Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 23 lutego 2017

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
131Przemysław Zawada
Kamil Nowak
17.0
9.0
LB
MA
MP/1373.6057.0211
26Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6748.3911
315Piotr Marcinowski
Maciej Bielawski
7.0
11.0
DS
KP
DS/673.6046.2010
410Lech Warężak
Piotr Klubiński
9.0
9.0
DSDS/6742.639
555Sławomir Piechocki
Jerzy Nowak
7.0
12.0
LB
WP
WP/24739.188
656Marcin Woźniak
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/24738.847
746Witold Szczepaniak
Hieronim Nowacki
5.0
5.0
WPWP/24736.507
811Maciej Dorabiała
Piotr Kulesza
9.0
5.0
DSDS/673.6036.376
953Adam Peszke
Zofia Mikołajczyk
4.0
4.0
WPWP/24735.345
1019Wojciech Skonieczny
Sammy Bałdysz
5.0
4.0
DSDS/673.6032.984
1124Jakub Patreuha
Artur Winkler
3.0
9.0
DSDS/7230.134
1214Kamila Kukuła
Piotr Ilczuk
4.0
18.0
DS
WP
DS/673.6029.863
1325Patryk Patreuha
Marian Kupnicki
3.0
17.0
DS
WP
DS/7229.753
1436Wacław Sypień
Jarosław Jurkiewicz
5.0
12.0
MP
PK
MP/1373.6028.642
1526Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/7227.552
1647Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
1.5
2.0
WPWP/24722.782
1742Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/24722.022
1812Janusz Drozdowski
Sławek Robel
12.0
5.0
DS
KP
DS/673.6021.452
1943Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Knapik
12.0
5.0
WPWP/24715.292
2050Zenon Torzyński
Piotr Biderman
0.5
3.0
WPWP/24715.262
2152Lidia Gapińska
John Catlow
1.0
1.5
WPWP/24714.112
2220Tomasz Struzik
Mariusz Kowalczyk
5.0
5.0
DSDS/6712.441
2340Lech Kozłowski
Stefan Bentkowski
1.5
1.5
MPMP/1373.6011.061
2423Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
5.0
4.0
DSDS/7210.751
2548Stanisław Majchrzycki
Barbara Kaiser
0.0
0.0
NZWP/2478.451
2638Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
5.0
5.0
MPMP/1373.608.221
2722Marek Drecki
Tadeusz Kowalik
7.0
5.0
DSDS/725.681
2813Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/673.604.191
2954Marek Szukała
Zofia Szczerkowska
19.0
2.5
WPWP/2473.45
3034Waldemar Guła
Maciej Rodzaj
5.0
7.0
MPMP/1373.602.42
3133Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
5.0
MPMP/1373.60-3.26
3232Krzysztof Jakubas
Andrzej Pietrucha
3.0
7.0
MPMP/1373.60-3.70
337Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/67-6.03
3445Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/247-6.49
3529Jerzy Stępień
Zbigniew Świderek
4.0
3.0
MPMP/1373.60-6.63
3657Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
4.0
4.0
WPWP/247-10.53
3737Marek Surmiak
Adam Dmochowski
5.0
5.0
MPMP/1373.60-13.85
382Aleksander Czajka
Marcin Pastudzki
7.0
2.5
DSDS/67-15.73
3916Tomasz Koźlecki
Marek Bałdysz
4.0
13.0
DSDS/673.60-16.15
409Ryszard Rolka
Sławomir Zagórski
5.0
2.5
DSDS/67-16.22
4130Ryszard Skotarski
Adam Krysa
12.0
9.0
MPMP/137-16.49
424Elżbieta Niewiadomska
Anna Jankowska
1.5
2.5
DSDS/67-16.78
433Aleksander Skorupa
Henryk Masłowski
5.0
4.0
DSDS/67-16.87
4428Edward Boguta
Janusz Kozioł
4.0
2.0
DSDS/72-19.44
4544Barbara Podgórska
Małgorzata Zielonacka
4.0
2.0
WPWP/247-27.11
4639Sławomir Reising
Robert Mostek
3.0
4.0
MPMP/1373.60-27.45
4741Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
1.5
WPWP/247-28.78
4849Małgorzata Węglewska
Irena Wolska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/247-30.47
4918Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
3.0
5.0
DSDS/673.60-33.33
508Andrzej Suchodolski
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/67-34.82
5117Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
4.0
4.0
DSDS/673.60-35.88
5227Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DSDS/72-37.73
5321Piotr Rapacki
Stanisław Horochowski
1.5
0.5
DSDS/72-46.70
541Wojciech Szałapak
Marek Filak
3.0
0.0
DSDS/67-50.31
5558Jerzy Wilczek
Jerzy Bajka
3.0
5.0
WPWP/247-61.15
5651Zdzisław Pajtek
Roman Wojciechowski
0.0
0.0
NZWP/247-87.87

Statystyka ośrodków...