Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 19 stycznia 2017

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
185Paweł Sosnowski
Ryszard Sawicki
4.0
5.0
WPWP/25260.1414
26Janusz Drozdowski
Sławomir Zagórski
12.0
2.5
DSDS/673.6052.5014
373Andrzej Kędzierski
Piotr Stanikowski
5.0
2.5
WPWP/24750.3713
424Jakub Patreuha
Marian Kupnicki
3.0
17.0
DS
WP
DS/7248.7512
598Tomasz Klimczak
Remigiusz Kaźmierczak
2.5
3.0
DSWP/29247.6412
687Beata Buczkowska-Linke
Waldemar Kożuchowski
3.0
4.0
WPWP/25247.4111
755Jarosław Lubczyński
Jacek Kokociński
5.0
5.0
WPWP/24746.2511
82Michał Wittenbeck
Katarzyna Dufrat
7.0
13.0
DS
MA
DS/673.6038.7710
935Wacław Sypień
Jarosław Jurkiewicz
5.0
12.0
MP
PK
MP/13738.3910
1050Arkadiusz Pohl
Stefan Gronowski
1.0
0.0
WPWP/1203.6038.309
1170Andrzej Rudzki
Danuta Rudzka
1.0
1.0
WPWP/2472.4038.228
1258Olech Bestrzyński
Paweł Fiebig
13.0
0.0
WPWP/24736.238
1311Ryszard Rolka
Anna Jankowska
5.0
2.5
DSDS/673.6034.347
1472Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
1.5
2.0
WPWP/2472.4031.357
1596Janusz Kościelny
Piotr Walczak
9.0
21.0
WPWP/29231.356
1634Bronisław Micek
Dariusz Sosin
7.0
5.0
MPMP/13730.145
1782Wiesław Hilbrecht
Jarosław Hilbrecht
5.0
7.0
WPWP/25229.725
1825Patryk Patreuha
Zdzisław Patreuha
3.0
4.0
DSDS/7229.174
1929Ryszard Skotarski
Adam Krysa
12.0
9.0
MPMP/13728.694
2089Tomasz Freitag
Piotr Kobyłka
5.0
4.0
WPWP/29227.303
2127Maciej Rodzaj
Waldemar Guła
7.0
5.0
MPMP/13725.893
2266Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/2472.4024.503
233Aleksander Czajka
Marian Szymonowicz
7.0
11.0
DSDS/672.1023.063
2476Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
13.0
WP
LB
WP/25222.353
2567Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.0
WPWP/24721.793
2660Zenon Torzyński
Piotr Biderman
0.5
3.0
WPWP/2472.4021.483
274Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
3.0
5.0
DSDS/673.6019.893
2851Michał Politowski
Stanisław Krzyżanowski
1.5
3.0
WPWP/1203.6018.662
2947Jan Ziółkiewicz
Wojciech Nowaczkiewicz
0.0
0.0
WPWP/1203.6018.032
3071Piotr Surdyk
Andrzej Ostrowski
2.5
2.0
WPWP/2472.4017.042
3119Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/7215.752
329Tomasz Koźlecki
Sławek Robel
4.0
5.0
DS
KP
DS/673.6014.572
3341Marek Bukowski
Józef Grewling
5.0
7.0
WPWP/1203.6013.982
3432Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
3.0
MPMP/13713.772
3575Radzisław Oczkowicz
Sebastian Nowak
4.0
2.5
WPWP/25213.412
3677Romuald Bartoszko
Rafał Junik
5.0
7.0
WPWP/25212.462
3759Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
2.0
2.5
WPWP/24710.912
3840Leszek Gabriel
Kazimierz Banek
7.0
7.0
MPMP/1379.321
3981Janusz Wygowski
Jan Olkowicz
9.0
4.0
WPWP/2527.251
4063Witold Szczepaniak
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/2472.406.911
4142Tadeusz Grewling
Wiesław Świderski
2.0
2.0
WPWP/1203.606.181
4283Jerzy Stypiński
Tomasz Solarski
3.0
3.0
WPWP/2525.001
4320Bronisław Tabisz
Ryszard Wodziński
3.0
2.5
DSDS/723.511
448Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/673.602.381
4544Tomasz Cieśla
Andrzej Fiedosiuk
1.5
1.5
WPWP/1203.601.261
4690Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
4.0
12.0
WPWP/292-0.811
4739Ziemowit Sacha
Kazimierz Szkołut
1.0
5.0
MPMP/137-2.211
4894Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
13.0
12.0
WPWP/292-2.72
4930Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MPMP/137-3.09
5012Marek Filak
Wojciech Szałapak
0.0
3.0
DSDS/673.35-3.13
5117Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/673.60-3.40
5223Janusz Kozioł
Edward Boguta
2.0
4.0
DSDS/72-4.90
5356Jerzy Rodziewicz
Jerzy Stefanowski
4.0
4.0
WPWP/2472.40-5.07
5433Andrzej Kuchta
Mirosław Jastrząb
2.0
2.0
MPMP/137-5.30
5531Michał Kuczkowski
Krzysztof Ziewacz
2.0
5.0
MPMP/137-6.05
5692Renata Krasowska
Sławomir Krasowski
0.5
0.5
WPWP/292-6.27
5757Lidia Suszczyńska
Janusz Suszczyński
0.0
4.0
WPWP/2472.40-6.65
5813Lilianna Szatańska
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
DSDS/673.60-6.72
5943Jan Borowiński
Waldemar Tyrakowski
0.0
0.0
WPWP/1203.60-6.98
605Mariusz Kowalczyk
Tomasz Struzik
5.0
5.0
DSDS/673.60-8.08
6118Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
4.0
5.0
DSDS/673.60-8.49
6246Zbigniew Adamski
Zbigniew Cholewiński
4.0
2.0
WPWP/1203.60-9.08
6345Łukasz Lis
Tomasz Mielcarek
2.5
3.0
WPWP/1203.60-9.54
6497Jan Kuczera
Ryszard Olenderek
7.0
12.0
WPWP/292-12.27
6521Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.0
DSDS/72-13.33
6649Bogusław Barański
Marek Juszczak
3.0
5.0
WPWP/1203.60-13.75
6748Ireneusz Budzeń
Stanisław Leciejewski
0.0
0.0
WPWP/1203.60-17.46
6828Andrzej Gałęza
Sławomir Reising
5.0
3.0
MPMP/137-19.27
6953Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/247-20.67
7015Lech Warężak
Piotr Klubiński
9.0
9.0
DSDS/672.35-20.97
7195Mirosław Powązka
Grzegorz Więcek
3.0
3.0
DSWP/292-21.76
7269Hanna Derdowska-Zimpel
Hanna Utecht
1.0
1.0
WPWP/2472.40-23.09
737Jan Biniewski
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DSDS/672.10-23.63
7454Małgorzata Węglewska
Irena Wolska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.40-26.71
7564Elżbieta Kamińska
Małgorzata Kamińska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/247-26.94
7686Dariusz Szopieraj
Waldemar Czajkowski
3.0
1.5
WPWP/252-27.26
7765Jarosław Nowak
Jerzy Wilczek
1.5
3.0
WPWP/2472.40-28.17
7891Tomasz Dorobek
Jerzy Ofierski
3.0
3.0
DSWP/292-28.59
7916Marek Duczmal
Andrzej Gierczak
4.0
3.0
DSDS/673.60-28.79
8014Stanisław Szuba
Wojciech Skonieczny
5.0
5.0
DSDS/673.60-29.18
8179Halina Rytel
Andrzej Malenta
0.0
5.0

