Turniej na maksy

Wtorek, 7 marca 2017

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
172Andrzej Biliński
Bernard Jadczak
0.0
9.0
DSMP/4167.7515
258Jarosław Malarski
Jerzy Mierzejewski
1.5
1.5
LDLD/11965.3015
344Przemysław Kita
Ewa Kita
2.0
2.0
KPKP/29563.2714
430Julian Jurski
Jerzy Kurzawski
11.0
7.0
KPKP/29562.7714
5116Jan Biernat
Filip Szota
4.0
0.5
SLSL/5361.6913
676Grażyna Grzona
Roman Grzona
0.0
0.0
ZPMP/4160.8913
748Piotr Szubarga
Paweł Szubarga
1.5
1.0
KPKP/29560.7012
888Michał Wróbel
Jacek Szczerbowski
5.0
7.0
OPOP/10560.3412
935Maciej Zarzyka
Wanda Balawender-Czynsz
0.0
0.0
KP/29559.6511
1022Włodzimierz Płaczkiewicz
Janusz Chaberski
0.5
0.0
KP
 
KP/16059.1411
1182Kazimierz Zdebski
Jerzy Cholewa
2.0
3.0
SLOP/10558.5710
1247Dariusz Góralski
Marcin Matukiewicz
3.0
0.5
KPKP/29558.2810
1352Jerzy Kudlik
Zbyszek Ratajczak
1.5
1.5
LDLD/11957.969
1474Lidia Chłąd
Wiesław Andruk
0.0
9.0
PM
MA
MP/4157.759
1521Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
1.5
1.5
KPKP/16057.358
1669Ludwik Murat
Bartosz Matras
4.0
5.0
LUMP/4157.148
1777Magdalena Głombińska
Włodzimierz Andrejew
2.0
11.0
MA
LD
MP/4157.127
1811Jerzy Gładysz
Lech Warężak
12.0
9.0
DSDS/6856.977
1937Krzysztof Bieniek
Fryderyk Woźniak
0.0
0.0
KP
KP/29556.946
2098Jarosław Roszczenko
Jan Ciulkin
2.5
4.0
PDPD/14156.846
212Janusz Pawlicki
Thomas Berg
5.0
0.0
DSDS/6856.455
22103Marek Niedbach
Grzegorz Panek
3.0
2.5
SLSL/5356.055
2315Franciszek Zarzecki
Marek Bałdysz
13.0
13.0
DSDS/6855.994
2412Wojciech Skonieczny
Piotr Klubiński
5.0
9.0
DSDS/6855.824
2596Robert Barankiewicz
Andrzej Prasalski
1.0
7.0
LD
PD
PD/14155.623
26110Helena Gołębiowska
Jacek Czaja
1.5
4.0
SLSL/5355.383
27105Marzena Ropska
Zbigniew Mącior
5.0
18.0
SLSL/5355.263
2873Anna Chudy
Andrzej Chudy
0.0
0.0
DSMP/4155.003
2997Feliks Babiracki
Sławomir Olszewski
2.5
2.0
PDPD/14154.943
307Ryszard Nowak
Teresa Szul-Nowak
13.0
13.0
DSDS/6854.923
31115Jan Pudlik
Marek Nicieja
9.0
5.0
SLSL/5354.403
3279Jadwiga Bakalarska
Mariusz Bakalarski
1.5
1.5
SLMP/4154.373
3310Henryk Nowiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/6854.063
3466Krzysztof Ziewacz
Jarosław Chłądowicz
5.0
0.0
MP
DS
MP/4154.043
35117Zofia Rożniatowska
Henryk Bulanda
4.0
2.5
SLSL/5353.903
3683Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OPOP/10553.693
3786Adrian Bakalarz
Aleksy Swoboda
5.0
7.0
SLOP/10553.652
3833Janusz Chojnowski
Mirosław Jackiewicz
0.0
0.0
KPKP/29553.042
3953Jan Pajor
Ryszard Maras
4.0
4.0
LDLD/11952.822
4089Artur Głowacki
Tadeusz Kois
1.5
1.5
SLOP/10552.742
41114Tadeusz Parylak
Janusz Szwajkosz
5.0
3.0
SLSL/5352.542
4219Elżbieta Czerwińska
Włodzimierz Żurawicz
2.0
3.0
KPKP/16052.382
4350Czesław Pawłosik
Mirosław Andrzejczak
3.0
3.0
LDLD/11952.382
4423Dariusz Borysow
Maciej Miciński
5.0
0.0
KP
 
