Turniej na maksy

Czwartek, 9 marca 2017

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
183Julian Lassota
Janusz Szwajkosz
12.0
3.0
SLSL/5362.5414
247Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/10362.2514
315Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/6761.8513
472Jan Koralewski
Leszek Szybowski
1.0
1.5
PMPM/10861.5012
574Robert Krupiński
Michał Pluszczewski
4.0
2.0
SLSL/5361.3512
613Bohdan Mazur
Janusz Drozdowski
13.0
12.0
DSDS/6760.1111
717Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
9.0
DSDS/6760.0811
83Wojciech Skonieczny
Michał Stadnik
5.0
4.0
DSDS/6758.2710
92Włodzimierz Szczepanik
Piotr Kalinowski
11.0
7.0
DSDS/6758.1510
1086Paweł Korombel
Janusz Jabłoński
5.0
2.0
SLSL/5357.719
111Franciszek Zarzecki
Marek Bałdysz
13.0
13.0
DSDS/6757.618
1261Jerzy Matelowski
Marek Naprawa
2.5
0.0
PK
PK/5157.518
1320Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
3.0
DSDS/9457.297
1497Elżbieta Szałas
Dariusz Szopieraj
0.0
3.0

WP
WP/25256.517
1516Maciej Bielawski
Łukasz Gaweł
11.0
7.0
KP
DS
DS/6756.306
1624Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9455.846
1736Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
3.0
3.0
MAMA/8855.695
1858Tadeusz Chmielowiec
Marek Garlewicz
4.0
3.0
PKPK/5155.464
1992Paweł Kierszka
Janusz Wygowski
2.5
9.0
WPWP/25255.174
2033Stanisław Czarzasty
Waldemar Surmacz
2.0
1.5
MAMA/8854.953
2162Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
1.5
PKPK/5154.813
2214Lilianna Szatańska
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
DSDS/6754.563
2340Aleksander Jezioro
Tytus Bisping
21.0
5.0
MPMP/10354.403
2449Ryszard Cieślik
Stanisław Jaros
2.0
5.0
MPMP/10354.383
2579Jacek Czaja
Marek Zych
4.0
0.0
SL
SL/5354.143
2666Anna Krasińska
Piotr Zamiar
0.5
4.0
PMPM/10854.123
2746Zbigniew Przeginiak
Marcin Wilczyński
4.0
4.0
MPMP/10354.113
2838Adam Matyasik
Krystian Blaut
5.0
2.5
MPMP/10353.972
2934Jerzy Cichowski
Jerzy Pałysa
1.5
1.5
MAMA/8853.842
3063Mateusz Mania
Marcin Smyczyński
2.0
1.5
PMPM/10853.832
3129Sławomir Grędziński
Piotr Marudziński
7.0
5.0
MAMA/8853.472
3288Sławomir Czapliński
Janusz Przybysz
5.0
9.0
WP
KP
WP/25253.382
3398Piotr Solecki
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPWP/25253.182
3460Jan Warchoł
Marek Szczudło
2.5
2.0
PKPK/5152.672
3512Michał Szymkowiak
Zdzisław Malkiewicz
3.0
3.0
DSDS/6751.942
3627Dariusz Biedrzycki
Kazimierz Dobrzyniecki
7.0
4.0
MAMA/8851.792
3795Jan Linke
Przemysław Maliszewski
3.0
4.0
WPWP/25251.642
3842Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Waldemar Maciejewski
2.0
3.0
MPMP/10351.641
3930Urszula Wasilewska
Janusz Krzykowski
0.0
0.5
MAMA/8851.621
4085Anna Stelmach
Grażyna Bremer
0.0
0.0
SL
SL/5351.451
4196Radzisław Oczkowicz
Tomasz Solarski
4.0
3.0
WPWP/25250.991
4244Halina Samborek
Wacław Mizera
2.0
3.0
MP
SL
MP/10350.981
4378Bogdan Tarnawski
Janusz Zagała
1.0
1.0
SLSL/5350.931
4451Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/10350.521
4522Andrzej Malik
Piotr Wybierała
2.0
1.5
DSDS/9450.461
4645Mirosław Kołton
Jacek Brózda
9.0
3.0
MPMP/10350.421
4728Jan Milewski
Andrzej Mazur
1.0
1.0
MAMA/8850.341
4852Ewa Kwiecień
Janusz Wrześniak
3.0
3.0
MPMP/10350.31
4953Maria Krasowska
Leszek Faber
4.0
2.5
MPMP/10350.18
5025Dominik Głowacki
Zbigniew Garlej
1.0
4.0
MAMA/8849.96
5139Eugeniusz Somogyi
Wojciech Skoś
1.0
2.0
MPMP/10349.89
5250Hanna Leskiewicz-Łazarska
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MPMP/10349.87
5355Andrzej Janda
Mieczysław Cisło
5.0
0.0
PK
PK/5149.61
5431Przemysław Ślesicki
Wojciech Palmowski
7.0
9.0
MAMA/8849.37
5568Zbigniew Dybizbański
Leszek Dybizbański
2.0
1.5
PMPM/10849.19
5676Jacek Kamiński
Ryszard Łabądź
1.0
0.0
SL
SL/5348.89
5771Dorota Niewińska
Waldemar Niewiński
0.0
0.0
PMPM/10848.88
5864Andrzej Michałowski
Grzegorz Kujawiński
3.0
0.0
PM
PM/10848.66
5967Leszek Skarżycki
Michał Rynkiewicz
0.0
0.0

