Turniej na maksy

Środa, 8 marca 2017

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
114Jadwiga Bakalarska
Mariusz Bakalarski
1.5
1.5
SLMP/4163.766
28Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MPMP/4162.676
36Adam Rydz
Włodzimierz Andrejew
2.0
11.0
SW
LD
MP/4162.155
428Władysław Linkiewicz
Krzysztof Wołynkiewicz
3.0
5.0
OPOP/27360.804
54Krystyna Fryszkowska
Bogusław Chomentowski
1.5
5.0
MAMP/4158.013
63Magdalena Głombińska
Andrzej Rączaszek
2.0
1.0
MA
SL
MP/4156.942
720Leszek Piwowarski
Krzysztof Ziewacz
0.0
5.0
MA
MP
MP/4155.732
810Anna Bułat
Ludwik Murat
2.5
4.0
MP
LU
MP/4155.532
912Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.0
MPMP/4155.511
1026Barbara Larysz
Zdzisław Szyksznian
2.5
3.0
OPOP/27354.321
1127Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OPOP/27353.241
127Grażyna Grzona
Roman Grzona
0.0
0.0
ZPMP/4152.911
1315Irena Wilczyńska
Marek Jaroszkiewicz
0.0
2.0
MAMP/4151.611
1419Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPMP/4150.981
1523Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OPOP/27350.621
1613Elżbieta Wodzińska
Piotr Wowkonowicz
2.0
11.0
MA
WP
MP/4149.13
1722Grażyna Majchrowska
Wiesław Grabowski
2.0
1.5
OPOP/27348.92
1825Kajetan Olewicz
Bernard Broda
7.0
5.0
OPOP/27348.46
1921Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
2.0
2.0
OPOP/27347.84
2029Maciej Sachs
Eryk Hamerski
0.0
2.5
OPOP/27347.69
215Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4147.59
2218Danuta Mazalewska
Wiktor Szłapacki
0.0
0.0
ZPMP/4145.31
231Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
2.0
2.0
PMMP/4144.62
2424Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OPOP/27344.60
2516Lidia Chłąd
Wiesław Andruk
0.0
9.0
PM
MA
MP/4144.51
2630Michał Bąk
Leopold Przygoda
2.5
4.0
OPOP/27343.52
2711Zofia Siudak
Bogdan Lipiński
0.0
0.0
MA
ZP
MP/4141.64
282Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MAMP/4138.19
299Jadwiga Pętlak
Maria Karolewska
6.0
0.0
AUS
PK
MP/4132.53
3017Elżbieta Brewińska
Zbigniew Poźniak
0.0
0.0
MAMP/4130.66

Statystyka ośrodków...