KP/16052.322
4518Andrzej Pliszczyński
Wojciech Lubas
5.0
5.0
DSDS/6852.172
46113Janusz Skirło
Jarosław Cyrankiewicz
2.0
2.0
SLSL/5351.982
4780Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
2.0
2.0
PMMP/4151.942
48100Jan Bojaryn
Andrzej Raczkowski
5.0
5.0
PDPD/14151.852
49102Janusz Galewski
Stanisław Pochodowicz
4.0
5.0
PDPD/14151.471
5028Justyna Graniczny
Przemysław Kacprzak
2.0
3.0
KPKP/16051.411
5127Bogdan Bródka
Paweł Łęcki
4.0
3.0
KPKP/16051.141
52104Sławomir Lasota
Maciej Adamski
1.0
0.0
SL
SL/5350.971
5375Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4150.941
5413Jan Marcinkowski
Marcin Marcinkowski
4.0
0.5
DSDS/6850.921
5559Danuta Mazalewska
Wiktor Szłapacki
0.0
0.0
ZPMP/4150.551
5642Wiesław Sturgulewski
Andrzej Sturgulewski
0.0
0.0

KP
KP/29550.521
579Andrzej Litwiński
Lech Kostecki
5.0
5.0
DSDS/6850.481
586Aleksander Skorupa
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSDS/6850.411
5941Gerard Bełkowski
Jerzy Machura
0.0
0.0
KP/29550.401
60112Zbigniew Durczyński
Tomasz Skowron
2.0
2.0
SLSL/5350.36
6136Kazimierz Wrzesiński
Krzysztof Dzierżak
0.0
0.0
KP/29550.33
6270Bogusław Chomentowski
Andrzej Rączaszek
5.0
1.0
MA
SL
MP/4150.00
6387Jerzy Ujma
Aleksander Sejud
12.0
9.0
OPOP/10549.93
6471Krystyna Fryszkowska
Jadwiga Pętlak
1.5
6.0
MA
AUS
MP/4149.79
65107Korneliusz Kempa
Dariusz Potuszyński
3.0
3.0
SLSL/5349.69
668Bohdan Mazur
Sammy Bałdysz
13.0
4.0
DSDS/6849.08
67106Julian Lassota
Edmund Gabryś
12.0
5.0
SLSL/5349.03
6856Andrzej Tybura
Zygmunt Pasterski
5.0
0.0
LDLD/11948.88
6940Zbigniew Ehlert
Robert Kamiński
5.0
4.0
KPKP/29548.18
7017Janusz Staniów
Maciej Grodzki
5.0
5.0
DSDS/6848.10
7199Stanisław Lisowski
Bogusław Kozakiewicz
4.0
0.0
PDPD/14148.07
7291Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
2.5
4.0
OPOP/10547.93
7367Anna Bułat
Piotr Wowkonowicz
2.5
11.0
MP
WP
MP/4147.91
74120Wojciech Wnętrzak
Janusz Jabłoński
2.0
2.0
SLSL/5347.83
755Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
4.0
DSDS/6847.59
7634Marian Piasecki
Ewa Krakówka
0.0
1.0

