Turniej na maksy

Środa, 11 stycznia 2017

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
130Mirosław Łysakowski
Andrzej Filipowicz
0.0
0.0
NZWP/24761.718
239Maciej Wybranowski
Zenon Wierzbicki
4.0
5.0
WP
LD
WP/24761.298
348Jan Sibilski
Leszek Dąbkiewicz
5.0
5.0
WPWP/24761.127
434Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
1.0
0.5
WPWP/24760.376
533John Catlow
Krzysztof Galubiński
1.5
1.0
WPWP/24759.956
619Andrzej Pietrkiewicz
Maciej Mizerka
5.0
3.0
WPWP/24759.625
717Beata Bojarska
Krzysztof Lewandowski
5.0
5.0
WPWP/24758.865
838Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
2.0
WPWP/24758.784
950Jarosław Michalski
Dariusz Pawlak
1.5
1.5
WPWP/24758.613
1014Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OPOP/27357.563
1122Stanisław Drzymała
Jan Borychowski
5.0
12.0
WPWP/24756.942
122Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.0
2.0
MAMA/28255.512
1349Adam Peszke
Andrzej Dymek
4.0
4.0
WPWP/24755.432
1424Leszek Rosochowicz
Przemysław Hauser
5.0
9.0
WPWP/24755.272
153Zofia Zaręba
Janusz Zaręba
3.0
3.0
MAMA/28254.812
1618Andrzej Mazurek
Andrzej Latanowicz
11.0
7.0
WPWP/24754.772
174Sławomir Rokicki
Tomasz Sułkowski
2.0
5.0
MAMA/28254.611
1813Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OPOP/27354.281
1946Jerzy Rodziewicz
Jerzy Stefanowski
4.0
3.0
WPWP/24752.841
205Zdzisław Olszewski
Jerzy Stanaszek
4.0
0.0
MA
 
MA/28252.611
219Barbara Larysz
Wiesław Grabowski
2.5
1.5
OPOP/27352.161
2229Piotr Biderman
Andrzej Gruszecki
3.0
0.0
WP
NZ
WP/24751.761
2345Eugeniusz Dota
Leszek Zembrowski
2.0
4.0
WPWP/24751.421
2411Wojciech Soroka
Wojciech Stodolnik
0.5
1.0
OPOP/27351.181
2520Jacek Kokociński
Jerzy Nowak
5.0
12.0
WPWP/24750.921
2631Nina Halicka
Zdzisław Stryła
0.0
1.0
NZ
WP
WP/24750.33
2735Andrzej Kędzierski
Piotr Stanikowski
5.0
2.5
WPWP/24750.00
2810Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OPOP/27348.67
296Barbara Musiał
Andrzej Musiał
0.0
0.0
MA/28248.64
3021Włodzimierz Kwiatkowski
Małgorzata Zielonacka
12.0
2.0
WPWP/24748.49
3141Sławomir Tomaszewski
Jan Sztuba
1.5
1.5
WPWP/24747.66
3212Jan Glenz
Eryk Hamerski
3.0
2.5
OPOP/27347.64
3343Jerzy Bajka
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WPWP/24747.07
3423Marcin Nowicki
Eugeniusz Kubiak
0.0
0.0
WPWP/24746.91
3537Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
1.0
1.0
WPWP/24746.57
3640Marek Domagała
Justyna Łaniewska
4.0
1.5
WPWP/24745.48
3716Jerzy Brachmański
Jerzy Jankowski
1.0
2.0
OPOP/27344.55
3815Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OPOP/27343.96
3926Piotr Czarnecki
Michał Zimpel
1.5
1.5
WPWP/24742.98
4032Lidia Gapińska
Lidia Suszczyńska
1.0
0.0
WPWP/24742.56
417Dariusz Węgrowicz
Adam Żelazny
5.0
5.0
MAMA/28242.40
4225Grażyna Winkler
Mariusz Winkler
0.0
0.0
NZWP/24742.22
4344Zygfryd Banecki
Małgorzata Węglewska
4.0
0.0
WP
NZ
WP/24741.97
4442Waldemar Bąk
Małgorzata Augustyn
1.5
2.0
WPWP/24741.47
458Hubert Kędziorek
Jerzy Olszewski
0.5
1.5
MAMA/28241.41
4627Janusz Suszczyński
Krzysztof Krause
4.0
5.0
WPWP/24737.88
4747Elżbieta Kamińska
Barbara Speth
0.0
1.0
WPWP/24735.62
4836Aleksander Buchholz
Stefan Warkowski
1.5
2.0
WPWP/24734.28
4928Hanna Derdowska-Zimpel
Barbara Matuszewska
1.0
1.0
WPWP/24728.85

Statystyka ośrodków...