Turniej na maksy

Wtorek, 3 stycznia 2017

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
184Witold Szczepaniak
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/25466.5313
28Lech Warężak
Janusz Drozdowski
9.0
12.0
DSDS/6863.1713
37Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/6863.1512
466Jan Pudlik
Marek Nicieja
9.0
5.0
SLSL/5362.6711
535Robert Wójcik
Wacław Owca
3.0
2.0
MPMP/4561.0611
69Marian Ganicz
Ryszard Nowak
2.5
13.0
DSDS/6860.9310
738Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
4.0
MPMP/4560.3010
81Piotr Klubiński
Wojciech Skonieczny
9.0
5.0
DSDS/680.3358.869
949Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
4.0
5.0
OPSL/10558.779
1059Marzena Ropska
Zbigniew Mącior
5.0
18.0
SLSL/5358.558
1181Jacek Matuszak
Janusz Kopras
3.0
3.0
WPWP/25457.097
1269Janusz Skirło
Jarosław Cyrankiewicz
2.0
2.0
SLSL/5356.737
1380Henryk Duszyński
Sławomir Tomaszewski
4.0
1.5
WPWP/25456.466
1454Jerzy Paszylk
Jerzy Morstyn
0.0
0.0
SL/10556.416
1531Krzysztof Majkowski
Paweł Babecki
5.0
4.0
LDLD/11956.335
1676Krystian Ostrowski
Andrzej Ostrowski
2.0
2.0
DS
WP
WP/25456.284
1742Krzysztof Góra
Jacek Szczerbowski
7.0
7.0
OPSL/10556.084
1813Lech Kostecki
Andrzej Litwiński
5.0
5.0
DSDS/6855.673
1917Justyna Graniczny
Przemysław Kacprzak
1.5
3.0
KPKP/16055.103
2073Jerzy Stefanowski
Jerzy Rodziewicz
3.0
4.0
WPWP/25455.043
2175Ewa Knapik
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/25453.713
2232Waldemar Brzozowski
Jarosław Malarski
3.0
1.5
LDLD/11953.493
2330Czesław Pawłosik
Mirosław Andrzejczak
3.0
3.0
LDLD/11953.443
2445Tadeusz Kois
Artur Głowacki
1.5
1.5
OPSL/10553.033
2557Tadeusz Parylak
Janusz Szwajkosz
5.0
3.0
SLSL/5353.022
2627Sławomir Pilarski
Ryszard Zawadzki
0.5
0.5
LDLD/11952.892
2729Jan Pajor
Ryszard Maras
4.0
4.0
LDLD/11952.362
2856Andrzej Piecuch
Robert Krupiński
9.0
4.0
SLSL/5352.332
2910Aleksander Skorupa
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSDS/6852.242
306Stanisław Korona
Sławomir Zagórski
2.5
2.5
DSDS/6852.042
3147Władysław Deręgowski
Sławomir Jędrzejczyk
0.0
0.0
SL/10551.902
3250Tadeusz Kuc
Eugeniusz Urbańczyk
0.0
0.0
SL/10551.412
3322Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
1.5
1.5
KPKP/16051.152
3460Zbigniew Durczyński
Tomasz Skowron
2.0
2.0
SLSL/5351.152
3519Magdalena Kazimierczak
Elżbieta Zalewska
2.0
2.0
KPKP/16051.071
3641Adrian Bakalarz
Aleksy Swoboda
5.0
7.0
SLSL/10550.991
3723Sławomir Pawłowski
Bogusław Świeżawski
1.0
0.5
LDLD/11950.871
3820Adam Szmidt
Ryszard Kuczewski
0.0
0.0
KP/16050.731
3946Barbara Larysz
Michał Bąk
2.5
2.5
OPSL/10550.641
4058Zdzisław Krzemiński
Jacek Kamiński
12.0
1.0
SLSL/5350.551
4179Marek Domagała
Justyna Łaniewska
4.0
1.5
WPWP/25450.551
4261Julian Lassota
Edmund Gabryś
12.0
5.0
SLSL/5350.491
4312Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
5.0
DSDS/6850.091
4471Eugeniusz Dota
Leszek Zembrowski
2.0
4.0
WPWP/25450.09
4528Jerzy Kudlik
Zbyszek Ratajczak
1.5
1.5
LDLD/11949.87
4643Kazimierz Donder
Aleksander Sejud
0.0
9.0

