Turniej na maksy
Poniedziałek, 2 stycznia 2017
Wyniki z 17 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
131
Jerzy Dusza
Roman Narewski
3.0
4.0
MP
MP/138
73.18
32
2
71
Zdzisław Kulesza
Leszek Wójcik
9.0
11.0
LB
WP
LB/265
67.39
32
3
258
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
5.0
4.0
MA
WP/247
65.24
31
4
240
Antoni Sękowski
Witold Kaliński
18.0
12.0
PM
PM/102
64.59
31
5
115
Zenon Filipiak
Tadeusz Osiecki
2.0
2.0
MA
MA/86
63.97
30
6
70
Andrzej Szkiel
Tadeusz Wolniczak
3.0
5.0
LB
LB/265
63.82
30
7
44
Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DS
DS/72
63.13
29
8
116
Sławomir Moroz
Tomasz Kopka
2.0
2.5
MA
MA/86
63.07
29
9
206
Tadeusz Urbanek
Tomasz Mazur
5.0
3.0
PK
PK/71
62.98
28
10
108
Krzysztof Pietruszka
Paweł Gniado
2.0
1.0
MA
MA/86
62.71
28
11
198
Krzysztof Krajewski
Jacek Pióro
7.0
2.5
PD
PD/70
62.24
27
12
178
Iwona Puczyłowska
Marek Nasiłowski
1.5
1.5
WM
MP/41
61.87
27
13
160
Jan Skuciński
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MP
MP/40
61.86
26
14
189
Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
2.0
2.0
OP
OP/95
61.48
26
15
257
Grażyna Busse
Piotr Busse
15.0
18.0
SL
WP/247
61.19
25
16
172
Przemysław Zawada
Wojciech Strzemecki
17.0
21.0
LB
MP/41
60.89
25
17
243
Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/247
60.52
25
18
53
Andrzej Buczkowski
Leszek Hejne
4.0
7.0
KP
KP/50
60.44
24
19
276
Adam Peszke
Zbigniew Przybylczak
4.0
4.0
WP
WP/247
60.43
24
20
183
Marta Makarewicz
Marek Witek
2.0
21.0
MA
PK
MP/41
60.34
23
21
104
Janusz Kafel
Andrzej Kretkowski
3.0
3.0
KP
MA
MA/46
60.17
23
22
101
Dariusz Jagodziński
Piotr Watemborski
1.5
1.5
MA
MA/46
60.02
22
23
233
Stanisław Brzozowski
Andrzej Malinowski
7.0
5.0
PM
PM/102
59.58
22
24
21
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
5.0
DS
DS/67
59.46
21
25
20
Paweł Litwiński
Wiesław Kubiński
7.0
4.0
DS
DS/67
59.32
21
26
154
Mirosław Kołton
Piotr Stopa
9.0
13.0
MP
MP/40
59.32
20
27
57
Mariusz Bielski
Mariusz Krakowiak
4.0
5.0
KP
KP/50
59.14
20
28
68
Jerzy Ryndak
Sławomir Rutecki
5.0
7.0
LB
LB/265
59.05
20
29
74
Lech Jaworski
Wiesław Wiśniewski
1.5
5.0
LB
LB/265
59.01
19
30
59
Jerzy Bronisławski
Bogdan Zastempowski
5.0
4.0
KP
KP/50
58.96
19
31
187
Grażyna Majchrowska
Piotr Klichta
2.0
4.0
OP
OP/95
58.79
18
32
43
Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
4.0
4.0
DS
DS/72
58.75
18
33
48
Tomasz Borucki
Robert Rychlicki
5.0
5.0
KP
KP/50
58.54
17
34
150
Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SL
MP/40
58.39
17
35
103
Marek Krowicki
Grzegorz Sokołowski
1.5
0.0
MA
MA/46
58.35
16
36
232
Krzysztof Antas
Wacław Janicki
19.0
17.0
WP
PM/102
58.34
16
37
105
Kinga Kiraga
Maciej Osmolak
2.0
2.0
MA
MA/86
58.30
15
38
217
Aleksander Chrenowski
Aldona Chrenowska