KP
KP/29547.50
7754Karol Pokorski
Paweł Babecki
7.0
4.0
LDLD/11947.14
784Adam Marcinowski
Piotr Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/6847.02
7968Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPMP/4146.93
80111Anna Wszelaczyńska
Jan Wszelaczyński
0.0
0.0
SL/5346.78
8146Marek Nicewicz
Janusz Kurkowski
0.0
1.0
KPKP/29546.65
8290Jerzy Morstyn
Jerzy Paszylk
0.0
0.0
OP/10546.64
8324Andrzej Sekuła
Lech Borzęcki
7.0
1.5
KPKP/16046.48
8414Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
2.5
2.5
DSDS/6845.85
8594Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
4.0
5.0
PDPD/14145.77
8638Krzysztof Bonowicz
Bolesław Radko
1.5
1.0
KPKP/29545.74
8725Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
 
KP/16045.40
88108Zdzisław Krzemiński
Tomasz Gąsior
12.0
0.0
SLSL/5345.08
8932Jacek Kostrzewski
Paweł Piasecki
0.0
0.0
KP
KP/29545.02
9092Tadeusz Kuc
Eugeniusz Urbańczyk
0.0
0.0
OP/10544.68
9184Maria Morstyn
Leszek Uryga
0.0
0.0
OP/10544.57
9293Roman Kruk
Mirosław Hryszko
7.0
5.0
PDPD/14144.49
9378Bogdan Lipiński
Leszek Piwowarski
0.0
0.0
ZP
MA
MP/4143.69
9485Agnieszka Pietrzyk
Krzysztof Góra
4.0
7.0
OPOP/10543.63
9581Henryk Borowiński
Kazimierz Donder
4.0
0.0
SL
OP/10543.51
9649Bogusław Świeżawski
Sławomir Pawłowski
0.5
1.0
LDLD/11943.24
9726Adam Szmidt
Ryszard Kuczewski
0.0
0.0
KP/16043.23
9863Bronisława Sroczyńska
Adam Rydz
0.0
2.0
DS
SW
MP/4142.93
9931Marta Nowacka
Stanisław Młodziankiewicz
0.0
0.0
KP/29542.49
1003Szymon Armata
Adam Jasiak
0.5
0.0
DSDS/6842.41
10145Wiesław Kosiorek
Jerzy Jankowski
0.0
0.0
KPKP/29542.10
10264Elżbieta Wodzińska
Zbigniew Poźniak
2.0
0.0
MAMP/4141.98
10355Ryszard Zawadzki
Sławomir Pilarski
0.5
0.5
LDLD/11941.86
10443Andrzej Kita
Janusz Strześniewski
0.0
0.0
KP/29541.50
10560Elżbieta Brewińska
Jacek Sroczyński
0.0
0.0
MA
DS
MP/4141.32
106119Grażyna Bremer
Jacek Kamiński
0.0
1.0

SL
SL/5341.17
10716Sławomir Zagórski
Janusz Piernikowski
2.5
7.0
DSDS/6840.93
10820Maja Pruchniewska
Kazimierz Imbra
0.0
0.0
KP/16040.88
109101Stefan Kopyt
Michał Bobrykow
3.0
3.0
PDPD/14140.80
11062Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MAMP/4140.76
1111Wiktor Hamberger
Ryszard Rosikiewicz
0.5
0.5
DSDS/6840.55
11251Zdzisław Majer
Adam Zaczek
2.5
2.0
LDLD/11940.27
11361Irena Wilczyńska
Marek Jaroszkiewicz
0.0
2.0
MAMP/4140.16
114109Krystyna Wizor
Lesław Połowczuk
0.0
0.0
SL/5340.04
11565Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.0
MPMP/4138.82
11629Krzysztof Kochanowski
Joanna Kochanowska
0.0
0.0
KP/29537.59
117118Elżbieta Król
Krzysztof Bero
0.0
0.0
SL/5337.46
11839Zygmunt Bartoszewski
Wacław Humienny
0.0
0.0
KP/29537.05

Statystyka ośrodków...