
49.48
351
396
385
Jacek Komorowski
Adam Mielczarek
2.0
2.0
MA
MA/55
49.46
350
397
575
Janina Bakuła
Paweł Jarząbek
5.0
3.0
WM
WM/122
49.44
349
398
269
Arkadiusz Zadworny
Hanna Probola
2.5
2.0
PD
MA/123
49.39
348
399
80
Daniel Wesołowski
Marek Lichocki
4.0
12.0
PM
WM
EL1/907
49.39
347
400
687
Andrzej Sierżant
Włodzimierz Reszelski
2.5
11.0
WP
ZP
WP/244
49.38
346
401
518
Dariusz Bogucki
Andrzej Zaleski
13.0
9.0
PM
PM/102
49.31
345
402
479
Wojciech Paszko
Jerzy Puchała
7.0
5.0
PK
PK/118
49.30
344
403
712
Mirosław Małecki
Marek Wichtowski
9.0
5.0
WP
WP/244
49.30
343
404
709
Grzegorz Wichtowski
Mieczysław Szczechowiak
5.0
4.0
WP
WP/244
49.30
342
405
516
Krzysztof Firkus
Jarosław Drewing
4.0
5.0
PM
PM/102
49.29
341
406
137
Zbigniew Dąbek
Marian Jankowski
5.0
4.0
KP
KP/50
49.28
340
407
264
Jacek Baka
Zdzisław Widomski
11.0
5.0
SW
LU
LU/90
49.28
339
408
131
Eugeniusz Jaworski
Jur Czajkowski
1.5
1.0
KP
KP/289
49.27
338
409
324
Zdzisław Gumkowski
Zbigniew Kozerski
0.0
0.0
MA/262
49.26
337
410
307
Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.0
2.0
MA
MA/262
49.25
336
411
487
Jerzy Paja
Eugeniusz Strzyż
7.0
5.0
PK
PK/118
49.23
335
412
499
Szczepan Chruścicki
Dariusz Wiktorko
4.0
1.0
PM
PM/102
49.21
334
413
689
Włodzimierz Robak
Marek Górny
2.5
5.0
WP
WP/244
49.19
333
414
124
Andrzej Sokołowski
Piotr Litwin
2.0
5.0
KP
KP/289
49.14
332
415
620
Jarosław Kłosiński
Wojciech Walkiewicz
2.5
2.5
WM
WM/241
49.14
331
416
735
Radosław Szopiński
Andrzej Wójcik
7.0
7.0
ZP
ZP/215
49.10
330
417
273
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
2.0
12.0
MA
MA/123
49.10
329
418
697
Krzysztof Krause
Andrzej Proniewicz
5.0
3.0
WP
WP/244
49.07
328
419
562
Czeslaw Glodek
Andrzej Iwanicki
0.0
0.0
USA/130
48.97
327
420
549
Stanisław Grzyb
Wojciech Witkowski
5.0
3.0
ZP
SZ2/910
48.93
326
421
591
Piotr Mazur
Ryszard Kłusowski
5.0
5.0
WM
WM/122
48.90
325
422
683
Waldemar Nowak
Przemysław Nowakowski
4.0
2.5
WP
WP/244
48.89
324
423
85
Bernard Rynkowski
Tadeusz Mielko
0.0
1.0
WM
EL1/907
48.88
323
424
694
Piotr Surdyk
Zofia Mikołajczyk
2.5
4.0
WP
WP/244
48.84
322
425
227
Tadeusz Cymbalista
Wojciech Raczyński
4.0
3.0
DS
LG4/903
48.82
321
426
569
Lidia Wrzosek
Sławomir Wrzosek
5.0
11.0
WM
WM/122
48.80
320
427
438
Dariusz Motyl
Janusz Wrześniak
0.5
3.0
MP
MP/40
48.79
319
428
576
Alina Gudecka
Leszek Ostrowski
2.0
1.5
WM
WM/122
48.77
318
429
62
Zbigniew Rogusz
Bronisław Tabisz
1.0
3.0
DS
DS/72
48.72
317
430
203
Krzysztof Cieślak
Adam Żywiec
0.0
3.0
LD
SL
LD/48
48.69
316
431
637
Marek Bukowski
Kazimierz Lis
5.0
5.0
WP
WP/120
48.64
315
432
752
Jerzy Leonowicz
Henryk Adaszewski
0.5
0.0
ZP
NZ
ZP/255
48.64
314
433
543
Mirosław Śliz
Janusz Zegadło
1.5
3.0
SW
SW/287
48.57
313
434
656
Leszek Nowakowski
Rafał Mikołajczak
1.5
2.0
WP
WP/147
48.55
312
435
391
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
11.0
5.0
MA
MA/55
48.54
311
436
660
Mirosław Plechowski
Waldemar Pawłowski
0.0
0.0
WP/156
48.54
310
437
66
Roland Lippik
Jacek Rutowicz
5.0
4.0
DS
DS/72
48.54
309
438
190
Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
3.0
4.0
LB
LB/285
48.53
308
439
194
Irena Hugiel
Lesław Hugiel