13.0
4.0
PM
PM/102
58.27
15
39
216
Marek Niesłuchowski
Bogdan Małysz
5.0
18.0
PM
PM/102
58.16
15
40
17
Szymon Niewiadomski
Aleksander Czajka
2.0
7.0
DS
DS/67
58.14
14
41
273
Jerzy Bajka
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WP
WP/247
58.14
14
42
16
Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
3.0
5.0
DS
DS/67
57.94
13
43
40
Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
5.0
7.0
DS
DS/72
57.85
13
44
176
Tytus Bisping
Zbigniew Papierniak
5.0
13.0
MP
SL
MP/41
57.77
12
45
7
Tadeusz Janeczek
Marek Trafała
3.0
0.0
DS
NZ
DS/104
57.63
12
46
118
Sławomir Reising
Dariusz Sosin
3.0
5.0
MP
MP/137
57.39
11
47
211
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
1.5
PK
PK/71
57.30
11
48
140
Kazimierz Latawiec
Jacek Herman
11.0
11.0
MP
MP/40
56.96
11
49
95
Andrzej Kaźmierczak
Andrzej Krakowiak
5.0
5.0
LD
LD/48
56.95
10
50
129
Andrzej Hycnar
Jarosław Jurkiewicz
12.0
12.0
PK
MP/137
56.81
10
51
51
Jerzy Kowalski
Jarosław Żurawski
13.0
4.0
KP
KP/50
56.79
9
52
11
Zbigniew Sobczyk
Marcin Pastudzki
12.0
2.5
DS
DS/67
56.72
9
53
2
Ryszard Menzfeld
Maciej Chojnacki
5.0
4.0
DS
DS/104
56.51
8
54
153
Marzena Kwiecińska-Wilk
Stanisław Mierzwa
4.0
7.0
MP
MP/40
56.31
8
55
157
Marek Heichel
Maciej Kliś
3.0
3.0
MP
MP/40
56.22
7
56
280
Marcin Rodziewicz
Jerzy Rodziewicz
2.5
4.0
WP
WP/247
56.16
7
57
261
Olech Bestrzyński
Jerzy Mścisz
13.0
13.0
WP
WP/247
56.16
7
58
148
Marek Jaworski
Mateusz Sobczak
12.0
7.0
MP
DS
MP/40
56.16
7
59
260
Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WP
WP/247
56.12
7
60
174
Jerzy Wilczek
Mieczysław Magott
3.0
3.0
WP
OP
MP/41
55.78
7
61
87
Jacek Szkup
Jarosław Gąsiorowski
5.0
13.0
LD
MA
LD/48
55.69
7
62
170
Ewa Krakówka
Adam Rydz
1.0
2.0
KP
SW
MP/41
55.52
6
63
67
Tadeusz Birecki
Mirosław Miłaszewicz
5.0
5.0
LB
LB/265
55.51
6
64
45
Józef Szulc
Jerzy Powalisz
1.5
2.0
KP
KP/50
55.48
6
65
127
Sebastian Piotrowski
Leszek Gabriel
0.5
7.0
MP
MP/137
55.33
6
66
111
Kacper Kopka
Przemysław Nitek
3.0
2.0
MA
MA/86
55.15
6
67
204
Stanisław Malinowski
Zbigniew Wilisowski
4.0
5.0
PK
PK/71
55.14
6
68
98
Andrzej Sokołowski
Dariusz Piotrkiewicz
2.5
2.0
MA
MA/46
55.06
6
69
241
Józef Pochroń
Andrzej Osiński
19.0
2.0
PM
PM/102
55.03
6
70
52
Jerzy Rosenthal
Leszek Gozdek
3.0
2.0
KP
KP/50
55.02
6
71
86
Stanisław Dróżdż
Edward Kałużny
0.0
0.0
LD
LD/48
54.91
6
72
197
Wiesław Sienkiewicz
Adam Chmielewski
5.0
7.0
PD
PD/70
54.83
6
73
221
Ryszard Kamiński
Andrzej Pella
4.0
4.0
PM
PM/102
54.73
6
74
190
Jerzy Brachmański
Tomasz Prądzyński
1.0
4.0
OP
OP/95
54.53
6
75
152
Jarosław Duda
Janusz Natorski
4.0
4.0
MP
MP/40
54.44
5
76
26
Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
4.0
DS
DS/67
54.43
5
77
271
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WP
