Turniej na maksy
Środa, 4 stycznia 2017
Wyniki z 3 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
49
Maciej Mizerka
Andrzej Pietrkiewicz
3.0
5.0
WP
WP/244
63.37
9
2
22
Stefan Żuberek
Henryk Duszyński
4.0
4.0
WP
WP/244
62.41
9
3
23
Ewa Knapik
Piotr Stanikowski
5.0
2.5
WP
WP/244
60.82
8
4
52
Piotr Portala
Krzysztof Staśkiewicz
2.5
2.5
WP
WP/244
59.78
7
5
1
Zdzisław Olszewski
Jerzy Stanaszek
4.0
0.0
MA
MA/282
59.56
7
6
8
Krzysztof Sokół
Piotr Nauman
3.0
4.0
MA
MA/282
58.86
6
7
16
Piotr Bielecki
Jan Glenz
5.0
3.0
OP
OP/273
57.33
5
8
4
Sławomir Rokicki
Tomasz Sułkowski
2.0
5.0
MA
MA/282
56.57
5
9
45
Jan Borychowski
Krzysztof Buzała
12.0
4.0
WP
LD
WP/244
56.25
4
10
47
Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WP
WP/244
55.50
3
11
28
Jarosław Marczewski
Waldemar Bąk
2.0
1.5
WP
WP/244
55.46
3
12
50
Przemysław Jaworski
Włodzimierz Robak
1.5
2.5
WP
WP/244
54.92
2
13
37
Marek Górny
Stefan Masternak
5.0
5.0
WP
WP/244
54.68
2
14
20
Lidia Gapińska
Lidia Suszczyńska
1.0
0.0
WP
WP/244
54.38
2
15
30
Bogumiła Jakubowska
Krzysztof Krause
2.5
5.0
WP
WP/244
54.29
2
16
38
Cezary Serek
Marcin Woźniak
15.0
7.0
WP
WP/244
54.03
2
17
21
Marek Domagała
Justyna Łaniewska
4.0
1.5
WP
WP/244
53.95
2
18
2
Barbara Musiał
Andrzej Musiał
0.0
0.0
MA/282
53.75
2
19
13
Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OP
OP/273
52.97
1
20
33
Krzysztof Galubiński
John Catlow
1.0
1.5
WP
WP/244
52.34
1
21
11
Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
2.0
2.0
OP
OP/273
52.30
1
22
42
Jacek Wędrychowicz
Jerzy Bajka
12.0
5.0
WP
WP/244
52.20
1
23
12
Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OP
OP/273
52.06
1
24
46
Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
1.0
0.5
WP
WP/244
51.81
1
25
44
Jerzy Rodziewicz
Jerzy Stefanowski
4.0
3.0
WP
WP/244
51.20
1
26
36
Andrzej Rudzki
Danuta Rudzka
1.0
1.0
WP
WP/244
50.98
1
27
41
Małgorzata Augustyn
Paweł Biś
2.0
1.5
WP
WP/244
50.80
1
28
29
Andrzej Richter
Maciej Wybranowski
3.0
4.0
WP
WP/244
50.43
29
40
Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WP
WP/244
50.36
30
6
Zbigniew Skibicki
Bogusław Dziarmaga-Działyński
5.0
4.0
MA
MA/282
49.81
31
5
Joanna Kilanowicz-Bosek
Dariusz Węgrowicz
2.0
5.0
MA
MA/282
49.58
32
19
Włodzimierz Kwiatkowski
Karol Mońko
12.0
4.0
WP
WP/244
49.56
33
15
Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OP
OP/273
48.43
34
10
Jerzy Olszewski
Hubert Kędziorek
1.5
0.5
MA
MA/282
48.15
35
26
Nina Halicka
Zdzisław Stryła
0.0
1.0
WP
WP/244
47.56
36
24
Piotr Czarnecki
Barbara Matuszewska
1.5
1.0
WP
WP/244
47.18
37
14
Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OP
OP/273
46.72
38
17
Michał Bąk
Leopold Przygoda
2.5
4.0
OP
OP/273
46.43
39
53
Jarosław Nowak
Janusz Suszczyński
1.5
4.0
WP
WP/244
45.77
40
39
Małgorzata Węglewska
Zygfryd Banecki
0.0
4.0
NZ
WP
WP/244
44.20
41
27
Marcin Nowicki
Eugeniusz Kubiak
0.0
0.0
NZ
WP
WP/244
43.97
42
48
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WP
WP/244
43.77
43
18
Barbara Larysz
Eryk Hamerski
2.5
2.5
OP
OP/273
43.76
44
9
Adam Żelazny
Waldemar Ładowski
5.0
0.5
MA
PD
MA/282
43.29
45
31
Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
5.0
2.0
WP
WP/244
43.21
46
34
Maciej Masłowski
Zenon Wierzbicki
1.5
5.0
WP
LD
WP/244
43.14
47
32
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
2.0
WP
WP/244
42.87
48
35
Mirosława Miętkiewska
Małgorzata Zielonacka
2.5
2.0
WP
WP/244
41.29
49
25
Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WP
WP/244
41.06
50
3
Dariusz Ćwiek
Jacek Leśniewski
0.0
0.0
MA/282
40.48
51
7
Zofia Szuchnik
Jerzy Cel
3.0
3.0
MA
MA/282
39.95
52
51
Grażyna Winkler
Mariusz Winkler
0.0
0.0
WP/244
37.47
53
43
Barbara Speth
Elżbieta Kamińska
1.0
0.0
WP
NZ
WP/244
26.67
Statystyka ośrodków...