7.0
9.0
LB
LB/285
48.51
307
440
515
Ryszard Jarmużewski
Józef Idczak
5.0
7.0
PM
PM/102
48.48
306
441
652
Andrzej Klimuk
Czesław Jochemski
0.0
0.0
WP
WP/147
48.47
305
442
760
Paweł Dickert
Sylwester Jóźko
2.0
0.0
ZP
NZ
ZP/255
48.45
304
443
309
Roman Kowalewicz
Andrzej Sobula
2.0
1.5
MA
MA/262
48.44
303
444
482
Stanisław Drobot
Tomasz Jędrzejek
9.0
4.0
PK
PK/118
48.42
302
445
32
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
4.0
4.0
DS
DS/67
48.38
301
446
421
Mieczysław Szwarc
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MP
MP/40
-0.17
48.31
300
447
355
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
1.5
1.5
KP
MA/46
48.26
299
448
125
Szymon Rosowski
Jacek Płoszyński
2.5
2.0
KP
KP/289
48.24
298
449
755
Wiesław Lange
Wiesław Sirman
0.0
0.0
NZ
ZP/255
48.23
297
450
36
Zdzisław Malkiewicz
Waldemar Majewski
3.0
3.0
DS
DS/67
48.22
296
451
270
Piotr Błoch
Michał Wójcik
0.0
0.0
NZ
MA/123
48.21
295
452
404
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
19.0
11.0
WP
MA
MA/55
48.21
294
453
330
Janusz Chychłowski
Janusz Szymański
0.0
0.0
MA/262
48.20
293
454
389
Tadeusz Bożek
Marcin Walczak
5.0
5.0
MA
MA/55
48.11
292
455
291
Zbigniew Garlej
Piotr Marudziński
4.0
5.0
MA
MA/164
48.07
291
456
584
Grzegorz Lasocki
Wiesław Podlecki
7.0
2.5
WM
WM/122
48.07
290
457
360
Paweł Płocki
Lech Sadoś
2.5
12.0
MA
MA/55
48.05
289
458
513
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
5.0
4.0
PM
PM/102
47.96
288
459
698
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
5.0
4.0
MA
WP/244
47.95
287
460
345
Grzegorz Szelenbaum
Marek Krowicki
1.0
2.0
MA
MA/46
47.95
286
461
605
Jan Jegliński
Tadeusz Kądzielewski
5.0
9.0
WM
WM/128
47.92
285
462
348
Kazimierz Buchalski
Mikołaj Piotrowski
1.5
0.0
KP
MA/46
47.91
284
463
251
Marek Michalczyk
Krzysztof Grabarz
3.0
2.0
LU
LU/150
47.91
283
464
490
Marek Pietraszek
Jacek Szczerba
18.0
3.0
PK
PK/118
47.89
282
465
764
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
7.0
5.0
ZP
ZP/255
47.89
281
466
641
Rajmund Wiśniewski
Robert Górny
4.0
4.0
KP
WP/147
47.82
280
467
28
Bolesław Szkodziński
Zygmunt Połeć
0.0
0.0
DS
DS/144
47.82
279
468
511
Jacek Lew
Arkadiusz Matyjas
13.0
1.5
PM
PM/102
47.78
278
469
225
Zbigniew Szanduła
Krzysztof Lickiewicz
3.0
0.0
DS
LG4/903
1.11
47.78
277
470
750
Janusz Piłat
Wiesław Wójcik
0.0
0.0
NZ
ZP/255
47.76
276
471
477
Wincenty Chmiel
Józef Wrona
5.0
5.0
PK
PK/118
47.75
275
472
537
Sviatlana Aleinikova
Norbert Krzystanek
1.0
3.0
SW
SW/287
47.75
274
473
753
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
3.0
3.0
ZP
ZP/255
47.61
273
474
602
Marek Słowikowski
Mieczysław Lebiecki
3.0
0.5
WM
WM/128
47.56
272
475
212
Jan Dziubałtowski
Jerzy Rzymski
0.0
0.0
LD
LD/48
-0.45
47.50
271
476
616
Stanisław Okuniewicz
Henryk Stefanko
4.0
3.0
WM
WM/140
47.48
270
477
6
Krzysztof Chechłowski
Jan Siwczyński
0.0
1.5
KP
BY4/921
47.47
269
478
182
Andrzej Szkiel
Tadeusz Wolniczak
3.0
5.0
LB
LB/265
47.46
268
479
152
Andrzej Sielużycki
Andrzej Karczewski
2.5
3.0
KP
KP/50
47.46
267
480
736
Eugeniusz Frasoński
Marian Siwy
7.0
11.0
ZP
ZP/215
47.46
266
481
183
Leszek Wójcik
Andrzej Zielony
11.0
5.0
WP
LB/265
