Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 16 lutego 2017

Wyniki z 9 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
1102Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
13.0
WP
LB
WP/2523.6060.6915
257Adam Pigulski
Łukasz Kasperczyk
2.0
1.0
DS
MP
MP/4151.1715
317Katarzyna Dufrat
Maciej Bielawski
13.0
11.0
MA
KP
DS/6750.4614
453Kacper Kuflowski
Kamil Liszka
1.5
0.0
MPMP/4148.4214
510Marcin Baj
Anna Jankowska
4.0
2.5
DSDS/6744.7113
668Marek Bukowski
Józef Grewling
5.0
7.0
WPWP/1203.6043.1413
715Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
4.0
5.0
DSDS/6742.3112
845Maciej Rodzaj
Kazimierz Banek
7.0
7.0
MPMP/13741.1111
986Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
5.0
11.0
WPWP/2472.4041.0811
10112Mieczysław Frąckowiak
Daniel Mrugała
3.0
0.5
WPWP/2923.6039.0610
11106Andrzej Hołówko
Tadeusz Biernat
1.0
2.5
DSWP/2923.6038.3110
1270Janusz Jędrzejewski
Grzegorz Samol
4.0
4.0
WPWP/1203.6037.489
1329Marian Kupnicki
Jakub Patreuha
17.0
3.0
WP
DS
DS/723.6035.699
1433Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MAMA/583.6032.658
1534Piotr Józefaciuk
Waldemar Kostrzewa
3.0
4.0
MAMA/583.6031.268
1636Daniel Wacławek
Włodzimierz Rutkowski
2.0
3.0
MAMA/583.6030.527
1738Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/583.6030.437
1821Bartosz Macioł
Szymon Ostrowski
0.0
0.0
DSDS/723.6030.216
1960Marcin Kuflowski
Paweł Świątkowski
4.0
0.0
MP
DS
MP/4129.996
2098Rafał Junik
Janusz Przybysz
7.0
9.0
WP
KP
WP/2523.6029.655
2142Błażej Krawczyk
Maciej Grabiec
5.0
5.0
MPMP/13729.275
222Aleksander Skorupa
Henryk Masłowski
5.0
4.0
DSDS/6727.104
2393Wiesław Hilbrecht
Jarosław Hilbrecht
5.0
7.0
WPWP/2523.6026.713
2459Michał Stasik
Maciej Racewicz
0.5
1.5
MP
DS
MP/4126.293
2596Tadeusz Bryła
Adam Piszczek
0.5
1.5
WPWP/25224.943
2691Jerzy Stypiński
Janusz Wygowski
3.0
9.0
WPWP/2523.6022.893
2783Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Knapik
12.0
5.0
WPWP/24722.343
2876Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/2472.4022.103
2985Zofia Szczerkowska
Bogumiła Jakubowska
2.5
2.5
WPWP/2472.4021.783
3027Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DSDS/723.6021.383
31111Tomasz Klimczak
Remigiusz Kaźmierczak
2.5
3.0
DSWP/2923.6017.823
32105Zdzisława Zabłocka
Dariusz Pannek
2.5
2.5
DSWP/2923.6016.453
3384Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
1.5
1.5
WPWP/2472.4015.893
3454Maciej Betliński
Aleks Bokat
0.0
0.0
DS
 
