Turniej na maksy

Czwartek, 19 stycznia 2017

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
118Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/10365.069
247Monika Suchodolska
Piotr Suchodolski
2.5
4.0
PMPM/27263.189
312Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
3.0
3.0
MAMA/8861.718
452Anna Nosalska
Robert Krawczyk
7.0
4.0
PMPM/27261.397
550Jan Koralewski
Leszek Szybowski
1.0
1.5
PMPM/27259.746
633Jarosław Dębicki
Zdzisław Nowak
5.0
4.0
SWPK/5159.066
721Dorota Gadaś
Zbigniew Przeginiak
2.5
3.0
MPMP/10357.565
84Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9457.484
924Halina Święch
Zbigniew Sagan
7.0
9.0
MPMP/10357.154
102Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
3.0
DSDS/9456.453
115Waldemar Surmacz
Janusz Oleksiak
1.5
0.0
MAMA/8856.122
1240Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
1.5
PKPK/5156.052
139Jerzy Cichowski
Witold Moreń
1.5
0.0
MAMA/8855.612
1441Jerzy Matelowski
Jan Warchoł
2.5
2.5
PKPK/5154.582
1515Tytus Bisping
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MPMP/10354.342
1629Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
7.0
MPMP/10353.772
1723Marek Pietrzak
Krystian Blaut
2.0
2.5
MPMP/10353.562
1839Andrzej Janda
Tadeusz Książek
5.0
2.0
PKPK/5153.281
1926Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MPMP/10352.631
208Dominik Głowacki
Sławomir Grędziński
1.0
7.0
MAMA/8852.021
2135Izabella Klar
Marek Rusek
2.0
2.5
PKPK/5151.461
2220Jacek Jurczyński
Jan Truniarz
2.5
1.5
MPMP/10350.981
2336Józef Turecki
Tadeusz Chmielowiec
3.0
4.0
PKPK/5150.781
2430Marek Heichel
Robert Podsiadły
3.0
4.0
MPMP/10350.711
2543Anna Krasińska
Piotr Zamiar
0.5
4.0
PMPM/27250.631
2631Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
0.0
0.0
MPMP/10349.05
2746Aleksander Górski
Sławomir Lasota
1.5
1.0
PM
SL
PM/27248.44
2819Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.0
5.0
MPMP/10348.22
2928Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/10347.84
3022Stanisława Szewczyk-Kozubska
Wojciech Kozubski
2.5
2.5
MPMP/10347.67
3116Eugeniusz Somogyi
Czesław Usarz
1.0
1.0
MPMP/10346.99
3251Mateusz Mania
Marcin Smyczyński
2.0
1.5
PMPM/27246.08
3334Dariusz Gil
Alfred Ortyl
1.0
2.0
PKPK/5146.08
3432Józef Barczyk
Władysław Kaczor
7.0
4.0
MPMP/10345.36
3510Andrzej Mazur
Jan Milewski
1.0
1.0
MAMA/8845.18
361Andrzej Malik
Piotr Wybierała
2.0
1.5
DSDS/9444.37
3738Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5144.20
3845Marzena Banach
Wiesław Korpoliński
1.5
0.0
PM
NZ
PM/27243.62
3913Ewa Kwiecień
Piotr Stefanów
3.0
2.0
MPMP/10343.57
4048Alison Nissen
Roman Rudnicki
1.5
2.0
PMPM/27243.40
4127Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
1.0
MPMP/10343.39
426Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8842.52
4349Dariusz Podfigurny
Krzysztof Przybielski
4.0
3.0
PMPM/27241.84
443Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSDS/9441.70
4544Bogdan Śnieżko
Andrzej Michałowski
0.0
3.0
PMPM/27241.68
4617Hanna Leskiewicz-Łazarska
Józef Gładysz
3.0
5.0
MPMP/10340.94
4714Zbigniew Gruszecki
Andrzej Kopański
4.0
3.0
MPMP/10340.64
4811Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
2.0
2.0
MAMA/8837.67
4942Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
2.0
NZ
PK
PK/5134.93

Statystyka ośrodków...