47.45
265
482
413
Jan Fudali
Tadeusz Wojdyło
0.0
1.5
MP
MP/163
47.42
264
483
461
Piotr Bielecki
Jan Glenz
5.0
3.0
OP
OP/273
47.37
263
484
126
Grzegorz Prusak
Marek Kaczan
5.0
5.0
KP
KP/289
47.36
262
485
570
Lucyna Krutelewicz
Zygmunt Duk
4.0
4.0
WM
WM/122
47.33
261
486
695
Jan Sztuba
Tadeusz Dziadykiewicz
1.5
0.0
WP
WP/244
47.30
260
487
514
Danuta Żabicka
Janusz Kobylarski
7.0
4.0
PM
PM/102
47.28
259
488
256
Jakub Jagodziński
Józef Myć
4.0
7.0
LU
LU/90
47.26
258
489
146
Włodzimierz Maćkowski
Andrzej Karpiński
2.0
1.5
KP
KP/50
47.16
257
490
426
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
7.0
MP
MP/40
47.08
256
491
187
Antoni Gocyła
Zbigniew Telec
7.0
3.0
LB
LB/285
46.98
255
492
716
Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
4.0
0.0
ZP
NZ
ZP/116
46.94
254
493
78
Włodzimierz Wasielewski
Bartłomiej Nowak
2.0
3.0
PM
EL1/907
46.93
253
494
508
Zdzisław Jędrzejczak
Krzysztof Niemkiewicz
4.0
5.0
PM
PM/102
46.91
252
495
16
Marek Wyżlic
Krzysztof Bonowicz
1.5
1.5
KP
BY4/921
46.89
251
496
81
Waldemar Wnuk
Zdzisław Koza
2.0
2.5
PM
EL1/907
46.88
250
497
690
Ewa Knapik
Danuta Kazmucha
5.0
15.0
WP
WP/244
46.84
249
498
623
Piotr Garbal
Roman Zieliński
2.5
5.0
WM
WM/241
46.82
248
499
650
Zbigniew Marciniak
Jacek Gronowski
4.0
0.5
WP
WP/147
46.81
247
500
275
Krzysztof Kos
Jerzy Pęczkowski
3.0
5.0
MA
MA/123
46.81
246
501
167
Marian Grzesiak
Krzysztof Cyranik
4.0
2.5
LB
LB/263
46.80
245
502
200
Janusz Tańcula
Tadeusz Kołat
1.0
2.0
LD
LD/48
46.80
244
503
141
Stanisław Łański
Kazimierz Ligęza
9.0
5.0
KP
KP/50
46.80
243
504
235
Patrycja Krupnik
Grzegorz Czapulak
0.5
5.0
DS
LG4/903
46.74
242
505
609
Bogdan Pietkiewicz
Jan Smolarek
3.0
3.0
NZ
WM
WM/132
46.69
241
506
359
Jarosław Kostrzewa
Krystian Woliński
9.0
1.5
PD
MA/55
46.63
240
507
290
Andrzej Mazur
Jan Milewski
1.0
1.0
MA
MA/164
46.62
239
508
622
Dariusz Folga
Alfred Sobolewski
0.0
0.0
WM/241
46.56
238
509
65
Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
4.0
4.0
DS
DS/72
46.54
237
510
314
Jacek Musiał
Marek Janota
3.0
2.0
MA
MA/262
46.52
236
511
529
Antoni Adamiec
Grzegorz Gan
4.0
3.0
PM
PM/129
46.47
235
512
617
Waldemar Borkowski
Michał Kacprzak
3.0
3.0
WM
WM/140
46.46
234
513
552
Roman Pawłowski
Danuta Skowronek
2.0
2.0
ZP
SZ2/910
0.91
46.45
233
514
466
Jarosław Roszczenko
Jan Ciulkin
2.5
4.0
PD
PD/81
46.41
232
515
675
Marek Janik
Hieronim Nowacki
5.0
5.0
WP
WP/244
46.34
231
516
394
Andrzej Musiał
Tadeusz Karolak
3.0
3.0
MA
MA/55
46.29
230
517
115
Brunon Kaczmarek
Tadeusz Nitka
1.5
0.0
KP
KP/125
46.28
229
518
75
Jerzy Kwoczek
Jerzy Rebell
0.0
0.0
NZ
WM
EL1/907
46.28
228
519
110
Roman Grabowski
Włodzimierz Heymann
2.5
3.0
KP
KP/125
46.28
227
520
156
Andrzej Włodarczak
Czesław Niewiarowski
2.5
2.5
LB
LB/127
46.26
226
521
454
Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OP
OP/273
46.25
225
522
279
Sławomir Grabowski
Marian Rutkowski
5.0
5.0
MA
MA/164
46.24
224
523
282
Grzegorz Andrejczyk
Jerzy Pałysa
2.0
1.5
MA
MA/164
46.20
223
524
186
Zdzisław Dolata
Tadeusz Marcinkowski
3.0
2.5
LB
LB/265
46.17
222
525
90
Stanisław Machowski
Gerard Kempiński
5.0
4.0
DS
JG2/920
46.08
221
526
323
