Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 12 stycznia 2017

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
16Jakub Patreuha
Zdzisław Patreuha
3.0
4.0
DSDS/7263.179
25Marian Kupnicki
Patryk Patreuha
17.0
3.0
WP
DS
DS/7258.278
331Ryszard Skotarski
Adam Krysa
12.0
9.0
MPMP/1373.6057.048
436Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WPWP/2473.6053.007
538Zofia Mikołajczyk
Adam Peszke
4.0
4.0
WPWP/2473.6051.276
620Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/5850.725
728Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
3.0
MPMP/1373.6047.874
81Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/7232.673
921Maciej Rodzaj
Waldemar Guła
7.0
5.0
MPMP/1373.6026.042
1032Leszek Gabriel
Kazimierz Banek
7.0
7.0
MPMP/1373.6022.142
1118Bogdan Kakietek
Daniel Wacławek
5.0
2.0
MAMA/5818.412
1212Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/5817.252
133Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/7214.362
1435Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/2473.6014.032
1542Małgorzata Zielonacka
Włodzimierz Kwiatkowski
2.0
12.0
WPWP/2473.6013.171
1616Adam Łaszczotko
Janusz Tomaszczuk
4.0
2.0
MAMA/585.031
1739Andrzej Mazurek
Andrzej Latanowicz
11.0
7.0
WPWP/2473.604.901
1830Przemysław Zawada
Wojciech Paszko
17.0
7.0
LB
PK
MP/1373.604.531
1919Marek Wrocławski
Włodzimierz Rutkowski
3.0
3.0
MAMA/584.181
2013Grażyna Rzeczycka
Zbigniew Rzeczycki
0.0
0.0
MA/583.371
2124Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
5.0
PK
MP
MP/1373.603.34
2234John Catlow
Krzysztof Galubiński
1.5
1.0
WPWP/2473.600.02
234Artur Winkler
Antoni Ochot
9.0
12.0
DSDS/72-8.20
2415Alicja Rybak
Robert Michalski
2.0
3.0
MAMA/58-10.18
2523Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MPMP/1373.60-19.58
2629Renata Wajdowicz
Andrzej Hycnar
12.0
12.0
PKMP/1373.60-21.16
279Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DSDS/72-21.17
282Piotr Rapacki
Stanisław Horochowski
1.5
0.5
DSDS/72-24.89
2926Dariusz Sosin
Sławomir Reising
5.0
3.0
MPMP/1373.60-25.26
3027Zbigniew Szkołut
Krzysztof Jakubas
5.0
3.0
MPMP/137-27.32
3125Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/1373.60-31.63
3241Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/2473.60-31.72
338Jan Kulczycki
Ireneusz Ślęzak
1.5
1.0
DSDS/72-32.04
3417Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
3.0
3.0
MAMA/58-32.25
3540Jerzy Stefanowski
Jerzy Rodziewicz
3.0
4.0
WPWP/2473.60-32.94
3611Jerzy Jodełka
Waldemar Kostrzewa
4.0
4.0
MAMA/58-35.31
3714Jacek Koter
Czesław Czyżkowski
4.0
13.0
MAMA/58-35.63
3837Elżbieta Kamińska
Małgorzata Kamińska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/2473.60-39.33
397Edward Boguta
Janusz Kozioł
4.0
2.0
DSDS/72-40.66
4010Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/72-41.52

Statystyka ośrodków...