WP/247
54.38
5
78
279
Krzysztof Lewandowski
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WP
WP/247
54.38
5
79
82
Adam Motyka
Karol Kałuziński
3.0
5.0
LD
LD/48
54.36
5
80
35
Andrzej Kaźmierczak
Sławomir Zimniak
12.0
5.0
DS
DS/72
54.34
5
81
3
Radosław Surowiak
Krzysztof Baranowski
4.0
1.5
DS
DS/104
54.33
5
82
37
Jarosław Molenda
Artur Winkler
9.0
9.0
DS
DS/72
54.21
5
83
88
Jerzy Gaworczyk
Zbigniew Szymczyk
5.0
5.0
LD
LD/48
54.15
5
84
177
Lidia Chłąd
Wiesław Andruk
0.0
9.0
PM
MA
MP/41
53.91
5
85
251
Mieczysław Szczechowiak
Andrzej Mazurek
4.0
11.0
WP
WP/247
53.90
5
86
31
Stanisław Nadkierniczny
Jan Marcinkowski
3.0
4.0
DS
DS/67
53.70
5
87
15
Wojciech Skonieczny
Michał Stadnik
5.0
4.0
DS
DS/67
53.68
4
88
225
Szczepan Chruścicki
Jan Wieczorek
4.0
9.0
PM
PM/102
53.66
4
89
274
Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
2.5
4.0
WP
WP/247
53.63
4
90
196
Tomasz Zaleski
Adam Wszeborowski
4.0
4.0
PD
PD/70
53.58
4
91
29
Marcin Motykiewicz
Bogdan Sokół
3.0
4.0
DS
DS/67
53.56
4
92
255
Marek Janik
Henryk Duszyński
5.0
4.0
WP
WP/247
53.46
4
93
96
Piotr Wnuk
Rafał Imiela
4.0
4.0
LD
LD/48
53.28
4
94
222
Marcin Wasłowicz
Piotr Walas
1.5
2.5
PM
LD
PM/102
53.18
4
95
181
Dorota Sikorska-Piesiewicz
Andrzej Piesiewicz
1.0
5.0
MA
MP/41
52.93
4
96
179
Danuta Kaczmarek
Jacek Leśniczak
0.0
15.0
LB
MP/41
52.82
4
97
212
Zdzisław Żuber
Tadeusz Książek
2.5
2.0
PK
PK/71
52.80
4
98
272
Zofia Mikołajczyk
Marek Sosiński
4.0
7.0
WP
WP/247
52.69
4
99
235
Aleksander Kasprzak
Michał Samet
18.0
1.5
PM
PM/102
52.64
4
100
4
Stanisław Cygan
Zbigniew Wróblewski
1.5
1.5
DS
DS/104
52.64
3
101
1
Marcin Rój
Adam Szuszkiewicz
2.0
2.0
DS
DS/104
52.61
3
102
162
Danuta Rybarska
Henryk Rybarski
0.0
0.0
MP/41
52.57
3
103
83
Adam Żywiec
Waldemar Mamiński
3.0
0.0
SL
LD
LD/48
52.57
3
104
207
Jerzy Matelowski
Ryszard Jackowski
2.5
3.0
PK
PK/71
52.53
3
105
73
Zbigniew Ćwiertniak
Stanisław Miłaszewicz
0.0
5.0
LB
LB/265
52.34
3
106
56
Piotr Proporowicz
Grzegorz Rojewski
4.0
12.0
KP
KP/50
52.18
3
107
230
Dariusz Bogucki
Krzysztof Sikorski
13.0
18.0
PM
PM/102
52.16
3
108
90
Andrzej Skowroński
Marcin Zbroja
2.5
5.0
LD
LD/48
52.11
3
109
158
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
4.0
MP
MP/40
52.09
3
110
147
Wacław Gąssowski
Zbigniew Przeginiak
12.0
3.0
MP
MP/40
51.94
3
111
120
Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
7.0
7.0
MP
MP/137
51.77
3
112
23
Andrzej Robak
Artur Pacelt
4.0
3.0
DS
DS/67
51.71
3
113
193
Bogdan Zakrzewski
Krzysztof Dach
7.0
3.0
PD
PD/70
51.57
2
114
151
Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
4.0
MP
MP/40
51.48
2
115
164
Joanna Kotarba
Paweł Kotarba
3.0
4.0
MP
MP/41
51.46
2
116
135
Andrzej Lubojemski
Sławomir Gwizdek
13.0
1.5
MP
MP/40
51.42
2
117
60
Andrzej Drzewiecki