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
0.0
0.0
MA
MA/262
46.05
220
527
367
Mirosław Nowaczyński
Tomasz Sułkowski
7.0
5.0
MA
MA/55
46.03
219
528
3
Andrzej Arcimowicz
Ludwik Jurzysta
0.0
0.0
KP
BY4/921
46.01
218
529
707
Włodzimierz Kwiatkowski
Karol Mońko
12.0
4.0
WP
WP/244
46.00
217
530
711
Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
LD
WP/244
45.97
216
531
191
Zbigniew Nahorski
Zygmunt Sanocki
11.0
5.0
LB
LB/285
45.96
215
532
262
Krzysztof Chabrowski
Waldemar Klekowski
4.0
2.5
LU
LU/90
45.95
214
533
745
Henryk Leonowicz
Mariusz Trukawka
1.5
0.0
ZP
NZ
ZP/255
45.94
213
534
105
Janusz Czerniawski
Krzysztof Komenda
4.0
4.0
DS
JG4/917
45.93
212
535
436
Piotr Radzikowski
Piotr Stopa
9.0
13.0
MP
MP/40
45.92
211
536
122
Leszek Zdrojewski
Tadeusz Domka
3.0
4.0
KP
KP/289
45.90
210
537
116
Krzysztof Dembek
Włodzimierz Suchodolski
0.0
0.0
KP
KP/125
45.87
209
538
521
Edmund Monkiewicz
Grzegorz Zgoda
5.0
0.0
PM
PM/102
45.85
208
539
457
Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OP
OP/273
45.84
207
540
669
Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/244
45.81
206
541
700
Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.0
1.5
WP
WP/244
45.80
205
542
308
Maria Błoszyk
Marek Błoszyk
0.0
0.0
MA/262
45.75
204
543
164
Cezary Żuchowski
Janusz Śniadecki
3.0
2.5
LB
LB/263
45.72
203
544
504
Aleksander Gruca
Zbigniew Pinkiewicz
5.0
13.0
PM
PM/102
45.65
202
545
742
Adam Grabowski
Marek Goraj
2.5
4.0
ZP
ZP/215
45.64
201
546
41
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DS
DS/67
45.60
200
547
402
Andrzej Kondeja
Jacek Metter
13.0
2.0
MA
MA/55
45.59
199
548
228
Maciej Betliński
Sebastian Zimorski
0.0
0.0
DS
LG4/903
1.00
45.57
198
549
97
Zbigniew Bobak
Stefan Małowiecki
3.0
3.0
DS
JG4/917
45.55
197
550
37
Aleksander Czajka
Marcin Pastudzki
7.0
2.5
DS
DS/67
45.47
196
551
686
Bogumiła Jakubowska
Roman Bielawski
2.5
1.0
WP
WP/244
45.44
195
552
419
Tytus Bisping
Aleksander Jezioro
5.0
21.0
MP
MP/40
45.42
194
553
517
Aleksander Kasprzak
Michał Samet
18.0
1.5
PM
PM/102
45.40
193
554
601
Marian Lemecha
Robert Królak
1.0
0.5
WM
WM/128
45.38
192
555
226
Jan Niebudek
Jerzy Zatorski
2.5
3.0
DS
LG4/903
1.00
45.35
191
556
220
Grzegorz Janicki
Romuald Pohl
0.0
0.0
LD
LD/92
45.34
190
557
639
Jarosław Modlibowski
Wiesław Sierzchuła
3.0
3.0
WP
WP/120
45.31
189
558
468
Bogusław Kozakiewicz
Stanisław Lisowski
0.0
4.0
PD
PD/81
45.29
188
559
410
Jerzy Krok
Krzysztof Niebelski
3.0
3.0
MP
MP/138
45.27
187
560
193
Paweł Dubowski
Tomasz Fedak
5.0
0.0
LB
LB/285
45.25
186
561
287
Kazimierz Dobrzyniecki
Wojciech Morawski
4.0
7.0
MA
MA/164
45.22
185
562
415
Mariusz Dyrda
Eugeniusz Pyka
4.0
2.5
MP
MP/163
45.17
184
563
696
Marian Kanikowski
Stefan Żuberek
3.0
4.0
WP
WP/244
45.16
183
564
646
Jerzy Pawełczak
Zbigniew Hęćka
2.0
3.0
WP
WP/147
45.12
182
565
165
Halina Grześkowiak
Zdzisława Krzyżańska
1.0
1.0
LB
LB/263
45.08
181
566
374
Mirosław Łopaciuk
Krzysztof Sokół
4.0
3.0
MA
MA/55
45.07
180
567
337
Michał Lange
Grzegorz Gruza
0.0
0.0
MA
MA/262
45.01
179
568
730
Roman Chmielecki
Zbigniew Lange
0.0
0.0
NZ
ZP
ZP/121
44.91
178
569
217
Antoni Jabłoński
Grzegorz Świniarski
