Turniej na maksy
Czwartek, 12 stycznia 2017
Wyniki z 6 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
41
Krystian Blaut
Marek Pietrzak
2.5
2.0
MP
MP/103
65.56
12
2
34
Dariusz Biedrzycki
Przemysław Ślesicki
7.0
7.0
MA
MA/88
65.02
12
3
70
Andrzej Małdziński
Janusz Wygowski
4.0
9.0
WP
WP/252
61.54
11
4
19
Michał Wittenbeck
Katarzyna Dufrat
7.0
13.0
DS
MA
DS/67
60.58
10
5
64
Stanisław Bujdo
Janusz Sibik
3.0
0.0
SL
SL/53
60.02
10
6
35
Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
1.5
MA
MA/88
59.52
9
7
6
Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
2.5
2.5
DS
DS/67
59.02
9
8
26
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DS
DS/94
57.51
8
9
33
Jerzy Cichowski
Jerzy Pałysa
1.5
1.0
MA
MA/88
56.76
7
10
75
Przemysław Maliszewski
Jan Linke
4.0
3.0
WP
WP/252
56.61
7
11
15
Jan Biniewski
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DS
DS/67
56.45
6
12
50
Halina Święch
Zbigniew Sagan
7.0
9.0
MP
MP/103
55.92
5
13
7
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DS
DS/67
55.19
5
14
58
Stefania Bujdo
Filip Szota
2.0
0.5
SL
SL/53
55.09
4
15
51
Władysław Kaczor
Stanisław Urbanowski
4.0
7.0
MP
MP/103
54.96
4
16
66
Julian Lassota
Janusz Szwajkosz
12.0
3.0
SL
SL/53
54.86
3
17
30
Sławomir Grędziński
Zbigniew Garlej
7.0
4.0
MA
MA/88
54.76
3
18
8
Andrzej Robak
Mirosław Fechner
4.0
7.0
DS
DS/67
54.58
3
19
71
Janusz Przybysz
Rafał Junik
9.0
7.0
KP
WP
WP/252
54.43
3
20
39
Robert Podsiadły
Janusz Natorski
4.0
4.0
MP
MP/103
54.23
2
21
32
Wojciech Adamkiewicz
Hilary Ślesicki
3.0
4.0
MA
WP
MA/88
53.93
2
22
13
Zdzisław Malkiewicz
Robert Łukomski
3.0
2.5
DS
DS/67
53.70
2
23
74
Jerzy Stypiński
Jan Olkowicz
3.0
4.0
WP
WP/252
53.46
2
24
17
Stanisław Szuba
Wojciech Skonieczny
5.0
5.0
DS
DS/67
53.06
2
25
10
Janusz Drozdowski
Maciej Rochowicz
12.0
5.0
DS
DS/67
53.04
2
26
3
Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
9.0
DS
DS/67
0.42
52.91
2
27
78
Piotr Solecki
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WP
WP/252
52.69
2
28
36
Jerzy Sadowski
Bogdan Jaskulski
3.0
3.0
MA
MA/88
52.69
2
29
63
Anna Stelmach
Zdzisław Krzemiński
0.0
12.0
SL
SL/53
52.42
2
30
49
Stanisław Jaros
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MP
MP/103
52.38
1
31
37
Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SL
MP/103
52.37
1
32
11
Aleksander Czajka
Marian Szymonowicz
7.0
11.0
DS
DS/67
52.34
1
33
68
Jerzy Całka
Janusz Jabłoński
1.5
2.0
SL
SL/53
52.24
1
34
45
Eugeniusz Somogyi
Wojciech Skoś
1.0
2.0
MP
MP/103
52.18
1
35
62
Helena Gołębiowska
Edmund Gabryś
1.5
5.0
SL
SL/53
52.00
1
36
24
Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
3.0
DS
DS/94
51.94
1
37
59
Krystyna Wizor