Zenon Biczkowski
5.0
5.0
KP
KP/50
51.41
2
118
42
Roland Lippik
Jacek Rutowicz
5.0
4.0
DS
DS/72
51.32
2
119
166
Agata Nowicz
Małgorzata Gostyńska
0.5
0.0
PM
DS
MP/41
51.29
2
120
136
Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MP
MP/40
51.05
2
121
32
Antoni Słowik
Mariusz Słowik
3.0
3.0
DS
DS/67
51.05
2
122
50
Jan Nawrocki
Wojciech Giżyński
9.0
4.0
KP
KP/50
50.97
2
123
186
Zbigniew Hałaczkiewicz
Stanisław Ciach
5.0
3.0
MA
OP
MP/41
50.78
2
124
123
Jerzy Wielgus
Wacław Sypień
3.0
5.0
MP
MP/137
50.78
2
125
125
Andrzej Broda
Tadeusz Murczek
12.0
11.0
MP
MP/137
50.76
2
126
268
Ewa Knapik
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WP
WP/247
50.65
1
127
270
Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
2.5
5.0
WP
WP/247
50.64
1
128
149
Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
7.0
5.0
MP
MP/40
50.64
1
129
278
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
1.0
1.0
WP
WP/247
50.44
1
130
62
Maciej Rechlewski
Józef Palewicz
2.5
4.0
KP
KP/50
50.40
1
131
238
Danuta Żabicka
Waldemar Warzała
7.0
12.0
PM
PM/102
50.29
1
132
254
Piotr Stanikowski
Robert Komar
2.5
2.0
WP
WP/247
50.25
1
133
182
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MP
MP/41
50.24
1
134
89
Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
0.0
0.0
LD
LD/48
50.21
1
135
220
Krzysztof Czapczyk
Jacek Lew
2.5
13.0
PM
PM/102
50.18
1
136
205
Andrzej Janda
Marek Nowak
5.0
0.0
PK
PK/71
50.15
1
137
126
Robert Mostek
Stanisław Prokuszki
3.0
3.0
MP
MP/137
50.09
1
138
6
Waldemar Maciejewski
Jerzy Gdeczyk
3.0
3.0
MP
DS
DS/104
50.01
1
139
156
Marcin Wilczyński
Grzegorz Superson
4.0
11.0
MP
MP/40
49.75
140
237
Zygfryd Figurski
Józef Idczak
0.5
7.0
PM
PM/102
49.62
141
134
Sławomir Kowalski
Maciej Bajorek
2.0
0.0
MP
MP/138
49.36
142
215
Zofia Czarnecka
Marzena Banach
2.5
1.5
PM
PM/102
49.33
143
184
Jan Skąpski
Jacek Kowalewski
3.0
1.5
WM
MA
MP/41
49.28
144
47
Kazimierz Ligęza
Dariusz Bartoś
5.0
2.5
KP
KP/50
49.28
145
262
Janusz Kopras
Jacek Matuszak
3.0
3.0
WP
WP/247
49.15
146
203
Marek Hocaniuk
Stanisław Pruś
4.0
5.0
PK
PK/71
49.12
147
209
Wojciech Micek
Damian Smulski
3.0
3.0
PK
PK/71
49.01
148
54
Marek Skonieczny
Arnold Borkowski
0.0
0.0
KP
KP/50
49.00
149
122
Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MP
MP/137
48.84
150
175
Maria Haldenby
Colin Haldenby
6.0
6.0
MP/41
48.83
151
234
Edmund Pinkiewicz
Bogumił Macierzyński
12.0
9.0
PM
PM/102
48.80
152
28
Leszek Haber
Marian Krzypkowski
4.0
1.0
DS
DS/67
48.59
153
194
Jolanta Liberadzka
Lech Liberadzki
0.0
0.0
PD
PD/70
48.55
154
91
Igor Łobodziński
Mirosław Marszał
5.0
5.0
LD
LD/48
48.50
155
210
Józef Turecki
Tadeusz Chmielowiec
3.0
4.0
PK
PK/71
48.49
156
185
Anna Jaguszewska
Wojciech Uszynski
3.0
13.0
MA
MP/41
48.36
157