0.0
0.0
LD
LD/92
44.90
177
570
189
Ryszard Chmiel
Janusz Sidelnik
9.0
3.0
LB
LB/285
44.89
176
571
368
Ireneusz Wojda
Andrzej Nowicki
2.0
1.5
MA
MA/55
44.87
175
572
723
Krzysztof Kajder
Marcin Radzikowski
0.0
0.0
ZP
ZP/121
44.82
174
573
378
Zdzisław Kowalewski
Zbigniew Skibicki
13.0
5.0
MA
MA/55
44.82
173
574
525
Radosław Kmiecik
Karina Drobiniak
3.0
5.0
PM
PM/129
44.78
172
575
462
Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OP
OP/273
44.76
171
576
638
Janusz Jędrzejewski
Grzegorz Samol
4.0
4.0
WP
WP/120
44.75
170
577
496
Andrzej Wołoszyn
Marek Niesłuchowski
0.0
5.0
PM
PM/102
44.69
169
578
216
Jan Ambroziak
Zbigniew Ruszkowski
0.0
0.0
LD
LD/92
0.30
44.67
168
579
535
Zdzisław Madej
Andrzej Szulborski
3.0
3.0
SW
SW/287
44.64
167
580
112
Stefan Kamiński
Jan Nowakowski
2.0
1.0
KP
KP/125
44.51
166
581
748
Michał Daź
Ludwik Padewski
0.0
0.0
NZ
ZP/255
44.48
165
582
302
Ryszard Muchorski
Stanisław Rękas
0.0
0.0
MA/262
44.41
164
583
260
Jan Pastuszak
Grzegorz Piotrowski
5.0
1.5
LU
LU/90
44.39
163
584
351
Piotr Watemborski
Lech Bramorski
1.5
1.0
MA
MA/46
44.33
162
585
181
Zbigniew Józefiak
Franciszek Bułyszko
4.0
0.0
LB
LB/265
44.32
161
586
699
Piotr Stanikowski
Grzegorz Proniewicz
2.5
2.5
WP
WP/244
44.30
160
587
539
Marian Blicharz
Leszek Adamczyk
1.0
0.5
SW
SW/287
44.27
159
588
443
Halina Święch
Ryszard Calik
7.0
3.0
MP
MP/40
44.25
158
589
210
Adam Motyka
Karol Kałuziński
3.0
5.0
LD
LD/48
-0.30
44.24
157
590
219
Anna Wewersowicz
Mirosław Grobelny
0.0
0.0
LD
LD/92
0.30
44.22
156
591
207
Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
3.0
0.0
LD
LD/48
44.14
155
592
422
Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MP
MP/40
44.13
154
593
153
Józef Żarski
Franciszek Radwan
2.5
2.5
LB
LB/127
44.12
153
594
408
Sławomir Kowalski
Maciej Bajorek
2.0
0.0
MP
MP/138
44.11
152
595
424
Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MP
MP/40
44.09
151
596
113
Tomasz Bondarczyk
Józef Korthals
2.0
1.5
KP
KP/125
44.08
150
597
325
Michał Tuczyński
Adam Nieżurawski
1.0
1.0
MA
MA/262
44.06
149
598
398
Robert Pepłoński
Bogdan Szlacheta
4.0
5.0
MA
MA/55
44.05
148
599
15
Ewa Ziółkowska
Kazimierz Wierzbowski
0.0
0.0
MA
BY4/921
44.03
147
600
594
Tadeusz Bastek
Józefa Krzemieńska
3.0
5.0
WM
WM/122
0.30
44.03
146
601
197
Stanisław Droszcz
Bogdan Tropak
5.0
3.0
LB
LB/285
44.03
145
602
356
Andrzej Kretkowski
Sławomir Redmerski
3.0
0.5
MA
MA/46
44.03
144
603
400
Sylwester Cieślak
Józef Rzepka
12.0
5.0
MA
MA/55
44.02
143
604
679
Janusz Suszczyński
Jarosław Nowak
4.0
1.5
WP
WP/244
44.00
142
605
556
Ryszard Gaca
Stanisław Kulesza
4.0
11.0
ZP
SZ2/910
43.92
141
606
133
Mieczysław Rejniak
Waldemar Buśko
3.0
1.0
KP
KP/289
43.88
140
607
12
Ryszard Frontczak
Bolesław Radko
0.0
1.0
KP
BY4/921
43.85
139
608
558
Wieslaw Gogacz
Ivan Tzontchev
0.0
0.0
USA/130
43.79
138
609
254
Grzegorz Krawczyk
Mariusz Trochimiuk
2.0
0.0
LU
LU/150
43.76
137
610
365
Wiesław Maciejczuk
Janusz Szukszta
13.0
9.0
MA
MA/55
43.76
136
611
261
Jakub Wieleba
Alicja Jaskulecka
0.0
0.0
LU
LU/90
43.76
135
612
209
Maciej Maciołek
Michał Maciołek
0.0
0.0
LD
LD/48
43.62
134
613
559
Pawel Demitraszek
Zbigniew Pigula
