Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 9 lutego 2017

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
126Michał Mirecki
Kacper Wieczorkowski
1.0
1.5
MPMP/412.4065.679
215Bogusław Lesiecki
Kazimierz Banek
12.0
7.0
MPMP/13757.829
341Przemysław Pasiński
Bartosz Żbik
1.0
0.5
MPMP/4157.698
421Maciej Rodzaj
Waldemar Guła
7.0
5.0
MPMP/13752.627
58Zdzisław Patreuha
Jakub Patreuha
4.0
3.0
DSDS/7251.917
640Mateusz Rogala
Stanisław Ochoński
0.0
0.0
MPMP/4138.216
732Tomasz Ustrzycki
Szymon Ciosek
0.5
0.5
MPMP/412.4035.045
846Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
4.0
5.0
WPWP/2473.6033.675
947Jacek Kokociński
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/2473.6031.214
1039Hieronim Dzieślewski
Aleksander Pietrow
1.0
0.5
MPMP/4128.383
1125Aron Shindler
Mateusz Krzemyk
0.5
1.5
MPMP/412.4026.943
1236Łukasz Kasperczyk
Michał Stasik
1.0
0.5
MPMP/411.9021.172
1328Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
1.5
1.5
MPMP/412.4017.412
1420Adam Stono
Stanisław Prokuszki
11.0
3.0
PK
MP
MP/13717.222
1533Julia Grodzka
Anna Pytka
1.5
0.0
LUMP/412.4017.002
1619Tadeusz Murczek
Zbigniew Świderek
11.0
3.0
MPMP/13716.992
1752Henryk Duszyński
Stefan Żuberek
4.0
4.0
WPWP/2473.6015.602
185Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/7215.232
1916Roman Żurowski
Jerzy Stępień
0.0
4.0
 
MP
MP/13714.811
2027Szymon Superson
Michał Kuczkowski
1.5
2.0
MPMP/412.4013.031
2145Jerzy Rodziewicz
Jerzy Stefanowski
4.0
4.0
WPWP/2473.6011.981
2250Jarosław Marczewski
Mirosława Miętkiewska
2.0
2.5
WPWP/2473.6011.261
236Bronisław Tabisz
Marek Drecki
3.0
7.0
DSDS/729.671
247Marian Kupnicki
Patryk Patreuha
17.0
3.0
WP
DS
DS/729.591
2513Adam Krysa
Ryszard Skotarski
9.0
12.0
MPMP/1376.621
261Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/725.581
2734Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
0.0
0.0
MPMP/412.404.44
2831Gabriela Kroner
Laura Cichoń
0.0
0.0
MPMP/412.403.49
293Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
1.0
2.0
DSDS/720.34
3030Alicja Bigosińska
Kinga Kowal
0.0
0.5
MPMP/412.40-0.55
314Szymon Ostrowski
Bartosz Macioł
0.0
0.0
DSDS/72-2.05
3223Marek Surmiak
Bronisław Micek
5.0
7.0
MPMP/137-3.18
3348Andrzej Ostrowski
Jerzy Wilczek
2.0
3.0
WPWP/2473.60-6.09
3438Mikołaj Bogucki
Dominik Zawada
0.5
0.0
MPMP/41-9.72
3524Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.0
MPMP/137-10.44
3649Małgorzata Zielonacka
Tomasz Powęzka
2.0
1.5
WPWP/2473.60-12.76
3710Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
0.5
1.0
DSDS/72-15.16
3853Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/2473.60-19.60
3922Andrzej Broda
Sławomir Reising
12.0
3.0
MPMP/137-19.92
402Jan Kulczycki
Piotr Rapacki
1.5
1.5
DSDS/72-22.62
4117Błażej Krawczyk
Maciej Grabiec
5.0
5.0
MPMP/137-24.11
4211Krzysztof Jakubas
Andrzej Pietrucha
3.0
7.0
MPMP/137-24.12
4342Sofiya Berestovska
Marcin Dworak
0.0
0.0
MPMP/41-24.14
4414Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
4.0
MPMP/137-26.49
4518Andrzej Kuchta
Mirosław Jastrząb
2.0
2.0
MPMP/137-28.41
4612Zbigniew Szkołut
Stefan Bentkowski
5.0
1.5
MPMP/137-29.41
4729Kamil Liszka
Marcel Fabiańczyk
0.0
0.0
MPMP/412.40-31.68
4851Włodzimierz Matłoka
Bernard Kurasz
0.0
2.0
NZ
WP
WP/2473.60-32.88
499Edward Boguta
Janusz Kozioł
4.0
2.0
DSDS/72-52.49
5037Agata Warunek
Anna Basiura
0.0
0.0
MPMP/412.40-67.24
5144Wiktor Cupiał
Filip Suwada
0.0
0.0
MPMP/41-69.41
5235Szymon Znaniewski
Wojciech Starzyk
0.0
0.0
MPMP/412.40-95.02

Statystyka ośrodków...