142
Ryszard Cieślik
Jerzy Jasiński
2.0
1.0
MP
MP/40
48.23
158
200
Waldemar Blusiewicz
Lech Wyrwas
1.0
1.5
PD
PD/70
48.20
159
84
Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
3.0
0.0
LD
LD/48
48.08
160
14
Kamila Kukuła
Piotr Klubiński
4.0
9.0
DS
DS/67
47.83
161
27
Zdzisław Malkiewicz
Sławomir Zagórski
3.0
2.5
DS
DS/67
47.76
162
38
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DS
DS/72
47.75
163
199
Wincenty Wybranowski
Tomasz Szewczyk
4.0
3.0
PD
PD/70
47.73
164
61
Lucyna Gozdek
Mieczysław Romanowski
1.5
2.5
KP
KP/50
47.72
165
249
Janusz Suszczyński
Jarosław Nowak
4.0
1.5
WP
WP/247
47.65
166
247
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WP
WP/247
47.58
167
106
Kamila Kiraga
Maria Osmolak
1.5
1.0
MA
MA/86
47.47
168
256
Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
7.0
5.0
LB
WP
WP/247
47.44
169
143
Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MP
MP/40
47.44
170
213
Andrzej Stasiński
Marek Szczudło
5.0
2.0
PK
PK/71
47.41
171
250
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WP
WP/247
47.31
172
78
Wojciech Stachowski
Stefan Waga
0.0
3.0
LB
LB/265
47.26
173
22
Bohdan Mazur
Jacek Krystecki
13.0
3.0
DS
DS/67
47.16
174
242
Dariusz Zieliński
Zdzisław Jędrzejczak
4.0
4.0
PM
PM/102
47.15
175
10
Elżbieta Lis
Bogdan Nowakowski
0.0
4.0
DS
DS/104
47.13
176
266
Eugeniusz Dota
Leszek Zembrowski
2.0
4.0
WP
WP/247
47.04
177
94
Teresa Pudelewicz
Dariusz Kardas
4.0
11.0
LD
LD/48
46.97
178
168
Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MP
MP/41
46.97
179
264
Marian Kanikowski
Stefan Żuberek
3.0
4.0
WP
WP/247
46.85
180
41
Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
1.0
2.0
DS
DS/72
46.82
181
246
Maciej Kokorniak
Piotr Długi
2.0
2.0
WP
WP/247
46.77
182
49
Andrzej Sielużycki
Andrzej Karczewski
2.5
3.0
KP
KP/50
46.61
183
138
Wiesław Skrzyszowski
Marek Radoń
9.0
3.0
MP
MP/40
46.56
184
93
Tadeusz Kołat
Krzysztof Cieślak
2.0
0.0
LD
LD/48
46.54
185
244
Krzysztof Galubiński
Sławomir Tomaszewski
1.0
1.5
WP
WP/247
46.51
186
100
Sławomir Malanowski
Szczepan Okonkowski
2.0
0.0
MA
MA/46
46.40
187
81
Szymon Rogut
Janusz Tańcula
0.0
1.0
LD
LD/48
46.27
188
267
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WP
WP/247
46.26
189
69
Tadeusz Marcinkowski
Zdzisław Dolata
2.5
3.0
LB
LB/265
46.15
190
117
Lech Kozłowski
Stefan Bentkowski
1.5
1.5
MP
MP/137
46.07
191
161
Barbara Skąpska
Marek Janota
0.0
1.5
MA
MP/41
46.03
192
13
Jerzy Więcławski
Barbara Radomska
4.0
3.0
DS
DS/67
45.99
193
163
Margareta Piechotta
Marek Frądczyk
2.0
2.0
WP
MP/41
45.88
194
144
Włodzimierz Wala
Jerzy Jeleń
19.0
2.0
MP
MP/40
45.88
195
277
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/247
45.86
196
139
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
7.0
MP
MP/40