Lesław Połowczuk
0.0
0.0
SL/53
51.62
1
38
76
Paweł Sosnowski
Ryszard Sawicki
4.0
5.0
WP
WP/252
51.52
1
39
42
Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MP
MP/103
50.60
40
56
Wanda Filipek
Helena Kłoda
0.0
0.0
SL/53
50.47
41
22
Tomasz Koźlecki
Mariusz Kowalczyk
4.0
5.0
DS
DS/67
50.47
42
16
Ryszard Rolka
Bogdan Sokół
5.0
4.0
DS
DS/67
49.51
43
46
Dorota Gadaś
Zbigniew Przeginiak
2.5
3.0
MP
MP/103
49.48
44
44
Wacław Gąssowski
Adam Matyasik
12.0
5.0
MP
MP/103
49.47
45
28
Andrzej Mazur
Janusz Krzykowski
1.0
0.5
MA
MA/88
49.34
46
4
Maciej Bielawski
Piotr Marcinowski
11.0
7.0
KP
DS
DS/67
49.29
47
48
Zbigniew Gruszecki
Jan Truniarz
4.0
1.5
MP
MP/103
49.10
48
23
Zenon Szanfisz
Tadeusz Biernat
2.0
2.5
DS
DS/94
48.76
49
60
Paweł Korombel
Wojciech Wnętrzak
5.0
2.0
SL
SL/53
48.76
50
1
Sławek Robel
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
KP
DS
DS/67
0.42
48.67
51
21
Wojciech Szałapak
Marek Filak
3.0
0.0
DS
DS/67
48.39
52
38
Tytus Bisping
Andrzej Kopański
5.0
3.0
MP
MP/103
48.34
53
43
Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
1.0
MP
MP/103
48.00
54
77
Zbigniew Dytko
Mariusz Kłodziński
2.0
0.0
WP
WP/252
47.79
55
55
Grażyna Bremer
Marek Barański
0.0
1.0
SL
SL/53
47.48
56
65
Anna Wszelczyńska
Jan Wszelaczyński
0.0
0.0
SL/53
46.45
57
5
Piotr Kulesza
Kamila Kukuła
5.0
4.0
DS
DS/67
45.94
58
25
Andrzej Malik
Piotr Wybierała
2.0
1.5
DS
DS/94
45.80
59
67
Rafał Sołtysik
Dymitr Czechowicz
2.0
1.5
SL
SL/53
45.28
60
14
Lilianna Szatańska
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
DS
DS/67
45.01
61
52
Stanisława Szewczyk-Kozubska
Wojciech Kozubski
2.5
2.5
MP
MP/103
43.67
62
72
Tomasz Solarski
Radzisław Oczkowicz
3.0
4.0
WP
WP/252
42.65
63
40
Halina Samborek
Bolesław Zysek
2.0
1.5
MP
MP/103
42.36
64
57
Marek Zych
Jacek Czaja
0.0
4.0
SL
SL/53
42.17
65
2
Jan Kamionka
Grzegorz Nowakowski
4.0
5.0
DS
DS/67
41.73
66
47
Plutecka Grażyna
Plutecki Andrzej
0.0
0.0
NZ
MP/103
41.60
67
9
Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DS
DS/67
41.31
68
53
Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MP
MP/103
41.25
69
12
Marcin Motykiewicz
Sławomir Zagórski
3.0
2.5
DS
DS/67
41.19
70
61
Elżbieta Król
Krzysztof Bero
0.0
0.0
SL/53
41.14
71
69
Dariusz Szopieraj
Michał Nowicki
3.0
2.5
WP
WP/252
40.66
72
73
Andrzej Malenta
Tadeusz Bryła
5.0
0.5
WP
WP/252
38.64
73
27
Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
2.0
2.0
MA
MA/88
38.53
74
20
Stanisław Kosowski
Jerzy Więcławski
6.0
4.0
USA
DS
DS/67
38.30
75
29
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MA
MA/88
37.48
76
31
Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MA
MA/88
33.82
Statystyka ośrodków...