Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 2 lutego 2017

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
149Michał Diak
Łukasz Bielejewski
1.0
1.5
WPWP/2702.4059.418
248Łukasz Józkowiak
Mikołaj Jankowski
0.5
1.0
WPWP/2702.4057.958
334Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Marcin Dobrowolski
11.0
5.0
WP
MA
WP/2472.4054.227
42Patryk Patreuha
Zdzisław Patreuha
3.0
4.0
DSDS/723.6044.666
53Marian Kupnicki
Jakub Patreuha
17.0
3.0
WP
DS
DS/723.6038.216
628Krzysztof Galubiński
John Catlow
1.0
1.5
WPWP/2472.4036.465
714Adam Krysa
Wacław Sypień
9.0
5.0
MPMP/1373.6036.154
815Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/1373.6035.844
96Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
5.0
7.0
DSDS/723.6034.313
1039Adam Zalwowski
Jan Sibilski
0.0
5.0
WPWP/27032.042
1122Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.0
MPMP/1373.6031.192
1218Robert Mostek
Jerzy Wielgus
4.0
3.0
MPMP/1373.6027.942
1341Maria Banaszkiewicz
Justyna Zielniewicz
0.5
0.0
WPWP/2702.4026.302
1438Karol Maćkowiak
Konstanty Kordas
1.0
1.0
WPWP/2702.4025.732
1542Igor Nowak
Stanisław Brzuska
0.0
0.0
WPWP/2701.7825.402
165Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/723.1823.101
1750Jan Cieśliński
Patryk Morawski
1.0
1.5
WPWP/2702.4022.631
1826Henryk Duszyński
Stefan Żuberek
4.0
4.0
WPWP/2472.4019.251
1924Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/2472.4017.991
2025Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
4.0
4.0
WPWP/2472.4017.101
219Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DSDS/723.6013.501
2212Jerzy Stępień
Zbigniew Świderek
4.0
3.0
MPMP/13711.551
2331Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/2472.4010.311
2421Sławomir Reising
Andrzej Broda
3.0
12.0
MPMP/1373.607.821
2547Aleksandra Borowczyk
Alicja Kaczmarek
0.0
0.0
WPWP/2701.984.14
2644Krzysztof Wróblewski
Andrzej Aleksandrzak
0.0
13.0
WPWP/2703.63
2743Jakub Kozak
Kajetan Gościański
1.0
0.5
WPWP/2702.403.48
2823Piotr Czarnecki
Michał Zimpel
1.5
1.5
WPWP/2472.402.66
294Ryszard Suder
Albina Suder
2.5
2.5
DSDS/723.60-4.19
3036Małgorzata Zielonacka
Tomasz Powęzka
2.0
1.5
WPWP/2472.40-4.97
3132Zdzisław Tomyślak
Roman Wojciechowski
0.0
0.0
NZWP/2472.40-11.55
3230Waldemar Nowak
Hieronim Nowacki
4.0
5.0
WPWP/2472.40-14.74
3333Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WPWP/2472.40-15.29
3419Kazimierz Szkołut
Ziemowit Sacha
5.0
1.0
MPMP/1373.60-16.24
3511Krzysztof Ziewacz
Michał Kuczkowski
5.0
2.0
MPMP/1373.60-16.58
3620Tadeusz Murczek
Zbigniew Szkołut
11.0
5.0
MPMP/1373.60-16.71
3716Krzysztof Jakubas
Andrzej Pietrucha
3.0
7.0
MPMP/1373.60-21.81
3846Szymon Graś
Ewa Morawska
0.0
0.0
WP/2702.19-26.28
391Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.0
DSDS/723.60-27.23
4027Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/2472.40-31.94
4140Marcel Szydłowski
Mateusz Tomaszewski
0.0
0.0
WPWP/2702.40-32.42
4252Józef Bugajewski
Fryderyk Józefowski
0.0
0.0
WPWP/2701.15-32.93
438Dorota Kwintkiewicz
Ewa Sokolińska
2.5
0.0
DSDS/723.18-38.37
4413Adam Dmochowski
Roman Żurowski
5.0
0.0
MP
MP/1373.60-43.15
4535Stanisław Majchrzycki
Barbara Kaiser
0.0
0.0
NZWP/2472.40-48.29
467Janusz Kozioł
Edward Boguta
2.0
4.0
DSDS/723.60-51.21
4751Jerzy Kostański
Mateusz Czerwiński
0.0
0.0
WP/2702.40-60.73
4845Magdalena Pawlak
Maria Niklaus
0.0
0.0
WP/2702.19-79.87

Statystyka ośrodków...