45.85
197
107
Irena Kaca
Wiesław Kaca
0.5
0.5
MA
MA/86
45.83
198
119
Władysław Słowik
Andrzej Pietrucha
11.0
7.0
MP
MP/137
45.83
199
128
Krzysztof Jakubas
Zbigniew Szkołut
3.0
5.0
MP
MP/137
45.76
200
66
Stanisław Łański
Piotr Szczuka
9.0
9.0
KP
KP/50
45.66
201
253
Jerzy Nowak
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WP
WP/247
45.63
202
239
Marek Kryniewski
Kazimierz Dominiak
5.0
9.0
PM
PM/102
45.54
203
165
Ellena Marczykiewicz-Olech
Tamara Cesarz
1.5
0.0
MA
MP/41
45.38
204
218
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
4.0
4.0
PM
PM/102
45.31
205
231
Anna Nosalska
Piotr Suchodolski
7.0
4.0
PM
PM/102
45.30
206
180
Grażyna Furdzik
Hanna Łazarska
0.0
0.0
MP/41
45.22
207
102
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
2.0
7.0
MA
LD
MA/46
45.17
208
58
Hilary Gierszewski
Wojciech Ruszkowski
0.0
0.0
KP
KP/50
45.16
209
65
Tadeusz Wasilewski
Marek Bałabuch
5.0
1.0
KP
KP/50
45.00
210
36
Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DS
DS/72
44.84
211
155
Tadeusz Garbacik
Katarzyna Michałek
12.0
7.0
MP
SL
MP/40
44.74
212
79
Ryszard Jakubczak
Andrzej Drgas
2.5
2.5
LB
LB/265
44.74
213
248
Krzysztof Krause
Andrzej Proniewicz
5.0
3.0
WP
WP/247
44.72
214
112
Dominik Florczak
Jakub Zatorski
0.0
1.0
MA
MA/86
44.67
215
121
Zbigniew Świderek
Jerzy Stępień
3.0
4.0
MP
MP/137
44.65
216
224
Leszek Szkudlarek
Roman Kmieciak
7.0
5.0
PM
PM/102
44.52
217
226
Tomasz Czekała
Mirosław Giełczyński
0.5
1.0
PM
PM/102
44.43
218
124
Adam Stono
Zdzisław Czajkowski
11.0
0.0
PK
MP/137
44.41
219
75
Mieczysław Skowroński
Stanisław Kondraciuk
0.0
0.0
LB
LB/265
44.40
220
8
Wacław Rój
Zdzisław Niemirski
1.5
0.0
DS
NZ
DS/104
44.38
221
219
Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
1.5
2.0
PM
PM/102
44.11
222
223
Marcin Bohdziewicz
Tomasz Kostrzewski
0.0
0.0
PM
PM/102
44.08
223
5
Halina Pietrzykowska
Józef Rząsa
2.5
2.5
DS
PK
DS/104
44.07
224
146
Stanisław Jaros
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MP
MP/40
43.84
225
269
Witold Szczepaniak
Andrzej Dymek
5.0
4.0
WP
WP/247
43.76
226
259
Zygfryd Banecki
Maciej Masłowski
4.0
1.5
WP
WP/247
43.69
227
236
Lechosław Suszka
Krzysztof Borkowski
5.0
3.0
PM
PM/102
43.47
228
265
Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.0
WP
WP/247
43.45
229
33
Janusz Kozioł
Edward Boguta
2.0
4.0
DS
DS/72
43.43
230
201
Hanna Bogadzka
Tadeusz Kucharzewski
0.0
0.0
PD
PD/70
43.27
231
252
Jan Rosochowicz
Aleksandra Graczyńska
2.5
4.0
WP
WP/247
43.13
232
77
Tadeusz Telicki
Jerzy Musielak
0.0
0.5
LB
LB/265
43.11
233
64
Mirosław Graczkowski
Waldemar Kamiński
5.0
7.0
KP
KP/50
43.03
234
85
Maciej Maciołek
Michał Maciołek
0.0
0.0
LD
LD/48
42.95
235
55
Lech Kobajło
Ryszard Kurpios
0.5
1.5
KP
KP/50
42.86
236
159
Halina Święch
Maria Krasowska
