Turniej na maksy
Środa, 18 stycznia 2017
Wyniki z 3 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
34
Stanisław Zakrzewski
Witold Szczepaniak
13.0
5.0
WP
WP/247
64.74
8
2
31
Jacek Kokociński
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WP
WP/247
62.58
8
3
41
Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
1.0
0.5
WP
WP/247
61.94
7
4
54
Stefan Masternak
Włodzimierz Robak
5.0
2.5
WP
WP/247
61.89
7
5
1
Sławomir Rokicki
Tomasz Sułkowski
2.0
5.0
MA
MA/282
61.58
6
6
11
Piotr Bielecki
Jan Glenz
5.0
3.0
OP
OP/273
60.75
5
7
35
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
2.0
WP
WP/247
58.89
5
8
53
Michał Pabich
Piotr Stanikowski
3.0
2.5
WP
WP/247
58.68
4
9
6
Jerzy Stanaszek
Zdzisław Olszewski
0.0
4.0
MA
MA/282
57.18
4
10
51
Waldemar Bąk
Jan Sibilski
1.5
5.0
WP
WP/247
57.13
3
11
42
Jerzy Nowak
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
12.0
5.0
WP
WP/247
56.77
2
12
49
Marek Lewandowicz
Jerzy Wilczek
2.0
3.0
WP
WP/247
56.68
2
13
28
Andrzej Gruszecki
Piotr Biderman
0.0
3.0
NZ
WP
WP/247
55.69
2
14
20
Andrzej Pietrkiewicz
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
WP
LD
WP/247
55.61
2
15
38
Jerzy Bajka
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WP
WP/247
55.30
2
16
30
Jadwiga Nowak
Barbara Podgórska
11.0
4.0
WP
WP/247
54.81
2
17
32
Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
1.5
1.5
WP
WP/247
54.33
2
18
16
Leopold Przygoda
Tomasz Tapper
4.0
2.0
OP
OP/273
53.17
1
19
29
Janusz Kopras
Paweł Siwak
3.0
1.5
WP
WP/247
53.04
1
20
21
John Catlow
Krzysztof Galubiński
1.5
1.0
WP
WP/247
52.96
1
21
8
Krzysztof Sokół
Piotr Nauman
3.0
4.0
MA
MA/282
52.31
1
22
14
Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OP
OP/273
52.29
1
23
40
Stanisław Drzymała
Jan Borychowski
5.0
12.0
WP
WP/247
52.26
1
24
7
Dariusz Węgrowicz
Bogusław Dziarmaga-Działyński
5.0
4.0
MA
MA/282
51.93
1
25
47
Marek Domagała
Justyna Łaniewska
4.0
1.5
WP
WP/247
51.91
1
26
2
Filip Parol
Paweł Szymaszczyk
1.0
7.0
MA
MA/282
51.74
1
27
33
Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
3.0
2.0
WP
WP/247
51.52
28
13
Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OP
OP/273
51.31
29
46
Waldemar Nowak
Rafał Słociński
4.0
1.5
WP
WP/247
50.88
30
37
Leszek Zembrowski
Eugeniusz Dota
4.0
2.0
WP
WP/247
49.92
31
24
Mirosława Miętkiewska
Małgorzata Zielonacka
2.5
2.0
WP
WP/247
47.52
32
9
Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.0
2.0
MA
MA/282
47.43
33
19
Jerzy Stefanowski
Ryszard Nowicki
4.0
4.0
WP
WP/247
47.36
34
3
Jerzy Olszewski
Hubert Kędziorek
1.5
0.5
MA
MA/282
46.75
35
15
Barbara Larysz
Wiesław Grabowski
2.5
1.5
OP
OP/273
45.57
36
26
Sławomir Tomaszewski
Jan Sztuba
1.5
1.5
WP
WP/247
45.19
37
23
Elżbieta Kamińska
Barbara Speth
0.0
1.0
WP
WP/247
44.71
38
48
Jarosław Michalski
Dariusz Pawlak
1.5
1.5
WP
WP/247
43.75
39
36
Nina Halicka
Zdzisław Stryła
0.0
1.0
NZ
WP
WP/247
43.43
40
12
Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OP
OP/273
42.91
41
39
Paweł Fiebig
Grzegorz Piątek
0.0
0.0
WP
WP/247
41.93
45
Michalina Anioła
Krzysztof Janecki
0.5
1.0
WP
WP/247
41.93
43
10
Barbara Musiał
Andrzej Musiał
0.0
0.0
MA/282
41.91
44
18
Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
1.0
1.0
WP
WP/247
41.83
45
27
Lidia Gapińska
Lidia Suszczyńska
1.0
0.0
WP
WP/247
41.27
46
22
Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
0.0
0.5
WP
WP/247
40.71
47
17
Małgorzata Węglewska
Maciej Masłowski
0.0
1.5
WP
WP/247
40.38
48
44
Marcin Nowicki
Eugeniusz Kubiak
0.0
0.0
WP
WP/247
39.24
49
4
Bogdan Stankiewicz
Wojciech Kała
0.0
3.0
MA
MA/282
39.16
50
43
Zygfryd Banecki
Tadeusz Dziadykiewicz
4.0
0.0
WP
WP/247
38.11
51
50
Grażyna Winkler
Mariusz Winkler
0.0
0.0
NZ
WP/247
37.07
52
25
Hanna Derdowska-Zimpel
Hanna Utecht
1.0
1.0
WP
WP/247
36.94
Statystyka ośrodków...