Turniej na maksy

Czwartek, 16 lutego 2017

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
147Piotr Suchodolski
Stanisław Ciszewski
4.0
0.0
PMPM/27260.669
249Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
4.0
5.0
PMPM/27260.649
329Katarzyna Michałek
Tadeusz Garbacik
7.0
12.0
SL
MP
MP/10359.628
448Leszek Dybizbański
Zbigniew Dybizbański
1.5
2.0
PMPM/27259.607
530Jerzy Michałek
Wit Klapper
21.0
21.0
SLMP/10359.366
616Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/10357.936
743Marzena Banach
Wiesław Korpoliński
1.5
0.0
PM
NZ
PM/27257.915
850Kamil Puczyłowski
Grzegorz Kujawiński
1.0
0.0
WM
PM/27257.704
926Marek Dąbek
Krystian Blaut
2.5
2.5
MPMP/10357.124
1033Zdzisław Żuber
Tadeusz Książek
3.0
2.0
PKPK/5156.563
1138Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
1.5
PKPK/5156.402
1236Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5155.742
1311Wacław Gąssowski
Adam Matyasik
12.0
5.0
MPMP/10355.282
145Piotr Marudziński
Zbigniew Garlej
5.0
4.0
MAMA/8855.212
1510Sławomir Grędziński
Jerzy Sadowski
7.0
3.0
MAMA/8854.812
1631Marek Heichel
Robert Podsiadły
3.0
4.0
MPMP/10353.472
178Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
2.0
2.0
MAMA/8853.342
1819Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.0
5.0
MPMP/10352.961
1925Tytus Bisping
Aleksander Jezioro
5.0
21.0
MPMP/10352.851
209Dominik Głowacki
Przemysław Ślesicki
1.0
7.0
MAMA/8852.661
2151Piotr Polacki
Ingielewicz Jacek
1.0
0.0
PMPM/27252.471
2240Marek Szczudło
Jan Warchoł
2.0
2.5
PKPK/5151.131
2314Halina Samborek
Roman Urbański
2.0
1.0
MPMP/10350.371
2421Magdalena Lankosz
Piotr Stefanów
9.0
2.0
MPMP/10350.251
2522Dorota Gadaś
Zbigniew Przeginiak
2.5
4.0
MPMP/10350.151
267Jerzy Cichowski
Jerzy Pałysa
1.5
1.5
MAMA/8849.37
274Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
1.5

MA
MA/8849.27
2812Hanna Leskiewicz-Łazarska
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MPMP/10348.65
296Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MAMA/8848.61
3037Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
2.0

PK
PK/5148.41
3118Halina Święch
Stanisław Mierzwa
7.0
7.0
MPMP/10347.91
3246Jerzy Biesiadowski
Stanisław Modrzyński
0.0
0.5
NZ
PM
PM/27247.84
3339Wiesława Rusek
Marek Rusek
0.5
2.5
PKPK/5147.28
3435Bogdan Rojkowicz
Andrzej Janda
5.0
5.0
PKPK/5146.64
3515Zbigniew Gruszecki
Jacek Jurczyński
4.0
2.5
MPMP/10346.60
361Jacek Durski
Bogdan Ojrzyński
0.0
0.0
MA/8846.56
373Andrzej Mazur
Jan Milewski
1.0
1.0
MAMA/8845.80
3828Stanisława Szewczyk-Kozubska
Wojciech Kozubski
2.5
2.5
MPMP/10345.55
3920Krzysztof Skąpski
Bolesław Zysek
3.0
1.5
MPMP/10345.53
4052Dorota Niewińska
Waldemar Niewiński
0.0
0.0
PMPM/27245.50
4127Ewa Kwiecień
Janusz Natorski
3.0
4.0
MPMP/10345.20
4223Władysław Kaczor
Józef Barczyk
4.0
7.0
MPMP/10344.48
432Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MA/8844.36
4442Anna Krasińska
Piotr Zamiar
0.5
4.0
PMPM/27243.37
4524Maria Krasowska
Leszek Faber
4.0
2.5
MPMP/10343.21
4617Marek Pietrzak
Andrzej Kopański
2.0
3.0
MPMP/10341.64
4713Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.0
MPMP/10340.52
4845Jan Pastudzki
Wojciech Sosnowski
0.0
0.0
PM
NZ
PM/27234.86
4944Andrzej Michałowski
Leszek Szybowski
3.0
1.5
PMPM/27232.19
5034Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
3.0
PKPK/513.57

Statystyka ośrodków...