WP
WP/252-32.09
8236Krzysztof Jakubas
Zbigniew Szkołut
3.0
5.0
MPMP/137-32.86
8393Zdzisława Zabłocka
Jacek Śmiatacz
2.5
1.5
DSWP/292-33.89
8461Maciej Masłowski
Tomasz Powęzka
1.5
1.5
WPWP/2472.40-36.49
8584Stefan Samól
Andrzej Małdziński
3.0
4.0
WPWP/252-36.89
8637Maciej Wąsowicz
Feliks Wawrzon
0.0
1.5
 
MP
MP/137-36.98
8722Piotr Rapacki
Jan Kulczycki
1.5
1.5
DSDS/72-38.35
8838Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MPMP/137-40.43
8926Ewa Sokolińska
Marek Drecki
0.0
7.0
DSDS/72-40.60
9080Zbigniew Dytko
Mariusz Kłodziński
2.0
0.0
WP
WP/252-41.32
9168Piotr Tyranowski
Stefan Żuberek
4.0
4.0
WPWP/247-45.54
9262Maciej Popelewski
Jerzy Kaniewski
0.0
0.0
NZWP/2472.40-54.52
9388Przemysław Maliszewski
Jan Linke
4.0
3.0
WPWP/252-60.19

Statystyka ośrodków...