Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 26 stycznia 2017

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
143Edmund Gabryś
Filip Szota
5.0
0.5
SLSL/5366.3010
22Michał Wittenbeck
Katarzyna Dufrat
7.0
13.0
DS
MA
DS/6764.6510
332Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
3.0
12.0
MP
PK
MP/13763.749
451Włodzimierz Kwiatkowski
Witold Szczepaniak
12.0
5.0
WPWP/24755.668
55Janusz Drozdowski
Piotr Marcinowski
12.0
7.0
DSDS/6748.477
621Marian Kupnicki
Patryk Patreuha
17.0
3.0
WP
DS
DS/7242.597
74Tomasz Struzik
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DSDS/6742.396
838Wojciech Wnętrzak
Janusz Jabłoński
2.0
2.0
SLSL/5340.545
927Maciej Rodzaj
Waldemar Guła
7.0
5.0
MPMP/13738.534
1025Adam Krysa
Ryszard Skotarski
9.0
12.0
MPMP/13737.934
1120Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/7236.303
1250Janusz Kopras
Tadeusz Dziadykiewicz
3.0
0.0
WPWP/24732.412
138Piotr Kulesza
Tomasz Koźlecki
5.0
4.0
DSDS/6731.012
1431Robert Mostek
Jerzy Wielgus
4.0
3.0
MPMP/13730.022
1522Zdzisław Patreuha
Jakub Patreuha
4.0
3.0
DSDS/7229.692
1639Krystyna Wizor
Lesław Połowczuk
0.0
0.0
SL/5327.802
1729Leszek Gabriel
Kazimierz Banek
7.0
7.0
MPMP/13720.532
1836Jarosław Dębicki
Zdzisław Nowak
5.0
4.0
SWMP/13717.662
1930Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/13717.292
2037Zdzisław Krzemiński
Jerzy Całka
12.0
1.5
SLSL/5314.201
2148Tomasz Powęzka
Małgorzata Zielonacka
1.5
2.0
WPWP/2479.101
2235Zbigniew Szkołut
Kazimierz Szkołut
5.0
5.0
MPMP/1378.691
231Lilianna Szatańska
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
DSDS/678.321
247Mariusz Kowalczyk
Kamila Kukuła
5.0
4.0
DSDS/674.711
2546Jerzy Gzieło
Bogusław Przybysz
0.5
1.0
SLSL/532.611
2618Edward Boguta
Janusz Kozioł
4.0
2.0
DSDS/720.891
2741Stefania Bujdo
Stanisław Bujdo
2.0
3.0
SLSL/53-0.58
289Zdzisław Malkiewicz
Sławomir Zagórski
3.0
2.5
DSDS/67-3.91
2912Lech Warężak
Piotr Klubiński
9.0
9.0
DSDS/67-0.25-11.40
3017Ryszard Wodziński
Bronisław Tabisz
2.5
3.0
DSDS/72-11.87
3111Jarosław Chłądowicz
Anna Jankowska
0.0
2.5
DSDS/67-16.56
3245Bogdan Tarnawski
Janusz Zagała
1.0
1.0
SLSL/53-16.85
3333Wacław Sypień
Jarosław Jurkiewicz
5.0
12.0
MP
PK
MP/137-17.04
3452Małgorzata Węglewska
Irena Wolska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/247-20.48
3534Adam Dmochowski
Roman Żurowski
5.0
0.0
MP
MP/137-21.40
363Wojciech Szałapak
Marek Filak
3.0
0.0
DSDS/67-21.47
3713Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DSDS/67-23.73
3816Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.0
0.5
DSDS/72-25.84
3910Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/67-27.54
4024Andrzej Pietrucha
Krzysztof Jakubas
7.0
3.0
MPMP/137-33.46
4123Krzysztof Ziewacz
Michał Kuczkowski
5.0
2.0
MPMP/137-34.73
4219Jan Kulczycki
Eugeniusz Swendrowski
1.5
1.0
DSDS/72-35.57
4315Piotr Rapacki
Władysław Możdżen
1.5
0.0
DS
 
DS/72-36.18
4449Stanisław Majchrzycki
Barbara Kaiser
0.0
0.0
NZWP/247-36.35
4540Elżbieta Król
Krzysztof Bero
0.0
0.0
SL/53-36.95
4642Anna Wszelaczyńska
Jan Wszelaczyński
0.0
0.0
SL/53-37.18
4726Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MPMP/137-40.98
4814Sławek Robel
Wojciech Skonieczny
5.0
5.0
KP
DS
DS/67-44.57
4947Elżbieta Kamińska
Małgorzata Kamińska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/247-45.15
506Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DSDS/67-50.62
5144Jacek Kamiński
Jewgienij Raev
1.0
0.0
SL
SL/53-59.89
5228Jarosław Nowak
Zbigniew Maj
0.0
0.0
MP/137-86.78

Statystyka ośrodków...