WM
PM/10848.47
6073Mikołaj Taczewski
Ryszard Tkacz
15.0
0.0
SL
SL/5348.32
6182Zdzisław Krzemiński
Tomasz Gąsior
12.0
0.0
SLSL/5348.24
6294Adam Piszczek
Andrzej Malenta
1.5
5.0
WPWP/25248.01
6390Beata Buczkowska-Linke
Tadeusz Bryła
3.0
0.5
WPWP/25247.56
648Mariusz Kowalczyk
Tomasz Struzik
5.0
5.0
DSDS/6747.44
6581Jerzy Prijma
Wojciech Wnętrzak
5.0
2.0
SLSL/5347.05
6611Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
4.0
5.0
DSDS/6746.67
6791Jerzy Stypiński
Jan Olkowicz
3.0
4.0
WPWP/25246.59
6877Helena Gołębiowska
Edmund Gabryś
1.5
5.0
SLSL/5346.58
6984Janusz Łobos (A)
Jewgienij Raev
0.0
0.0
SL/5346.28
704Michał Wittenbeck
Urszula Kędzierska
7.0
5.0
DS
MA
DS/6746.16
7148Marek Heichel
Robert Podsiadły
3.0
4.0
MPMP/10346.05
7256Izabella Klar
Marek Rusek
2.0
2.5
PKPK/5145.76
739Aleksander Skorupa
Henryk Masłowski
5.0
4.0
DSDS/6745.74
7419Zenon Szanfisz
Andrzej Bakota
2.0
2.5
DSDS/9445.51
7593Paweł Sosnowski
Ryszard Sawicki
4.0
5.0
WPWP/25244.90
7635Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8844.89
7741Halina Święch
Marian Nanke
7.0
5.0
MPMP/10344.84
7832Kazimierz Głowacki
Witold Moreń
1.5
0.0
MAMA/8843.93
7970Piotr Suchodolski
Kamil Puczyłowski
4.0
1.0
PM
WM
PM/10843.82
806Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
3.0
5.0
DSDS/6743.80
817Wojciech Szałapak
Marek Filak
3.0
0.0
DSDS/6743.04
8257Józef Turecki
Jacek Gąsiorek
3.0
2.0
PKPK/5142.71
8375Anna Wszelaczyńska (A)
Jan Wszelaczyński
0.0
0.0
SL/5341.96
8469Wojciech Sosnowski
Bogdan Śnieżko
0.0
0.0
NZ
PM
PM/10841.54
8589Romuald Bartoszko
Andrzej Małdziński
5.0
4.0
WPWP/25241.49
8659Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5141.48
8743Władysław Kaczor
Jan Truniarz
4.0
1.5
MPMP/10341.36
8826Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MAMA/8840.91
8921Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSDS/9440.91
9010Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DSDS/6739.28
9118Jerzy Neter
Sławomir Zagórski
5.0
2.5
DSDS/6736.97
9280Elżbieta Król (A)
Krzysztof Bero
0.0
0.0
SL/5334.56
9337Zbigniew Gruszecki
Jacek Jurczyński
4.0
2.5
MPMP/10334.29
945Adam Adamski
Zygmunt Adamski
0.5
2.0
DSDS/6732.02

Statystyka ośrodków...