0.0
0.0
USA/130
43.60
133
614
52
Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DS
DS/68
43.52
132
615
483
Bogusław Ferenc
Jan Porada
11.0
4.0
PK
PK/118
43.51
131
616
665
Tadeusz Osowski
Witold Grześkowiak
0.5
3.0
WP
WP/156
43.48
130
617
583
Janina Biała
Zdzisław Cimaszkiewicz
2.0
3.0
WM
WM/122
43.41
129
618
534
Wojciech Jadczyk
Rafał Siewior
4.0
2.5
SW
SW/287
43.40
128
619
714
Zbigniew Kułaczkowski
Wiktor Jackowski
11.0
4.0
ZP
ZP/116
43.40
127
620
469
Andrzej Zalewski
Feliks Babiracki
2.5
2.5
PD
PD/81
43.39
126
621
149
Lech Kobajło
Ryszard Kurpios
1.0
1.5
KP
KP/50
43.30
125
622
497
Zygfryd Figurski
Andrzej Dobkowicz
0.5
3.0
PM
PM/102
43.26
124
623
276
Stefan Jakubowski
Piotr Popławski
3.0
1.5
MA
MA/123
43.22
123
624
8
Andrzej Turski
Feliks Tracewski
0.0
0.0
BY4/921
43.18
122
625
636
Zbigniew Geisler
Waldemar Pałka
3.0
3.0
WP
WP/120
43.16
121
626
579
Barbara Pietruszka
Grażyna Piszczek
1.5
0.0
WM
WM/122
43.11
120
627
412
Stanisław Przybylski
Jan Gorczyca
2.0
2.5
MP
MP/138
43.07
119
628
429
Halina Samborek
Wacław Mizera
2.0
3.0
MP
SL
MP/40
43.04
118
629
357
Marian Kalinowski
Tadeusz Wiśniewski
3.0
3.0
MA
MA/46
43.04
117
630
328
Maria Kopczyńska
Ryszard Karwat
1.0
1.5
PD
MA
MA/262
43.00
116
631
627
Witold Olender
Marek Wysocki
0.0
0.0
NZ
WM/246
42.96
115
632
240
Bernard Żenkin
Józef Woźnica
1.5
0.0
SW
LU
LU/145
42.90
114
633
677
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
2.0
WP
WP/244
42.83
113
634
285
Marcin Stryczyński
Marian Tromski
4.0
3.0
MA
MA/164
42.78
112
635
25
Józef Brzuchalski
Henryk Kowal
0.0
0.0
DS
DS/144
42.73
111
636
434
Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
4.0
2.5
MP
MP/40
42.71
110
637
177
Zbigniew Ćwiertniak
Stanisław Miłaszewicz
0.0
5.0
LB
LB/265
42.58
109
638
710
Krzysztof Galubiński
Bernard Kurasz
1.0
2.0
WP
WP/244
42.55
108
639
743
Włodzimierz Banasiewicz
Jerzy Świderski
0.0
7.0
NZ
ZP
ZP/215
42.52
107
640
132
Edward Guziołek
Zbigniew Walenciak
0.5
3.0
KP
KP/289
42.52
106
641
139
Lucyna Gozdek
Mieczysław Romanowski
1.5
2.5
KP
KP/50
42.49
105
642
379
Andrzej Fryszkowski
Wiesław Kozłowski
4.0
3.0
MA
MA/55
42.44
104
643
561
Grzegorz Golebiowski
Henryk Kowalewski
0.0
0.0
USA/130
42.37
103
644
74
Iwona Smilgin
Regina Wołek
0.0
2.5
NZ
WM
EL1/907
42.33
102
645
619
Leonard Dubowik
Stefan Jankowski
0.0
0.0
WM
WM/241
42.23
101
646
684
Tomasz Olenderek
Paweł Rymarowicz
0.0
0.5
WP
WP/244
42.19
100
647
503
Andrzej Pella
Ryszard Kamiński
4.0
4.0
PM
PM/102
42.15
99
648
465
Grzegorz Zalewski
Janusz Pawluczuk
5.0
5.0
PD
PD/81
42.12
98
649
320
Jacek Mazurek
Krzysztof Brzeziński
0.0
0.0
MA/262
42.11
97
650
724
Stanisław Buczkowski
Stanisław Jankowski
0.0
0.0
NZ
ZP
ZP/121
42.10
96
651
104
Aleksander Gos
Stanisław Gołdyn
0.0
1.5
DS
JG4/917
42.05
95
652
578
Ewa Wyszomierska
Marek Wyszomierski
0.0
0.0
WM
WM/122
41.97
94
653
692
Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WP
WP/244
41.97
93
654
300
Jolanta Matusiak
Krzysztof Matusiak
1.5
2.0
MA
MA/262
41.93
92
655
184
Zbigniew Zalesiński
Józef Grygieńcza
0.0
0.0
LB
LB/265
41.93
91
656
502
Piotr Suchodolski
Arkadiusz Górzewski
4.0
5.0
PM
PM/102
41.76
90
657
759