OP
SL/10549.70
4763Marek Niedbach
Grzegorz Panek
3.0
2.5
SLSL/5349.52
4821Elżbieta Czerwińska
Włodzimierz Żurawicz
2.0
3.0
KPKP/16049.35
4936Jerzy Kłusek
Jerzy Kozłowski
5.0
3.0
MPMP/4549.32
5040Maria Morstyn
Leszek Uryga
0.0
0.0
SL/10549.11
5152Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
2.0
4.0
OPSL/10548.93
524Piotr Banaś
Arkadiusz Poziemski
1.5
2.0
DSDS/6848.82
5315Marek Bałdysz
Andrzej Pliszczyński
13.0
5.0
DSDS/6848.57
5451Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OPSL/10548.39
5578Robert Ciesielski
Marcin Bonawenturczak
2.0
1.5
WPWP/25448.31
5674Zdzisław Wawrzyniak
Włodzimierz Bąk
3.0
5.0
WPWP/25448.29
573Marcin Marcinkowski
Jan Marcinkowski
0.5
4.0
DSDS/6848.25
5865Anna Wszelaczyńska
Jan Wszelaczyński
0.0
0.0
SL/5347.62
5924Lech Warwocki
Andrzej Tybura
7.0
5.0
LDLD/11947.46
6044Tomasz Kłys
Jerzy Ujma
5.0
12.0
WP
OP
SL/10547.37
6164Zofia Rożniatowska
Henryk Bulanda
4.0
2.5
SLSL/5346.76
6234Ryszard Woliński
Jacek Zając
12.0
11.0
MPMP/4546.63
6316Bohdan Mazur
Jacek Krystecki
13.0
3.0
DSDS/6846.50
6483Zdzisław Konieczny
Andrzej Michalak
2.5
3.0
WPWP/254-0.1946.38
6568Helena Gołębiowska
Jacek Czaja
1.5
4.0
SLSL/5345.98
6653Ireneusz Wędołowski
Wiktor Woźniok
1.5
5.0
OP
SL
SL/10545.84
675Andrzej Suchodolski
Stanisław Kosowski
4.0
6.0
DS
USA
DS/6844.57
6867Elżbieta Król
Krzysztof Bero
0.0
0.0
SL/5344.53
6982Grzegorz Krysiński
Krzysztof Wawrzyniak
0.0
0.0
WPWP/25444.50
7055Janusz Łobos
Jewgienij Raev
0.0
0.0
SL/5344.32
7162Jan Biernat
Filip Szota
4.0
0.5
SLSL/5344.28
7233Maria Błoszyk
Marek Błoszyk
0.0
0.0
MPMP/4543.64
7339Jerzy Cholewa
Kazimierz Zdebski
3.0
2.0
SLSL/10543.07
7486Ryszard Białkiewicz
Jolanta Materniak
3.0
1.5
WPWP/25442.95
7518Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
 
KP/16042.59
7625Zdzisław Majer
Adam Zaczek
2.5
2.0
LDLD/11941.75
7777Małgorzata Zielonacka
Barbara Speth
2.0
1.0
WPWP/254-0.1941.74
7826Stanisław Wiktorski
Jan Pawłowski
0.0
0.0
LDLD/11941.54
7970Janusz Sibik
Janusz Jabłoński
0.0
2.0
SLSL/5341.49
8072Wojciech Przybylski
Eugeniusz Kubiak
0.0
0.0
WPWP/25441.44
8185Stefan Sytlak
Maciej Masłowski
0.0
1.5
WPWP/25440.27
8237Leszek Margasiński
Piotr Turczynowicz
1.5
2.0
MPMP/4539.05
832Henryk Nowiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/6838.90
8448Leopold Przygoda
Eryk Hamerski
4.0
2.5
OPSL/10538.36
8511Grzegorz Debita
Robert Księżopolski
3.0
4.0
DSDS/6836.59
8614Teresa Lubas
Jarosław Chłądowicz
0.0
0.0
DSDS/6831.98

Statystyka ośrodków...