MP/4115.382
3550Zbigniew Świderek
Jerzy Stępień
3.0
4.0
MPMP/13715.072
3673Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/2472.4014.962
3712Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/6714.622
3874Elżbieta Kamińska
Małgorzata Kamińska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/24714.572
3913Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DSDS/6714.442
4039Adam Łaszczotko
Janusz Tomaszczuk
4.0
2.0
MAMA/583.6013.902
4162Arkadiusz Pohl
Stefan Gronowski
1.0
0.0
WPWP/1203.6013.032
4249Marek Surmiak
Adam Dmochowski
5.0
5.0
MPMP/13712.062
4361Łukasz Lis
Tomasz Mielcarek
2.5
3.0
WPWP/1203.6011.942
4466Andrzej Kot
Marek Juszczak
2.0
5.0
WPWP/1203.6011.122
451Aleksander Czajka
Marcin Pastudzki
7.0
2.5
DSDS/679.151
46116Józef Sławenta
Mirosław Powązka
5.0
3.0
DSWP/2928.441
4780Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WPWP/2472.408.171
4895Tomasz Pawłowski
Andrzej Malenta
1.0
5.0
WPWP/2523.608.061
4925Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/723.607.961
5020Włodzimierz Szczepanik
Mariusz Kowalczyk
11.0
5.0
DSDS/677.871
5199Paweł Sosnowski
Ryszard Sawicki
4.0
5.0
WPWP/2523.607.051
5287Zofia Bałdysz
Tadeusz Dziadykiewicz
4.0
0.0
DS
WP
WP/2472.406.001
53104Grzegorz Więcek
Janusz Kościelny
3.0
9.0
DS
WP
WP/2923.605.311
549Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/675.191
55115Ryszard Wojtala
Roman Żyto
3.0
4.0
DSWP/2924.201
5632Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/583.601.75
5778Jerzy Stefanowski
Jerzy Rodziewicz
4.0
4.0
WPWP/2472.400.59
583Piotr Klubiński
Sławomir Zagórski
9.0
2.5
DSDS/67-0.250.36
595Marek Filak
Wojciech Szałapak
0.0
3.0
DSDS/67-0.43
6022Patryk Patreuha
Zdzisław Patreuha
3.0
4.0
DSDS/723.60-0.75
6197Beata Buczkowska-Linke
Waldemar Kożuchowski
3.0
4.0
WPWP/2523.60-0.77
6272Krzysztof Galubiński
Bernard Kurasz
1.0
2.0
WPWP/2472.40-0.87
6358Franciszek Kurlit
Sebastian Zimorski
1.5
0.0
MP
DS
MP/41-1.42
6446Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.0
MPMP/137-1.79
65107Renata Krasowska
Sławomir Krasowski
0.5
0.5
WPWP/2923.60-1.89
6628Jarosław Gram
Ryszard Suder
0.5
2.5
WP
DS
DS/723.60-1.92
6755Barbara Kozłowska
Emilia Łabuz
0.0
0.0
DSMP/41-2.79
6864Tadeusz Grewling
Wiesław Świderski
2.0
2.0
WPWP/1203.60-3.04
6967Maria Kowal
Roman Kowal
0.0
0.0
WPWP/1203.60-3.89
7063Jarosław Modlibowski
Wiesław Sierzchuła
3.0
3.0
WPWP/1203.60-4.12
71100Przemysław Maliszewski
Jan Linke
4.0
3.0
WPWP/2523.60-4.58
7216Wojciech Skonieczny
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/67-5.20
73114Artur Wójcik
Andrzej Aleksandrzak
12.0
13.0
WPWP/292-6.54
7423Roland Lippik
Jerzy Cychowski
5.0
5.0
DSDS/723.60-6.71
7577Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
2.0
2.5
WPWP/2472.40-7.06
7611Andrzej Suchodolski
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/67-7.70
7714Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DSDS/67-8.39
7841Zbigniew Szkołut
Bronisław Micek
5.0
7.0
MPMP/137-8.43
79103Mirosław Drabczyński
Andrzej Wójtowicz
2.5
2.0
DSWP/2923.60-8.88
8026Edward Boguta
Janusz Kozioł
4.0
2.0
DSDS/723.60-9.49
81109Marian Gasztych
Grzegorz Adamek
3.0
2.0
WPWP/2923.60-13.46
82101Stefan Samól
Andrzej Małdziński
3.0
4.0
WPWP/2523.60-13.57
8347Dariusz Sosin
Sławomir Reising
5.0
3.0
MPMP/137-14.11
848Jerzy Gładysz
Tomasz Struzik
12.0
5.0
DSDS/67-14.66
8571Andrzej Rudzki
Danuta Rudzka
1.0
1.0
WPWP/247-15.21
86110Tomasz Dorobek
Jerzy Ofierski
3.0
3.0
DSWP/2923.60-17.68
8781Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
1.5
WPWP/247-18.74
8844Krzysztof Jakubas
Andrzej Pietrucha
3.0
7.0
MPMP/137-18.96
8948Ryszard Skotarski
Adam Krysa
12.0
9.0
MPMP/137-22.20
9082Roman Wojciechowski
Zdzisław Tomyślak
0.0
0.0
NZWP/2472.40-24.37
9190Zbigniew Dytko
Mariusz Kłodziński
2.0
0.0
WP
WP/2523.60-26.70
9275Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.0
WPWP/2472.40-27.10
937Maciej Rochowicz
Sławek Robel
5.0
5.0
DS
KP
DS/67-29.78
944Marek Duczmal
Andrzej Gierczak
4.0
3.0
DSDS/67-31.43
9543Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
4.0
MPMP/137-32.01
9631Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
3.0
3.0
MAMA/583.60-33.12
9737Alojzy Ziółkowski
Ilona Ziółkowska
0.0
0.5
MAMA/583.60-34.09
9818Marek Bałdysz
Tomasz Koźlecki
13.0
4.0
DSDS/67-37.47
9919Dariusz Budnik
Andrzej Bojda
2.5
0.0
DSDS/67-39.84
10040Grażyna Śniadewicz
Krzysztof Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/583.60-40.90
1016Kazimierz Komorowicz
Stanisław Korona
4.0
2.5
DSDS/67-41.57
10279Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/2472.40-42.94
10324Albina Suder
Stanisław Horochowski
2.5
0.5
DSDS/723.60-43.97
104108Paweł Galuba
Jacek Śmiatacz
1.0
1.5
DSWP/2923.60-45.14
10594Romuald Bartoszko
Jan Olkowicz
5.0
4.0
WPWP/252-45.25
10651Tymoteusz Zaborowski
Michał Borek
0.0
0.0
DSMP/41-45.99
10765Tadeusz Smurawa
Mieczysław Walkowiak
2.5
1.5
WPWP/1203.60-51.65
10892Dariusz Szopieraj
Waldemar Czajkowski
3.0
1.5
WPWP/252-53.12
10952Aleksandra Rosik
Michał Banaszak
0.0
0.0
DSMP/41-57.38
11056Natalia Bień
Dominika Wielczyk
0.5
0.0
DSMP/41-63.66

Statystyka ośrodków...