Ryszard Borowski
Alojzy Stępień
0.0
0.0
NZ
ZP/255
41.68
89
658
685
Roman Wojciechowski
Wiesław Rakowski
0.0
0.5
WP
WP/244
41.68
88
659
64
Edward Boguta
Janusz Kozioł
4.0
2.0
DS
DS/72
41.65
87
660
381
Henryk Kozłowski
Krzysztof Gołaś
3.0
5.0
MA
MA/55
41.64
86
661
739
Ryszard Ćwierz
Eugeniusz Mańkowski
1.0
1.5
ZP
ZP/215
41.63
85
662
54
Barbara Radomska
Wojciech Szałapak
3.0
3.0
DS
DS/68
41.60
84
663
44
Janusz Kowalski
Sławomir Zagórski
1.5
2.5
DS
DS/67
0.71
41.54
83
664
84
Marian Grabowski
Jan Kondrakiewicz
0.0
1.0
WM
EL1/907
41.48
82
665
423
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
4.0
MP
MP/40
41.47
81
666
728
Mirosław Bieńkowski
Franciszek Pośnik
0.0
0.0
NZ
ZP/121
41.47
80
667
545
Sławomir Klimczak
Artur Więckowski
9.0
4.0
SW
SW/287
41.46
79
668
433
Małgorzata Praszałowicz
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
4.0
MP
MP/40
41.43
78
669
48
Antoni Słowik
Mariusz Słowik
3.0
3.0
DS
DS/67
41.37
77
670
613
Jan Radziul
Krzysztof Tekielski
0.0
2.5
NZ
WM
WM/140
41.37
76
671
118
Michał Kaczmarek
Zbigniew Pełka
2.5
1.5
KP
KP/125
41.30
75
672
128
Teodor Bykowski
Edward Kozicki
1.0
1.0
KP
KP/289
41.27
74
673
26
Lesław Grakowicz
Roman Wisłocki
2.0
0.5
DS
DS/144
41.22
73
674
145
Marek Skonieczny
Arnold Borkowski
0.5
0.0
KP
KP/50
41.22
72
675
163
Adam Łagowski
Krzysztof Bak
1.5
1.5
LB
LB/263
41.18
71
676
428
Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MP
MP/40
41.15
70
677
383
Maria Düm
Zbigniew Sieszycki
2.0
0.5
MA
MA/55
41.12
69
678
304
Krystyna Goreń
Mirosława Swoboda
0.0
0.0
MA
MA/262
41.09
68
679
440
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.0
MP
MP/40
40.98
67
680
303
Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
0.0
0.0
MA/262
40.90
66
681
647
Marek Purczyński
Janusz Reisner
1.5
3.0
KP
WP/147
40.87
65
682
526
Stanisław Bubka
Jan Lange
3.0
4.0
PM
PM/129
40.83
64
683
581
Tadeusz Grochowski
Tadeusz Krajewski
3.0
3.0
WM
WM/122
40.72
63
684
338
Iwona Wróblewska
Piotr Wróblewski
1.0
1.5
MA
MA/262
40.70
62
685
119
Zbigniew Kaczmarek
Jan Kudła
3.0
1.5
KP
KP/125
40.68
61
686
725
Przemysław Pakuła
Czesław Stasiukiewicz
0.0
0.0
NZ
ZP/121
40.57
60
687
77
Marek Czapliński
Rena Bieda
0.0
0.0
NZ
EL1/907
40.51
59
688
135
Maciej Rechlewski
Józef Palewicz
2.5
4.0
KP
KP/50
40.48
58
689
18
Marek Nicewicz
Jagna Wajda
0.0
1.0
KP
BY4/921
40.41
57
690
296
Aleksandra Szemietowa-Kopeć
Jerzy Noworol
0.0
0.5
MA
MA/262
40.28
56
691
245
Adam Bachta
Maciej Stopczyński
0.0
0.0
LU
LU/145
40.23
55
692
604
Wiesława Nawojczyk
Olgierd Jurgielewicz
0.0
0.0
NZ
WM/128
40.10
54
693
621
Donat Czuba
Jarosław Jurczenko
0.0
0.0
WM/241
40.01
53
694
258
Marta Grodzka
Jan Ożga
2.5
0.0
LU
LU/90
39.92
52
695
69
Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.0
DS
DS/72
39.85
51
696
2
Ewa Krakówka
Henryk Komodziński
1.0
0.0
KP
BY4/921
39.80
50
697
629
Krzysztof Bajno
Andrzej Drewnik
1.5
0.0
WM
NZ
WM/246
39.70
49
698
221
Bożena Poleszczuk
Włodzimierz Kozłowski
0.0
0.0
LD
LD/92
39.68
48
699
758
Genowefa Grenik
Jolanta Kędzierska
0.0
0.0
NZ
ZP/255
39.47
47
700
749
Władysława Grzegorczyk
Ryszard Soroko
0.0
0.0
NZ
ZP/255
39.47
46
701
60
Piotr Rapacki