7.0
4.0
MP
MP/40
42.83
237
72
Janusz Starke
Józef Sikora
0.5
5.0
LB
LB/265
42.69
238
171
Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MP
MP/41
42.56
239
19
Andrzej Szczotka
Andrzej Chodowski
2.0
1.5
DS
DS/67
42.51
240
263
Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.0
1.5
WP
WP/247
42.35
241
227
Tomasz Patalan
Kamil Puczyłowski
3.0
1.0
WM
PM/102
42.31
242
46
Karol Nowak
Zbigniew Mossakowski
2.0
3.0
KP
KP/50
42.27
243
173
Jadwiga Pętlak
Krystyna Marson
0.0
0.0
MP/41
42.24
244
30
Wojciech Potoczny
Stanisław Kulpaczyński
5.0
5.0
DS
DS/67
42.23
245
39
Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.0
0.5
DS
DS/72
42.19
246
80
Tadeusz Lisiecki
Michał Putz
2.0
0.5
LB
LB/265
41.87
247
12
Lech Kostecki
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DS
DS/67
41.80
248
110
Władysława Młynarczuk
Wojciech Stencel
0.5
0.5
MA
MA/86
41.05
249
9
Daniel Mujstra
Andrzej Jabłonowski
1.0
0.0
DS
NZ
DS/104
40.68
250
133
Jarosław Świder
Marek Hul
0.0
0.0
MP
MP/138
40.60
251
113
Aleksandra Abka
Dominik Kamelak
0.0
0.0
MA/86
40.46
252
145
Marek Dąbek
Leszek Faber
2.5
2.5
MP
MP/40
40.31
253
195
Jerzy Bagiński
Adam Myśliwiec
0.0
4.0
PD
PD/70
40.02
254
169
Teresa Siedlecka
Leszek Piwowarski
0.0
0.0
MP/41
39.90
255
137
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MP
MP/40
39.09
256
109
Maria Pietruszka
Halina Kobierecka
0.0
0.5
MA
MA/86
39.04
257
25
Wojciech Szałapak
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
DS
DS/67
38.87
258
245
Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
1.5
1.5
WP
WP/247
38.71
259
214
Zygmunt Szczudło
Bogdan Ortyl
2.0
0.0
PK
PK/71
38.67
260
99
Szymon Dutkiewicz
Tadeusz Wiśniewski
5.0
3.0
MA
MA/46
38.63
261
18
Janisław Fituch
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DS
DS/67
38.36
262
114
Karolina Borek
Karolina Kowalska
0.0
1.0
MA
MA/86
38.29
263
188
Tomasz Adamczyk
Andrzej Cięciała
0.0
1.5
OP
OP/95
38.08
264
275
Małgorzata Węglewska
Bogumiła Jakubowska
0.0
2.5
NZ
WP
WP/247
37.78
265
141
Aleksander Wodyński
Antoni Paja
3.0
4.0
MP
MP/40
37.61
266
191
Urszula Książek
Zygmunt Książek
0.0
0.0
OP
OP/95
37.13
267
229
Grzegorz Kujawiński
Olgierd Zieliński
0.0
0.5
PM
PM/102
37.03
268
132
Tadeusz Przybycień
Jan Gorczyca
2.0
2.5
MP
MP/138
36.86
269
92
Jerzy Rzymski
Zbigniew Dworzyński
0.0
0.0
LD
LD/48
36.46
270
208
Jan Warchoł
Mieczysław Cisło
2.5
0.0
PK
PK/71
36.41
271
97
Zdzisław Marcinkowski
Marian Kalinowski
1.5
3.0
MA
MA/46
36.20
272
76
Zbigniew Zalesiński
Józef Grygieńcza
0.0
0.0
LB
LB/265
35.75
273
34
Jan Kulczycki
Zofia Diakowska
1.5
2.5
DS
DS/72
35.37
274
167
Elżbieta Brewińska
Katarzyna Brewińska
0.0
0.0
MP/41
34.38
275
63
Mirosław Kuśmierek
Włodzimierz Maćkowski
1.5
1.5
KP
KP/50
34.08
Statystyka ośrodków...