Stanisław Horochowski
1.5
0.5
DS
DS/72
39.29
45
702
370
Leszek Jędrzejczak
Jakub Bojanowski
1.0
1.0
MA
MA/55
39.19
44
703
101
Ireneusz Piątek
Sylwia Zabłocka-Śledzka
1.5
1.0
DS
JG4/917
39.11
43
704
180
Edward Poniewiera
Stefan Waga
3.0
3.0
LB
LB/265
39.03
42
705
551
Lucjan Buława
Waldemar Pietrzak
1.5
1.5
ZP
SZ2/910
0.61
39.02
41
706
136
Marek Grużewski
Bogdan Podgajny
0.0
0.0
KP
KP/50
38.97
40
707
441
Hanna Leskiewicz-Łazarska
Grażyna Leskiewicz-Furdzik
3.0
1.5
MP
MP/40
38.79
39
708
453
Barbara Larysz
Wiesław Grabowski
2.5
1.5
OP
OP/273
38.76
38
709
5
Wanda Nowicka
Ewa Jakubczyk
0.5
0.5
KP
BY4/921
38.76
37
710
661
Adam Wilk
Witold Wintonowicz
0.0
0.0
WP/156
38.74
36
711
322
Darla Szywalska
Tomasz Gellert
0.0
0.0
MA
MA/262
38.65
35
712
47
Marian Krzypkowski
Stanisław Zapaśnik
1.5
3.0
DS
DS/67
38.63
34
713
305
Joanna Serwatowska
Bogdan Dejnakowski
1.0
3.0
MA
MA/262
38.53
33
714
475
Robert Barankiewicz
Henryk Stecewicz
1.0
3.0
LD
PD
PD/81
38.37
32
715
522
Zofia Czarnecka
Marzena Banach
2.5
1.5
PM
PM/102
38.35
31
716
204
Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
0.0
0.0
LD
LD/48
38.07
30
717
722
Bolesław Tomaszewski
Franciszek Daniel
0.0
0.0
NZ
ZP/116
37.76
29
718
310
Tamara Cesarz
Elżbieta Krassowska
0.0
0.0
MA/262
37.52
28
719
532
Jacek Wąsik
Kazimierz Jaszczuk
1.5
1.0
SW
SW/287
37.20
27
720
610
Karol Bojarczuk
Waldemar Kozłowski
0.0
0.0
NZ
WM/132
36.92
26
721
414
Michał Bala
Jan Czerwiec
3.0
0.0
MP
MP/163
36.75
25
722
486
Tadeusz Szemraj
Roman Zabłocki
5.0
5.0
PK
OP
PK/118
36.30
24
723
329
Mariusz Mączewski
Andrzej Jarząbek
0.0
0.0
MA
MA/262
36.08
23
724
658
Teresa Kołodziejczyk
Roman Wikieł
0.0
0.0
WP/156
36.06
22
725
96
Andrzej Ołpiński
Bolesław Andrzejewski
4.0
2.5
DS
JG2/920
35.96
21
726
388
Wiesław Miłkowski
Zofia Szuchnik
5.0
3.0
MA
MA/55
35.90
20
727
688
Zygfryd Banecki
Barbara Łukaszewska
4.0
2.5
WP
WP/244
35.78
19
728
655
Wojciech Kordys
Leszek Waszak
0.0
0.5
WP
WP/147
35.65
18
729
392
Janusz Zaręba
Jerzy Cel
3.0
3.0
MA
MA/55
35.64
17
730
206
Tadeusz Witek
Lesław Pyda
0.0
0.0
LD
LD/48
35.60
16
731
598
Celina Sienkiewicz
Maryla Piłat
0.0
0.0
NZ
WM/128
35.60
15
732
580
Grażyna Blech
Ryszard Piotrowicz
0.0
0.0
NZ
WM
WM/122
0.33
35.46
14
733
284
Bogdan Jaskulski
Waldemar Surmacz
3.0
1.5
MA
MA/164
35.10
13
734
57
Teresa Lubas
Jarosław Chłądowicz
0.0
0.0
DS
DS/68
34.44
12
735
409
Jarosław Świder
Marek Hul
0.0
0.0
MP
MP/138
34.43
11
736
148
Hilary Gierszewski
Wojciech Ruszkowski
0.0
0.0
KP
KP/50
34.01
10
737
171
Henryk Gąsiorowski
Stefan Kozicz
0.0
3.0
LB
LB/263
33.96
9
738
478
Stanisław Chlebuś
Jadwiga Roźniatowska
1.0
2.5
PK
PK/118
33.95
8
739
248
Krzysztof Golanko
Wiesław Godlewski
2.0
0.0
LU
LU/150
33.06
7
740
295
Krystyna Frąckiewicz
Grażyna Ożóg
0.5
0.0
MA
MA/262
32.58
6
741
169
Zbigniew Świątek
Edward Śniadecki
0.0
1.5
LB
LB/263
32.40
5
742
642
Maria Kaźmierska
Alojzy Lewandowski
0.0
4.0
WP
WP/147
30.83
4
743
278
Kazimierz Przymusiński
Wacław Kryński
1.5
0.5
MA
MA/123
30.20
3
744
587
Henryk Jankowski
Krystyna Mackiewicz
3.0
0.5
WM
WM/122
29.92
2
745
157
Władysław Olszewski
Tomasz Karanikas
0.0
3.0
LB
LB/127
28.66
1
Statystyka ośrodków...